تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 53 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

کماکان خواهان و منتـظر حضور دوستان گـام اولی در این تاپیک هستیم ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کماکان خواهان و منتـظر حضور دوستان گـام اولی در این تاپیک هستیم ...
    گام اول برنامش فقط به درد کساییه که کلاس نمیرن. من خـــــیلی عقب افتادم از برنامش.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

گام اول برنامش فقط به درد کساییه که کلاس نمیرن. من خـــــیلی عقب افتادم از برنامش.
    سلامی خنک نثار شما

دوست عزیز :

یعنی اصلا غمی نداشته باش .. مگه ممکنه کسی تو گام اول ثبت نام کنه و بعد بتونه با اون برنامه جلو بره !! بحق چیزای نشنیده ! پارسال که خیلی بهتر بود حداقل 50 درصد رو میشد یه کاریش کرد اما این سوپر برنامه ریز های گزینه 2 کاریه که از دستشون برمیاد دیگه ! انتظاری غیر از این هم نیست ...

بعد دوست عزیز این نکته رو براتون یاداوری میکنم که مهم ترین وظیفه ما استفاده ی خوب از فرصت تابستونه . چه ارزشی داره سریع و سرسری درس بخونی واسه اینکه به برنامه گزینه 2 برسی و بگی من رسیدم و فلان زدم ؟! (یعنی اولویت رسیدن به برنامه نیست اصلا) .. چه ارزشی داره اگه جوری درس بخونی که نهایت کار تو دی ماه یاد بیفته که ای بابا من که هیچی پایه (مثلا پایه) نمیدونم و شروع کنی از نو بخونی (تازه اگر بتونی!) . چه ارزشی داره بخاطر رسیدن به برنامه سوپر سـپـید گزینه 2 دروس پایه رو سطحی بخونی که فردا نیاز داشته باشی دوباره از اول بخونیدشون در حالی که میتونی فقط تا اخر تابستون سال دوم و نصف سال سوم رو خوب بخونی ؟! نتیجه اینکه مواظب حسرت های از دست دادن تابستان باشیم . دوستان عزیز و با درک من خوب میدونن این حرفــا نفی رسیدن به برنامه همراه خوب درس خواندن (البته طبق تعریف ..! ) نیست . در نهایت امر ارزوی شخصی من موفقیت و رضایت درونی شما از وضع درس خوانیتان است . ممنون که پست گذاشتید واقعا ممنونم
    Last edited by mineworld; 06-07-2011 at 18:54.

4. 3 کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

سلام دوستان.
    میگم چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟؟؟ من می خواستم یه مطلب مفصل در مورد تجربیاتم از گزینه دو ( مخصوصا گام اول ) بگم ولی کسی هست که استفاده کنه؟؟؟
    در هر حال تو دو سه روز آینده می نویسم تا به قولی که به mineworld دادم وفا کرده باشم.
    فعلا

6. 4 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Farrell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

mineworld عزيز شما واسه عربي چيکار ميکني؟؟ من که از اول شروع برنامه گزينه دو تا حالا يه نگاه هم بش ننداختم..
    نميدونم چرا دلم نميکشه اين درسو بخونم ...

8. این کاربر از Farrell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم گام اولی هستم ولی برنامه ریزیش اصلا جالب نیست خیلی سریع پیش میره الان طبق برنامه ریزی عقب هستم ولی از بچه ها که پرسیدم خیلیا هنوز شروع نکردن
    هرکس هم تجربیاتی داره بنویسه ممنون می شم

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

mineworld عزيز شما واسه عربي چيکار ميکني؟؟ من که از اول شروع برنامه گزينه دو تا حالا يه نگاه هم بش ننداختم..
    نميدونم چرا دلم نميکشه اين درسو بخونم ...
    سلام گلم

والا من خوشحالم که دارم هی پیشرفت میکم تو این درس البته منظورم پیشرفت علمی نیست منظورم اینه که خوب فهمیدم و هی بهترم میفهم که باید چیکار کنم ... اما اخرین ورژن برامه ی عربی من این شده که شروع کنم تو تابستون مقدمات و مباحث ابتدایی و در واقع خشت اول عربی رو خوب درک کنم . .دقت کنید نه اینکه ضعیف باشه عربیم نه ! واسه اینکه پی بردم به طور فوق العاده عجیب و باور نکردنی میشه مشکلات مربوط و خاصه این درس رو حسابی با این روش از بین برد . بعد ببین عزیزم من منابعم یه خورده بیشتره یعنی یه خورده که نه خیلی بیشتره . خیلیا رو تو همین فروم دیدم که گفتن خوندن ایادفیلی زیاده و نمیشه خوندش .. حالا من بگم علاوه بر این کتاب بانک تست عربی خیلی سبز رو که تعداد صفحاتش بیشتره دارم میخونم و از منابع غیر درسی کتاب صرف میر و کتاب عظیم و تسهیل کننده فوق قوی عربی کتاب زبان قران سطح مقدماتی و سطح متوسطه رو هم در دستور کار دارم باورتون میشه ؟! اما اینطور فکر نکنید که اگه کسی این همه رو نخونه موفق نمیشه ! اصلا اینطوری نیست . مسئله اینجاست که من هدفی دیگه در پیش دارم برای عربیم در اینده و همونطور که گفتم به این نتیجه رسیدم که خوندن اصولی عربی برای کنکور راه گشاست . اما ازتون خواش میکنم بگید دقیقا مشکل تون با عربی چیه ؟ بعد کلی خوندن عربی غیر درسی فکر کنم بتونم کمکتون کنم . اما این مستلزم اینه که یک من فکر نکنم که علامه دهرم و هر چی بپرسید میدونم و دو اینکه شما هم یکم با چشمانی باز دست تون رو یا انگشت اشارتون رو آ دقیق بذارید رو نقطه اشکال که حداقل مشکلتون تا سطحی حل شه . می بخشید که عادت ندارم بدون اطلات کافی رو هوا بحث کنم .. در ضم بگم که از اونجایی که ما شما رو دوست داریم و شما رو سر ما جا دارید و مهمتر ... مهمتر این که از اونجایی که سر جم با کلی چونه تو این فروم به این بزرگی یه farrell بیشتر نداریم باید اعلام کنم تمام قد در خدمتم ...

11. این کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

منم گام اولی هستم ولی برنامه ریزیش اصلا جالب نیست خیلی سریع پیش میره الان طبق برنامه ریزی عقب هستم ولی از بچه ها که پرسیدم خیلیا هنوز شروع نکردن
    هرکس هم تجربیاتی داره بنویسه ممنون می شم
    حرف شما کاملا درسته . منم شروع اصلیم چند روز دیگست انشالله و شکر خدا مشکلی ندارم ... از دوست و استاد گرامی وحید جان به طور رسمی دعوت کردم که بیان و کمک حالمون باشن . خیالتون تخت ماشالله هم عالم هم عاقل و هم با تجربه هستن ایشون .

داره خودمونی میشه Farrell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام گلم

والا من خوشحالم که دارم هی پیشرفت میکم تو این درس البته منظورم پیشرفت علمی نیست منظورم اینه که خوب فهمیدم و هی بهترم میفهم که باید چیکار کنم ... اما اخرین ورژن برامه ی عربی من این شده که شروع کنم تو تابستون مقدمات و مباحث ابتدایی و در واقع خشت اول عربی رو خوب درک کنم . .دقت کنید نه اینکه ضعیف باشه عربیم نه ! واسه اینکه پی بردم به طور فوق العاده عجیب و باور نکردنی میشه مشکلات مربوط و خاصه این درس رو حسابی با این روش از بین برد . بعد ببین عزیزم من منابعم یه خورده بیشتره یعنی یه خورده که نه خیلی بیشتره . خیلیا رو تو همین فروم دیدم که گفتن خوندن ایادفیلی زیاده و نمیشه خوندش .. حالا من بگم علاوه بر این کتاب بانک تست عربی خیلی سبز رو که تعداد صفحاتش بیشتره دارم میخونم و از منابع غیر درسی کتاب صرف میر و کتاب عظیم و تسهیل کننده فوق قوی عربی کتاب زبان قران سطح مقدماتی و سطح متوسطه رو هم در دستور کار دارم باورتون میشه ؟! اما اینطور فکر نکنید که اگه کسی این همه رو نخونه موفق نمیشه ! اصلا اینطوری نیست . مسئله اینجاست که من هدفی دیگه در پیش دارم برای عربیم در اینده و همونطور که گفتم به این نتیجه رسیدم که خوندن اصولی عربی برای کنکور راه گشاست . اما ازتون خواش میکنم بگید دقیقا مشکل تون با عربی چیه ؟ بعد کلی خوندن عربی غیر درسی فکر کنم بتونم کمکتون کنم . اما این مستلزم اینه که یک من فکر نکنم که علامه دهرم و هر چی بپرسید میدونم و دو اینکه شما هم یکم با چشمانی باز دست تون رو یا انگشت اشارتون رو آ دقیق بذارید رو نقطه اشکال که حداقل مشکلتون تا سطحی حل شه . می بخشید که عادت ندارم بدون اطلات کافی رو هوا بحث کنم .. در ضم بگم که از اونجایی که ما شما رو دوست داریم و شما رو سر ما جا دارید و مهمتر ... مهمتر این که از اونجایی که سر جم با کلی چونه تو این فروم به این بزرگی یه farrell بیشتر نداریم باید اعلام کنم تمام قد در خدمتم ...
    ما مخلص داداش گل خودمونم هستيم..
    عربيم نه ضعيفه نه خيلي قوي ( در حد متوسط ) ... الان من از ساعت 12 شب تا 6 7 صبح ميشينم فيزيکو مرور ميکنم همراش 30 40 تا تست هم ميزنم ولي چون عاشقشم خستم نميکنه ولي در رابطه با عربي بر عکسه..
    در مورد کتاب هاي کمکي عربي هم تحقيق کردم اکثرا خيلي قطورن .. حتي خودم هم يه جزوه دست نويس از معلمم که استاد هم بود دارم حدود 200 و 300 صفحه ميشه ... بگذريم
    يه کتاب ميخوام که حدود 7 8 تا تست تو کنکور رو بتونم حداقل باش بزنم (البته تست معني و درک مطلب)
    که فن ترجمه نشر الگو توجهم رو جلب کرده ...

خلاصه ديگه همين ... تو عمومي ها فقط با عربي آبم توي يه جوب نميره ...
    تو اختصاصي هم شيمي... (البته منظورم اين نيست که تو اين درسا ضعيفم نه زياد با هاشون حال نميکنم..)
    شما هم که ماشالله استاد مايي ميدوني اگه به يه درسي بي ميلي کني نميتوني توش پيشرفت آنچناني داشته باشي...

در رابطه با اون يکي تاپيک هم که در رابطه با شيمي گفتي رفتم ديدم کتاب بدي نبود (همون فار منظورمه)
    ولي قصدم از گرفتم کتاب جامع مثل ميکرو گاج اين هست که همراه با تست ..نکته هاي ريز رو بصورت مختصر و مفيد با هم داشته باشه و هم اينکه خرج اضافه هم نکنم ... وقتم هم زياد هدر نره صرف خوندن 200 صفحه
    کتاب (البته منکر خوب بودن کتابا و تجربيات دوست خوبم نميشم نه !) در کل ميگم...

در هر صورت ممنون که جواب دادي خوشحال ميشم تجربياتت هم با ما در ميون بزاري..

قربون مرام شما عشقي... فعلاً..

14. این کاربر از Farrell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

ما مخلص داداش گل خودمونم هستيم..
    عربيم نه ضعيفه نه خيلي قوي ( در حد متوسط ) ... الان من از ساعت 12 شب تا 6 7 صبح ميشينم فيزيکو مرور ميکنم همراش 30 40 تا تست هم ميزنم ولي چون عاشقشم خستم نميکنه ولي در رابطه با عربي بر عکسه..
    در مورد کتاب هاي کمکي عربي هم تحقيق کردم اکثرا خيلي قطورن .. حتي خودم هم يه جزوه دست نويس از معلمم که استاد هم بود دارم حدود 200 و 300 صفحه ميشه ... بگذريم
    يه کتاب ميخوام که حدود 7 8 تا تست تو کنکور رو بتونم حداقل باش بزنم (البته تست معني و درک مطلب)
    که فن ترجمه نشر الگو توجهم رو جلب کرده ...

خلاصه ديگه همين ... تو عمومي ها فقط با عربي آبم توي يه جوب نميره ...
    تو اختصاصي هم شيمي... (البته منظورم اين نيست که تو اين درسا ضعيفم نه زياد با هاشون حال نميکنم..)
    شما هم که ماشالله استاد مايي ميدوني اگه به يه درسي بي ميلي کني نميتوني توش پيشرفت آنچناني داشته باشي...

در رابطه با اون يکي تاپيک هم که در رابطه با شيمي گفتي رفتم ديدم کتاب بدي نبود (همون فار منظورمه)
    ولي قصدم از گرفتم کتاب جامع مثل ميکرو گاج اين هست که همراه با تست ..نکته هاي ريز رو بصورت مختصر و مفيد با هم داشته باشه و هم اينکه خرج اضافه هم نکنم ... وقتم هم زياد هدر نره صرف خوندن 200 صفحه
    کتاب (البته منکر خوب بودن کتابا و تجربيات دوست خوبم نميشم نه !) در کل ميگم...

در هر صورت ممنون که جواب دادي خوشحال ميشم تجربياتت هم با ما در ميون بزاري..

قربون مرام شما عشقي... فعلاً..
    خدمتتون عرض کنم که من خودم کتاب فن دوبله عربی ! رو دارم نه واقعا کتاب خوبیه ... بعد اینکه شما که نمی تونید زیاد با عربی حال کنید و اصلا تحمل چند ساعت مطالعه مستمر رو ندارید بهتره نرید سراغ اون کنابای قطور . البته کتاب جامع سبکترم هست مثل عربی جامع رمزینه که خیلی کم حجمه ( متاسفانه سایتشون مشکل داره و نمیشه این کتاب رو دانلود کنید ) . این از این ...

بعد باور کن من تا حالا کسی رو ندیدم که شیمی رو خوب زده باشه و کتاب میکرو گاج رو استفاده کرده باشه . اما خیلی ها رو دیدم که تونستن 3 تا کتاب مبتکران و اینا رو خیلی خب تموم کنن . منظورم این نیس که ممکن نیست با این کتاب موفق شد ولی اگه یه کم دقیق نگاه کنی میبینی که خیلی سخته با یکی سه تا رو جمع و جور کرد خلاصه ریسکه ... مگه اینکه به درصد بالا فکر نکنید که این از شما خیلی بعیده .. مخلص کلام اینکه نظر بنده اینه که اگه جدا جدا بگیرید و برنامه خوب داشته باشید خوب میرسید همچین ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •