تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 1049 اولاول ... 3339404142434445464753931435431043 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

ممنون دوست من
    من انتخوابم این شد:
    شارپ با سینما خانوادگی پایونیر 787 خوبه؟
    پاساژ شرکا کجاست؟
    جمهوری -روبروی آلومنیوم (نرسیده به پل حافظ) ، تو اون پاساژ نمایندگی فیلیپس هم هست (فروشگاه الهام)

2. 4 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من پیشنهاد می کنم که پایونیر از پاساژ شرکا نگیرید چون بدلیل اینکه اونجا نمایندگی نیستش کمی قیمتهارو بالاتر میده.منکه قیمت گرفتم تقریبا هر مدل رو 30 تا 40 تومن گرونتر میده.
    بهتره از نمایندگی خودش بگیرید یعنی تقاطع حافظ و جمهوری.

منهم مشكلم وايرلس نبودن بلندگوهاي عقب پايونير هست.
    آيا براي داشتن كيفيت واقعي حتما بايد آونهارو درچهارگوشه گذاشت.يا با قراردادن هرچهارتاكنارتلويزيون هم كيفيت حاصل ميشه؟
    شما مطمئنا باید باندهای rear در پشت سر خودتون قرار بدید.بهرحال صداهایی که مربوط به پشت سر هستش باید از پشت سر بیاد و اینطوری صدای دالبی فیلم حس می کنید مثل زمانی که یه ماشین از کنارتون رد میشه و یا صحنه های تیر اندازی و تصادفات و انفجار و ....

من هم سر همین انتخاب موندم. متاسفانه امکان تست هر دو دستگاه برام مقدور نیست دوستانی که اطلاع دارند لطفاً کمک کنند. یک مورد که برام مهمه اینه که امکان پخش آهنگهای استریو رو از تمام باند ها داشته باشه دوستان قبلاً گفتند بعضی مدلها این امکان رو داره این دو مدل چطور و مخصوصاً از روی usb همینطور آیا قدرت مدل فیلیپس که بیشتره آیا واقعاً محسوسه یا زیاد مشخص نیست ؟
    مدل پایونیر قابلیت پخش آهنگ از همه باندهارو داره ولی در مورد فیلیپس اطلاع دقیقی ندارم.بهتره دوستانی که این دستگاه رو دارن نظر بدن.
    مدل 787 پایونیر 600 وات هست که به راحتی با 1000 وات فیلیپس برابری می کنه.در ضمن به نظر من پایونیر باس نرم تر و فراگیرتری داره و به همین دلیل بهتر از فیلیپس عمل می کنه.

4. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز من نظر شخصیه خودم گفتم.شما همونی رو بخر که دلت پیششه.
    پایونیر 600 وات هست ولی برو صداش رو گوش کن و با 1000 وات سونی مقایسه کن.ببین کدوم بلندتر و با کیفیت تره.یه فیلم باهاش تست بگیر ببین کدومشون تورو بیشتر توی جو فیلم قرار میده.
    من تجربه کوچیک خودم رو گفتم.ولی شما حتما حتما حتما از هر مدلی که دوس داری تست بگیر که یوقت پشیمون نشی.

7. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

نه گرونتر نمیده حتی سره 282 5 تومان هم ارزونتر گفت
    حالا مجبور نیستید که حتما از پاساژ شرکا بگیرید من معمولا از 100 جا قیمت میگیرم هر کدوم که بهتر گفت از همون می خرم

9. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

در مورد این مدل پایونیر باید بگم ظاهر این دستگاه قدیمی نیست که هیچ خیلی هم ظاهر اصیلی داره !
    در اکثر سینماهای خانگی دی وی دی پلیر و آمپلی فایر به صورت یکجا هستند ولی در این مدل (RS710) دی وی دی پلیر و آمپلی فایر جداگانه در نظر گرفته شدند . همین مساله باعث می شه که کیفیت صدا خیلی خیلی بالاتر بره!!! نکته دیگه در مورد این دستگاه اینه که جنس بدنه بلندگوها از چوبه که بسیار در کیفیت صدا تاثیر مثبت داره (بر عکس اکثر دستگاه های متداول که بازار هست از جنس کائوچو هستش.)

11. این کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

اکثر افراد فکر می کنند این جور دستگاه ها برای فضاهای بزرگ کاربرد داره (البته به نظر من درسته) ولی در مورد این دستگاه (با قدرت 1300 وات RMS) کیفیت و شفافیت فوق العاده مطرحه ! به طوری که وقتی حتی با ولوم پایین گوش می کنید کیفیت بالایی رو ارائه میکنه.....
    من خودم با اینکه براویا FULL HD دارم اصلا برای سینمای خانگی دنبال سونی نرفتم چون بر خلاف تصویر فوق العاده براویا ، کیفیت صدای سینمای خانگی سونی افتضاح است . (مساله ای که با بارها تست صدا گرفتن به من ثابت شد.)
    ولی از وقتی RS70 پایونیر رو دیدم دیگه به هیچ دستگاه دیگه ای نمی تونم فکر کنم ...تنها مساله ای که وجود داره قیمت نسبتا بالای اونه که با میز مخصوصش نزدیک 1 میلیون میشه!

13. این کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

نمایندگی دیگه پایونیر تو پاساژ شرکاست...ولی قیمتاش معمولا با نمایندگی زیر پل حافظ فرقی نداره.

15. این کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vahidsport's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تو کامپیوتر-تهران

پيش فرض

کسی تا حالا با پلیر های Haymer کار کرده صداش رو شنیدم عالی (هم صدای ریز و هم صدای بیس)حتی از پایونر ، یه دونه ساب تنها رو دارم حرف نداره ساختمون رو تو صدای نصف جابه جا میکنه ولی از پلیر هاش چیزی نمیدونم

من اگه به خام سینما بگیرم 100% پایونر میگیرم چون دوسال پیش که یه ضبط برای یک از رفیقام خریدم تقریبا همه ضبط های تو جمهوری تست کردم یا مثل سونی فقط بیس داشت یا مثل پاناسونیک فقط صدای ریز داشت که یه سینما پایونر رو تست کردم خدایی ترکوند فروشنده یه فیلم DVD گذاشته بود با اینکه 5.1 کانال بود و باند ها رو کنار هم گذاشته بود (خیلی بد چیده بود) ولی دالبی بود و چرخش صدا بین بانها کاملا مشخص بود و بیس عالی البته بیشتر فیلم طراحی شده میداد صدای ریز رو که نگو فقط شکستن شیشه حال مداد گوش کونی توش
    Last edited by vahidsport; 11-03-2010 at 12:14.

17. این کاربر از vahidsport بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

اکثر افراد فکر می کنند این جور دستگاه ها برای فضاهای بزرگ کاربرد داره (البته به نظر من درسته) ولی در مورد این دستگاه (با قدرت 1300 وات RMS) کیفیت و شفافیت فوق العاده مطرحه ! به طوری که وقتی حتی با ولوم پایین گوش می کنید کیفیت بالایی رو ارائه میکنه.....
    من خودم با اینکه براویا FULL HD دارم اصلا برای سینمای خانگی دنبال سونی نرفتم چون بر خلاف تصویر فوق العاده براویا ، کیفیت صدای سینمای خانگی سونی افتضاح است . (مساله ای که با بارها تست صدا گرفتن به من ثابت شد.)
    ولی از وقتی RS70 پایونیر رو دیدم دیگه به هیچ دستگاه دیگه ای نمی تونم فکر کنم ...تنها مساله ای که وجود داره قیمت نسبتا بالای اونه که با میز مخصوصش نزدیک 1 میلیون میشه!
    درسته دوست عزیز.دستگاه با کیفیت توی هر ولومی قدرت خودش رو نشون میده ولی برای کسی که 400 وات صدا برای خونش هم زیاده به نظر من خرید این مدل میشه پول حرومی،حتی از این نکته هم نباید غافل شد که این دستگاه فضای بیشتری از دستگاه های دیگه هم اشغال میکنه.ولی در کل تو زمینه کیفیت و قدرت واقعا واسه خودش هیولاست.

نمایندگی دیگه پایونیر تو پاساژ شرکاست...ولی قیمتاش معمولا با نمایندگی زیر پل حافظ فرقی نداره.
    نه دوست عزیز،پایونیر فقط یه نمایندگی داره.اون مغازه هم که توی پاساژ شرکاست نمایندگی نیست بلکه محصولات پایونیر هم می فروشه.
    من توی پاساژ شرکا از یه مغازه مدل 282 پایونیر قیمت گرفتم می گفت 420 تومن در صورتی که خود نمایندگیش میده 390 تومن.

19. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •