تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 408 از 421 اولاول ... 308358398404405406407408409410411412418 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,071 به 4,080 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    باطری لپ تاپو (5010) خراب شده الان قصد خریداری باطری دارم. به نظرتون باطری 6سلولی بگیرم یا 9سلولی؟ اینطئر که من فهمیدم باطری 9سلولی یه کم بزرگتر و سنگینتره. لیست قیمت ها هم به گونه ای ست که باتری 9سلولی با 6سلولی در 10هزار تومان تفاوت دارند. حالا به نظرتون 9سلولی بگیرم یا 6سلولی؟
    اصلا تا حالا لپ تاپ 5010 یی رو دیدید که باطری 9س داشته باشه؟ میترسم باطری 9سل ولتاژش بالا باشه و به لپ تاپ و مادربرد و ... صدمه بزنه!
    ممنون میشم جوابمو بدید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    باطری لپ تاپو (5010) خراب شده الان قصد خریداری باطری دارم. به نظرتون باطری 6سلولی بگیرم یا 9سلولی؟ اینطئر که من فهمیدم باطری 9سلولی یه کم بزرگتر و سنگینتره. لیست قیمت ها هم به گونه ای ست که باتری 9سلولی با 6سلولی در 10هزار تومان تفاوت دارند. حالا به نظرتون 9سلولی بگیرم یا 6سلولی؟
    اصلا تا حالا لپ تاپ 5010 یی رو دیدید که باطری 9س داشته باشه؟ میترسم باطری 9سل ولتاژش بالا باشه و به لپ تاپ و مادربرد و ... صدمه بزنه!
    ممنون میشم جوابمو بدید.
    سلام من ندیدم باتری 9 سلولی که به یه لپتاپ وصل باشه و به خاطر حجیم بودنش ظاهر زشتی به لپتاپ بده
    در مورد اینکه ولتاژش زیاد باشه و برای مادربرد و دیگر تجهیزات خطرناک باشه فکر نکنم همچین اتفاقی بیافته والا اصلا تولید نمیشد یادمه همان زمانی که 5010 تولید شد باتری 9 سلولی هم تو بازار بود
    در حالت کلی بنظرمن 9سلولی به 6 ارجحیت داره حداقل مدت شارژدهیش بیشتره نه مث 6 سلولی که برای من از همان روز اول 3 ساعت دوام میاورد

3. این کاربر از majidnewman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بابت جوابتون ممنونم
    اینطور که شنیده بودم گفتن 9سلولی بزرگتر از 6سل هستش گفتم شاید روی لپ تاپ زشت باشه
    مهمتر از آن تابحال دل 5010 یی ندیدم که باطری 9سل داشته باشه بهمین خاطر میترسم که بگیرم چونکه 5010 ها خودشون با 6سلولی تولید شدن. گفتم شاید کارخونه ها همینطور الکی و بدون فکر اومدن باطری 9 سل برای 5010 تولید کردن(شاید هم مختص 5010 نباشن ولی چونکه روی آن میخورن گفتن که برای 5010 هم میتونه استفاده بشه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

راستی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هنوزم از 5010 استفاده میکنید؟ باطری شم عوض کردید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام در پست قبلی حرفات منطقیه و منم ندیدم کسی 5010 9 سلولی داشته باشه و خب این میتونه نگران کننده باشه که بخوای اولین نفری باشی که تستش میکنی!!
    بله لپ تاپ هم مث ماشین باید رکاب داشته باشه برای من که داشت خدا رو شکر
    و من هنوز باتریشو بعد سه سال عوض نکردم ولی خب مدت شارژدهیش وقتی فیلم میبینم شده حدودا 40دقیقه بدون استفاده از powesaver و اینا
    یه مسله جالب هم اینکه چون من دو ویندوز 7 و 8 دارم رو 7 سر و صدا و صدای فن زیاده و باتری رو هم ارور میده ولی رو 8 خیلی روونه و ارور باتری نمیده جالبه نه؟

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید:
    من درایور بلوتوث این لب تاب را نصب کردم موقع نصب یه پیام داد احتمالا یچیزی را نشناخته بود و... وقتی نصبش تموم شد الان علامت بلوتوث تو قسمت پایین لب تاب میاد و گوشی هم بلوتوث لب تاب را پیدا میکنه ولی نمیدونم چه مشکلی داره که نمیشه فایلی را از گوشی به لب تاب یا برعکس انتقال داد و قبول نمیکنه؟ بنظر شما مشکل از کجاست؟ یادم میاد یکی از دوستان تو این تاپیک نوشته بود قبل از نصب بلوتوث باید کویک ست یا یه همچین چیزی را باید نصب کرد بنظر شما میتونه مشکل از همون باشه که من نصبش نکردم؟ این کویک ست چی هست؟ لطفا یکی فایلش را برای دانلود بذاره راستی چرا نمیشه وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شد و درایورهای مورد نیاز لب تاب دل را دانلود کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید:
    من درایور بلوتوث این لب تاب را نصب کردم موقع نصب یه پیام داد احتمالا یچیزی را نشناخته بود و... وقتی نصبش تموم شد الان علامت بلوتوث تو قسمت پایین لب تاب میاد و گوشی هم بلوتوث لب تاب را پیدا میکنه ولی نمیدونم چه مشکلی داره که نمیشه فایلی را از گوشی به لب تاب یا برعکس انتقال داد و قبول نمیکنه؟ بنظر شما مشکل از کجاست؟ یادم میاد یکی از دوستان تو این تاپیک نوشته بود قبل از نصب بلوتوث باید کویک ست یا یه همچین چیزی را باید نصب کرد بنظر شما میتونه مشکل از همون باشه که من نصبش نکردم؟ این کویک ست چی هست؟ لطفا یکی فایلش را برای دانلود بذاره راستی چرا نمیشه وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شد و درایورهای مورد نیاز لب تاب دل را دانلود کرد؟
    شما قبلش نگفتید ویندوزت 7 هست یا 8 رو 7 که مشکلی نباید باشه ولی روی 8 که من مشکل داشتم و درایو نسخه 8 را پیدا نکردم از روش زیر تونستم نصب کنم:
    1-ابتدا از روشن بودن وايرلس مطمپن ميشويم
    2-داخل فولدر درايو بلوتوث مخصوص ويندوز 7 رفته
    1-بسته به نسخه 64 يا 32 بيتي داخل پوشه مربوطه رفته فايلي BTWMM.EXE را دوبارکليک ميکنيم و کمي صبر ميکنيم لود شود
    2-در همان مسير فايل INST.EXE راکليک کرده و اقدام به نصب ميکنيم
    3-درايو بلوتوث نصب شده و آيکون آن ميبايست در کنار ساعت ويندوز روشن باشد حال ميتوانيم دستگاهاي مورد نظر را در محيط 8 با بلوتوث متصل کنيم.
    در مورد برنامه dell quickset هم ربطی نداره نصب باشه یا نباشه امیدوارم از روش بالا درایو بلوتوث رو نصب کنی
    در مورد سایت دل هم باید بگم که برای ما کاربران ایرانی بسته شده و با ف ی ل ت ر شکن میتونی وارد سایت بشی

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

شما قبلش نگفتید ویندوزت 7 هست یا 8 رو 7 که مشکلی نباید باشه ولی روی 8 که من مشکل داشتم و درایو نسخه 8 را پیدا نکردم از روش زیر تونستم نصب کنم:
    1-ابتدا از روشن بودن وايرلس مطمپن ميشويم
    2-داخل فولدر درايو بلوتوث مخصوص ويندوز 7 رفته
    1-بسته به نسخه 64 يا 32 بيتي داخل پوشه مربوطه رفته فايلي BTWMM.EXE را دوبارکليک ميکنيم و کمي صبر ميکنيم لود شود
    2-در همان مسير فايل INST.EXE راکليک کرده و اقدام به نصب ميکنيم
    3-درايو بلوتوث نصب شده و آيکون آن ميبايست در کنار ساعت ويندوز روشن باشد حال ميتوانيم دستگاهاي مورد نظر را در محيط 8 با بلوتوث متصل کنيم.
    در مورد برنامه dell quickset هم ربطی نداره نصب باشه یا نباشه امیدوارم از روش بالا درایو بلوتوث رو نصب کنی
    در مورد سایت دل هم باید بگم که برای ما کاربران ایرانی بسته شده و با ف ی ل ت ر شکن میتونی وارد سایت بشی
    دوست عزیز ویندوز سون 32 بیت هست؟ آیکون بلوتوث هم میاد کنار ساعت و گوشی هم میشناسه فقط انتقالی صورت نمیگیره. و اینکه کارایی برنامه dell quickset چی هست؟ اگه میشه اون فایل های نصبی و اون پوشه ای را که گفتید تو تاپیک قرار بدید تا دانلود کنم. ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز ویندوز سون 32 بیت هست؟ آیکون بلوتوث هم میاد کنار ساعت و گوشی هم میشناسه فقط انتقالی صورت نمیگیره. و اینکه کارایی برنامه dell quickset چی هست؟ اگه میشه اون فایل های نصبی و اون پوشه ای را که گفتید تو تاپیک قرار بدید تا دانلود کنم. ممنون.
    سلام عزیز شما انتهای جمله اولت علامت سوال گذاشتی ولی در مورد اموزش نصب کلا هم رو 32 و هم رو 64 جواب میده
    حجم پوشه حدود 90 مگابایته آپلودش امکانپذیر نیست با یک سرچ کوچولو تو نت میتونی پیداش کنی
    در مورد اون برنامه dellquickset هم یه ویدجت جمع و جوره که همه چیرو کنار هم داره و متونی مثلا وایرلسو خاومش روشن کنی یا مثلا میزان شارز باتریتو ببینی برنامه اختیاری هست نه ضروری
    نمیدونم از کجا میشه ضمیمه کرد ولی از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیری نحوه دانلودشم :
    زمانیکه وارد سایت دانلود شدید 30ثانیه صبر کنید و دکمه ایجاد لینک دانلود را بزنید.سپس در پایین صفحه اقدام به دانلود نمایید.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

کسی رنج قیمت این لپ تاپ و N5110 حال حاضر بازار رو میدونه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •