تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 130 اولاول ... 333940414243444546475393 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رشته های هنر در دانشگاه آزاد هم امتحان عملی داره ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

رشته های هنر در دانشگاه آزاد هم امتحان عملی داره ؟
    بله، رشته هایی مثل نقاشی و ...آزمون عملی داره
    البته تفاوتش با سراسری اینه که آزمون عملی بعد از همون کنکوره.....یعنی همون روز

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله، رشته هایی مثل نقاشی و ...آزمون عملی داره
    البته تفاوتش با سراسری اینه که آزمون عملی بعد از همون کنکوره.....یعنی همون روز
    مثلا موسیقی آزمون عملی داره ؟

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بله...موسیقی هم آزمون عملی داره...تنها رشته ی نمایش در دانشگاه آزاد امتحان عملی نداره.

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خواص مواد واقعن چیز مزخرفی هست، از خاک روی سیارک ها و سس قرمزو پشم گوسفند گرفته تا چرک زیر ناخن سگ دریایی و چوب های کشتی نوح و دکمه لباس بچگی های نیوتن باید بدونی خواص موادشون چی هست! من هر بار یه درصدی میگرفتم از این درس یه بار تو قلم چی 40 درصد زدمش، ولی تو کنکور یهو شد -11 که شاخم درومد (با اینکه من شیمیم عالی بود در واقع زیاد ربطی به شیمی حداقل در سطح دبیرستان نداره)

خلاقیت موسیقی امسال واقعن افتضاح بود من که مال هر سال رو 90 اینا میزدم و گفتم خیلی خراب کنم 80 میزنم حدود 50 زدم

خلاقیت نمایشی هم واقعن سخت بود با اینکه کم زدمش زیر گروه چهارم رتبه م شد 84!

6. این کاربر از bitaaaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یک سوال داشتم ...

به نظر شما سطح کلاسای موسیقی بیشتره یا دانشگاه رشته موسیقی ؟

دوست من می خواد دانشگاه رو ول کنه بره دنبال موسیقی چون سرلسری هم سخته قبول بشه اونوقت میشه آزاد که من بهش میگم در کنار دانشگاهش کلاس موسیقی بره چون الان این رشته ای که میره هم دوست داره .

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

13 چند سوال حیاتی !

خواص مواد واقعن چیز مزخرفی هست، از خاک روی سیارک ها و سس قرمزو پشم گوسفند گرفته تا چرک زیر ناخن سگ دریایی و چوب های کشتی نوح و دکمه لباس بچگی های نیوتن باید بدونی خواص موادشون چی هست! من هر بار یه درصدی میگرفتم از این درس یه بار تو قلم چی 40 درصد زدمش، ولی تو کنکور یهو شد -11 که شاخم درومد (با اینکه من شیمیم عالی بود در واقع زیاد ربطی به شیمی حداقل در سطح دبیرستان نداره)

خلاقیت موسیقی امسال واقعن افتضاح بود من که مال هر سال رو 90 اینا میزدم و گفتم خیلی خراب کنم 80 میزنم حدود 50 زدم

خلاقیت نمایشی هم واقعن سخت بود با اینکه کم زدمش زیر گروه چهارم رتبه م شد 84!
    سلام ! چند تا سوال دارم :

1.میگم این موسیقی به جز تئوری موسیقی دیگه باید چه چیزهایی بلد باشیم ؟ یعنی سازشناسی - موسیقی ایران - موسقی غرب - بزرگان موسیقی و ... رو هم باید بلد باشیم ؟

2.من تازه تئوری موسیقی رو شروع کردم ! به حدی خشک و بی روح و مزخرف بود که نا امید شدم ! میشه یه توضیح بدین که هدف از یادگیری تئوری موسیقی چیه ؟

3.نت های 7 گانه ی صوت ، فقط زیر و بم بودن رو مشخص می کنن ؟

4.میشه ملودی هایی که توی ذهنمون هست رو با شناخت تئوری موسقی رو کاغذ بیاریم ؟

5. راستی من کتاب تئوری بنیادی موسیقی پرویز منصوری رو میخونم ، آیا خوندن همه ی این کتاب قطور کار درستیه واسه منی که هیچ سازی نمی زنم و اصلاً نمی خوام رشته ی موسیقی برم ؟؟!

خواهش میکنم به تک تک سوالهام جواب دقیق بدین چون هرچی باشه شما تو این زمینه تجربه دارین !
    ممنون !
    راستی اگه سخت هست واسه همه هست پس نباید نگران بود !
    Last edited by reza-atom; 07-12-2010 at 16:12.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

دوستان یک سوال داشتم ...

به نظر شما سطح کلاسای موسیقی بیشتره یا دانشگاه رشته موسیقی ؟

دوست من می خواد دانشگاه رو ول کنه بره دنبال موسیقی چون سرلسری هم سخته قبول بشه اونوقت میشه آزاد که من بهش میگم در کنار دانشگاهش کلاس موسیقی بره چون الان این رشته ای که میره هم دوست داره .
    به نظر من هم با توجه به اینکه رشته ی خودش رو دوست داره ، رشته ش رو ادامه بده و کلاس موسیقی بره....

.میگم این موسیقی به جز تئوری موسیقی دیگه باید چه چیزهایی بلد باشیم ؟ یعنی سازشناسی - موسیقی ایران - موسقی غرب - بزرگان موسیقی و ... رو هم باید بلد باشیم ؟
    بله این ها رو هم باید بلد باشینالبته نه خط به خط و کلمه به کلمه ولی خب نمیتونین نخونین
    2.من تازه تئوری موسیقی رو شروع کردم ! به حدی خشک و بی روح و مزخرف بود که نا امید شدم ! میشه یه توضیح بدین که هدف از یادگیری تئوری موسیقی چیه ؟
    اگه فهمیدین به ما هم بگینمن هم نفهمیدم کسی که نمیخواد رشته موسیقی بره برای چی باید موسیقی رو با این جزئیات نسبتا تخصصی یاد بگیره.قطعا یه کم اطلاعات داشته باشیم خوبه ولی نه در این حد
    من منظورتون رو متوجه نشدم.....یعنی میخواین بدونین به درد دیگه ای هم میخوره؟اگه منظورتون اینه بگم حالا حالا ها با این نت ها سر و کار دارین
    شدنش که میشه....ولی نه برای یه کنکوری....یعنی تئوری موسیقی ای که ما برای کنکور میخونیم در این زمینه به دردمون نمیخوره
    5. راستی من کتاب تئوری بنیادی موسیقی پرویز منصوری رو میخونم ، آیا خوندن همه ی این کتاب قطور کار درستیه واسه منی که هیچ سازی نمی زنم و اصلاً نمی خوام رشته ی موسیقی برم ؟؟!
    این کتاب رو نخوندم نمیدونم چه جوریه....
    به هر حال باید بخونی دیگه....هر رشته ای که بخوای فرقی نداره....
    موسیقی هم درسیه که برای کسی که رشته ش موسیقی نیست میتونه نمره بیار باشه چون میانگین یه کم پایینه....
    شما یعنی فقط خودت میخوای بخونی؟کلاس نمیری؟
    چون تئوری موسیقی رو فکر نکنم بتونی بدون کلاس رفتن بفهمی
    خواهش میکنم به تک تک سوالهام جواب دقیق بدین چون هرچی باشه شما تو این زمینه تجربه دارین !ممنون !
    در حد اطلاعاتم سعی کردم کمکتون کنم....

10. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

به نظر من هم با توجه به اینکه رشته ی خودش رو دوست داره ، رشته ش رو ادامه بده و کلاس موسیقی بره....

بله این ها رو هم باید بلد باشینالبته نه خط به خط و کلمه به کلمه ولی خب نمیتونین نخونین

اگه فهمیدین به ما هم بگینمن هم نفهمیدم کسی که نمیخواد رشته موسیقی بره برای چی باید موسیقی رو با این جزئیات نسبتا تخصصی یاد بگیره.قطعا یه کم اطلاعات داشته باشیم خوبه ولی نه در این حد
    من منظورتون رو متوجه نشدم.....یعنی میخواین بدونین به درد دیگه ای هم میخوره؟اگه منظورتون اینه بگم حالا حالا ها با این نت ها سر و کار دارین
    شدنش که میشه....ولی نه برای یه کنکوری....یعنی تئوری موسیقی ای که ما برای کنکور میخونیم در این زمینه به دردمون نمیخوره
    این کتاب رو نخوندم نمیدونم چه جوریه....
    به هر حال باید بخونی دیگه....هر رشته ای که بخوای فرقی نداره....
    موسیقی هم درسیه که برای کسی که رشته ش موسیقی نیست میتونه نمره بیار باشه چون میانگین یه کم پایینه....
    شما یعنی فقط خودت میخوای بخونی؟کلاس نمیری؟
    چون تئوری موسیقی رو فکر نکنم بتونی بدون کلاس رفتن بفهمی

در حد اطلاعاتم سعی کردم کمکتون کنم....
    من اصولاً حال و حوصله ی کلاس رفتن ندارم ! (ضمناً تهرون هم نیستم ، اگه بودم هم نمی رفتم!) بازم ممنون از راهنمایی ...
    یه سوال دیگه : لازمه که حتماً نقاشای معروف + آثار + ... اونها رو مو به مو بشناسیم ؟
    Last edited by reza-atom; 07-12-2010 at 16:56.

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام ! چند تا سوال دارم :

1.میگم این موسیقی به جز تئوری موسیقی دیگه باید چه چیزهایی بلد باشیم ؟ یعنی سازشناسی - موسیقی ایران - موسقی غرب - بزرگان موسیقی و ... رو هم باید بلد باشیم ؟

خواهش میکنم به تک تک سوالهام جواب دقیق بدین چون هرچی باشه شما تو این زمینه تجربه دارین !
    ممنون !
    راستی اگه سخت هست واسه همه هست پس نباید نگران بود !
    1. کنکوره دیگه! همه چی باید بلد بود، تو موسیقی هم بیشتر از تئوری سوال میاد، ساز شناسی هم همینطور، آهنگسازا رو هم باید بشناسین (چه کلاسیک چه ایرانی) آثارشون هم
    2. این سوال مثل اینه که از یه نویسنده بپرسید چرا باید خوندن نوشتن یاد بگیریم؟ تئوری موسیقی به قدری بنیادیه که همه زمینه های موسیقی بر اساس اونه (آهنگسازی، نوازندگی، موزیکولوژیسم و...)
    3. منم متوجه نشدم منظورتون رو دقیقن، در هر صورت هر نتی نشان دهنده یه فرکانسی از صوت هست...
    4. شناخت تئوری به هیچ وجه کافی نیست برای ملودی نوشتن، مسائل زیادی در موسیقی هستن که برای قطعه نوشتن باید اونا رو آموخت، ولی به هر حال تئوری بنیادی ترین قسمته
    5. کتاب بدی نیست اما به نظرم تئوری موسیقی مصطفی کمال پور تراب خیلی خوبه

13. 2 کاربر از bitaaaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •