تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 81 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 801

نام تاپيک: Xperia™ neo & neo V | گوشی های اندرویدی سونی اریکسون با دوربین 5 و 8 مگاپیکسلی

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

درسته واسه همینه که میگم باید دکمه هاش لمسی میبود....
    درمورد رم درسته مشکل از اندروید... ولی بازشدن 20 تا برنامه خود به خود یکم نامعقوله...
    من دیزایر اس داشتم بیشتر از 8 9 تا برنامه خود به خود باز نمیشد رو گلکسیم که یه دونه برنامه هم خود به خود باز نمیشه البته من یه سری برنامه هارو فریز و یه سری شونو پاک کردم.. ولی قبلشم 7 8 بیشتر باز نمیشد...
    مشکل حادی نیست و با یه روت کردن میشه ردیفش کرد.

من نگفتم ضعیفه.... دارم میگم عکس العملش نسبت به گلکسی اس کمی پایین تره و این واسه من کاملا محسوس بود...وگرنه در اجرا کردن بازی ها اصلا مشکلی نداره آسفالت 6 رو مثله هلو اجرا میکنه....

نور صفحه تا حدودی دست شماست مقدار زیادیش اتوماتیک هست...
    میتونید امتحان کنید... نور صفحه رو تا آخر زیاد کنید بعد با یه وسیله ی دیگه رو سنسورش نور بندازید(فقط رو سنسور نور بندازید چون اگه رو صفحه نور بندازید متوجه زیاد شدن نور نمیشید)

عکاسیش خوبه...فقط به نظر من گلکسی اس بیشتر فوکس میکنه یعنی از فاصله های نزدیک بهتر عکس میندازه(15 سانتیمتر) وگرنه خیلی ام عالیه

صدا بلندتره و کیفیتش در مقابل گلکسی اس واقعا افتضاحه جوری که من موقع تست میخواستم صورت خودمو چنگ بندازم یکی که این گوشی رو داره و باهاش داره آهنگ گوش میده اصلا متوجه نمیشه چون قبلا صدای باکیفیت تر از این رو در کنار این کیفیت نشنیده...منظورم اینه که وقتی دوتا گوشی دستته تفاوت ها رو میشه احساس کرد... من خودم زیاد با گوشی موزیک گوش میکنم و کیفیت خیلی بیشتر از بلندی صدا برام مهمه چون همیشه ولومشو از 7 بیشتر نمیکنم...

باتریش ضعیف نیست.... شما زیاد استفاده میکنید... من خودم وقتی با گوشیم یکم زیاد بازی کنمو از وای فای اسفاده کنم(5 6 ساعت) به 24 ساعتم نمیکشه که باتریش تموم میشه... باتریش مشکلی نداره...

درکل گوشیه خوبیه و تو رنج قیمت خودش با امکاناتی که داره مثل دوربین OTG HDMI کاملا ارزش خرید داره....
    قیافه ی جالبی هم داره.. دلیل انتخاب من بیشتر امکاناتش بود که سایر رقیب هاش این امکانات رو نداشتن..

موفق باشی
    سلام.
    ولی کلا خانواد XPERIA فکر میکنم دکمه هاشون همینطوره.. از X8 یادمه تا ARC و همین NEO...
    ولی من DESIRE Z و GALAXY ACE داشتم.. این مشکل رو داشتن.. با روت کردن داخل یک پوشه بود برنامه هایی که استفاده نمیکردم پاک میکردم یا اینکه مثلا از رام هاس کاستوم استفاده میکردم..

در مورد عکس العمل فکر میکنم به خاطر رابطه کاربری باشه.. اخه TOUCHWIZ کلا خیلی سریع هست. البته یک نکته دیگه هست.. مدل سی پی یو NEO با GALAXY S فرق میکنه مال NEO مثل DESIRE S از نوع Scorpion هست با چیپست Qualcomm MSM8255 Snapdragon و چیپ گرافیکی Adreno 205 .
    اما برای GALAXY S مدل سی پی یو Cortex A8 هست با چیپست Hummingbird و چیپ گرافیکی PowerVR SGX540
    فرکانس هر دو سی پی یو 1ghz هست اما طبق بنچمارک هایی که گرفته شده بین این دو مدل سی پی یو مال s قویتر هست. چیپ گرافیکی s که کاملا واضح هست که قویتر هست..

اما با این وجود خیلی از دوستام galaxy s دارن.. گوشی توپیه. به خصوص ال سی دی amoled ..
    راستی دقیقا شما کجا رو تست کردین که متوجه شدین neo نسبت به s عملکردش کمی ضعیفتر هست؟ یعنی کدوم قستمش..

در مورد نور صفحه بله.. من دقیقا متوجه منظورتون نشده بودم. مقداری دست شماست و بقیشه اتوماتیکه به خاطر بهنه سازی مصرف باطری..

در مورد صدا. خب دوست من شما هرچه قدر صدا رو بلندتر کنید از کیفیتش کاهسته میشه.. این گوشی یک اسپیکر داره..

منم موافق هستم. گوشی خیلی خوبیه. ازش راضی هستم.

راستی یک چیزی یادم امد از desire s راضی بودی؟ من قبلا Z داشتم عالی بود... میخواستم اول DESIRE S رو بردارم.. ولی فروشنده چون رفیقم بود بهم گفت بهتره NEO رو برداری بعدم هر دو گوشی رو دستم داد
    هم کیفیت ال سی دی NEO بهتر بود و هم دوربین . همه مهمتر قیمتش بود که کمتر بود و ظاهرش..اما کلا HTC یچی دیگست.. هر وقت خریدم خیلی کاراییش عالی بود.. نمونش همین Desire z رو خریدم خیلی ازش راضی بودم.. اما فروختمش بعدشم به شدت پشیمون شدم..
    Last edited by Punisher_2008; 29-12-2011 at 18:04.

2. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

راستی یک چیزی یادم امد از desire s راضی بودی؟ من قبلا Z داشتم عالی بود... میخواستم اول DESIRE S رو بردارم.. ولی فروشنده چون رفیقم بود بهم گفت بهتره NEO رو برداری بعدم هر دو گوشی رو دستم داد
    هم کیفیت ال سی دی NEO بهتر بود و هم دوربین . همه مهمتر قیمتش بود که کمتر بود و ظاهرش..اما کلا HTC یچی دیگست.. هر وقت خریدم خیلی کاراییش عالی بود.. نمونش همین Desire z رو خریدم خیلی ازش راضی بودم.. اما فروختمش بعدشم به شدت پشیمون شدم..
    دیزایر اس گوشیه خیلی خوشگلیه تنها چیزی که ازش یادم مونده فقط قیافشه... واقعا رنگ نقره ایش آدمو مجبور میکنه پول بده پاش خیلی نازو س کسیه...ولی یه مشکلی که داره کیفیت پایین دوربینشه متاسفانه با آپدیت جدید هم مشکل هنوز پابرجاست....
    نئو امکانات بیشتری داره و ارزون تره... با وجود گوشی های سری اکسپریا اصلا ارزش خرید نداره...
    مگه اینکه بخوای حتما HTC بخری و جنس بدنه گوشی برات مهم باشه...
    دیزایر زد هنوزم گوشیه خوبیه ولی یکم قدیمی شده و امکانات گوشی های روز رونداره...

4. 2 کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Green_life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این گوشی xperia neo v چطور گوشی هست؟ ارزش خرید داره؟
    خوش دست هست؟
    چرا بازارش گرم نیست؟

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این گوشی xperia neo v چطور گوشی هست؟ ارزش خرید داره؟
    خوش دست هست؟
    چرا بازارش گرم نیست؟
    سلام..
    مثل همین neo هست به جای مموری 8گیگ براش 2گیگ گذاشته دوربینش از 8.1 به 5 کاهش داده
    قیمتش 370 تومانه.. رنگهای بیشتری نسبت به neo داره.
    قیافه .سخت افزار و... هامون neo هست..
    به خاطر اینکه تازه امده.

7. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من neo v خریدم . چطوری سیم کارت فعال بشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا یکی بگه بگه این گوشی مشکل خاصی نداره؟ من تو بررسی تخصصی سایت gsmarena خوندم که وقتی تو اینترنت هستی وبا مولتی تاچ زوم کنی بایستی double tab هم بزنی تا چینش مجدد متون رو انجام بده آیا این مسئله صحیحه؟ اونایی که این گوشی رو دارن لطفا بگن. ممنون

آخر فروم باز hosiyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض

سلام دوستان. یه دو ماهی میشه این گوشی رو گرفتم، فوق العاده ازش راضیم. خیلی سریع و روونه، بدون هبچ هنگی. روش fifa12 با حجم 2گیگ هم ریختم مثل هلو اجرا میکنه. دوربینش هم عالیه، خصوصا فیلمبرداریش. با مقایسه هایی که کردم فیلمبرداریش با اینکه اسمن یکیه، اما صد پله از x10 و vivaz بهتره. فریم ریت عالی ای داره.
    در مجموع که اون زمان با گارانتی اصلی 460 پاش دادم خیلی ارزش داشت. خیلی هم دوست داشتنیه.
    فقط یه خواهش دارم. متاسفانه تو باکس گوشی، کابل microHDMI به HDMI وجود نداره. من زمین و زمان رو زیرورو کردم گیر نیاوردم. خواهشا اگر کسی جایی رو میشناسه که این کابل رو بفروشه حتما بگه که خیلی دنبالشم.
    ممنون. موفق باشید.

11. این کاربر از hosiyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    كيفيت عكس گرفتنش چه جوريه ؟ چون ميگن هنگام استفاده از فلش به زردي ميزنه.

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

سلام دوستان. یه دو ماهی میشه این گوشی رو گرفتم، فوق العاده ازش راضیم. خیلی سریع و روونه، بدون هبچ هنگی. روش fifa12 با حجم 2گیگ هم ریختم مثل هلو اجرا میکنه. دوربینش هم عالیه، خصوصا فیلمبرداریش. با مقایسه هایی که کردم فیلمبرداریش با اینکه اسمن یکیه، اما صد پله از x10 و vivaz بهتره. فریم ریت عالی ای داره.
    در مجموع که اون زمان با گارانتی اصلی 460 پاش دادم خیلی ارزش داشت. خیلی هم دوست داشتنیه.
    فقط یه خواهش دارم. متاسفانه تو باکس گوشی، کابل microHDMI به HDMI وجود نداره. من زمین و زمان رو زیرورو کردم گیر نیاوردم. خواهشا اگر کسی جایی رو میشناسه که این کابل رو بفروشه حتما بگه که خیلی دنبالشم.
    ممنون. موفق باشید.
    اگه تهرانید برید علاالدین پیدا میشه اگه نه باید از نت بگردید و بخرید...

14. این کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک عدد neo v برای داداشم خریدم
    عجیب گوشی خوبیه این
    حس میکنم آرک خودم هت که کوچیکتر شده
    دوربینش خوبه
    فیلمبرداریش عین آرک هست و استریو هم رکورد میکنه
    صداش از آرک بازتر هست و کمی میشه گفت بلندتر
    البته آرک هم صداش زیرتره
    hdmi داره هیچ دوربین دومی هم داره که آرک نداره
    سرعتش خوبه و کوچیکترین لگی در منوها و ... نداره
    الان دارم برنامه نصب میکنم و روت هم کردمش
    کیفیت صفحه عالی داره نورش هم خوبه
    و با توجه به صفحه کوچیکتر نسبت به آرک میشه گفت دوام باطریش بهتر از آرک خواهد بود
    در کل خیلی گوشی خوبیه ....
    الان هم این بلد اومده براش که من از طریق وایرلس زدم آپدیت کرد
    4.0.2.A.0.62

16. 6 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •