تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 54 اولاول ... 3238394041424344454652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

نه . . اصلا این معنی رو نمی ده . . برعکس این معنی رو میده که رفتم لینک رو نگاه کردم و . . از حرفاتون استفاده کردم !

قیمت ها حتما متفاوته

من در مورد خرید هر چیزی معمولا وسواس به خرج می دم

با سپاس ( شما انتظار دارید ما خودمون تجربه کنیم و . . در حالی که اصل مشورت گرفتن برای استفاده از تجربه ی دیکگرانه ، )
    این قیمتهایی که شرکت وارد کننده داره به این قیمت اونها رو وارد میکنه!

نمیگم برید یه چیزی که بدردتون نمییخوره بخرید که مثلا میخاید تجربه کسب کنید میگم ما فقط نقشمون معرفی کردنه حالا شما باید برید رو اون چیز هایی که ما معرفی میکنیم مطالعه کنید و اونی که براتو ن مناسب تره و قیمتشم براتون بهتره انتخاب کنید.

داره خودمونی میشه newomega's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان نظرتون در باره ی این خنک کننده ی آبی چیه ؟

H2O Compact 120
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آیا تمپرتک مدلی برای رقابت با این داره ؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

دوستان نظرتون در باره ی این خنک کننده ی آبی چیه ؟

H2O Compact 120
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آیا تمپرتک مدلی برای رقابت با این داره ؟

با سپاس

منظورت ترمال تیکه دیگه؟

این همچین خنک کننده مالی نیست به نظر من ترمال تیک خیلی بهتره این چیزی که شما دربارش نظر خواستی فقط واسه بازی بچه هاس!چون نه رادیاتورش المینیومیه نه واتر بلوکش مسیه

دوست عزیز اگه میخای بخری که من بهترین ها رو بهت معرفی کردم تیکه تیکه هم برات گذاشتم با عکس که خودت هر کدوم رو دوست داشتی انتخاب کنی اگرم که نمیخای بخری یه کلام بگو رودروایسی که باهم نداریم.

4. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

منظورت ترمال تیکه دیگه؟

این همچین خنک کننده مالی نیست به نظر من ترمال تیک خیلی بهتره این چیزی که شما دربارش نظر خواستی فقط واسه بازی بچه هاس!چون نه رادیاتورش المینیومیه نه واتر بلوکش مسیه

دوست عزیز اگه میخای بخری که من بهترین ها رو بهت معرفی کردم تیکه تیکه هم برات گذاشتم با عکس که خودت هر کدوم رو دوست داشتی انتخاب کنی اگرم که نمیخای بخری یه کلام بگو رودروایسی که باهم نداریم.
    ولی تو اون سایت بررسی کننده گفته بود که از ترمال تک ها بهتره ،

بعدشم داداش اعصاب نداری راهنمایی نکن . . بذار کسی که اعصابش درسته و حوصلشو داره این کارو بکنه . .

با سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

این فقط برای یه سی پی یو هستش شما گفتی چند تا قطعه رو میخای خنک کنی

اخه معلوم نیست راهنمایی میخای یا اومدی مارو مچل کنی؟

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

ولی تو اون سایت بررسی کننده گفته بود که از ترمال تک ها بهتره ،
    دوست من ، از قدیم میگن که "هیچ ماست فروشی نمیگه که ماست من ترشه "
    همونجوری که دوستمون آقای "بلک-بلک" گفتن ، رادیاتور و بلاکها باید آلومینیوم و مس باشه که زودتر گرما رو انتقال بده و زودتر هم خنک میشه ، من نتونستم که لینکتونو باز کنم چونکه آدرسش رو فقط یه ----- میبینم ، توی گوگل گشتم و یه سری عکس دیدم که بنظرم چیز جالبی نیومدش ، الان که شرکت ایسوس داره اون سازنده واترکولری رو که شما گفتی رو ساپورت میکنه ولی اون مدلش چیز جالبی به نظر نمیادش ، احتمالا" از این به بعد چیز خوبی بزنه ، من خودم شرکتهای زالمن و ترمال تیک رو استفاده کردم و ازشون راضی هستم ، ... خب شما اگه بیشتر بگی که کدوم قطعه هارو میخوای خنک کنی و چقدر میخوای خرج کنی ، شاید دوستانی که توی ایران هستند بتونن کمک بیشتری بکنن ، من خودم هیچ مشکلی از نظر دسترسی به واترکولرها ندارم ولی توی ایران مشکل کردیت کارت هستش و بعدشم که اداره پست که دزد بازاره و شاید چیزی رو که سفارش بدی از خارج برات بیادش رو هیچوقت به دستت نرسونن ... یه هر حال .... سخت نگیر ، ببین کامپیوترت رو اگه با 500.000 تومن جمع کردی پس نباید 400.000 هم روش خرج کنی برای واترکولر ، یا اگه فقط باهاش بازیهای در سطح گرافیکی بالایی نمیکنی ، فقط روی سی پی یو و کارت گرافیکت واترکولر بزار که بتونی با یه پمپ کوچولو و یه رادیاتور جمع و جور ، سر و ته شو هم بیاری ، ...
    بدرود

8. این کاربر از Inkareeeeeeeeee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال oranoos_92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بچه ها اینجا هر چی من دیدم د مورد کامپیوتر دستکتاپ بود حالا در مورد خنک کردن لب تاپ چیکار کنیم و چه راحلی هست این کول پ ها هم که اصلا جواب نمیده!

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست من ، از قدیم میگن که "هیچ ماست فروشی نمیگه که ماست من ترشه "
    همونجوری که دوستمون آقای "بلک-بلک" گفتن ، رادیاتور و بلاکها باید آلومینیوم و مس باشه که زودتر گرما رو انتقال بده و زودتر هم خنک میشه ، من نتونستم که لینکتونو باز کنم چونکه آدرسش رو فقط یه ----- میبینم ، توی گوگل گشتم و یه سری عکس دیدم که بنظرم چیز جالبی نیومدش ، الان که شرکت ایسوس داره اون سازنده واترکولری رو که شما گفتی رو ساپورت میکنه ولی اون مدلش چیز جالبی به نظر نمیادش ، احتمالا" از این به بعد چیز خوبی بزنه ، من خودم شرکتهای زالمن و ترمال تیک رو استفاده کردم و ازشون راضی هستم ، ... خب شما اگه بیشتر بگی که کدوم قطعه هارو میخوای خنک کنی و چقدر میخوای خرج کنی ، شاید دوستانی که توی ایران هستند بتونن کمک بیشتری بکنن ، من خودم هیچ مشکلی از نظر دسترسی به واترکولرها ندارم ولی توی ایران مشکل کردیت کارت هستش و بعدشم که اداره پست که دزد بازاره و شاید چیزی رو که سفارش بدی از خارج برات بیادش رو هیچوقت به دستت نرسونن ... یه هر حال .... سخت نگیر ، ببین کامپیوترت رو اگه با 500.000 تومن جمع کردی پس نباید 400.000 هم روش خرج کنی برای واترکولر ، یا اگه فقط باهاش بازیهای در سطح گرافیکی بالایی نمیکنی ، فقط روی سی پی یو و کارت گرافیکت واترکولر بزار که بتونی با یه پمپ کوچولو و یه رادیاتور جمع و جور ، سر و ته شو هم بیاری ، ...
    بدرود
    من سیستم رو دارم حدود 2 میلیون خرج ارتقاش می کنم . .

اون سایت قسمت ----- این هست بدون فاصله s hah rsa kh taf zar

واسه ی بیشترین قطعات می خوام . . یعنی اصولا نظرم روی خنک کردن آبی سیستم به جای فن هست !

با سپاس

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

من سیستم رو دارم حدود 2 میلیون خرج ارتقاش می کنم . .

اون سایت قسمت ----- این هست بدون فاصله s hah rsa kh taf zar

واسه ی بیشترین قطعات می خوام . . یعنی اصولا نظرم روی خنک کردن آبی سیستم به جای فن هست !

با سپاس
    درود بر شما ...
    رفتم و دیدمش ، چنگی به دل نمیزنه ، چونکه :
    رادیاتور که اینترنال هستش ، پس خنک کنندگی آب رو خیلی پایین میاره چونکه هوای داخل کیس گرمه
    نویز فنی که روی رادیاتور نصب میشه زده که 23 دی بی هستش و این یعنی اینکه سایلنت نیستش ، وقتی روی رادیاتو قرار میگیره صداش وحشتناک میشه( من خودم از 12-17 دی بی استفاده میکنم و میگم پر سرو صدا هستش ، وای به حال بالاتر از 19 دی بی) و نویزش به 30 هم شاید برسه ، برای اینکه وقتی روی رادیاتور قرارمیگیره ، رادیاتور نقش یک سد رو در مقابل باد رو داره و برخورد فشار هوا با یه مانع تولید صدا میکنه ، یه مثال بزنم که میدونم حتما" امتحان کردین ، شما وقتی توی اتوبان با یه ماشین با سرعت بالا در حرکت هستین ، وقتی دستتون رو از شیشه بیرون آوردین شنیدین که صدای برخورد باد با دستتون چجوریه ، اینجا هم همونه و بعلاوه اینکه اون فن مثل فن سی پی یو میمونه و روی دور بالاتر صداش وحشتناکه ،...
    حالا منظور از استفاده از واتر کولر هم خنک کنندگی بالا هستش و هم کاهش سروصدا ، وجود یه همچین فنهایی بازهم باعث میشه که کیستون پر سرو صدا بشه ...
    حالا گیر ندیم فقط به اون فن بیچاره ...
    شما اگه بنظر خودت ، هوای توی کیست زیاد گرم نیست و فضای کافی برای گردش هوا درون کیست هستش ، خب میتونی یه سری از چیزهارو واتر کولر نزاری مثلا" پل شمالی و پل جنوبی ( فکر میکنم تو ایران اینجوری میگن !!! )
    من خودم ، روی رمهای کامپیوترم 2 تا فن کوچیک داره که دیگه با آب خنکش نمیکنم چونکه واترکولر روی این یه چیز زیاد فرقی با فن نداره ( فقط اینجا رو میگم ، نه سایر قطعات)
    لزومی هم نداره که همه بلاکها از یه شرکت باشن ، اگه باشن که خوبه ولی اگرم نبود خب ایرادی نیستش ، مگه اینکه وسواسی باشی
    بازهم میگم ، شما ببین که چقدر از قطعه هارو میخوای با آب خنک کنی ، مثلا" من مجبورم از 2 تا پمپ استفاده کنم چونکه خیلی خرت و پرت دارم ، چند تا هارد دیسک و 2 تا کارت گرافیک و کلی خرت و پرتهای دیگه ، ولی یه امتیاز خوبی که من دارم اینه که دمای هوای اینجا توی چله تابستون بیشتر از 27-28 نیست و هوا خنکه ، توی تهرون که آخرین باری که ایران بودم به 37-38 هم رسیده بودش ( الانهم شنیدم که گرمتر شده نصبت به سالهای قبل ) ، حالا منظورم اینه که هوای دورو برت اگه گرمه پس یه رادیاتور بزرگتر بگیر ، اونی که توی اون سایته بدرد شما نمیخوره اگه هوای خونه تون گرمه ، مخصوصا" که رادیاتور توی کیس نصب میشه .....
    خب من به اصطلاح طرز کار آچار فرانسه رو یادتون دادم و اون دیگه بستگی به خودتون داره که با اون بتونین فقط یه مهره ساده رو سفت کنین یا دل و روده یه موتور ماشین رو هم بریزین بیرون باهاش
    اگه هم واترکولر خریدی بعدش ( نه الان) باید بهتون بگم که چجوری شلنگ کشی کنین ، بعضی جالا میشه دو -سه تا قطعه رو با یه مدار شلنگ خنک کرد و بضعی جاها هر مداری برای یه قطعه ، که الان وقتش نیستش چونکه شما هنوز نخریدی که گفتنش الان بیفایده هستش
    امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم یه جورایی ، همونجوری که گفتم چونکه من ایران نیستم و نمیدونم قیمتها چجوریه و چه چیزهایی رو میتونین بدست بیارین ، پس نمیتونم توی یه سری چیزها کمکتون کنم ، چونکه نمیدونم ،
    راهنمایی نکردن بهتر از راهنمایی اشتباهه
    با سپاس
    بدرود

12. این کاربر از Inkareeeeeeeeee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_vbasic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Iran-Ahar

پيش فرض

سلام دوستان
    منم میخوام از این خنک کننده ها بگیرم
    این مشخصات سیستم منه :
    MB : Biostar TForce P965
    Cpu : E7300 3.00
    Ram : 6GB Bus 800
    Hdd : 2*500 Maxtor + 320
    Graphic : GEFORCE 9500GT 1024MB
    دمای سیستم تقریبا خوبه و رو 30 - 40 درجه متغیره
    اما صدای فن دیونم کرده
    سوالاتی که دارم ایناس :
    1 - صداش در چه حده ؟ تا اونجایی که من دیدم رادیاتور هم فن داره
    2-حداکثر فاصله رادیاتور با کیس چقدر میتونه باشه یعنی میشه رادیاتور رو گذاشت یه جایه دیگه که صداش نیاد ؟
    3-واسه سیستم من لازمه یا نه ( زیاد اهل گیم و ... نیستم )
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •