تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 439 از 542 اولاول ... 339389429435436437438439440441442443449489539 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,381 به 4,390 از 5414

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یه بار شهریور پارسال پیمانکار اومد و مسیر سیم کشی رو برام مشخص کرد و میگفت چون سیم‌کشی داخلی سخته مستقیم از نمای ساختمون میشه کشید. ولی بعدش رفت و پشت سرش هم نگاه نکرد و خبری ازش نشد. بعد اونم چند باری‌پیگیری و شکایت کردم.
    الان هم این جوابیه که تو ۱۹۵ بهم دادن: با اجراي فيبر هوايي به متراژ بيش از 100 متر و عبور از عرض خيابان امكان ارايه سرويس وجود دارد با پيمانكار فيبر جهت مراجعه به محل مشترك هماهنگ گرديد در صورت فيبر كشي داخله براي تمام واحد هاي ساختمان امكان ارايه سرويس وجود دارد لازم به ذكر است براي مشترك به صورت تك واحدي صرفه اقتصادي جهت اجراي فيبر وجود ندارد.

میشه بدونم هزینه نصب و راه اندازی شما چقد شد؟ الان برام سوال شده به صورت تک واحدی هزینه نهایی چقد میشه که اینا میگن به صرفه نیست؟ چون چند سال پیش ترمینال gpon هم خریداری کردم و یه بخشی از هزینه کمتر میشه برام
    نه دوست من با خاموش کردن مال من حل نشده
    آپلود را مرکز مخابرات محدود کرده که زیاد آپلود نکنم
    تا حالا چندین و چند بار با 2020 تماس گرفتم خانومه گفت خب من الان یه تغییراتی اعمال میکنم تا 2 دقیقه دیگه درست میشه ولی درست نشد که نشد . س
    گول اسپيدتست رو نخوريد. اينها فهميدن همين سايت اسپيد تست براي همه ملاک بنچمارک شده، براي همين اون رو باز مي ذارن که عدداي خوشگل نشون بده. ولي بقيه چيزها مي ره توي شيپينگ (Shaping)

سايتهاي خودمون هم بارشون بالا رفته يه شيپينگ هم اونها مي زنن. تهش ديگه چيزي نمي مونه.

شما باید برای اینکه برات اینکار انجام بشه با پیمانکار بتونی فیکسش کنی.. سعی کن اگر اومد پول ۲تا سرویس رو بهش بدی تا برات انجام بده.. تهران تعرفه دولتی طبق قانون ۵۳۰ تومان فیبرکشی داخلی و فیوژن هستش که اگر از رایزرها رد کنه این قیمت هست و اگر بیرون از رایزر رد بشه و یا مقدار بیشتری فیبر ببره یه مقدار هزینه بیشتر میشه.. اگر تحت هر شرایطی دیدی که نمیتونی با پیمانکار به نتیجه برسی برو مرکز و با رییس مرکز صحبت کن و اعلام کن که تمامیه همسایگان مسن هستن و نیازی به اینترنت ندارن و مورد استفاده نیست براشون برای همین یا باهات کنار بیان و یا اجازه بدن شما خودتون با یک پیمانکار هماهنگی رو انجام بدید و براتون اینکار رو انجام بده که این هم مشکلی نداره باید اجازه بدن و یا حتی اجازه ندادن میتونید به بازرسی مخابرات اعلام کنید و از اونجا پیگیری کنید.

اینکه آپلود رو بستن نگرانی نداره اصلا دیگه پیگیری نکن چونکه ممکنه با مشکل بدتری روبرو بشی و درست کردنش بسیار برات سخت بشه.. استفاده کن تا منطقه شما مشترک بیشتری پیدا کنه و بعدا بتونی گیر بدی و مشکل رو حل کنی.

اصلا شیپینگی در کار نیست دوست من این مسایل وجود نداره .. اینکه شما داری از جایی دانلود میکنی ۱۰۰ نشون میده اما اسپید تست ۲۰۰ خوب به پهنای باند و سرور اون سایت هم بستگی داره قرار نیست همه چیز یکجا باشه که.. وگرنه بیان دستکاری کنن شما مدرک پیدا کنی میتونی با دلیل مشکل رو رفع کنی.. اما من قبلا هم گفتم الان هم میگم اگر تحت هر شرایطی مسئله افت سرعت رو پیگیری کنید به دلیل اینکه سرویس فروخته شده ۵۰ مگ هست نمیتونید ایرادی بگیرید و با جمله همینه که هست روبرو میشید پس نکنید اینکار رو .. شما سعی کنید از سرورهاییی مثل اپل دانلود رو انجام بدید و همینطور یکبار هم دانلود منیجیر خودتون رو بررسی کنید و ببینید محدودیتی رو اعمال نکرده باید و ندانسته باشید برای همین اول همه چیز رو بررسی کنید و بعد از یک سایت مانند اپل دانلود رو انجام بدید.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من آپلود داخلیم رو 200 یا بیشتر بازه اما سرور خارجی انتخاب هر جایی باشه بزور به 20 میرسه و پایین هم میاد جالبه با چیز شکن هم همینه چند مدل هم مختلف هم تست کردم. مشخصه که شیپینگ یا فایروال یا هر چیزه دیگه ای در کاره یه دلیلی هست، چند وقته اینجوری شده قبلا هر دو باز بود 200 به بالا الان فقط دانلود خوبه و داخلی بازه. رو چند تا سیستم با ویندوزهای مختلف تست گرفتم همینه و نکته جالب رو موبایل با wifi N تا 42 آپلود و دانلود رو میده یعنی فکر کنم همه پهنای باند کلاس N میشه و اکسس پوینت AC ندارم ببینم رو موبایل کامل بازه این خیلی دیگه عجیبه !! و نمیشه همه سیتمها مشکل داشته باشه پس چرا داخلی اوک هست ؟

Last edited by blackbird; 15-05-2022 at 10:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من آپلود داخلیم رو 200 یا بیشتر بازه اما سرور خارجی انتخاب هر جایی باشه بزور به 20 میرسه و پایین هم میاد جالبه با چیز شکن هم همینه چند مدل هم مختلف هم تست کردم. مشخصه که شیپینگ یا فایروال یا هر چیزه دیگه ای در کاره یه دلیلی هست، چند وقته اینجوری شده قبلا هر دو باز بود 200 به بالا الان فقط دانلود خوبه و داخلی بازه. رو چند تا سیستم با ویندوزهای مختلف تست گرفتم همینه و نکته جالب رو موبایل با wifi N تا 42 آپلود و دانلود رو میده یعنی فکر کنم همه پهنای باند کلاس N میشه و اکسس پوینت AC ندارم ببینم رو موبایل کامل بازه این خیلی دیگه عجیبه !! و نمیشه همه سیتمها مشکل داشته باشه پس چرا داخلی اوک هست ؟
    با چه شکنی امتحان کردین ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با شادوساکس و تونل بر و اکسپرس و .... شما نظری داری ؟ راهی بلدی ؟ با پراکسی خوب ایرانی میشه ردش کرد ؟

این رو موبایل و به لندن که از فرانکفورت همیشه بدتره آپلود تا 43 رفته !! بدون شکن

این با شادوساکس دانلود خوبه پس نباید مشکل شکن باشه بقیه هم همینه . دوستان ناقلا که پشت پرده ساکت هستند راهی بلدن یا حداقل دلیلشو میدونن بگن

یادم به اندروید مجازی افتاد رو همون دستگاه نصب داشتم تست گرفتم و آپلود کامل بازه !!!!
    Last edited by blackbird; 15-05-2022 at 18:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

با شادوساکس و تونل بر و اکسپرس و .... شما نظری داری ؟ راهی بلدی ؟ با پراکسی خوب ایرانی میشه ردش کرد ؟

این رو موبایل و به لندن که از فرانکفورت همیشه بدتره آپلود تا 43 رفته !! بدون شکن

این با شادوساکس دانلود خوبه پس نباید مشکل شکن باشه بقیه هم همینه . دوستان ناقلا که پشت پرده ساکت هستند راهی بلدن یا حداقل دلیلشو میدونن بگن

یادم به اندروید مجازی افتاد رو همون دستگاه نصب داشتم تست گرفتم و آپلود کامل بازه !!!!
    از بعد عید منم همین مشکل و دارم ولی با دانلود. حتی بعضی وقتا تا ۸ مگابیت میاد پایین.هر بار یه سرعته. هیچ مشکلی از طرف من نیست مطمئنم. این چندروز که اصلا افتضاح شده. ۲۰۲۰ که تعطیل هیچی حالیشون نیست. خود مخبرات هم میگه مشکل از ما نیست. خودشون اومدن خط من و چک کردن هیچ مشکلی نبوده. بهشون میگم مشکل از من نیست از شما نیست پس یعنی یه عامل غیبی در کاره. عالم ارواح اومدن انگولک کردن اینترنت منو. معلومه کاملا عمدیه و ما رو الکی میفرستن دنبال نخود سیاه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام
    منم این مشکل رو روی adsl داشتم
    مشکل از ویندوز هستش که باید عوض کنید
    ویندوز رو حتما از سافت98 بگیر نسخه windows 10 64 pro هم بگیر
    حتما حتما نسخه pro رو بگیری

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اضافه شد فعلا فقط قم رو داره نشون میده تحت پوشش هست

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    منم این مشکل رو روی adsl داشتم
    مشکل از ویندوز هستش که باید عوض کنید
    ویندوز رو حتما از سافت98 بگیر نسخه windows 10 64 pro هم بگیر
    حتما حتما نسخه pro رو بگیری
    دوست عزیز من گفتم روی چند سیستم با سیستم عاملهای مختلف امتحان کردم دو تا دسکتاپ و دو تا لپتاپ ویندوز 7SP1 /10 PRO/10 LTSB/10LTSC 2021 .
    ویندوز یا هر نرم افزار دیگه ای وقتی hash با سایت سازنده یکی باشه معتبره. من از خود مایکروسافت میگیرم و تا الان مشکلی رو سیستمای زیادی که راه انداختم نبوده. تست نمیشه رو چند تا سیستم مختلف با سیستم عامل مختلف یکی باشه و همه سیستمها مشکل ویندوز داشته باشن. همه آنتی ویروس بروز دارن، و چرا رو همون سیستم، داخل مجازی ساز اندروید مشکلی نداره؟ و چرا مشکل ویندوز وقتی سرور داخلی هست وجود نداره ؟
    به همه دوستان یه نصیحت از سایتهای ویرز بخصوص ایرانی نرم افزار حساسی مثل سیستم عامل رو نگیرید.
    Last edited by blackbird; 18-05-2022 at 09:52.

9. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

!
    دوس دارم یه کمکی بکنم و یه چیزیو باهم تست کنیم شاید فرجی شد
    پخ بدید هماهنگ کنیم

11. این کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

امیدوارم روزی به شهرستان ها هم این فیبر نوری برسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •