تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 54 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 537

نام تاپيک: خنك كننده هاي آبي

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزيز

من ميخواستم بدونم براي چيپ ست مادربرد مدل MSI K9neo V3 خنك كننده اي هست يا نه. آخه اين چيپ ست به اندازه موتور گازوئيلي داغ ميكنه كه دستو مي سوزونه.

ممنون ميشم يه خنك كننده براي اين چيپ ست گازوئيلي ما معرفي كنيد بي زحمت با قيمت

يا علي دمتون گرم.
    ببینید برای چیپست خالی که واتر کولر بستن ارزش نداره!! چون شما باید رلدیات و پمپ و مخزن رو تهیه کنید ولی بلاک برای سی پی یو رو نگیرید عوضش بلاک برای چیپست بگیرید چون قیمت این که جدا جدا قطعات رو بگیرید نسبت به پک خیلی گرونتر در میاد بهتره یه پک کامل بگیرید.گیگابایت هست به قیمت 150 تا 200 و ترمال تیک از 170 تا 250 که ترمال تیک مسلما بهتره و بعدش یه بلاک هم برای چیپست بگیریر که احتمالا حدود 30 تا 60 تومن در میاد....
    راستی بازگشت آقای اینکاره رو به همه دوستان تبریک میگم چون واقعا اطلاعات خوبی دارند از اطلاعاتشون تا میتونید استفاده کنید!!!

2. این کاربر از Hessam_7800gtx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه newomega's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آقا خواهشن یه خنک کنده ی آبی واسم معرفی کنید و دقیق هم معرفی کنید نه شرکت سازنده

الآن مثل این شده که مثلا طرف بگه یه سی پی یو می خوام و بهش بگین مثلا amd بگیر قیمتم از 50 تا 300 داره ، اینکه نشد راهنمایی عزیزان !!!

من می خوام بگیرم ببندم رو اینا

گرافیک xfx 4890
    Phenom II X4 965BE
    MSI 790FX-GD70

با سپاس

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

گیگابایت 3dgalaxy IIو ترمال تیک bigwater میشه گفت تنها جنس های موجود در بازار ایران هستند دلیل این که مدل رو نگفتم هم همینه چون غیر اینا چیزه دیگه ای فکر نکنم بتونید پیدا کنید...و چون برای کارت گرافیک هم میخواید باید اگز گیگا گرفتید یه blue eye . اگر ترمال تیک گرفتید بلاک مخصوص 4890 رو براش تهیه کنید.
    بلاک های ترمال تیک رو برای 4890 من خودم دیدم ولی نمیدونم که blue eye رو 4890 جواب میده یا نه....

5. این کاربر از Hessam_7800gtx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

آقا خواهشن یه خنک کنده ی آبی واسم معرفی کنید و دقیق هم معرفی کنید نه شرکت سازنده

الآن مثل این شده که مثلا طرف بگه یه سی پی یو می خوام و بهش بگین مثلا amd بگیر قیمتم از 50 تا 300 داره ، اینکه نشد راهنمایی عزیزان !!!

من می خوام بگیرم ببندم رو اینا

گرافیک xfx 4890
    Phenom II X4 965BE
    MSI 790FX-GD70

با سپاس

'گفتم شما چون برای چند تا قطعه میخای باید جدا جدا بخری بعد بهم وصلشون کنی

من چند تا رو معرفی میکنم با قیمتها حدودی

قطعه اصلی، شامل : پمپ و واتر بلوک سی پی یو رادیاتور خنک کننده به همراه متعلقات (که بعدا باقی خنک کننده ها بهش وصل میشن)

ترمال تیک Rocket CL-W0011
    قیمت 154 هزار تومان

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ترمال تیک Bigwater 745 CL-W0076
    قیمتش تو سایتش موجو دنبود باید زنگ بزنی به شرکت

کد:
    خنک کننده چیپست

تومال تیک Aqua Brazing W3 CL-W0083
    قیمت نهایت 30-40

کد:
    خنک کننده رم

ترمال تیک Aqua RX CL-W0102
    قیمت 25 هزار تومان

کد:

خنک کننده دیسک سخت:

ترمال تیک AquaBay M4 CL-W0082
    قیمت در سایت اعلام نشده

کد:
    خنک کننده کارت گرافیک(جدا از سیستم خنک کننده اصلی)

ترمال تیکTide Water CL-W0052
    قیمت 97 هزار تومان

کد:
    خنک کننده کارت گرافیک(واتر بلوک)

ترمال تیک Aqua Brazing W2 CL-W0088
    قیمت 30 هزار تومان

کد:
    ترمال تیک VGA Water Block CL-W0038

کد:
    ---------------------------------

موردهای دیگه هم هست ولی کارشون مث همیناییه که من معرفی کردم یعنی کار همشون یکیه ولی شکلاشون فرق داره مثلا عوض اینکه مخزن سیستم کف کیس قرار بگیره داخل 2 تا bay (همون جاهایی که درایو های سی دی و دی وی دی رو توش قرار میدیم) قرار میگیره

برو این لینکهایی که دادم بگرد اگه سوالی بود بیا بپرس جواب بدیم.

گیگابایت 3dgalaxy IIو ترمال تیک bigwater میشه گفت تنها جنس های موجود در بازار ایران هستند دلیل این که مدل رو نگفتم هم همینه چون غیر اینا چیزه دیگه ای فکر نکنم بتونید پیدا کنید...و چون برای کارت گرافیک هم میخواید باید اگز گیگا گرفتید یه blue eye . اگر ترمال تیک گرفتید بلاک مخصوص 4890 رو براش تهیه کنید.
    بلاک های ترمال تیک رو برای 4890 من خودم دیدم ولی نمیدونم که blue eye رو 4890 جواب میده یا نه....

به نظر من ترمال تیک بگیره بهتره

چونکه شرکت اواژنگ با این سیاستاش مارو کشته !خنک کننده گیگابایت وارد کرده ولی زنگ میزنیم شرکت ازش میپرسیم که از کجا میشه خرید میترسه اعلام کنه که وارد کرده!داخل سایتش هم هیچ اثری از این محصول نیست

ضمنا طراحی گیگابایت خیلی قدیمیه برمیگرده به اواخردوران سوکت 939! الانم فقط به خاطر این فروش میره که شکلسوکت ها هنوز تغییر نکرده اگه یه تغییر اساسی بکنه دیگه باید بندازیش دور
    Last edited by BLACK-BLACK; 10-09-2009 at 10:47.

7. 2 کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

Hessam_7800gtx جان دستت درد نکنه

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

دوستان درود بر شما ........
    دوستان من یه چیزی رو هزاربار گفتم و بازهم میگم
    همیشه کوزه گر اون فوت کوزه گری رو واسه خودش نگه میداره ، منظورم اینه که :
    برای اینکه شما واتر بلاک هارو خوتون بسازین باید خیلی باهوش باشین و کلی هم دم و دستگاه ، شما اگه توی ضخامت ورقه مسی تون اشتباه کنین ، یعنی در قدرت انتقال گرمای بلاکها از سخت افزار به مایع خنک کننده تغییر بوجود آوردین
    بعدش اینکه
    یه مایع خنک کننده مخلوطی از آبی که هیچ جرمی نداشته باشه ( آهک و رسوبات و مواد معدنی و ...) و ضد رسوب و ضد یخ و رنگ و ...
    حالا اگه شما بخوای آب مقطر رو خودت بسازی که کلی دم و دستگاه میخوادش ( اگه شانس بیاری و کلانتری به جرم تولید مشروبات الکلی دستگیرت نکنه ، هاهاهاها ) ، اونوقت باید ضد رسوب رو بدست بیاری که مجبوری بخریش چونکه خودت نمیتونی تولید کنی ، بعدش ضد یخ و رسوب رو میخوای با چه درصدی مخلوط کنی ؟ اوئنوقت یه مایع بد رنگ داری که مجبوری رنگ قاطیش کنی که توی شلنگها خوشگل بنظر بیادش ، پس مواد رسوب زا رو قاطی آب کردی ، درست میگم ؟!
    خب اینهمه دنگ و فنگ آخرش هم یه چیز زشت و بد رنگ و بد ریخت داری که خودتم آخرش پشیمون میشی اینهمه روش وقت گذاشتی و پول خرج کردی ، که قدیمیها بهش میگن " آفتابه خرج لحیم کردی" و آخرش یک سری موادی رو که فوت کوزه گری هستش و من و شما هم نمیدونیم چیه رو به محلولت اضافه نکردی
    خب یهو برو و خودت مایع رو بخر و خیال خودتو راحت کن ، من از مایع زالمن استفاده میکنم که ازش راضی هستم ...

اینکه هی ماها فقط مدلها و شرکتها رو معرفی میکنیم واسه اینه که ماها از کجا باید بدونیم شما توی جیبت چقدر پوله و چقدر میخوای خرج کنی ؟!!

مثلا" ما 16 مدل سوکت سی پی یو داریم

LGA 1156
    LGA 1366
    LGA 771
    LGA 775
    478
    479
    604
    754
    939
    940
    A
    AM2
    +AM2
    AM3
    F
    P

خب معمولا" یه واتربلاک سی پی یو چند مدل رو ساپورت میکنه ، شما باید بدونی که سی پی یویی که داری چه نوع سوکت هستش و بعد بر طبق سوکت براش بلاک سفارش بدی
    یه سری شرکت بلاکهای شیشهای میزنن که خوشگله ولی کارایی نداره چونکه نمیتونه حرارت رو بخوبی از سخت افزار به مایع انتقال بده ( هادی گرمایی خوبی نیست)
    مثلا" من از کجا بدونم که شما چه رادیاتوری ( حجم و لیتر) رو میخوای استفاده کنی و چندتا قطعه رو میخوای با آب خنک کنی تا من بگم چه پمپی با چه اندازه ای و په قدرت پمپاژی رو بگیرید

آهان ، تا یادم نرفته بگم که رادیاتورهایی که توی کیس نصب میشن کاراییشون خیلی پایین تر هستش از اونهایی که بیرون کیس هستن ، چونکه در حالت طبیعی دمای داخل کیستون مثل تنور میشه ، اونوقت اون رادیاتور بیچاره نمیتونه درست درجه آب رو پایین بیاره .... بستگی به دمای هوا داره ولی معمولا" آب رادیاتور 20-25 درجه هستش که اگه داخل کیس باشه به 35 میرسه ( شایدم بیشتر ، بستگی به بزرگی کیس داره ، کیسهای بزگتر خنک تر هستند چونکه هوای بیشتری در داخلشون جریان داره )

خب دوستان پس ناراحت نشید که چرا یک سری از دوستان گرامی فقط شرکتهای سازنده و یا قیمتهارو معرفی میکنن

خود من 6 تا هارد 1 ترا بایتی دارم که دمای داخل کیسمو مثل تنور میکنه ، مجبورم از 2 تا پمپ استفاده کنم چونکه هارد دیسک های من واتر کولر داره ، پس مجبورم از رادیاتور اکسترنال استفاده کنم و بزرگتر ... پس ببینید که فرق داره من چه نوعی استفاده میکنم و شما چه نوعی میخوای استفاده کنین ، من 2 تا کارت گرافیک دارم که هردوتاشون واترکولر دارن و رویNorth Bridge و South Bridge رو هم واتر کولر گذاشتم ... به هر حال ، منظورم اینه که شما نسبت به کاری که میخوای از کامپیوترت بکشی و جیبت و قطعه هایی رو که میتونی بدست بیاری ، دنبال واتر کولر بگرد ... شما اگه یه یوزر معمولی هستی که فقط یه گشت و گذار اینترنتی داری و شایدم گهگاهای یه بازی ساده انجام میدی ، پس احتیاجی به واترکولر نداری ، واترکولر برای پرو-گیمر ها هستش که از آورکلاک های سنگین روی کارت گرافیک و سی پی یو و رم و مادر برد استفاده میکنن و یا گرافیک کارهای پروفشیونال و ....

خب امیدوارم که جواب بیشتر پرسشهای دوستان رو ( در تاپیک و خصوصی ) یکجا ، در اینجا داده باشم

با سپاس
    بدرود

10. 3 کاربر از Inkareeeeeeeeee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

درود . .

شما خودتون از چه واتر کولینگی استفاده می کنید ؟

من سی پی یوم am3 هست . . آیا Bigwater 770 یا 7780 یا 745 بهش می خوره ؟ و به نظرتون کدومش رو بگیرم و قیماتاشون چقدره ؟

من واسه هارد فکر نکم استفادشون کنم اما برای سی پی یو و مادر برد و گرافیک و احیانا رم می خوامش

با سپاس

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

درود . .

شما خودتون از چه واتر کولینگی استفاده می کنید ؟

من سی پی یوم am3 هست . . آیا Bigwater 770 یا 7780 یا 745 بهش می خوره ؟ و به نظرتون کدومش رو بگیرم و قیماتاشون چقدره ؟

من واسه هارد فکر نکم استفادشون کنم اما برای سی پی یو و مادر برد و گرافیک و احیانا رم می خوامش

با سپاس

این حرف شما یعنی اون پست ما کشک!

چیزی که من بهتون معرفی کردم به هر سیستمی میخوره قیمتهاشم تا حدودی بهت گفتم

حالا چرا شما برای خریدن خنک کننده اینقدر وسواس به خرج میدی من نمیدونم دیگه

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

دوستان درود بر شما ........
    دوستان من یه چیزی رو هزاربار گفتم و بازهم میگم
    همیشه کوزه گر اون فوت کوزه گری رو واسه خودش نگه میداره ، منظورم اینه که :
    برای اینکه شما واتر بلاک هارو خوتون بسازین باید خیلی باهوش باشین و کلی هم دم و دستگاه ، شما اگه توی ضخامت ورقه مسی تون اشتباه کنین ، یعنی در قدرت انتقال گرمای بلاکها از سخت افزار به مایع خنک کننده تغییر بوجود آوردین
    بعدش اینکه
    یه مایع خنک کننده مخلوطی از آبی که هیچ جرمی نداشته باشه ( آهک و رسوبات و مواد معدنی و ...) و ضد رسوب و ضد یخ و رنگ و ...
    حالا اگه شما بخوای آب مقطر رو خودت بسازی که کلی دم و دستگاه میخوادش ( اگه شانس بیاری و کلانتری به جرم تولید مشروبات الکلی دستگیرت نکنه ، هاهاهاها ) ، اونوقت باید ضد رسوب رو بدست بیاری که مجبوری بخریش چونکه خودت نمیتونی تولید کنی ، بعدش ضد یخ و رسوب رو میخوای با چه درصدی مخلوط کنی ؟ اوئنوقت یه مایع بد رنگ داری که مجبوری رنگ قاطیش کنی که توی شلنگها خوشگل بنظر بیادش ، پس مواد رسوب زا رو قاطی آب کردی ، درست میگم ؟!
    خب اینهمه دنگ و فنگ آخرش هم یه چیز زشت و بد رنگ و بد ریخت داری که خودتم آخرش پشیمون میشی اینهمه روش وقت گذاشتی و پول خرج کردی ، که قدیمیها بهش میگن " آفتابه خرج لحیم کردی" و آخرش یک سری موادی رو که فوت کوزه گری هستش و من و شما هم نمیدونیم چیه رو به محلولت اضافه نکردی
    خب یهو برو و خودت مایع رو بخر و خیال خودتو راحت کن ، من از مایع زالمن استفاده میکنم که ازش راضی هستم ...

اینکه هی ماها فقط مدلها و شرکتها رو معرفی میکنیم واسه اینه که ماها از کجا باید بدونیم شما توی جیبت چقدر پوله و چقدر میخوای خرج کنی ؟!!

مثلا" ما 16 مدل سوکت سی پی یو داریم

LGA 1156
    LGA 1366
    LGA 771
    LGA 775
    478
    479
    604
    754
    939
    940
    A
    AM2
    +AM2
    AM3
    F
    P

خب معمولا" یه واتربلاک سی پی یو چند مدل رو ساپورت میکنه ، شما باید بدونی که سی پی یویی که داری چه نوع سوکت هستش و بعد بر طبق سوکت براش بلاک سفارش بدی
    یه سری شرکت بلاکهای شیشهای میزنن که خوشگله ولی کارایی نداره چونکه نمیتونه حرارت رو بخوبی از سخت افزار به مایع انتقال بده ( هادی گرمایی خوبی نیست)
    مثلا" من از کجا بدونم که شما چه رادیاتوری ( حجم و لیتر) رو میخوای استفاده کنی و چندتا قطعه رو میخوای با آب خنک کنی تا من بگم چه پمپی با چه اندازه ای و په قدرت پمپاژی رو بگیرید

آهان ، تا یادم نرفته بگم که رادیاتورهایی که توی کیس نصب میشن کاراییشون خیلی پایین تر هستش از اونهایی که بیرون کیس هستن ، چونکه در حالت طبیعی دمای داخل کیستون مثل تنور میشه ، اونوقت اون رادیاتور بیچاره نمیتونه درست درجه آب رو پایین بیاره .... بستگی به دمای هوا داره ولی معمولا" آب رادیاتور 20-25 درجه هستش که اگه داخل کیس باشه به 35 میرسه ( شایدم بیشتر ، بستگی به بزرگی کیس داره ، کیسهای بزگتر خنک تر هستند چونکه هوای بیشتری در داخلشون جریان داره )

خب دوستان پس ناراحت نشید که چرا یک سری از دوستان گرامی فقط شرکتهای سازنده و یا قیمتهارو معرفی میکنن

خود من 6 تا هارد 1 ترا بایتی دارم که دمای داخل کیسمو مثل تنور میکنه ، مجبورم از 2 تا پمپ استفاده کنم چونکه هارد دیسک های من واتر کولر داره ، پس مجبورم از رادیاتور اکسترنال استفاده کنم و بزرگتر ... پس ببینید که فرق داره من چه نوعی استفاده میکنم و شما چه نوعی میخوای استفاده کنین ، من 2 تا کارت گرافیک دارم که هردوتاشون واترکولر دارن و رویNorth Bridge و South Bridge رو هم واتر کولر گذاشتم ... به هر حال ، منظورم اینه که شما نسبت به کاری که میخوای از کامپیوترت بکشی و جیبت و قطعه هایی رو که میتونی بدست بیاری ، دنبال واتر کولر بگرد ... شما اگه یه یوزر معمولی هستی که فقط یه گشت و گذار اینترنتی داری و شایدم گهگاهای یه بازی ساده انجام میدی ، پس احتیاجی به واترکولر نداری ، واترکولر برای پرو-گیمر ها هستش که از آورکلاک های سنگین روی کارت گرافیک و سی پی یو و رم و مادر برد استفاده میکنن و یا گرافیک کارهای پروفشیونال و ....

خب امیدوارم که جواب بیشتر پرسشهای دوستان رو ( در تاپیک و خصوصی ) یکجا ، در اینجا داده باشم

با سپاس
    بدرود

خیلی هم باید خوشحال باشن که کسی اومده برای مشکلشون وقت گذاشته که حل بشه

اصلش هم اینه که هر کسی که چیزی میخاد تا خودش پیشو نگیره به جایی نمیرسه
    دوست عزیز کاربر گرامی newomega جان! دوستانی که از این کار سررشته دارن و خود منهم که مقداری بلدم باور کن که هیچ کسی به ما یاد نداده ما خودمون رفتیم دنبالش تا محصولاتو شناختیم.چون که من فقط درقبال شما کاری که میتونم بکنم اینه که فقط محصولاتو معرفی کنم.من که نمیدونم شما کیست چه جوریه یا مثلا چه جور سیستمی رو خوشت میدا رو کیس سوار کنی؟

14. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این حرف شما یعنی اون پست ما کشک!

چیزی که من بهتون معرفی کردم به هر سیستمی میخوره قیمتهاشم تا حدودی بهت گفتم

حالا چرا شما برای خریدن خنک کننده اینقدر وسواس به خرج میدی من نمیدونم دیگه
    نه . . اصلا این معنی رو نمی ده . . برعکس این معنی رو میده که رفتم لینک رو نگاه کردم و . . از حرفاتون استفاده کردم !

قیمت ها حتما متفاوته

من در مورد خرید هر چیزی معمولا وسواس به خرج می دم

با سپاس ( شما انتظار دارید ما خودمون تجربه کنیم و . . در حالی که اصل مشورت گرفتن برای استفاده از تجربه ی دیکگرانه ، )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •