تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 278 اولاول ... 313738394041424344455191141 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مگه میشه؟n550 مدل خوب و پر فروشی هستش باید وارد کنن.هرچی میکشیم از قیمت بالای دلاره ,وگرنه واردات لپ تاپ های مولتی مدیا و گیمینگ اینطور نبود.
    والا من هم از سر دل خوشی حرف نمیزنم که موارد مشابهشو از 4 5 سال پیش تو ذهنم دارم!!! اون زمانی که دلار ارزان بود و یه i7 نسل اول نهایت 1200 بود هم همین وضع بود نمونه بارزش asus n61jq یود که واقعا استقبال ازش زیاد بود اما 2 3 ماه نکشیده تموم شد و هی امروز فردا میکردن برای واردات! برای y580 که هارد ssd هم داشت همین شد.... رفیق نزدیکم داخل p30center مغازه داره و این لپتاپ رو هم تموم کرده... من خودمم میخوام این لپتاپ رو ولی گفت دیگه وارد نمیشه و سریع برم y510 بخرم... مثل شما واستادم ببینم این 2 3 هفته چی میشه.... بازار ما چون دست دلالها هست همینه. اگه نمایندگی رسمی داشتن این برندها مشکلی پیش نمیومد....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اون زمانی که دلار ارزان بود و یه i7 نسل اول نهایت 1200 بود
    جان؟نهایت 1200؟!
    مزاح می فرمایید.
    من همون زمان که شما اشاره کردید و بتازگی نسل اول سری i7 وارد ایران شده بود یک مدل با بالاترین کانفیگ سفارشی از خود شرکت وارد کننده تهیه کردم به حدود 2.5 میلیون.فکر کنم نرخ دلار حدود 700-800 تومن بود.همین الانم دقیقا همون مدل رو با تعداد خیلی محدود و البته با کانفیگ چند درجه ضعیفتر توی آمازون زده حدود 2500 دلار!!
    هر کی خواست توی pm بگه تا لینکش رو بهش بدم.

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

والا من هم از سر دل خوشی حرف نمیزنم که موارد مشابهشو از 4 5 سال پیش تو ذهنم دارم!!! اون زمانی که دلار ارزان بود و یه i7 نسل اول نهایت 1200 بود هم همین وضع بود نمونه بارزش asus n61jq یود که واقعا استقبال ازش زیاد بود اما 2 3 ماه نکشیده تموم شد و هی امروز فردا میکردن برای واردات! برای y580 که هارد ssd هم داشت همین شد.... رفیق نزدیکم داخل p30center مغازه داره و این لپتاپ رو هم تموم کرده... من خودمم میخوام این لپتاپ رو ولی گفت دیگه وارد نمیشه و سریع برم y510 بخرم... مثل شما واستادم ببینم این 2 3 هفته چی میشه.... بازار ما چون دست دلالها هست همینه. اگه نمایندگی رسمی داشتن این برندها مشکلی پیش نمیومد....
    یکی از بازرگانی ها تا چند روز دیگه وراد میکنه

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دقیقا .بدبختیه اگه بخوایم از اونور آب هم بیاریم مشکلات خودش رو داره.باز هم ریال رو باید به دلار تبدیل کنیم باید سراغ دلال ها رو بگیریم و ازشون دلار بخریم.تازه بدترهم میشه ,پس اگه بخوایم ازون ور آب هم بیاریم ضرر میکنیم مگه اینکه آشنا داشته باشیم بگیم برامون بیاره.پس اگه وارد نشه فوقش سراغ مدلهای دیگه رو میگیرم.این همه برند بزرگ مثل hp ...

داره خودمونی میشه جواد . وکیلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قوچان

پيش فرض

مبارکه آقا جواد
    بی زحمت شما که خریدی یه لطفی کن معایبش هم بگو که مطلع شیم قبل از خرید
    مثلا اینکه صفحه ی نمایشش با توجه بی اینکه لمسیه آیا کیفیت تصویرش از لپ تاپ های دیگه کمتره یا نه؟کدر نیست؟
    وسوال بدی اینکه آیا مواقع کار سنگین مثل بازی داغ نمیکنه؟(آخه لپتاپ z500 این مشکل رو داره)
    محتویات جعبه ش چیابودن؟ssd هم داره؟
    کیفیت تصویرش فوق العاده س! زاویه دید بالا، از همه مهمتر کنتراست زیاد.
    کرایسیس 3 رو برادرم روش نصب کرده و بازی میکنه رو مدیوم و تکسچر های و فول اچ.دی گرم میشه ولی در حد معقول. البته از کول پد استفاده میکنم همیشه.
    درباره محتویات جعبه به لینک زیر پستم برو.

6. این کاربر از جواد . وکیلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

جان؟نهایت 1200؟!
    مزاح می فرمایید.
    من همون زمان که شما اشاره کردید و بتازگی نسل اول سری i7 وارد ایران شده بود یک مدل با بالاترین کانفیگ سفارشی از خود شرکت وارد کننده تهیه کردم به حدود 2.5 میلیون.فکر کنم نرخ دلار حدود 700-800 تومن بود.همین الانم دقیقا همون مدل رو با تعداد خیلی محدود و البته با کانفیگ چند درجه ضعیفتر توی آمازون زده حدود 2500 دلار!!
    هر کی خواست توی pm بگه تا لینکش رو بهش بدم.
    داداش اینجا جای این بحث نیست... ولی شما فکر کردی n61jq یا y560 با cpu i7 , و مشخصاتی که در امضای من هست چند بود!؟ دقیقا 1200 بود این لپتاپها .... دیگه سفارشیش مد نظر ما نبود که! یک مثال زدیم... منم امیدوارم وارد بشه این لپتاپ بخاطر همین این تاپیک رو دنبال میکنم...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یکی از اقوام ما چند وقت پیش رفته بود دبی میگفت لپتاپهای 3 میلیونی اونجا 500 ارزانتر هست...
    خوشبختانه هر چی میگزره لپتاپها کاملتر میشه...
    Last edited by hasanoooooooo; 06-10-2013 at 18:07.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

داداش اینجا جای این بحث نیست... ولی شما فکر کردی n61jq یا y560 با cpu i7 , و مشخصاتی که در امضای من هست چند بود!؟ دقیقا 1200 بود این لپتاپها .... دیگه سفارشیش مد نظر ما نبود که! یک مثال زدیم... منم امیدوارم وارد بشه این لپتاپ بخاطر همین این تاپیک رو دنبال میکنم...
    اتفاقا این تاپیکهای جای بحثه.جک و داستان که نمیخوایم تعریف کنیم.
    شما گفتی i7 اون زمان نهایت 1200 بود و من گفتم خیر تا دو برابر قیمتش هم وجود داشت.سفارشی هم منظورم این نبود که سفارش دادیم برامون بسازند!!!
    همین الان هم از نسل هاسول لپتاپ داریم 3 الی 4 تومن و لپتاپ داریم حدود 10 تومن.
    بهرحال...بگذریم.

پروفشنال artara74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من دیگه صبرم ته کشید. کسی تهزان جایی می شناسه با هر قیمتی داصته باشه؟

داره خودمونی میشه Iman Summaray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از بازرگانی ها تا چند روز دیگه وراد میکنه
    اقا ازین حرفا زیاد زده میشه..اگه منبعت موثقه بگو همینجوری یه چیزی ول نده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان من یه سوال داشتم. به نظر شما Asus N550 بهتره یا Lenovo Y510p ؟ البته بطور کلی از نظر کانفیگ شبیه همن اما تفاوت هایی هم دارن. سوالی که برام وجود داره اینه که تو ایران بطور کلی ایسوس بهتره یا لنووو و کدومشون بعد از خرید کمتر اذیت میکنند و گارانتی بهتری دارن ؟ با تشکر فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •