تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 427 از 947 اولاول ... 327377417423424425426427428429430431437477527927 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,261 به 4,270 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

1مگ برنزی

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

منظورت از سراسریه دوست عزیز فن آوا در کل کشور رو میگی یا همه isp ها منظورت هست؟من که توی آسیاتک در 10 روز گذشته حتی یکبار هم چنین موردی نداشتم.اگر اینطور باشه فن آوا نویز دستگاههای dslam اش که زیاده چیزشکن هم که روش مرتب قطع میشه پس فاتحه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی واقعا این فن اوا با گرون کردن سرویس های نامحدودش داره سئو اسفاده میکنه حالا که دیگه نامحدود مخابرات جمع شد فن اوا داره از این فرصت اسفاده میکنه تا سرویس نامحدود گرون کنه یعنی واقعا ما ملتی هستیم که به خودمون رحم نمیکنیم لابد اینم تقصیر تحریم هاست
    یکی از شرکت های اینترنتی امریکا سرعت 25 مگ با هزینه ماهیانه 30 دلار ارائه میده یعنی 90 هزار تومان بعد ما داریم با چه سرعتی چه مقدار پول میدیم ؟؟؟؟؟؟/
    وقتی تفکر کشور من اینه که ایتنرنت سگ هاریست که باید مهار شود....
    وقتی تفکر کشور من اینه که سرعت بالاتر از 128 به کاربران خانگی داده نمیشود مگر با مجوز ....
    دیگر .........

4. 5 کاربر از armin4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

یعنی واقعا این فن اوا با گرون کردن سرویس های نامحدودش داره سئو اسفاده میکنه حالا که دیگه نامحدود مخابرات جمع شد فن اوا داره از این فرصت اسفاده میکنه تا سرویس نامحدود گرون کنه یعنی واقعا ما ملتی هستیم که به خودمون رحم نمیکنیم لابد اینم تقصیر تحریم هاست
    یکی از شرکت های اینترنتی امریکا سرعت 25 مگ با هزینه ماهیانه 30 دلار ارائه میده یعنی 90 هزار تومان بعد ما داریم با چه سرعتی چه مقدار پول میدیم ؟؟؟؟؟؟/
    وقتی تفکر کشور من اینه که ایتنرنت سگ هاریست که باید مهار شود....
    وقتی تفکر کشور من اینه که سرعت بالاتر از 128 به کاربران خانگی داده نمیشود مگر با مجوز ....
    دیگر .........
    من قصد دفاع از فن آوا را ندارم و سر این گرون کردن نامحدود هم خیلی عصبانی شدم ازشون
    ولی فن آوا بین PAP ها خصوصی همچنان تنها شرکتی هست که داره نامحدود بدون محدودیت حجم و مصرف منصفانه
    میده ...
    همین سرویس 512 نامحدود برنزی فن آوا که ماهی 40 تومن هست را امثال شاتل و صبانت یا آسیاتک های وب اگر بخوان بدن بدون شک
    زیر ماهی 200 هزار تومن نمیدن اینا مطمئن باشید ...
    اکثر شرکت ها دیگه مثل صبانت در حال حاضر حتی اگر سرویس 12 مگ حجمی بخرید شبانه را محدود کردن و سرعت شبانه را آوردن روی 16 kb ولی فن آوا
    اگر 1 مگ محدودش در روز 500 سرعت بده شبانه رایگان 170 تا 200 را سرعت میده
    همیشه باید منصف بود و به نظر من فن آوا بهترین PAP حال حاضر ایران هست ...

6. 3 کاربر از masoudboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

این مورد که نویز فن آوا بالا هست نسبت به سایر سرویس دهنده ها را اصلا قبول ندارم
    این میزان SNR مودم من در حال حاضر با فن آوا :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا روی این خط پارس آنلاین و آسیاتک داشتم ولی فن آوا نویز کمتری نسبت به بقیه داشته ...

چیز شکن هم کلا چند روزی بود روی همه سرویس دهنده ها مشکل قطعی و وصلی داشت
    که از امروز عصر مشکل حل شده کلا ...

8. این کاربر از masoudboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستان من اشتباه ديدم يا واقعا هست ؟!
    من 512 نامحدود برنزي دارم.تا ماه پيش قيمتش با ماليات ميشد 26,000 تومن.ولي الان كه دوره ام تموم شده و اومدم شارژ كنم ديدم زده 41,500 .روي چه حسابي اين طوري گرون شده !؟

Sent from my iPad using Tapatalk

کـاربـر بـاسـابـقـه Amin Asterix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Stone Mountain

پيش فرض

همه شرکتها گرون کردن!

همین سرویس 512 نامحدود برنزی فن آوا که ماهی 40 تومن هست را امثال شاتل و صبانت یا آسیاتک های وب اگر بخوان بدن بدون شک
    من یکی از دوستام 512 نامحدود آسیاتک داره میگه سرعتم کمتر از 60 نمیشه و تا 80 هم بالا میره.روزی چند گیگم دانلود میکنه.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

همه شرکتها گرون کردن!

من یکی از دوستام 512 نامحدود آسیاتک داره میگه سرعتم کمتر از 60 نمیشه و تا 80 هم بالا میره.روزی چند گیگم دانلود میکنه.
    اصلا اینطور نیست
    من خودم 512 نامحدود آسیاتک داشتم
    سرعت تا 300 مگابایت در روز 55 هست و بعدش میشه 16 تا 30 ...
    قانون مصرف منصفانه داره مثل سرویس های ART شاتل ...
    می تونید به تاپیک این شرکت در همین فروم برید و از کاربراش سوال کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قصد دفاع از فن آوا را ندارم و سر این گرون کردن نامحدود هم خیلی عصبانی شدم ازشون
    ولی فن آوا بین PAP ها خصوصی همچنان تنها شرکتی هست که داره نامحدود بدون محدودیت حجم و مصرف منصفانه
    میده ...
    اکثر شرکت ها دیگه مثل صبانت در حال حاضر حتی اگر سرویس 12 مگ حجمی بخرید شبانه را محدود کردن و سرعت شبانه را آوردن روی 16 kb ولی فن آوا
    اگر 1 مگ محدودش در روز 500 سرعت بده شبانه رایگان 170 تا 200 را سرعت میده
    همیشه باید منصف بود و به نظر من فن آوا بهترین PAP حال حاضر ایران هست ...
    دوست عزیز من بحثم تمامی شرکت ها بود و کلی بود حالا اسم فن اوا رو اوردم من خودم از پارس انلاین اسفاده میکنم سرعت 2 مگ حجمی دارم فن اوا رو فقط برای ماهواره و فیلم انلاین گرفتم الان 3 سال پارس انلاین دارم حدود یک سال فن اوا اشتراک دارم - پارس انلاین دارم سرعت 2 مگ شبانه سرعت دانلودم رو 300 الی 400 کیلوبایته به 600 کیلو بایت هم میرسه و محدود هم تا حالا نشدم چون محدود نمیکنه -
    بعد شما میگی باید منصف بود واقعا یک مگ نامحدود 20 هزار تومن گرون کردن این منصفانه هستش سرعت 512 نامحدود بشه 40 تومن این منصفانه هستش این سئو استفاده کردن از موقعیته ....

13. این کاربر از armin4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Amin Asterix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Stone Mountain

پيش فرض

وقتی سازمان بالاتری بهشون میگه گرون کنن اینا میتونن گرون نکنن؟حتی مجبورشون کردن حداقل تبادل بزارن!گفتن بهشون ما نامحدود نداریم تو ایران.اون بالادستیا هستن که دارن ملت رو اذیت میکنن.
    اصلا اینطور نیست
    من خودم 512 نامحدود آسیاتک داشتم
    سرعت تا 300 مگابایت در روز 55 هست و بعدش میشه 16 تا 30 ...
    قانون مصرف منصفانه داره مثل سرویس های ART شاتل ...
    می تونید به تاپیک این شرکت در همین فروم برید و از کاربراش سوال کنید
    به مرکز و شهر هم بستگی داره.زمانی من خودم از همین آسیاتک شبی 7-8 گیگ دانلود میکرد ولی همه تو تاپیکش میگفتن شبی 1 گیگم نمیگیرن!البته بعد سه چهار ماه خودمم همونجوری شدم و اومدم فن آوا... فعلا که رفیق ما راضیه از آسیاتک.ولی اونم 40 تومن شده!
    فیل شکن ها هم کماکان کار نمیکنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •