تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 422 از 646 اولاول ... 322372412418419420421422423424425426432472522 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,211 به 4,220 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    بین گزینه های الجی l90، هواوی honorc, اچ تی سی دیزایر 516 و سونی v کدوم بهتره؟ واسه هدیه دادن میخوام
    البته اگه تو این رنج قیمت گزینه بهتری هم وجود داره خوشحال میشم راهنمایی بفرمائید.
    با سپاس
    موفق باشید
    چون میخواید هدیه بدین، LG L90 انتخاب بهتریه. هواوی Honor 3C یکم سریعتره و صفحه نمایش بهتری داره ولی الجی برند معتبریه و یکم تو دست حس بهتری داره. ضمن اینکه الان L90 خیلی قیمتش افتاده و با حدود 600 تومن از هواوی ارزونتره (قیمت‌های با گارانتی). L90 از همون اول روش کیت کت هم داره.
    اگر بتونید تا 700 تومن خرج کنید، میتونید G2 Mini بخرید. سخت افزارش کاملا مثل همین L90 هست اما عکس‌های بهتری می‌گیره. مدل تو بازارش هم دو سیم کارته است. برخلاف L90 که دو سیم کارته اش تو بازار نیست.
    گوشی desire 516 هم از نظر سخت افزاری خیلی از اینا ضعیفتره. بنظرم اگر ظاهر رو همه چیز در نظر نگیرید، ارزش خرید زیادی نداره.
    سونی v هم سخت افزار خوبی داره و اگر اشتباه نکنم از 4G پشتیبانی میکنه. ولی تاچش بنظرم کنده و صفحه اش هم تعریفی نداره. صفحه نمایش 4.2 اینچی سونی بنظرم در مقابل 4.7 اینچ الجی و 5 اینچ هواوی نقطه ضعف به حساب میاد.

2. 2 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چون میخواید هدیه بدین، LG L90 انتخاب بهتریه. هواوی Honor 3C یکم سریعتره و صفحه نمایش بهتری داره ولی الجی برند معتبریه و یکم تو دست حس بهتری داره. ضمن اینکه الان L90 خیلی قیمتش افتاده و با حدود 600 تومن از هواوی ارزونتره (قیمت‌های با گارانتی). L90 از همون اول روش کیت کت هم داره.
    اگر بتونید تا 700 تومن خرج کنید، میتونید G2 Mini بخرید. سخت افزارش کاملا مثل همین L90 هست اما عکس‌های بهتری می‌گیره. مدل تو بازارش هم دو سیم کارته است. برخلاف L90 که دو سیم کارته اش تو بازار نیست.
    گوشی desire 516 هم از نظر سخت افزاری خیلی از اینا ضعیفتره. بنظرم اگر ظاهر رو همه چیز در نظر نگیرید، ارزش خرید زیادی نداره.
    سونی v هم سخت افزار خوبی داره و اگر اشتباه نکنم از 4G پشتیبانی میکنه. ولی تاچش بنظرم کنده و صفحه اش هم تعریفی نداره. صفحه نمایش 4.2 اینچی سونی بنظرم در مقابل 4.7 اینچ الجی و 5 اینچ هواوی نقطه ضعف به حساب میاد.
    با سلام
    دوست عزیزم از توجه و راهنمایی شما سپاسگزارم
    اگه در این محدوده قیمتی گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم بفرمائید وگرنه همین الجی رو بخرم
    با سپاس
    پیروز و پاینده باشید

داره خودمونی میشه babakgol70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیزم از توجه و راهنمایی شما سپاسگزارم
    اگه در این محدوده قیمتی گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم بفرمائید وگرنه همین الجی رو بخرم
    با سپاس
    پیروز و پاینده باشید
    منم اين رنج قيمت رو شخم زدم بهترينش همين L90 است.

516 حافظه داخلي كمي داره كه به شدت در آينده درد سر ميشه.
    .مخصوصا با برنامه هاي شبكه هاي اجتماعي مثل وايبر و ... خيلي نياز به حافظه داخلي است.

هوآوي هم سمتش نرو.
    به جز مدل هاي سري P ديگر مدل ها در رنج قيمت بالاي 500 تومن ارزش خريد ندارن.

زير 500 تومن و در رنج گوشي هاي ارزان هوآوي برتري داره.
    Last edited by babakgol70; 29-10-2014 at 14:21.

5. این کاربر از babakgol70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

سلام، بچه ها نظرتون راجع به Xperia C3 و Grand 2 چیه؟

کدومش بهتره، با گرند 2 کار کردم خوبه تقریبا حتی واسه یکی هم حریدم کاملا راضیه میخوام بدونم C3 چجوره ارزش 100 تومن بیشتر هزینه کردن رو داره با اینکه باتریش کمی ضعیف تره و 512 مگ رم کمتری نسبت به گرند 2 داره...

کلا تو این رنج چیز دیگه ای میشه گرفت؟

مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض راهنمای خرید

سلام.الان یه آیفون 4s دارم و بعد از 1.5 سال دیگه ازش خسته شدم و میخوام یه گوشی اندرویدی بخرم.خودم تو فکره سامسونگ s5 بودم که تو سایتا دیدم نوشتن داغ میکنه و هنگ میکنه.بودجه منم 2 تومنه.نمیخوام صفحه نمایشش بزرگ باشه و مثل نوت 3 باشه.در همین حده s5 باشه.چند تا گوشی بهم معرفی کنید که اولا هنگ نکنه.دوما خرابیش کم باشه و داغ نکنه.خلاصه ایده آل باشه.راستی نظرتونو راجع به s5 هم بگین.مخصوصا کسایی که دارن.

آخر فروم باز MOSTAFA_ABBASI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

اس ۵ زیاد بدرد نمی خوره.
    ام ۸ اچ تی سی رو بخر فوق العادست بهترین گوشی سال هم شد شک نکن

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

من امروز رفته بودم S5 نسخه F رو بخرم ولی هیچ جا نتونستم پیدا کنم. همشون فقط این دو مدلو داشتن :

G900H = 1.470
    G900FD = 1.570

تقریبا همه مغازه ها قیمتشون همین حدودا بود. به نظرتون FD چطوره؟ فرقش با F فقط دوسیمکارته بودنشه؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

من امروز رفته بودم S5 نسخه F رو بخرم ولی هیچ جا نتونستم پیدا کنم. همشون فقط این دو مدلو داشتن :

G900H = 1.470
    G900FD = 1.570

تقریبا همه مغازه ها قیمتشون همین حدودا بود. به نظرتون FD چطوره؟ فرقش با F فقط دوسیمکارته بودنشه؟
    بله، فرق دیگه ای ندارن

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

سلام.الان یه آیفون 4s دارم و بعد از 1.5 سال دیگه ازش خسته شدم و میخوام یه گوشی اندرویدی بخرم.خودم تو فکره سامسونگ s5 بودم که تو سایتا دیدم نوشتن داغ میکنه و هنگ میکنه.بودجه منم 2 تومنه.نمیخوام صفحه نمایشش بزرگ باشه و مثل نوت 3 باشه.در همین حده s5 باشه.چند تا گوشی بهم معرفی کنید که اولا هنگ نکنه.دوما خرابیش کم باشه و داغ نکنه.خلاصه ایده آل باشه.راستی نظرتونو راجع به s5 هم بگین.مخصوصا کسایی که دارن.
    این مدل بخاطر آلومینیومی بودن بدنش، داغ می کنه.
    اما هنگ کردن، یک چیز بی معنی خواهد بود!
    اگه از برند اپل خواستار گوشی هستید، جز این مدلی موجود نیست.
    اگر هم نه، با توجه به این که گوشی سایز متوسط می خواهید، باید در
    رنج های کمتری دنبال گوشی باشید.

فرضاً مدل Xperia Z3 Compact یا Galaxy S5 Mini، انتخاب های خوبی اند.

12. این کاربر از GOLDFINCH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MOSTAFA_ABBASI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

همچنین one mini 2 هم به علاوه جی ۳ بیت عالین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •