تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 160 اولاول ... 313738394041424344455191141 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

داره خودمونی میشه ارمیتا2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اسمون

پيش فرض

ریزش مو نشان دهنده ی مصرف برخی داروها /تغذیه ناکافی/شیمی درمانی/کمبود برخی ویتامین ها/عوامل ارثی /کم خونی و.... می باشد. ریزش 100تار مو در روز طبیعی است . درمان خوراکی انجیر -خرما-کلم-هویج-زرده تخم مرغ-لبنیات-لوبیا-سبوس گندم /درمان گیاهی هر روز موها را با اب ماست بشویید /ریواس برای تقویت پیاز مو بسیار مفید است/ درمان با عرقیات عرق شنبلیله و بابا ادم/ درمان با ابمیوه جات اب طالبی/درمان با شامپوها از شامپوهای ضد ریزش مو با توجه به نوع پوست سر استفاده شود-شامپوهای پروتیینه باعث زخیم تر شدن تارهای مو می شوند .کسانی که چربی موهایشان بیشتر است باید مرتب با شامپو مخصوص موهای چرب موی سر خود را بشویند و نگران ریزش ان هنگام شستن نباشند چون موهایی که عمرشان به پایان می رسد میریزند و موهای جدید جایگزین ان میشوند/درمان شیمیایی استفاده از ویتامین ها/قرص اهن برای کم خونی/سولفات روی/فیناستراید و..... که باید توسط پزشک تجویز شود.

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

نه,اصلا فرقی نمیکنه که کی استفاده کنی....
    ولی موها خشک باشه بهتره.یه چیزهایی رو هم باید تجربی خودت
    پیدا کنی...
    مثلا من بعد از یک هفته استفاده از موس حجم دهنده اش فهمیدم
    اگه بعد از پاف کردن موس به موهام خودم هم موهام رو با دستم فر کنم و برای حداقل 1ساعت با شونه همون حالت نگه دارم
    نتیجه هم بهتره هم ماندگاری بیشتره....یا اگه بعد از حالت گرفتن موهام اسپری Revlon (نارنجی)
    رو به موهام همینجوری پاف کنم,نتیجه فوق العاده میشه
    نه واسه چی رنگ مو رو تغییر بده؟؟؟؟

3. این کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    بچه ها یه سوال همه میگن قرص فین پشیا (فیناستراید ) باعث کاهش میل جنسی میشه ولی من از وقتی مصرف کردم برعکس میل جنسیم بیشترم شده!!!
    جریان چیه؟

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

سلام
    بچه ها یه سوال همه میگن قرص فین پشیا (فیناستراید ) باعث کاهش میل جنسی میشه ولی من از وقتی مصرف کردم برعکس میل جنسیم بیشترم شده!!!
    جریان چیه؟
    راستش من اطلاعاتی در این باره ندارم ولی واستون یک جستجو انجام دادم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alislow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    الله اعلم

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه چند سالیه مشکل مزمن ریزش مو دارم.
    اما یه سال میشه که تشدید شده.تو موهام دقت می کردم می دیدم که موهام بعضا یه کم نازک شدن و بعضیها شکسته هستن.
    یه بار تو تلویزیون دیدم یارو می گفت وقتی موها نازک و شکسته میشن موخوره تو موها هست.مخصوصا که سرم زیاد میخاره.
    حالا یکی دو ماه پیش شامپو Clear ضد شوره زدم.روش زده بود اثر خنک کنندگی هم داره.
    اونو که زدم انگار شوره ها به پوست چسبیده بودن.اثر خنک کنندگی هم داشت.
    ولی فک کنم به خاطر اون بوده که اخیرا ریزش مواهم بیشتر شده.الان یه دست آروم می کشم رو موهام حداقل 7 8 تا تار مو میاد رو دستم.و این خیلی ناراحتم کرده
    تا حالا دکترهم نرفتم.به نظرتون چه کنم؟

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه چند سالیه مشکل مزمن ریزش مو دارم.
    اما یه سال میشه که تشدید شده.تو موهام دقت می کردم می دیدم که موهام بعضا یه کم نازک شدن و بعضیها شکسته هستن.
    یه بار تو تلویزیون دیدم یارو می گفت وقتی موها نازک و شکسته میشن موخوره تو موها هست.مخصوصا که سرم زیاد میخاره.
    حالا یکی دو ماه پیش شامپو Clear ضد شوره زدم.روش زده بود اثر خنک کنندگی هم داره.
    اونو که زدم انگار شوره ها به پوست چسبیده بودن.اثر خنک کنندگی هم داشت.
    ولی فک کنم به خاطر اون بوده که اخیرا ریزش مواهم بیشتر شده.الان یه دست آروم می کشم رو موهام حداقل 7 8 تا تار مو میاد رو دستم.و این خیلی ناراحتم کرده
    تا حالا دکترهم نرفتم.به نظرتون چه کنم؟
    نازک و شکننده شدن موها یا به ژنتیک مو بستگی داره یا کمبود برخی مواد موثر در رشد مو در بدن

اصولا در قدم اول مصرف قرص روی (Zinc) و ویتامین E برای افرادی که موهاشون نازک شده تجویز میشه
    بالاخص برای کسانیکه موخره دارن ویتامین E بسیار موثره

در زمینه شامپو با توجه به اینکه ریزش مو هم دارید شامپو ضد ریزش فولیکا و یا شامپو ضد ریزش سریتا رو امتحان کنید
    برای شوره سر هم دکتر ها معمولا شامپو کتاکونازول رو تجویز میکنند (دو ماه هر هفته دو بار)

بهتره برید دکتر تا یه آزمایش براتون بنویسه تا دلیل اصلی ریزش مو مشخص بشه

اگه ریزش مو ارثی باشه درمانش مثل یه رود آب می مونه ... یه رود آب رو وقتی هنوز به آبشار نرسیده میشه جلوش رو گرفت ولی وقتی در آبشار سرازیر بشه مهارش بسیار دشواره و باید صبر کرد در پایین آبشار یه فکری بحالش کرد
    حالا اگه ریزش شما ارثی باشه هرچه زودتر به فکر درمان باشید راحت تر می تونید درمانش کنیدو از کم پشت شدن زیاد مو جلوگیری کنید
    اگر هم ریزش موی شا ارثی نباشه با رفع دلیل اصلی ریزش مو ، موهاتون خوب میشه

اگه موهاتون کم پشت شده یا باید از ماینوکسدیل استفاده کرد یا یه تونیک خوب

موفق باشید

8. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    جریان چیه؟
    دوست عزیز عنوان نشده که حتما میل جنسی رو کاهش میده بلکه گفته شده ممکنه چنین تاثیری بذاره

مثلا شما یه دارویی رو میخرید در کاتالوگش عوارضش رو نوشته مثلا تهوع ، سردرد و ...
    شما این دارو میخورید و هیچ عارضه ای پیدا نمی کنید

منظور از عوارض دارو این نیست که شما حتما تمام این عوارض رو میگیرید
    بلکه هر دارو در بدن هر فرد یک تاثیر رو میذاره و در واقع عوارض گفته شده بدترین حالت رو درنظر میگیره

موفق باشید

10. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من 30 سالمه و از موهای زائد مشکی و پرپشت و ضخیم در سرتاسر بدنم رنج میبرم!حتی یک بار هم لیزر کردم که روی اعصاب بدنم تاثیر گذاشت و تازه دکتر گفت باید 6بار لیزر کنی تا تمام موها از بین برود!خلاصه هیچ جوابی نگرفتم1به نظر شما از چه راهی برای از بین بردن این موهای زاید استفاده کنم؟واقعا کلافم کرده!لعنت بر ژن پر مو
    دوستان ممنون میشم جوابمو بدین!

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من برای فر کردن و مجعد کردن موهام از موس مو L'OREAL استفاده میکنم
    و واقعا تاثیر استثنایی داره...مهم ترین چیزی که هست موهام مثل چوب خشک نمیشه
    و حتی بعد از استفاده کردن ازش موهام طبیعی به نظر میرسه و اینکه باعث ایجاد دونه های سفید
    روی موهام نمیشه ,پس بعد استفاده کردن ازش نیازی به حمام رفتن ندارم...و تاثیرش هم ماندگاره!
    رنگ این محصولی که من استفاد میکنم بنفشه,ولی یه محصول دیگه از همین شرکت با رنگ قرمز هست
    که برای لخت کردن مو استفاده میشه,من از اون تاحالا استفاده نکردم
    ولی محصولات L'OREAL رو تضمین میکنم...و فکر میکنم شما هم بتونین نتیجه بگیرین...
    طریقه ی استفاده ازش هم از فروشنده بپرسین
    اینم شکل محصول هست-قیمتش هم فکر کنم 10 تومان و اینا باشه...قبلا 8تومان بود....

با تشکر از آقا حمید جسارتا باید بگم
    سرم رو پیشنهاد نمیکنم چون اولا باعث میشه مو برق بزنه(جواد میشه)
    و کثیف به نظر بیاد و اتوی مو هم تاثیرات خیلی بدی رو سلامت مو میزاره
    البته این نظر منه
    خیلی هم خوب! خیلی وخ بود دنبال همچین چیزی می گشتم!

فقط یه توضیح بدین ، من موهام از لحاظ حالت معمولیه ( نه لخت ، نه زبر ) !!! اما واسه اینکه موهام خوب واسه ، اول سشوار می زنم بعد روش اسپری مو ( برند Taft ) ! همون طور که خودتون گفتین تو این حالت موها سفت میشه + اینکه سفیدک می زنه! الانم باید سشوار بزنم بعد روش این محصولی که معرفی کردید؟

در ضمن این مدلی که اینجا گذاشتین با توجه به شرکت سازندش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسپری هست نه موس! اون مدلی که خودتون استفاده می کنید باید
    این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه! ولی مثل اینکه اون مدل اولی حجم دهندس و اون دومیه حالت دهنده! اگه امکانش هست فرق این مدل موس رو با اسپری ( ضعیفاشو میگم ) بگید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

کف سرم مخصوصا آخر سرم پوستش پیداس و کم پشت شده
    مراجعه کردم به دکتر خیرخواه در کلینیک جردن که یه تونیک رشد موی سر داد که این تونیک فقط اونجا فروخته میشه و یه قرص بهم داد که ریزه و اسمش دقیقا یادم نیست چیه ولی 50 میلی گرمش یادمه
    اصلا هم احساس نمی کنم که سرم ریزش مو داره
    حتی موهامو فشار میدم که به ندرت پیش میاد که یه تار باشه
    من تعجبم که چرا پوست قسمت بالای سرم پیداس در صورتی که ریزش نداره
    موقعی که شونه می کنم موهامو شاید2-3 تار باشه و آن هم موقعی که موهام شلخته و تو در تو است

دکتر گفت با چیزایی که واست تجویز کردم توی سه هفته اول موهات ریزش داره و بعدش ریزشش قطع میشه
    با این وجود حتی در سه هفته اول هم ریزشی نداشت ولی بازم تعجب می کنم که چرا موهای سرم(مخصوصا آخر کف سرم) کم پشت شده

به نظرتون چرا کم پشت شده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •