تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 429 از 506 اولاول ... 329379419425426427428429430431432433439479 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,281 به 4,290 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

اگه نباشه جاش خالی می مونه miss_ava7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

توضیح میدید یعنی چی؟

این افراد معمولا روحیه صلح طلب و آرومی دارند و نمی خوان که دعوا پیش بیاد. یعنی یاد گرفتند با عقل و منطق مشکلات رو حل کنند نه بحث و دعوا. اما یه زمانی طرف مقابل یه خواسته غیرمنطقی داره یا زور میگه و با حرف و منطق هم متقاعد نمیشه، اون وقت این آدم به خاطر حفظ آرامش اعصاب و زندگی خودش هم که شده دیگه بحث رو ادامه نمی ده و کوتاه میاد. همین باعث میشه اون طرف مقابل غیرمنطقی، از این موضوع سواستفاده کنه.
    وقتی هم که این آدم کوتاه میاد طرف مقابل اینو میزاره رو حساب ضعیف بودن.
    یا مثلا یه نمونه اش دوست خودم: یه مدت جایی کار کرد آخرش حقوقش رو ندادن. این هم نتونست کاری کنه چون بلد نبود اینجور موقع ها باید چیکار کرد و از طرفی رو و جرات برخورد جدی با رئیسش رو نداشت. آخر سر هم گفت حتما تقصیر از خودش بوده.. این قضیه دراصل به خاطر بی تجربگی براش پیش اومد.

2. این کاربر از miss_ava7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بهتره سمبوسه بیرون نخورید به خصوص اگر داغ جلوی چشمان خودتان طبخ نمیکنند

چون اینجوری برای مغازه‌ها میارند و معلوم نیست محل پختش جای خوبی باشه!

4. 6 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یک چیزی فهمیدم

تو زندگی از هر چیزی میزنید از ورزشتون نزنید، به هر حال در یک مقطع سنی کنکور در یک مقطع سنی کار در یک مقطع سنی ازدواج.......هیچ کدوم ارزش سالم بودن ما رو نداره!
    واقعا افرادی که ورزش می کنند میانگین عمر بالاتری دارند
    تغذیه خوب رو هممون بهش اعتقاد داریم ولی به ورزش خیلی ها اعتقاد ندارند ، ورزش در حد همون تغذیه برای بدن مفیده تازه برای روحی هم خیلی فایده داره
    به نظرم حتی اگر جزوه قشر متوسط جامعه هم باشیم ارزش داره که ماهی 100 200 تومن بابت کلاس ورزشی بدیم (هر چند که خیلیا دانشجو هستن و امکانات ورزشی در دانشگاه دارن غیر از اون می تونیم خیلی از ورزشای هوازی رو حتی بدون هزینه انجام بدیم!)
    به هر حال انتخاب طبیعی هنوز در دنیای ما وجود داره و کسایی که قوی و سالم هستن باقی می مونند و می تونند به بقا نسلشون ادامه بدن
    خیلی از اطرافیان من به ورزش بدنسازی روی آوردن فقط فقط برای اینکه هیکلشون جاذبه جنسی داشته باشه !! نمی خوام این افراد رو سرزنش کنم ولی اینکار اصلا خوب نیست ورزش کنید تا سالم باشید تا لذت ببرید تا قدرت تحمل دردتون بالا بره!
    شاید هیکل جذاب در سن 20 30 سالگی فایده داشته باشه.....ولی فواید اصلیِ ورزشی که برای تندرسی و لذت بوده در سن 60 70 سالگی کاملا مشخص میشه
    Last edited by After4Ever; 23-01-2017 at 01:36.

6. 14 کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از دیجی کالا خرید کنید خوبه

8. 2 کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بستگی داره. گاهی وقتها اعتراض کردن آب درهاون کوبیدنه.
    وقتی زورت نمیرسه فقط اعصاب خودتو خرد میکنی و راه هم به جایی نمیبری.
    آدمها در محدودیتی که شرایط براشون ایجاد میکنه میتونند تصمیم بگیرند.
    من اگه بدونم طرف نمیتونه حرفش را به من تحمیل بکنه باهاش بحث نمیکنم. راه خودمو میکشم میرم.
    وقتی هم که طرف زورش میرسه باز بحث نمیکنم. تحمل میکنم تا ورق برگرده.
    بحث کردن مال وقتیه که دوتا آدم به میل خود باهم زندگی میکنند و همدیگر را پذیرفته باشند.

10. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بهتره سمبوسه بیرون نخورید به خصوص اگر داغ جلوی چشمان خودتان طبخ نمیکنند
    سموبوسه کلاُ یعنی روغن سوخته. از هرجا که بگیری.
    من اهوازیم؛ ولی سمبوسه نمیخورم. مگه اینکه خودم تو خونه درست کنم.

12. 7 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

دوستان عزیز این اگه کسی ازتون خواست که از دستگاه عابر بانک براشون پول بگیرید به هیچ عنوان این کار رو انجام ندید،

چون به احتمال زیاد این کارت ها دزدی هستن و میخوان تصویرشون موقع برداشت پول گرفته نشه و اون کسی که توی

دردسر میفته شما هستید، چون تصویر شما ثبت میشه، من یکبار این اشتباه رو کردم، البته مبلغ خیلی کم بود و توضیح

دادم که از بنده رفع اتهام شد، چون دوربین مدار بسته بیرون از اون شخص و اتفاق فیلم گرفته بود.

14. 12 کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یک تجربه

من خودم با آدما جوری رفتار می کنم که دوست دارم با من همونطوری رفتار کنند و برعکسش یعنی کاری که دیگران با من انجام بدن بدم بیاد رو به هیچ وجه با بقیه انجام نمی دم
    به این قانون میگن قانون طلایی
    بر اساس ویکی پدیا

1. شخص باید به گونه‌ای با دیگران رفتار کند که دوست دارد دیگران در شرایط مشابه با او آن‌گونه رفتار کنند (شکل مثبتِ قاعده)
    2. شخص نباید به گونه‌ای با دیگران رفتار کند که دوست ندارد آن‌گونه با او رفتار شود (شکلی منفی و منعیِ قاعده؛ که گاه « [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » یا «قاعده سیمین» خوانده می‌شود)

نمی دونم شما چقدر به این قانون اعتقاد دارید

ولی متوجه میشم اطرافیان رفتارشون با من اینطور نیست
    از بقال سر کوچه بگیر تا همکلاسی و .............
    این واقعا من رو آزار میده چرا افراد اینطورین
    همه ی این مقدمه چینی ها رو کردم که بگم اگر واقعا به قانون طلایی اعتقاد دارید (این قانون رو اکثر ادیان حتی خیلی فیلسوف های اخلاقی بیخدا هم تاییدش کردن) توقع نداشته باشید اطرافیانتون به این قانون احترام بزارن! چون اگر توقع داشته باشید بهش فکر می کنید در نتیجه از خیلی از افراد اطرافتون هم متنفر میشید اینا اصلا نتیجه ی خوبی نداره!

پس سعی کنید ذات افراد رو خیلی واکاوی نکنید چون خیلی وقتا به نتیجه + نمیرسید! و باعث آزردگی خاطرتون میشه
    Last edited by After4Ever; 25-01-2017 at 10:57.

16. 4 کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

دوستان عزیز این اگه کسی ازتون خواست که از دستگاه عابر بانک براشون پول بگیرید به هیچ عنوان این کار رو انجام ندید،

چون به احتمال زیاد این کارت ها دزدی هستن و میخوان تصویرشون موقع برداشت پول گرفته نشه و اون کسی که توی

دردسر میفته شما هستید، چون تصویر شما ثبت میشه، من یکبار این اشتباه رو کردم، البته مبلغ خیلی کم بود و توضیح

دادم که از بنده رفع اتهام شد، چون دوربین مدار بسته بیرون از اون شخص و اتفاق فیلم گرفته بود.
    پسر عمه من دقیقا همینجوری شده بود..1 نفر گفته بود آقا من سواد ندارم بیا برام 800 هزار تومن پول بکش...هیچی خلاصه عکسش ثبت شد و بهش اتهام دزدی زدن...شانس آورد داداشش وکیل بود براش با بدختی رفع اتهام گرفت..

1 بار خودم شانس آوردم...تو بازار تهران داشتم پیاده روی میکردم..1 مردی مشخص بود قیافش خراب بود لباسهاش ژولیده و کثیف بود..گفت بیا برام پول بکش عابربانک..گفتم شرمنده بلد نیستم...اگر گرفته بودم احتمالا خودمم گرفتار شده بودم.

18. 4 کاربر از شروین 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان عزیز این اگه کسی ازتون خواست که از دستگاه عابر بانک براشون پول بگیرید به هیچ عنوان این کار رو انجام ندید،چون به احتمال زیاد این کارت ها دزدی هستن و میخوان تصویرشون موقع برداشت پول گرفته نشه و اون کسی که تویدردسر میفته شما هستید، چون تصویر شما ثبت میشه، من یکبار این اشتباه رو کردم، البته مبلغ خیلی کم بود و توضیحدادم که از بنده رفع اتهام شد، چون دوربین مدار بسته بیرون از اون شخص و اتفاق فیلم گرفته بود.
    من چند باری برایم پیش آمده که کسی ازم خواسته برایم پول بگیرم و پول انتقال بدهم من هم بهش میگم شما وایستا جلوی دستگاه من از پشت سرت بهت میگم چی کار کنی معمولاً دو سه بار اصرار میکنه که من بلد نیستم من هم اصرار میکنم که کاری نداره من بهت میگم کدام گزینه را بزنی! آخرش هم طرف اینجوری کار بانکیش را انجام داده و تشکر هم کرده تصویر خودش هم دستگاه ثبت کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •