تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 88 اولاول ... 3440414243444546474854 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 875

نام تاپيک: ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

من یه نرم افزاری می خواهم که بشه کیفیت آهنگ ها را زیاد کرد می خواهم کیفیت آهنگ ها زیاد تر بشه برای سیستم خودرو؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من یه نرم افزاری می خواهم که بشه کیفیت آهنگ ها را زیاد کرد می خواهم کیفیت آهنگ ها زیاد تر بشه برای سیستم خودرو؟
    برنامه MP3QualityModifier هستش که مربوط به فایلهای mp3 میشه ببینید بکارتون میاد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهترین نرم افزار برای تبدیل DVD_MOVIE به فرمت MKV یا AVI با بهترین کیفیت چی هست؟
    (من مجموعه تن تن رو دارم که 21 دیسک هست ولی هر دیسک فقط یک قسمت ، میخوام به فرمت دیگه ای تبدیل کنم تا حجم کمتری بگیره و البته از کیفیتش کم نشه)

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

بهترین نرم افزار برای تبدیل DVD_MOVIE به فرمت MKV یا AVI با بهترین کیفیت چی هست؟
    (من مجموعه تن تن رو دارم که 21 دیسک هست ولی هر دیسک فقط یک قسمت ، میخوام به فرمت دیگه ای تبدیل کنم تا حجم کمتری بگیره و البته از کیفیتش کم نشه)

سلام
    فکر میکنم نرم افزار xilisoft video converter گزینه خوبی باشه
    موفق باشید

6. 2 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zeus_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان من یه نرم افزار می خوام که باهاش فرمت های MP4 . MKV . AVI رو به DVD تبدیل کنم
    و برام مهمه که بشه براش چند زیرنویس قرار داد و فونت فارسی رو ساپورت
    و همینطور بشه منو براش گذاشت و داخل منو هر عکسی که می خوای رو قرار بدی
    و اگه بشه بکگراند منو بخش هایی از خود فیلم رو قرار داد که عالی می شه
    Last edited by zeus_1; 06-02-2012 at 00:29.

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام. اگه ممکنه یه برنامه میخواستم که فایل های MKV که از اینترنت دانلود میکنم رو بدون افت کیفیت ، به فایل های قابل پخش واسه دی وی دی تبدیل کنم . ( اینکه بعد از تبدیل کیفیتش افت نکنه خیلی مهمه واسم و اینکه حتی اگه ممکن باشه زیرنویسش رو هم بچسبونه بهش ، حالا این دومی هم نشد بی خیال ولی اولی یعنی افت کیفیت خیلی مهمه واسم )
    ممنون از همه دوستان
    کسی نبود جواب مارو بده ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hhhh_1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان من دنبال نرم افزار تبدیل mkv به avi هستم در ضمن avi باشد که بتوانم در پلیر خانگی تماشا کنم دوستان خواهش نرم افزاری را معرفی کنید که استفاده کرده باشید و واقعا جواب داداه باشد مثلا من خودم از نرم افزار xilisoft video converter استفاده کردم ولی زمانی که فیلم mkv را به avi تبدیل میکنم فیلمی که به avi تبدیل شده صفحه فیلم خیلی کوچکی می شود دوستان عزیز اگر نرم افزاری خوبی سراغ دارید با تنظیمات معرفی کنید

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:39 AM ----------

سلام دوست عزیز از برنامه ConvertXtoDVD استفاده کن کیفیت فیلم تغییر نمی کند و می توانی به فیلم هم زیر نویس اضافه کنی

10. این کاربر از hhhh_1360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

به نظر من تبدیل به DVD کنی از همه چی بهتره. فقط یه مشکل داره اینکه در هر دیسک فقط یک فیلم با کیفیت می تونی رایت کنی
    این نرم افزار رو بگیر ConvertXToDVD
    فیلم رو Drag&Drop کن داخل برنامه. زیرنویس رو هم می تونی بهش اضافه کنی. برای راحتی کار منو هم انتخاب کن

البته در این برنامه بیشتر از یک فیلم هم می تونی اضافه کنی. ولی هر چی تعداد فیلم ها بیشتر می شه، برنامه به صورت خودکار کیفیت فیلم رو میاره پایین که جا بشه

12. این کاربر از zeus_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان من دنبال نرم افزار تبدیل mkv به avi هستم در ضمن avi باشد که بتوانم در پلیر خانگی تماشا کنم دوستان خواهش نرم افزاری را معرفی کنید که استفاده کرده باشید و واقعا جواب داداه باشد مثلا من خودم از نرم افزار xilisoft video converter استفاده کردم ولی زمانی که فیلم mkv را به avi تبدیل میکنم فیلمی که به avi تبدیل شده صفحه فیلم خیلی کوچکی می شود دوستان عزیز اگر نرم افزاری خوبی سراغ دارید با تنظیمات معرفی کنید

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:39 AM ----------

سلام دوست عزیز از برنامه ConvertXtoDVD استفاده کن کیفیت فیلم تغییر نمی کند و می توانی به فیلم هم زیر نویس اضافه کنی

من از AVS Video Converter استفاده می کنم
    موقع تبدیل ( چه با این برنامه چه برنامه دیگه) باید حواست به رزولیشن باشه. اگه فیلمی که داری ، 720 باشه موقع تبدیل هم باید همین رزولیشن رو براش انتخاب کنی که کیفیت از دست نره. اگه بیشتر انتخاب کنی الکی حجم رو بالا می برهو کمتر هم بذاری کیفیت از دست میره
    و Frame rate رو هم روی 23 یا 24 بذاری کافیه. چون این فیلم ها معمولا با همین حدود Rip می شن

برای اینکه قابل پخش در دستگاه پخش خانگی هم باشه می تونی Codec تصویر رو موقع تبدیل MP4 یا DivX انتخاب کنی
    در کل توصیه می کنم AVS Video Converter رو دانلود کنی

14. این کاربر از zeus_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bia4beat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    مشهد

12 نرم افار تبدیل فیلم

سلام می خواستم نرم افزار را برای کانورت MKV به AVI را بگین کدوم بهتره من نرم افزارهای زیادی را امتحان کردم ولی در تبدیل بعضی وقتها صدا جلو عقب میشه یا حجم فایل خیلی زیاد میشه یا کیفیتش خراب میشه یه نرم افزارز کانورزت خوب با تنضیماتش به من معرفی کنید

امکاناتی که می خوام داشته باشه سرعت بالا و کیفیت خوب با حجم مناسب
    ممنونم
    Last edited by bia4beat; 09-02-2012 at 19:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •