تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 118 اولاول ... 333940414243444546475393 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام برای من اپدیت نمیشه چرا ؟
    100 روزم از اکانتم مونده
    قیلتر کردن؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام برای من اپدیت نمیشه چرا ؟
    100 روزم از اکانتم مونده
    قیلتر کردن؟
    برای من مشکلی نداره احتمالا موقتیه و مشکل حل میشه

3. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

برای منم مشگلی نیست و اپدیت میشه

5. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون از دوستان
    انگاری مشکلی پیش اومده بد برای وقتی اپدیت میزدم نمیشد auto fix زدم خودش ردیف کرد ------ های سروزشو الان اپدیت شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام
    من لپتابم ویندوزش اورجیناله.تقریبا 2 سالی که دارمش و همیشه تو آپدیت کردن مشکلی برام پیش نمیومد.اما مدتی که وقتی میرم windows update و گزینه update رو میزنم بهم یه eroorتحت عنوان اینکه ""یکی از سرویس های ویندوز که برای آپدیت لازمه غیر فعاله و میگه باید ریستارت کنم""وقتی ریستارت میکنم دوباره همون پیغامو میده.یکی از دوستان گفت که یه ویروسی تحت عنوان "چی چی host" ویندوزت گرفته و اون سرویسی که برای آپدیت لازمه رو غیرفعال میکنه.گفت که باید یه نرم افزار به اسم kkcleanerرو دانلود کنم و از داس برم تو مسیر نصب نرم افزار و دستور
    [kkcleaner.exe -a] رو بزنم تا همه سرویس های هاست به درد نخورو پاک کنه.مساله ای که هست من نرم افزاری به اسم kkcleaner پیدا نکردم.ccleaner رو نصب کردم که اونم به دردی نخورد.چند بار ریکاوری کردم و وضعیتو به حالت کارخونه برگردوندم که اصلا فایده ای نداشته..از آنتی ویروس نورتون هم استفاده میکنم.update هم هست . اما....... .

از دوستان و اساتید متخصص تو این زمینه درخواست کمک دارم تا مشکلم حل بشه.
    سپاس
    Last edited by amir-2012; 04-02-2013 at 00:41.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام" اگه ب صورت دستی برید و سرویس مورد نیاز رو فعال کنید چی؟ بازم نمیشه؟
    اگه مطمئنید ک ویروسه ، مجبورید تحت بوت ، ویروس کشی کنید چون تو اون محیط ، کاملا بی تاثیر میشه.
    راستی ی بار دیگه آپدیت بزنید و از همون پیغام خطا یه تصویر بدید ببینیم چی میگه.
    Last edited by .AraMesh.; 04-02-2013 at 01:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام" اگه ب صورت دستی برید و سرویس مورد نیاز رو فعال کنید چی؟ بازم نمیشه؟
    اگه مطمئنید ک ویروسه ، مجبورید تحت بوت ، ویروس کشی کنید چون تو اون محیط ، کاملا بی تاثیر میشه.
    راستی ی بار دیگه آپدیت بزنید و از همون پیغام خطا یه تصویر بدید ببینیم چی میگه.
    با تشکر و سپاس از شما دوست عزیز
    راستشو بخوای اصلا من نمیدونم کدوم سرویسو میگه که برای آپدیت شدن باید در حال اجرا باشه.حالت آپدیتم رو حالت دستی گذاشتم ,اما برای تاییدش یه دور ریستارت کردمش , اما بعد ریستارتم دوباره سیستم به همون حالت قبلی برمیگرده و پیغامه زیرو میده:

Windows Update can not Currently check for updates,because service is not running.you may need to restart your computer
    OK
    نوع اخطارشم از نوع information

به دلیل مشکلی که تو پروفایلم هست نتونستم عکسشو براتون بزارم.
    البته اونطور که به ذهنم میرسه فک کنم اون دوستم که تو پست قبلی گفته بودم ,گفت سیستمت ویروس svchostداره.
    نرم افزار .net farmwork 4هم نصب نمیشه موقع نصب visual studio 2010.واقعا نمیدونم چیکار بایستی انجام بدم.
    در ارتباط با ویروس کشی تحت بوتم چون این کارو تا حالا انجام ندادم بلد نیستم.
    لطفا راهنماییم کنید.

سپاس
    Last edited by amir-2012; 04-02-2013 at 17:28.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

با تشکر و سپاس از شما دوست عزیز
    راستشو بخوای اصلا من نمیدونم کدوم سرویسو میگه که برای آپدیت شدن باید در حال اجرا باشه.حالت آپدیتم رو حالت دستی گذاشتم ,اما برای تاییدش یه دور ریستارت کردمش , اما بعد ریستارتم دوباره سیستم به همون حالت قبلی برمیگرده و پیغامه زیرو میده:

Windows Update can not Currently check for updates,because service is not running.you may need to restart your computer
    OK
    نوع اخطارشم از نوع information

به دلیل مشکلی که تو پروفایلم هست نتونستم عکسشو براتون بزارم.
    البته اونطور که به ذهنم میرسه فک کنم اون دوستم که تو پست قبلی گفته بودم ,گفت سیستمت ویروس svchostداره.
    نرم افزار .net farmwork 4هم نصب نمیشه موقع نصب visual studio 2010.واقعا نمیدونم چیکار بایستی انجام بدم.
    در ارتباط با ویروس کشی تحت بوتم چون این کارو تا حالا انجام ندادم بلد نیستم.
    لطفا راهنماییم کنید.

سپاس
    سلام
    مشکل شما هیچ ارتباطی با عنوان این تاپیک نداره.
    شما باید یه تاپیک جدید در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایجاد کنید و به طور کامل مشکل رو شرح بدید.
    موفق باشید

11. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    مشکل شما هیچ ارتباطی با عنوان این تاپیک نداره.
    شما باید یه تاپیک جدید در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایجاد کنید و به طور کامل مشکل رو شرح بدید.
    موفق باشید
    درسته حق با شماست.اما من این موضوعو تو تاپیک "سیستم های آلوده"مطرح کردم.ولی کسی نیست که بهم تو این زمینه کمک کنه.
    با توجه به اینکه کارم خیلی ضروریه ناچار شدم تو اینجا هم عنوانش کنم.از شما هم که به نظرم تو این زمینه خبره باشید تو تاپیک "سیستم های آلوده "که فرمودید درخواست میکنم تا اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارید به بنده هم کمک کنید.

سپاس

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--
    من قبلا اینترنت سیکورتی نورتون داشتم و پاک کردم حالا که ویندوز جدید نصب کردم بعضی از سایتهایی که می خواهم باز کنم یک صفحه نورتون می اید و می نویسد این سایت نامعتبر است -من که این انتی ویروس را پاک کردم چطوری سرکلش پیدا شده چطور بقایای ان را هاردم پاک کنم---

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •