تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 432 اولاول ... 313738394041424344455191141 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 4315

نام تاپيک: ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

4

دوست عزيز حق با شماست . معذرت و ممنون . البته من زحمت كشيدما . باور كنيد كلي گشتم . اگر چشمم به جواب شما نخورده به سر به هوايي خودم بر ميگرده . باز هم معذرت و باز هم تشكر
    خواهش ميكنم عزيزم .....

خدايي نكرده منم قصد جسارت نداشتم ...

اميدوارم هميشه موفق و مؤيد باشي

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

پيش فرض

دوباره ممنون
    شما یا کس دیگه آدرس مرکز علمی کاربردی داخل تهران رو نداره؟!
    فکر میکنم باید برم یه سری سوالات مثل تطبیق واحد که چه واحدهایی رو برام تطبیق میدن و اینکه آیا میتونم یه موقع از آزاد وارد سهمیه شاغلی بشم.
    آدرس هاي مراكز علمي كاربردي تهران تو دفترچه سال قبل بايد باشه ... صبر كن دفترچه رو پيدا كنم واست مينويسم

3. این کاربر از vahid_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان متقاضی دوره پودمانی هرچند که گفتم نرید پودمانی بعد پشیمون میشید ولی من خودم واحد 49 درس خوندم و یه چیزی هست که اگه انتخاب اول رو اونجا بزنید راحت تر از واحد های دیگه قبول میشید چون ظرفیتش رو مثل اینکه برده بالا تا 1 ماه پیش 1100 نفر دانشجو داشت البته اگه رشته ای که میخواین برید رو داشته باشه ولی در کل سعی کنید نرید پودمانی و برید ترمی علمی کاربردی رو بخونید که خیلی بهتره

5. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوستان یک راهنمایی بکنند به من ممنون میشم .
    من خدمت سربازیم را تازه تمام کردم و 22 سالمه میخواهم برم دانشگاه . دیپلم فنی دارم . به نظر شما با توجه به اینکه من سر کار هم می خواهم برم چه دانشگاهی برم بهتره ؟ خودم نظرم روی همبن پودمانی علمی کاربردی هست ولی خوب دوستان در این تاپیک خیلی ازش بد گفتند . کلاسهای پودمانی چند روز در هفته است ؟ به نظرتون من بین فراگیر پیام نور و پودمانی علمی کاربردی کدام را انتخاب کنم بهتره ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان یک راهنمایی بکنند به من ممنون میشم .
    من خدمت سربازیم را تازه تمام کردم و 22 سالمه میخواهم برم دانشگاه . دیپلم فنی دارم . به نظر شما با توجه به اینکه من سر کار هم می خواهم برم چه دانشگاهی برم بهتره ؟ خودم نظرم روی همبن پودمانی علمی کاربردی هست ولی خوب دوستان در این تاپیک خیلی ازش بد گفتند . کلاسهای پودمانی چند روز در هفته است ؟ به نظرتون من بین فراگیر پیام نور و پودمانی علمی کاربردی کدام را انتخاب کنم بهتره ؟
    خوب اگه دیپلم فنی هستی و دانشگاه آزاد رو نمیخوای بری اول سعی کن دوره های ترمی علمی کاربردی رو بری چون هم زودتر تموم میشه و هم واحد زیاد ارائه میکنند و خیلی هم بهتره ولی اگه میخوای بری سرکار پودمانی بهتر باهات راه میان چون کلاس هایی برای کارمندها داره که بعد از ظهر ها برگزار میشه مثلا 4 تا 7 شب و 5 روز در هفته ولی اگه نری کلاس کارمندها میشه 3 روز در هفته ولی خوب شاید از صبح هم کلاس باشه وباید بری در کل پودمانی خیلی هم بد نیست بخاطر چی میگیم بده بخاطر اینکه 7 ترم طول میکشه و تابستون ها هم باید اجباری بری سر کلاس , انتخاب واحد دست خودت نیست, هر ترم نهایت 10 واحد بهت بدن و 7 ترم هم طول میکشه البته با ترم تابستون هاش و بعد اینکه مدرک رو گرفتی باید بری آزمون جامع بدی که از یکسری از درس هاست که در طول دوره کاردانی خوندی و اگه قبول بشی مدرک میدن وگرنه میره 6 ماه دیگه تا دوباره آزمون جامع بدی بخاطر این میگم اگه شرایطش رو داری و میتونی برو ترمی علمی کاربری رو بخون که تو اون دوره اگه معدلت بالای 18 هم بشه بدن کنکور میری مقطع کارشناسی ولی پودمانی اینطور نیست من خودم پودمانی نرم افزار واحد 49 تهران خوندم معدل کل کاردانیم هم 18.32 شد ولی چه فایده فعلا پشت کنکور هستیم و امتحان جامع رو هم دادیم ولی هنوز نتیجش نیومده(البته هرچند که امتحان جامع رو همش رو تقلب کردیم چون مراقب ها کاری نداشتند) ولی خوب باز آدم دلشوره داره تا مدرک رو بهش بدن

8. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

آقا ممنون از پاسختون . من ترمی شرکت کردم ولی قبول نشدم .
    تو مدرکی که ارائه میده دانشگاه پودمانی ذکر میشه یا نه ؟
    این 7 ترم چند سال طول میکشه ؟
    ارزش مدرک پودمانی چطوره ؟
    کلا شما تا الان چقدر هزینه کردی ؟؟
    این 3 روز در هفته کلاس را میشه مثلا چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه رفت ؟

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز زمان کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمي و کاربردي چه تاریخی است و همچنین زمان دریافت دفترچه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

آقا ممنون از پاسختون . من ترمی شرکت کردم ولی قبول نشدم .
    تو مدرکی که ارائه میده دانشگاه پودمانی ذکر میشه یا نه ؟
    این 7 ترم چند سال طول میکشه ؟
    ارزش مدرک پودمانی چطوره ؟
    کلا شما تا الان چقدر هزینه کردی ؟؟
    این 3 روز در هفته کلاس را میشه مثلا چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه رفت ؟
    خواهش میکنم
    بله ذکر میشه
    این هفت ترم 2 سال و نیم طول میکشه سالی 3 ترم ارائه میشه با تابستون ها ولی هر ترم حدود 10 واحد ارائه میدن
    مدرکش خوبه نمیگم بده و معتبر هم ست و همه جا هم قبولش دارند وبا سایر مدرک های کاردانی فرق چندانی نداره
    من ورودی سال 85 بودم اون موقع 115 شهریه ثابت میدادم و یه 110 تومن هم برای واحد ها میدادم حدودا ترمی 220 برام تموم مشد و در کل حدود 1 میلیون 600 هزار هزینه شد
    بستگی داره برنامه درسی دانشگاه چه روزایی باشه معمولا اگه تعداد داوطلبان رشته مورد نظر تو اون دانشگاه زیاد باشه چند تا کلاس تشکیلمیدن و برنامه هاشون فرق داره شما میتونید هر کدوم رو که دوست داشتید انتخاب کنید
    مثلا سال 85 که من رفتم واحد 49 تهران رشته نرم افزار رو به 6 تا کلاس تقسیم بندی کردن و هرکی هر کلاسی رو دوست داشت انتخاب میکرد یکی دوتا کلاس هم مخصوص کارمندها گذاشته بودن که نمیرسن بیان و بعد از ظهر ها تشکیل میشد

با سلام
    دوستان عزیز زمان کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمي و کاربردي چه تاریخی است و همچنین زمان دریافت دفترچه؟
    پارسال که من شرکت کردم فکر کنم آبان ماه بود دفترچش اومد

12. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه truman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست عزيز شما گفتيد براي اينكه مدركتون رو بدن بايد امتحان جامع بدي . به فرض كه داديم و قبول شديم و مدركمون رو دادن . آيا قبولي توي اين امتحان يعني مجوز حضور توي دوره كارشناسي ؟ يا اينكه براي كارشناسي بايد باز هم صبر كني و كنكور كارشناسي بدي ؟
    سوال بعديم هم اينه كه بعد از اخذ كارداني ، براي كارشناسي خوندن بايد دوره ي دو ساله رو گذروند ديگه ؟ درسته ؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

با سلام
    شماها دیوونه میکنین...!!

یه کم بگردین هست 100 درصد
    تو همین تاپیک هم هست::::::::::::::::

آزمون كارداني ،كارشناسي وكارشناسي ناپيوسته سال 1387 دانشگاه جامع علمي - كاربردي

تاريخ ثبت‌نام از تاريخ 87/9/4 تا تاريخ 87/9/12
    تاريخ برگزاري آزمون :: 1387/10/27
    این ماله 87 بود

سال 88 هم همین حدودا ( دی ماه ) میاد
    هنوز اعلام نشده
    منتظر باشین تا اعلام کنن

15. 2 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •