تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 436 از 1137 اولاول ... 336386426432433434435436437438439440446486536936 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,351 به 4,360 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

جلد سوم را بايد بگيري

2. این کاربر از behnamrizi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه نفر اول کنکور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کتابخونه

پيش فرض

كتاب شهاب اناري سه جلد هست . اوني كه به ما گفت خيلي بچيه خشي هستي و دبير هم است اتفاقا . ميگفت كه خيلي كتاب خوبيه . ميگفت اين كتاب زبان قطعا از همه كتابها حتي خيلي سبز بهتره . ولي با محاسبه معلوم ميشه كه سه جلدش خيلي گران در مي آد بنابراين من خيلي سبز رو گرفتم و حقا كتاب خوبيه

ضمنا . هر جلد كتاب مبتكران شهاب اناري حدود هفت تا هشت هزار تومان هست
    این سه جلد زبان 3 و پیش 1و2 هستش؟
    یکم درمورد خیلی سبز بیشتر توضیح میدی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه پیشنهاد پیرامون دروس اختصاصی ریاضی مخصوصا ریاضی و فیزیک دارم که بیشتر سعی کنید تست یزنید.
    من خودم برای فیزیک کتاب درسی رو با آبی قلم چی کار می کردم.
    و دوستانی که می خوان از تابستان شروع کنند یه نگاه سطحی به ریاضی اول دبیرستان مخصوصا اتحادها بندازن.

5. 5 کاربر از GodFatherAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lmohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی کنید!

دوستان سلام لطفا راهنمایی کنید.
    کتاب های زیست شناسی مهر و ماه که نموداری هستش نکات مهم رو گفته؟ یا اینکه کل کتاب رو به صورت نموداری تشریح کرده؟
    اگه بگیرم به درد میخوره تو 4-5 روز قبل کنکور دوره کنم و میرسم بخونمشون؟
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم

داره خودمونی میشه sarinagasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کتاب های زیست شناسی مهر و ماه که نموداری هستش نکات مهم رو گفته؟ یا اینکه کل کتاب رو به صورت نموداری تشریح کرده؟
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم
    منم یه سوال در مورده مهر و ماه داشتم اونم این که اگه بخوام بالای 90 بزنم در کنار کتاب سبز مهر وماه بخونم یا گربه

داره خودمونی میشه sarinagasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یه سوال دوستان:
    خیلی سبز داره برا ریاضی 2 کتاب چاپ می کنه؟(اگه آره پس چرا ریاضیات تجربی رو چاپ کرده؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

-آره داره چاپ ميكنه.
    -حتما واسه سود بيشتر!

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

زحمتی که نیست ولی چه درسایی؟؟/
    همه ي درسا .
    اينجا اصلا معلوم نيست كه كدوم كتاب خوبه، هر كي مياد يه چيزي ميپرونه . به يه نتيجه كلي برسين ببينيم كدوم كتابا خوبن .

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

پیشاپیش از کمکتون ممنونم
    من رشته ریاضیم. ولی تا جایی که می تونم در مورد کتاب مهر و ماه می نویسم( از تبلیغات پشت کتاب هاش ). خودتون دیگه نتیجه گیری کنید.
    1- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 + 2 عدد وی سی دی : 250 صفحه نموداری + 1100 تست کنکوری و تالیفی در قالب 45 آزمون طبقه بندی شده.بیش از هزار تصویر و همچنین درک مطلب های پیچیده از فصول مختلف به خصوص فصل های 3 و 5 و 7 . مطالب پراکنده کتاب مرتب و دسته بندی شده است. وی سی دی ها دارای بیش از یکصد فیلم آموزشی که از نمودار ها به آن ارجاع شده است.
    2- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 2 + 2 عدد وی سی دی : بیش از 300 صفحه آموزش نموداری + 1500 تست کنکوری و تالیفی در قالب 50 آزمون بیست تستی طبقه بندی شده. آموزش هدف مند ژنتیک کنکور در قالب 14 بخش آموزشی با بیش از یکصد نوع تست ژنتیک در بیش از 15 آزمون تستی. تصاویر آموزشی و جداول جمع بندی در فصول 7 و 9 و 10 و 11 . 130 فیلم آموزشی در مورد نکات پیچیده کتاب .
    3- کتاب زیست شناسی پیشدانشگاهی 1 و 2 + 2عدد وی سی دی : 300 صفحه آموزش نموداری + ( واضح نبود چند تا تست ولی از ادامه می شه فهمید ) در قالب 50 آزمون 20 تستی در سه سطح ( کنکوری، متنی و مفهومی ). آموزش مفاهیم مربوط به ژنتیک جمعیت در قالب 10 بخش و 60 نوع تست و مساله کنکوری، به مفاهیم فصل 1 و 4 و 5 و 7 توجه شده است . آموزش فتوسنتز و تنفس . بهره گیری از تصاویر و نمودارهایی در مورد چرخه تولید مثل در مورد فصول 10 و 11 با استفاده از جداول مقایسه ای و ... 120 فیلم آموزشی به خصوص در مورد ژنتیک مولکولی .
    4- بانک سوالات زیست شناسی کنکور + 1 عدد سی دی نرم افزار آزمون ساز : کتاب و سی دی مجموعه 10000 تست و...
    کتاب زیست گیاهی و لغتنامه ژنتیک هم داره. خلاصه کلا خیلیه.
    ولی بازم می گم من شنیدم که زیست گربه بیشتر طرفدار داره.

12. 3 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lmohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من رشته ریاضیم. ولی تا جایی که می تونم در مورد کتاب مهر و ماه می نویسم( از تبلیغات پشت کتاب هاش ). خودتون دیگه نتیجه گیری کنید.
    1- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 + 2 عدد وی سی دی : 250 صفحه نموداری + 1100 تست کنکوری و تالیفی در قالب 45 آزمون طبقه بندی شده.بیش از هزار تصویر و همچنین درک مطلب های پیچیده از فصول مختلف به خصوص فصل های 3 و 5 و 7 . مطالب پراکنده کتاب مرتب و دسته بندی شده است. وی سی دی ها دارای بیش از یکصد فیلم آموزشی که از نمودار ها به آن ارجاع شده است.
    2- کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه 2 + 2 عدد وی سی دی : بیش از 300 صفحه آموزش نموداری + 1500 تست کنکوری و تالیفی در قالب 50 آزمون بیست تستی طبقه بندی شده. آموزش هدف مند ژنتیک کنکور در قالب 14 بخش آموزشی با بیش از یکصد نوع تست ژنتیک در بیش از 15 آزمون تستی. تصاویر آموزشی و جداول جمع بندی در فصول 7 و 9 و 10 و 11 . 130 فیلم آموزشی در مورد نکات پیچیده کتاب .
    3- کتاب زیست شناسی پیشدانشگاهی 1 و 2 + 2عدد وی سی دی : 300 صفحه آموزش نموداری + ( واضح نبود چند تا تست ولی از ادامه می شه فهمید ) در قالب 50 آزمون 20 تستی در سه سطح ( کنکوری، متنی و مفهومی ). آموزش مفاهیم مربوط به ژنتیک جمعیت در قالب 10 بخش و 60 نوع تست و مساله کنکوری، به مفاهیم فصل 1 و 4 و 5 و 7 توجه شده است . آموزش فتوسنتز و تنفس . بهره گیری از تصاویر و نمودارهایی در مورد چرخه تولید مثل در مورد فصول 10 و 11 با استفاده از جداول مقایسه ای و ... 120 فیلم آموزشی به خصوص در مورد ژنتیک مولکولی .
    4- بانک سوالات زیست شناسی کنکور + 1 عدد سی دی نرم افزار آزمون ساز : کتاب و سی دی مجموعه 10000 تست و...
    کتاب زیست گیاهی و لغتنامه ژنتیک هم داره. خلاصه کلا خیلیه.
    ولی بازم می گم من شنیدم که زیست گربه بیشتر طرفدار داره.
    سلام دوست عزیز ممنون از کمکتون اما فکر کنم منظور من رو نگرفتین
    من 1هفته دیگه کنکور دارم و کتاب زیست کتاب سبز رو کامل خوندم اما برای دوره تو این 1هفته اخر میخوام این کتاب زیست مهر ماه که نموداری هستش رو بخونم از نظر رسیدن میرسم. الان 3تا کتاب زیست مهر ماه هم گرفتم میخواستم بدونم نظر دوستان در مورد این کتاب چیه!
    بازم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •