تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 428 از 475 اولاول ... 328378418424425426427428429430431432438 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,271 به 4,280 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

بهترین گزینه واسه شما با این بودجه خرید Google Nexus 7 2013 هست، مدل 32 گیگابایتی که سیم کارت هم میخوره
    کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه
    فقط شاید اندازه ی 7 اینچیش یه خورده کوچیک باشه
    از نظر ساپورت نرم افزاری هم محصولات نکسوس حالا حالا ها ساپورت میشن
    تنها ایرادش اینه که حدود یک سال از عرضه این تبلت میگذره و احتمالا یه چند وقت دیگه مدل جدیدش بیاد
    ممنون.
    این توصیه آخر زیاد مهم نیست. تبلت توی این بودجه با صفحه نمایش بزرگتر پیدا نمیشه پس ؟ الان نوی این تبلت چقدر است ؟
    دست دوم 1 تومن یکی هست میده و میگه اسفند 92 خریده و فرصت تست هم میده. ارزش داره بگیرم ازش ؟

قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

اقا یکم دقت کن
    ایشون واسه بچه شون میخوان
    اونم نه با این بودجه
    برادر من کی گفتم بچه من گفتم برای خودم میخوام حالا خانومم هم استفاده میکنه در حد اینترنت یا بازی ولی بچه دیگه کجا بود
    من برای کارهای شخصیم مخصوصا ویرایش ترجمه هام و ... میخوام و نمیخوام دو روز بعد بندازمش به خاطر به روز نبودن دور

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان یک مدل لنوو وجود داره 7 اینچ که حدود قیمتش 550 تومنه .سیم کارت و مموری هم میخوره.
    کلا نظر دوستان نسبت به برند لنوو چیه؟ الان ارزونه کیس مناسبش هم هست + قاب دورش استیل هست و میشه تا حدودی مطمئن شد که لبه هاش نمی پره !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

ممنون.
    این توصیه آخر زیاد مهم نیست. تبلت توی این بودجه با صفحه نمایش بزرگتر پیدا نمیشه پس ؟ الان نوی این تبلت چقدر است ؟
    دست دوم 1 تومن یکی هست میده و میگه اسفند 92 خریده و فرصت تست هم میده. ارزش داره بگیرم ازش ؟

قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

برادر من کی گفتم بچه من گفتم برای خودم میخوام حالا خانومم هم استفاده میکنه در حد اینترنت یا بازی ولی بچه دیگه کجا بود
    من برای کارهای شخصیم مخصوصا ویرایش ترجمه هام و ... میخوام و نمیخوام دو روز بعد بندازمش به خاطر به روز نبودن دور
    بیخشید من با شما نبودم که !
    ایشون به یه نفر دیگه که واسه بچه میخواس این تبو پیشنهاد کردن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

دوستان یک مدل لنوو وجود داره 7 اینچ که حدود قیمتش 550 تومنه .سیم کارت و مموری هم میخوره.
    کلا نظر دوستان نسبت به برند لنوو چیه؟ الان ارزونه کیس مناسبش هم هست + قاب دورش استیل هست و میشه تا حدودی مطمئن شد که لبه هاش نمی پره !
    سلام لنوو برند خوبیه
    ولی همچین تبلت های در سطح بالایی نمیزنه
    اگه هم برند ایسوس بخرید بهتره
    حداقل مطمئن ترید
    هر دو مدل عالین ولی برند ایسوس یکی دو پله بالا تره از لنوو
    این تبلتی هم که ارز کردید خوبه ولی ایسوس فون پد7 2014 fe170 بهتره قیمتش با هم فرق ندارن ولی ایسوس بهتره
    چون کیت کت رو پشتیبانی میکنه و یه سری امکانات دیگه داره که برا خریدش به صرفه هست
    در کل انتخاب باشماست ما فقط یه راهنمایی کوچیک کردیم
    موفق باشید

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون.

قیمتش ؟ خصوصیاتش ؟

سلام برای کار مدنظر شما بنظرم صفحه بزرگتر بهتره در این راستا تبلت 10 اینچی براتون خوبه
    خب بنظر میرسه با بودجه بیان شده
    هواوی مدیا پد 10 لینک

گزینه مناسبی باشه سیم کارت میخوره 3جی و 4جی ساپورت میکنه صفحه 10 اینچی و پردازنده 4هسته ای

6. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام برای کار مدنظر شما بنظرم صفحه بزرگتر بهتره در این راستا تبلت 10 اینچی براتون خوبه
    خب بنظر میرسه با بودجه بیان شده
    هواوی مدیا پد 10 لینک

گزینه مناسبی باشه سیم کارت میخوره 3جی و 4جی ساپورت میکنه صفحه 10 اینچی و پردازنده 4هسته ای
    اتفاقا امروز با این برنامه ریزی فشرده زندگی ام یک وقت نیم ساعته گذاشتم توی مجتمع خرید یک چرخی زدم این 10 اینچی ها هم میتونه گزینه خوبی باشه
    فعلا دارم در مورد برندها و مدل ها تحقیق میکنم نظر دوستان رو میخوام، نظر شما هم مد نظر میگیریم ممنون.
    فقط یک چیزی، دوستان این گلکسی 3 ها 10 اینچی هاشون چطوره ؟
    تبلت هایی که سیم کارت میخورند گرونتر هستند آره ؟
    اگه آره غیر سیم کارت خور گزینه های خوب چی است ؟

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اتفاقا امروز با این برنامه ریزی فشرده زندگی ام یک وقت نیم ساعته گذاشتم توی مجتمع خرید یک چرخی زدم این 10 اینچی ها هم میتونه گزینه خوبی باشه
    فعلا دارم در مورد برندها و مدل ها تحقیق میکنم نظر دوستان رو میخوام، نظر شما هم مد نظر میگیریم ممنون.
    فقط یک چیزی، دوستان این گلکسی 3 ها 10 اینچی هاشون چطوره ؟
    تبلت هایی که سیم کارت میخورند گرونتر هستند آره ؟
    اگه آره غیر سیم کارت خور گزینه های خوب چی است ؟
    کلا بنظرم سامسونگ و ایسوس بهترین تبلت ها رو دارند (از بسیاری جهات)
    اما خب سامسونگ برند گرونی محسوب میشه مثلا الان بهترین 10 اینچی نوت 10 مدل 2014 سامسونگ هست که در واقع همه چی تمومه! اما مدل 32 گیگش نزدیکه 1800 هست!
    اما ایسوس هم تبلت های جالب و با ارزشی داره
    اگر سیم کارت براتون مهم نباشه یک گزینه برای انتخاب میتونه ایسوس ممو پد 10 باشه

9. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

دوستان تا حدود 400 تومن چی پیشنهاد میدید
    فقط و فقط برای کتاب خوندن می خوام به خاطر همین کیفیت صفحه برام مهمه و رم و اینا مهم نیست..
    البته شخصا از گوگل متنفرم و تاحالا از هیچ کدوم از محصولاتش استفاده نکردم ولی به خاطر کمبود بودجه برای تبلت ویندوزی مجبورم دیگه

lenovo a3300 چطوره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

Samsung Galaxy Note 8 که 10 اینچی شم هست، Samsung Galaxy Note 10.1 هم سیم خور داره هم ساده که 100 تومن اختلاف قیمت داره،مدل 10 اینچی قیمتش 850 تومنه البته ورژن 2014 قیمتش خیلی بیشتره. مدل 8 اینچی بدون گارانتی و بدون سیم قیمتش 1050 هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون گفتی برای ترجمه و متن میخوام این دو مدل رو برات معرفی کردم . سری نوت با توجه به داشتن قلم و نرمافزارهای مخصوص سامسونگ امکانات ویژه ایی برای نوشتن دارن.
    من خیلی وقته که تبلتها را زیر نظر دارم اگه برات نوشتن و ترجمه و کار با متن غیر از سری نوت بگیری پشیمون میشی.

من این مدل را پیش نهاد میدم.

دوستان تا حدود 400 تومن چی پیشنهاد میدید
    فقط و فقط برای کتاب خوندن می خوام به خاطر همین کیفیت صفحه برام مهمه و رم و اینا مهم نیست..
    البته شخصا از گوگل متنفرم و تاحالا از هیچ کدوم از محصولاتش استفاده نکردم ولی به خاطر کمبود بودجه برای تبلت ویندوزی مجبورم دیگه

lenovo a3300 چطوره؟
    چون برای خوندن میخوای من صفحه 8 اینچی توصیه میکنم . من خودم هم تبلت 8 دارم هم 7 ولی خوندن متن با 8 خیلی فرق داره . من ایسر a1 810 توصیه میکنم.
    اینم یک مدل دیگه

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

تبلت های 8 اینچی سامسونگ واقعاً خوبن
    من دنبال تبلت 8 اینچی هستم. از اون حالت عریض بودن 7 اینچی ها خیلی بهتره !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •