تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 98 اولاول ... 313738394041424344455191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام خدمت تمام اساتید برای من یه سوال پیش امده که می خواستم بگم.
    عزیزان من 40 تا صفحه خوندم و جالب این بود هر کس سوال کرده بود یا موتور 100سی سی یا 50 می خواست و یا میگفت زیر 500 تومان کسی جواب نمی داد.چرا؟
    و سوال اصلی خودم :با 300 یا 350 ت میشه موتور خرید؟حالا فرق نداره کارکرد یا نو ترجیهن 100 سی سی یا 50 سی سی مثل پاکشتی؟گازی؟ تو این مایه ها

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

عزیزان من 40 تا صفحه خوندم و جالب این بود هر کس سوال کرده بود یا موتور 100سی سی یا 50 می خواست و یا میگفت زیر 500 تومان کسی جواب نمی داد.چرا؟
    با حوصله نخواندید . پاسخ داده شده.
    بدلایل زیر مشاوره دادن دشواره :

تنوع زیاد محصول
    فاقد دیتای فنی مستند
    غیر قابل اعتماد بودن نسبت به کیفیت مونتاژ
    فقدان اطلاعات بسبب نامگذاریهای فارسی پس از مونتاژ
    نبوده وب-سایت تولید کننده
    بی ثباتی قیمت
    فقدان گارانتی و پشتیبانی لوازم
    و......

3. 2 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه مديريت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    يه موتور ميخواستم بخرم كه تا 1.500 نهايت 1.600 باشه ، قيافه و شكل ظاهري با ســرعــت برام اصلا مهم نيست ، فقط دوامش زياد و كيفيتش خوب باشه ، يعني بجز خرج هاي عادي هيچ خرج اضافي سرماه اضافه نشه و بعد يه مدت صداش دربياد و .....
    از چندتا مغازه دار پرسيدم بهم اين مدل ها رو پيشنهاد دادند :

125 تلاش : هم ارزونه ، هم كم مصرفه ، هم از نظرپشتيباني قطعات به مشكل برنميخورم . 640 تومن
    150 احسان : هم قدرتش خوبه ، هم دوامش خوبه ، هم از نظرپشتيباني قطعات به مشكل برنميخورم . 990 تومن
    كاب 125 : كم مصرفه ، مقاومه ، پرقدرته ، هم از نظرپشتيباني قطعات به مشكل برنميخورم . 1.370
    160 آپاچـي : هم زيباست ، هم مقاومه ، هم پرقدرته و نظرپشتيباني قطعات ممكنه به مشكل بريخورم . 1.590

اين خصوصيات نميدونم درست هست يا نه ، چون حرفاي فروشنده هاست و نميشه بهشون اطمينان كرد .
    اما دوتا از دوستام كه اهل موتوربازي هستند پيشنهادند كه يا 150 تلاش بگيرم يا كاب125
    حالا به نظر شما با اين بودجه و با توجه به معيارهاي من ، چي بهتره ؟ به غير از اينها چه گزينه هاي ديگه اي هست ؟

داره خودمونی میشه mojtaba007h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    يه موتور ميخواستم بخرم كه تا 1.500 نهايت 1.600 باشه ، قيافه و شكل ظاهري با ســرعــت برام اصلا مهم نيست ، فقط دوامش زياد و كيفيتش خوب باشه ، يعني بجز خرج هاي عادي هيچ خرج اضافي سرماه اضافه نشه و بعد يه مدت صداش دربياد و .....
    از چندتا مغازه دار پرسيدم بهم اين مدل ها رو پيشنهاد دادند :

125 تلاش : هم ارزونه ، هم كم مصرفه ، هم از نظرپشتيباني قطعات به مشكل برنميخورم . 640 تومن
    150 احسان : هم قدرتش خوبه ، هم دوامش خوبه ، هم از نظرپشتيباني قطعات به مشكل برنميخورم . 990 تومن
    كاب 125 : كم مصرفه ، مقاومه ، پرقدرته ، هم از نظرپشتيباني قطعات به مشكل برنميخورم . 1.370
    160 آپاچـي : هم زيباست ، هم مقاومه ، هم پرقدرته و نظرپشتيباني قطعات ممكنه به مشكل بريخورم . 1.590

اين خصوصيات نميدونم درست هست يا نه ، چون حرفاي فروشنده هاست و نميشه بهشون اطمينان كرد .
    اما دوتا از دوستام كه اهل موتوربازي هستند پيشنهادند كه يا 150 تلاش بگيرم يا كاب125
    حالا به نظر شما با اين بودجه و با توجه به معيارهاي من ، چي بهتره ؟ به غير از اينها چه گزينه هاي ديگه اي هست ؟

اگه میتونی پولسار کارکرده گیر بیار پولسار خوبه
    من دو سه ماه پیش یه نامی 125 خریدم 750 هزار تومن خیلی خوبه
    در مورد خرجاش هم که گفنی بستگی داره به خودت که چه جوری باهاش سر کنی
    برای نمونه اگه وقتی داری با موتور میری دستت روی کلاج باشه صفحه کلاجت داغون میشه و باید کلی خرجش کنی یا هر 3 هفته یک ماه یه بار روغنشو عوض کنی

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

سلام
    ببخشيد چند تا سوال مبتديانه داشتم.
    تفاوت موتورهاي بي كلاچ با باكلاچ و همينطور دنده اتوماتيك چيه؟ البته متوجهم كلاچ چيه منظورم از لحاط قدرت و ... هست
    موتور استارتي يعني نياز به هندل براي
    روشن شدن نداره؟ تفاوت استارتي با هندلي چيه؟
    5 دنده با چهار دنده چقدر در قدرت و بقيه مسائل مربوط به موتور تفاوت دارن؟
    شرمنده من تا حالا فقط سوار هوندا هفتاد شده ام و از موتور زياد سردرنميارم
    Last edited by srh124; 13-10-2011 at 19:31.

داره خودمونی میشه مديريت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اگه میتونی پولسار کارکرده گیر بیار پولسار خوبه
    من دو سه ماه پیش یه نامی 125 خریدم 750 هزار تومن خیلی خوبه
    در مورد خرجاش هم که گفنی بستگی داره به خودت که چه جوری باهاش سر کنی
    برای نمونه اگه وقتی داری با موتور میری دستت روی کلاج باشه صفحه کلاجت داغون میشه و باید کلی خرجش کنی یا هر 3 هفته یک ماه یه بار روغنشو عوض کنی
    دمت گرم
    اونوقت چه فرقايي 150 با 125 داره ؟ از نظر دردسـر و عيب و ايراد پيدا كردن ، مقاوم تر نيستند ؟ يا بستگي به ماركــش داره ؟
    كـاب 125 چطور ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

لطفا اسکوترهای موجود در بازار رو معرفی کنید (پاکشتی-بدون دنده) و قیمت هم بدید
    همینطور نظرتون در مورد هوندا DIO و یاماها JOG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان. من قصد دارم یک موتور سیکلت طرح سی دی آی بخرم. بد جور هم موندم که به جز هوندا چی بخرم. در حال حاضر هم منتظر یک وام یک میلیون تومانی هستم که ان شائالله هفته بعد در میاد. طبق جستجویی که توی اینترنت کردم فهمیدیم موتور سیکلت های کویر ، شهاب و تکتاز در حال حاضر از بقیه بهتر هستند. امروز هم که زنگ زدم به نمایندگی کویر گفتش 870 تومن و تکتاز 770 تومن. اما شهاب نمیدونم چنده. این قیمت ها هم بدون بیمه و یا کلاه ایمنی هستش.
    در ضمن من میخوام ته وام یک چیزی بمونه برای مواقع ضروری از این رو میخوام تکتاز بخرم. حالا دوستان شما به جز کویر کدوم یکی از اینارو پیشنهاد میکنید؟ الان که میخوام نو بخرم ارزش داره بیشتر خرج کنم و برم کویر بگیرم یا تکتاز یا شهاب بهتر هستند؟
    نا گفته نمونه که من گواهینامه و مهارت موتور سواری ندارم میخوام بخرم تا یواش یواش یاد بگیرم و برم گواهینامه بگیرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان توروخدا یک چیزی بگید.

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

دوستان برای مسیری که هرروز باید طـی بشه خیلی بد هست ، رفتـش 2000 تومن و برگشتش 3200 تومن (کلا 5200 تومن) می ارزه یه 125 تکتاز خرید ؟؟
    بعد ، فرق بین 125 که 5دنده هست با 125 که 4دنده هست چیه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •