تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 60 اولاول ... 3440414243444546474854 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 596

نام تاپيک: ◄ ™ MSI اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

راستیتش من تو پاساژ ایران باهاش کار کردم .

درست میگید ظاهرش زمین تا اسمون با عکساش فرق میکنه و به نظرم خیلی شیکم اومد .

اما یه دوستی دارم که قویا داره تو گوش من میخونه که dell xps l502 بگیرم . اللبته نسخه 8 گیگ رو .

اما یه چیزی . گفتم که باهاش کار کردم . اونجا من ازش rate گرفتم اللبته نسخه 12 گیگش بود اونجا

rate هایی که بهم داد در بعضی موارد از این دل کمتر بود مثلا rate ram 7.3 بود در حالی که rate ram dell 7.6

و حالا بقیه موارد .

من خودم یه گوشی هوشمند دارم و وقتی بچها ازم میپرست برای مثال rate cpu , gpu اینای گوشیت چنده

میگم زیاد به این نرم افزارا و این عددا نمیشه اعتماد کرد . حالا میخواستم بدونم تو این قضیه هم استثنا داریم یا نه.

چون واقعا ازش خوشم اومده اما چرا با این کانفیگ امتیازاش پایینتر بود .

اللبته اینم بگم وقتی یه برنامه ایرو میخواستم ببندم یه 3 4 ثانیه گیر میکرد .

بعدا که دوباره از اون طرفا رد شدم دیدم یه پسر بچه ای نشسته داره crysis2 رو بازی میکنه

و اونجور که تو چشاش بود تا بازیرو تموم نمیکرد نمیخواست بلند شه . اینه که به این نتیجه رسیدم

که شاید این لبتابه توسط این دوست عزیزمون ترکیده باشه .

حالا نظرتونم بگید .
    خب دوست من در باره ی dell 502l به نظر من لپ تاپ خوبیه ... و نمیخوام اینجا در موردش بحث کنم ( اینجا تاپیک msi هست و کار درستی نیست )
    و اما در مورد rate که اگه از برنامه خود ویندوز استفاده کردی که باید بگم من شخصا اون رو قبول ندارم و ردش میکنم ...
    و اون لپ تاپ هم به گفته ی شما ممکنه پدرش رو در اورده باشن
    ولی نکته مهم اینه که کانفینگ msi gx680 خیلی قویتره از 502l و جای بحث نداره ( حالا ممکنه چند تا مزیت داشته باشه ) ولی من شخصا از خیلی از قابلیتهای لپ تاپم استفاده نمیکنم و لازم شون ندارم ... حلا شما ببین لپ تاپ رو واسه چی میخوای ...
    به نظر من GX680 یه لپ تاپ خیلی معقول و خوبه تو رنج قیمت خودش ...

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان نظرشون درباره MSI FX420-001US چیه
    قیمت اش رو هم اگر دارید ممنون می شم بگید

سلام دوست من
    من خودم FX620DX دارم که خیلیم ازش راضیم و تا حالا کوچکترین مشکلی باهاش ندیدم ...
    ولی دو مورد FX420 باید بگم لپ تاپ خوبیه و کانفینگشم اینجا میتونی ببینی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    گرافیکش یه خورده از GT 540 ضعیف تره ولی میتونی تمام بازی هارو رو med اجرا کنی ...
    شما اگه سوال خاصی داشتی میتونی بپرسی و در ورد قیمت هم میتونی با شرکت ماتریس تماس بگیری ...

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

دوستان نمایندگی های ماتریس کجاها هست؟ میخوام U160 MX رو با کانفیگ زیر بخرم:

محتوای مخفی: Specification 
    CPU Intel Atom N570 1.66Ghz 1MB 800Mhz
    RAM 2GB DDR3 667Mhz
    HDD 320GB
    VGA Intel® GMA X3150
    10"(1024x600) WSVGA LED
    WiFi+LAN+BT D-SUB
    Weight 1KG
    WebCam 1.3MP
    W/7

سلام
    دوست من این لینک شرکت ماتریس هست که میتونی خودت تماس بگیری با هاشون
    کد:
    و در مورد لپ تاپ u160 mx راستش من اطلاعات زیادی ندارم ولی لینک کانفینگش اینه
    کد:
    و قیمت هم فکر کنم حدود 400-450 باشه ...
    سری u به نظر من u270 بهتره که قیمتش هم حدود 550 هست ...
    Last edited by alichalki; 16-09-2011 at 17:28.

3. 2 کاربر از alichalki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

با عرض سلام
    من تازه عضو این سایت شدم و در شرف خرید لپ تاپ هستم .بعد از کلی تحقیق و پرس و جو بین این چهار مدل موندم و نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید.asus n53 sn-asus n55 sf-msi ge620 fhd-msi gx 680
    البته msi از لحاظ قیمت و گارانتی خیلی بهتره اما چیزی که منو در مورد این برند مشکوک کرده اینه که چرا رنکینگ جهانی نداره مثلا asus با برند های توشیبا.اپل.سونی.اچ پی و... مقایسه شده که میزان خرابی asus خیلی کمتر بوده اما خبری از msi نیست.چرا؟
    راستی بازی هایی مثل crysis 2 در لپتاپ های ge 620 fhd-ge 620 dx و gx680 چطور جواب داده؟آیا در حد asus n55 و n53 بوده؟
    کدام یک از این مدل ها که در بالا نام بردم برای کارهای گرافیکی مثل مایا و 3d max و بازی مناسب تره ؟خلاصه کدومو بگیرم بهتره؟
    ببخشید اینقدر سوال کردم

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با عرض سلام
    من تازه عضو این سایت شدم و در شرف خرید لپ تاپ هستم .بعد از کلی تحقیق و پرس و جو بین این چهار مدل موندم و نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید.asus n53 sn-asus n55 sf-msi ge620 fhd-msi gx 680
    البته msi از لحاظ قیمت و گارانتی خیلی بهتره اما چیزی که منو در مورد این برند مشکوک کرده اینه که چرا رنکینگ جهانی نداره مثلا asus با برند های توشیبا.اپل.سونی.اچ پی و... مقایسه شده که میزان خرابی asus خیلی کمتر بوده اما خبری از msi نیست.چرا؟
    راستی بازی هایی مثل crysis 2 در لپتاپ های ge 620 fhd-ge 620 dx و gx680 چطور جواب داده؟آیا در حد asus n55 و n53 بوده؟
    کدام یک از این مدل ها که در بالا نام بردم برای کارهای گرافیکی مثل مایا و 3d max و بازی مناسب تره ؟خلاصه کدومو بگیرم بهتره؟
    ببخشید اینقدر سوال کردم
    سلام
    تبریک میگم واسه عضویت واقعا p30world محیط خوبی رو فراهم اورده واسه همه ...
    خب دوست من از مدل های بالا گرافیک GX680 از همه سرتره (DDR5 و 1.5 'gig ) و asus n55 ، msi GE620DX هم تغریبا یکی هستن ولی مطمعن نیستم وارد بازار شده باشن ... حالا چند روز پیش یکی از دوستان میگفتن که GE620DX تو بازار هست ... دوست من شما چه سایتایی رو چک کردی که msi توش نبوده ! msi یه برند جهانی هست در سطح sony , asus ... و هیچ چیزی کم نداره چه بسا بهترم هست ... همه ی مدل های که شما انتخاب کردین مدل های خوبین و واسه کارهای گرافیکی راهت جواب میدن سه مدلی که بالا گفتم گرافیک GT555 دارن و asus n53 و msi GE620 fhd گرافیک GT540 دارن که یه خورده از 555 ضعیف تر هست ( من خودم FX620DX msi دارم که گرافیک 540 داره و black ops و بازی های تو بازار رو خیلی روان اجرا میکنه ... )
    به نظر من سه مدل( GX680 , n55, GE620DX ) بهترین انتخاب ها هستن حالا به خودتون بستگی داره که کدوم رو انتخاب کنی هر کدام از مدلها یه خورده کانفینگ و امکاناتشون فرق داره که اون بسته به نیاز شماست ...
    موفق باشی دوست من

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

1

سلام
    تبریک میگم واسه عضویت واقعا p30world محیط خوبی رو فراهم اورده واسه همه ...
    خب دوست من از مدل های بالا گرافیک GX680 از همه سرتره (DDR5 و 1.5 'gig ) و asus n55 ، msi GE620DX هم تغریبا یکی هستن ولی مطمعن نیستم وارد بازار شده باشن ... حالا چند روز پیش یکی از دوستان میگفتن که GE620DX تو بازار هست ... دوست من شما چه سایتایی رو چک کردی که msi توش نبوده ! msi یه برند جهانی هست در سطح sony , asus ... و هیچ چیزی کم نداره چه بسا بهترم هست ... همه ی مدل های که شما انتخاب کردین مدل های خوبین و واسه کارهای گرافیکی راهت جواب میدن سه مدلی که بالا گفتم گرافیک GT555 دارن و asus n53 و msi GE620 fhd گرافیک GT540 دارن که یه خورده از 555 ضعیف تر هست ( من خودم FX620DX msi دارم که گرافیک 540 داره و black ops و بازی های تو بازار رو خیلی روان اجرا میکنه ... )
    به نظر من سه مدل( GX680 , n55, GE620DX ) بهترین انتخاب ها هستن حالا به خودتون بستگی داره که کدوم رو انتخاب کنی هر کدام از مدلها یه خورده کانفینگ و امکاناتشون فرق داره که اون بسته به نیاز شماست ...
    موفق باشی دوست من
    با تشکر از شما.واقعا شرمنده کردین
    من تو چند تا سایت ایرانی دیدم که میزان خرابیه لپ تاپ های برندهای مختلف باهم مقایسه شدن که ایسوس کمترین خرابیو داشت اما از msi خبری نیست میشه سایتی رو معرفی کنید که برند msi با سایر برندها مقایسه شده باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با تشکر از شما.واقعا شرمنده کردین
    من تو چند تا سایت ایرانی دیدم که میزان خرابیه لپ تاپ های برندهای مختلف باهم مقایسه شدن که ایسوس کمترین خرابیو داشت اما از msi خبری نیست میشه سایتی رو معرفی کنید که برند msi با سایر برندها مقایسه شده باشه
    دوست من سایت که ازش استفاده میکنی و لپ تاپ هارو باهم مقایسه میکنه باید یک سایت معتبر و تخصصی باشه ...
    ولی من شخصا سایتی رو نمیشناسم که برند هارو مقایسه کنه ! ولی سایت های هستن که لپ تاپ هارو بررسی میکنن و امتیاز بهشون میدن که باز هم تا حدودی خطا دارن ( به صورتی که تو امتیاز مثلا فلان لپ تاپ از سایت X امتیاز 85 میگیره و از سایت Y میبینی 70 گرفته ! ) و سایت
    کد:
    هم از این نوع سایت هاس ...
    و خیلی سایت های دیگه هستن ...
    من شخصا 1-2 سال از لپ تاپ های msi استفاده میکنم و در مورد خرابی من که اصلا خرابی نداشتم حتی کوچکترین مشکل ... و در مورد گرانتی میتونم بگم یکی از بهترین گارانتی هارو داره تو ایران (ماتریس ) ...
    موفق باشی

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    MSI یه لپ تاپ داشت که میشد باهاش فیلم 3D دید...
    اون چطوره کانفیگش؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    MSI یه لپ تاپ داشت که میشد باهاش فیلم 3D دید...
    اون چطوره کانفیگش؟؟؟
    سلام دوست من
    شما مدل مد نظرتون رو بگو ...

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

مدل رو یادم نیس دقیقا
    یه قابلیت پخش فیلم سه بعدی بود و دکمه ی True Cinema داشت که میزدی اتوماتیک میرفت رو تنظیمات نمایشگر و صدا و همه چی رو برای تماشای فیلم میزون میکرد

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مدل رو یادم نیس دقیقا
    یه قابلیت پخش فیلم سه بعدی بود و دکمه ی True Cinema داشت که میزدی اتوماتیک میرفت رو تنظیمات نمایشگر و صدا و همه چی رو برای تماشای فیلم میزون میکرد
    این دکمه رو که اغلب لپ تاپ هاش دارن ولی پخش فیلم 3D فکر کنم لپ تاپ CX620 3D باشه ... جدیدن که لپ تاپ با قابلیت 3D نزده ! و این لپ تاپ تا اونجایی که من میدونم میتونه تصاویر دو بعدی رو به تصاویر سه بعدی تبدیل کنه با کیفیت بالا ... و گرافیک ATI Mobility Radeon HD 5470 رو داره با 1 گیگ حافظه ...
    و در مورد این لپ تاب یه خورده قدیمی شده ! مثلا cpu از نسل جدید نیست .... کلا اگه بخوای لپ تاپ 3D بگیری باید بییشتر پول بزاری ... این مدل msi فکر کنم الان حدود 1 تومن باشه و شما Envy 17 3D هم میتونی بگیری که از این قویتره و حدود 1700 هست فکر کنم و ....
    Last edited by alichalki; 19-09-2011 at 12:02.

12. این کاربر از alichalki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •