تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 1045 اولاول ... 3339404142434445464753931435431043 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

2 سوال ؟؟؟؟
    چرا Smart Type Assistant این طوری می کند؟

درود
    سوال اول :مدتها قبل در این تاپیک برنامه دستیار تایپ را به دوستان معرفی کردم و راهنمای Pdf آن را به فارسی نیز به همراه آن گذاشتم که نمی دانم دوستان آن را می شناسند و از آن استفاده کرده اند یا نه؟ حالا یک مشگلی که با این برنامه دارم این است که در هنگام تایپ در ورد (زبان فارسی منظور است) به اشتباه بعضی از کلمات را به طور اتوماتیک نوشتار آن را غلط تشخیص می دهد و زمانیکه کلمه درست من را به اشتباه تصحیح می کند یک کلمه انگلیسی با شکل حروف به هم ریخته و عجیب و غریب نمایش می دهد. آیا کسی این مشگلات را با این برنامه دارد ؟ مشگل از کجاست کسی می داند ؟ با نسخه پیش از این نیز این مشگل را داشتم؟
    به عنوان مثال این کلمات را در ورد در حالیکه برنامه فعال است تایپ کنید، ببینید برای شما همین اتفاق می افتد :
    قبل ، تحویل ، فروم ، ستون ، و....

سوال دوم : قسمت Speech در ورد 2007 چگونه فعال می شود یعنی همان قست تایپ با صدا و میکروفن.

با سپاس فراوان
    بدرود

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

2 سوال ؟؟؟؟
    چرا Smart Type Assistant این طوری می کند؟

درود
    سوال اول :مدتها قبل در این تاپیک برنامه دستیار تایپ را به دوستان معرفی کردم و راهنمای Pdf آن را به فارسی نیز به همراه آن گذاشتم که نمی دانم دوستان آن را می شناسند و از آن استفاده کرده اند یا نه؟ حالا یک مشگلی که با این برنامه دارم این است که در هنگام تایپ در ورد (زبان فارسی منظور است) به اشتباه بعضی از کلمات را به طور اتوماتیک نوشتار آن را غلط تشخیص می دهد و زمانیکه کلمه درست من را به اشتباه تصحیح می کند یک کلمه انگلیسی با شکل حروف به هم ریخته و عجیب و غریب نمایش می دهد. آیا کسی این مشگلات را با این برنامه دارد ؟ مشگل از کجاست کسی می داند ؟ با نسخه پیش از این نیز این مشگل را داشتم؟
    به عنوان مثال این کلمات را در ورد در حالیکه برنامه فعال است تایپ کنید، ببینید برای شما همین اتفاق می افتد :
    قبل ، تحویل ، فروم ، ستون ، و....

سوال دوم : قسمت Speech در ورد 2007 چگونه فعال می شود یعنی همان قست تایپ با صدا و میکروفن.

با سپاس فراوان
    بدرود
    درود بر شما
    من جواب سوال اول رو نمي دونم و شناختي اهم از برنامه Type Assistant ندارم. اما در مورد دوم مي دونم كه امكان Speech Recognition در نسخه 2007 حذف شده. چراشو كسي نمي دونه!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

سلام.
    عکس زیر کاملا گویای همه چی هست.
    برای هر یه Enter یا Shift+Enter و Space یه سری علامت میاد. چه جوری می تونم از این کار جلوگیری کنم؟

لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید.
    این را هم می خواستم بدونم که چه جوری اعداد رو توی ورد فارسی تایپ می کنن؟ اگه در پست های قبلی مطرح شده میشه لطفا شماره پستش رو بدید.
    ممنون
    Last edited by resident; 23-06-2007 at 11:29.

داره خودمونی میشه کیوان71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام.
    عکس زیر کاملا گویای همه چی هست.
    برای هر یه Enter یا Shift+Enter و Space یه سری علامت میاد. چه جوری می تونم از این کار جلوگیری کنم؟

لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید.
    این را هم می خواستم بدونم که چه جوری اعداد رو توی ورد فارسی تایپ می کنن؟ اگه در پست های قبلی مطرح شده میشه لطفا شماره پستش رو بدید.
    ممنون
    برای تایپ فارسی اعداد :options/Complex Scripts/numeral

رو به context تغییر دهید.البته با تشکر از آقایshvalaie
    Last edited by کیوان71; 23-06-2007 at 12:06.

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام resident عزيز

اين پارامتر چيز خاصي نيست ... فقط تمام كاراكترهايي رو كه به طور معمول شما نميبينين ... مثل space و tab و page break و ... رو بهتون نشون ميده... فقط نشون ميده و پرينتشون نمياد.

ولي در هر صورت اگه ميخواين حذفش كنين:

اسم اين ايكون روي نوار ابزار هم اينه: show/hide

البته روي نوارابزارتون هم اين علامت هست كه ميتونين روش يه بار كليك كنين... شكلش به همون شكل enter هست كه توي عكستون دورش خط كشيدين... اگه پارامترهاي show shortcut keys هم فعال باشه ... كه كاملا معلومه ... احتمالا shortcutش هم اينه: *+ctrl

و در ضمن ميتونين به مسير زير برويد:
    tools>options>view>formating marks

6 تا پارامتر هست تيك همه رو بردارين...
    -------------------------------------------------------------

در ضمن دوست من هر گاه فارسي تايپ ميكني... راحتتره كه فرمت پاراگرافتون رو right to left تعريف كنين... هم توي نوار ابزار هست و هم ميتوني از توي format>paraghraph انتخابش كني.
    Last edited by shvalaie; 23-06-2007 at 15:36.

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته با تشکر از آقایshvalaie

با عرض معذرت: خانم shvalaie

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

-------------------------------------------------------------

در ضمن دوست من هر گاه فارسي تايپ ميكني... راحتتره كه فرمت پاراگرافتون رو right to left تعريف كنين... هم توي نوار ابزار هست و هم ميتوني از توي format>paraghraph انتخابش كني.
    بله شما درست میگین ولی انقدر عجله داشتم که وقت نداشتم قالب بندی رو انجام بدم.
    از شما خیلی ممنونم.
    شاید بتونم این لطفتون رو توی یه تایپیک دیگه ای جبران کنم.

داره خودمونی میشه vahid662's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض مشکل با ورد 2007

با سلام
    من تو هرکدوم از برنامه های آفیس 2007 میرم نمی تونم تو اونا چیزی بنوسم و در نوار وضعیت می نوسه document is lock
    چطوری می تونم این مشکل رو بر طرف کنم
    با تشکر

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگه موقع ايجاد يه فايل جديد اين پيغامو ميده احتمالاً آفيس خراب هست. اما اگه موقع باز كردن فايل هايي كه قبلاً ايجاد شده اين پيغام رو ميده، يعني اون فايل ها محافظت شده هستند و شما حق دستكاري اونها رو (مگر با داشتن رمز) نخواهيد داشت.

داره خودمونی میشه کیوان71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام
    من تو هرکدوم از برنامه های آفیس 2007 میرم نمی تونم تو اونا چیزی بنوسم و در نوار وضعیت می نوسه document is lock
    چطوری می تونم این مشکل رو بر طرف کنم
    با تشکر
    به احتمال زیاد شما از توی کینگ این برنامه رو ریخته اید به هر حال این برنامه (از توی کینگ) فقط برای دیدن محیط برنامه است وشما در صورتی که می خواهید از این برنامه استفاده کنید باید از یه جای دیگه آن را بریزید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •