تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4058 از 4105 اولاول ... 305835583958400840484054405540564057405840594060406140624068 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,571 به 40,580 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

البته به نظر میاد شما با این همه سن و خدمت چند ماهه هنوز هیچی متوجه نشدی ، جنابعالی برای تسکین ذهن خودت میای اینجا داستان میبافی که برید سربازی خوبه و ارزش داره چون خودت رفتی حالا می خوای بقیه رو هم ترغیب کنی که برند ! اونم در شرایطی که سربازی رفتن ارزشی نداره،چرا که قبلا داشت و محرومیت های اجتماعیش بیشتر بود،سربازی که صد ساله تغییر نکرده فقط بدرد همونی میخوره که تفکراتش در حد صد سال پیشه،اگه خوبه چرا ناراحت چرا میشی برو همونجا بمون،5 سال خدمت کن ! اونی قاطی کرده که میاد تیکه میندازه میگه آره می خواید بهانه بیارید که نرید ما رفتیم خیلی خوب بود و ارزش داشت !!!!!!!!الانم همه ترسو هستن فقط تویی که رفتی اونجا شدی سوپر من !
    من کسی رو تشویق به رفتن یا نرفتن نکردم ذهن شما این برداشت رو کرده من در باره خوب بودن یا بد بودن مطلبی نگفتم، شاید نفر قبلی که گفته خوبه باید برید رو با من اشتباه گرفتی. من گفتم کسی میره میشه سوپرمن؟! چه تفکراتی دارینا خودش میریزه بیرون، جدی فکر میکنی کسی بره خدمت میشه سوپرمن یا مرد میشه؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

اگر کار میکنید و شغل دارید سربازی نرید که فقط اتلاف وقته

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آقا الان دفترچه پست کنم اموزشیم برج چند می افته؟

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آقا الان دفترچه پست کنم اموزشیم برج چند می افته؟
    معلوم نیست دست خوده پلیس +10هست

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

البته به نظر میاد شما با این همه سن و خدمت چند ماهه هنوز هیچی متوجه نشدی ، جنابعالی برای تسکین ذهن خودت میای اینجا داستان میبافی که برید سربازی خوبه و ارزش داره چون خودت رفتی حالا می خوای بقیه رو هم ترغیب کنی که برند ! اونم در شرایطی که سربازی رفتن ارزشی نداره،چرا که قبلا داشت و محرومیت های اجتماعیش بیشتر بود،سربازی که صد ساله تغییر نکرده فقط بدرد همونی میخوره که تفکراتش در حد صد سال پیشه،اگه خوبه چرا ناراحت چرا میشی برو همونجا بمون،5 سال خدمت کن ! اونی قاطی کرده که میاد تیکه میندازه میگه آره می خواید بهانه بیارید که نرید ما رفتیم خیلی خوب بود و ارزش داشت !!!!!!!!الانم همه ترسو هستن فقط تویی که رفتی اونجا شدی سوپر من !
    دایی جان احتمالا شما پست منو با یکی دیگه اشتباه گرفت و داری جا من به اون بدبخت بد و بیراه میگی،خخخخ،دایی جان بقول یکی خدمت مثل شتری در خونه هست که جا خوش کرده،اخرش باید بری ،خدمتم اونجوری که تو تو ذهنته نیست خخخ،پست با ژ۳؟اذیت ؟سکوت مطلق؟لذت از اذیت شدن و احساس مرد کردن؟خخخ اتفاقا سربازی روز به روز داره راحت تر میشه،بنظرت الان من مرخصیم دارم جوابتو میدم؟؟خخخ،با اجازه گوشی ۶.۵ اینچی دارم قد تبلت به لطف حقوق خدمت الانم سر پستم خخخخخخ،در مورد مرد شدن و سوپر منی منظورمو اشتباه گرفتی کسی با خدمت رفتن مرد نمیشه ،گرگ تر میشه،وگرگی یا ج.اکشی تو این دوره زمونه خیلی بکارت میاد مطمئن باش خخخخ،تو خدمت یه چیز بزرگ و شاید برای بعضیا ناپسند یاد میگیری،جرئت و جربزه برای کار خلاف خخخخ ،اما اگه برگردم به قبل پست دفترچه مطمئنا پست نمیکنم چون بالاخره کل تجربیات مقدس خدمت و با خودم بردم قبل پست دفتر چه!دیگه چه نیازی به خدمت هست؟؟؟البته من به کسی توصیه نمیکنم بیاد خدمت ،اما انچنانم ناجور نیست که فکر میکنن مردم

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

حذف شده ...
    Last edited by mojt90; 21-09-2018 at 10:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

با درود و عرض ادب.دوستان 2 تا پرسش داشتم.بسیار ممنون میشم اگه جواب بدید. 1. من بیش از یک سال غیبت دارم.اگه برم خدمت راهی برای بخشش 6 ماه اضافه خدمت هست؟متاسفانه نتونستم پارسال که اضافه خدمت ها رو بخشیدن برم(28 سالمه)
    2.توی اموزشی امکان بردن کتاب و درس خواندن ولو در حد روزی نیم ساعت هست؟(خیلی برام مهمه).پیشاپیش سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با درود و عرض ادب.دوستان 2 تا پرسش داشتم.بسیار ممنون میشم اگه جواب بدید. 1. من بیش از یک سال غیبت دارم.اگه برم خدمت راهی برای بخشش 6 ماه اضافه خدمت هست؟متاسفانه نتونستم پارسال که اضافه خدمت ها رو بخشیدن برم(28 سالمه)
    2.توی اموزشی امکان بردن کتاب و درس خواندن ولو در حد روزی نیم ساعت هست؟(خیلی برام مهمه).پیشاپیش سپاس
    سلام اولی رو نمیدونم ولی معمولا هر سال عفو رهبری و این داستانا میخوره
    دومی هم بله امکانش هست شاید دو الی سه هفته اول وقت نکنی ولی بعد یک ماه کلاس های عقیدتی سیاسی و دینی و این چیزا شروع میشه میتونی تو اون تایم استفاده کنی و یا تایم های دیگه که گاهی فرصت استراحت پیش میاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان کسی که مطلع هست میتونه راهنمایی کنه
    من چند روز فارغ‌التحصیل شدم
    این فرجه یکسال بعد از فراغت از تحصیل چطوریه؟ من زمانی که دیپلم گرفتم یکسال فرجه فارغ التحصیلیمو استفاده کردم الان که ارشد گرفتم بازم یکسال فرجه دارم ؟
    اصلا چطوری محاسبه میشه؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام دوستان کسی که مطلع هست میتونه راهنمایی کنه
    من چند روز فارغ‌التحصیل شدم
    این فرجه یکسال بعد از فراغت از تحصیل چطوریه؟ من زمانی که دیپلم گرفتم یکسال فرجه فارغ التحصیلیمو استفاده کردم الان که ارشد گرفتم بازم یکسال فرجه دارم ؟
    اصلا چطوری محاسبه میشه؟
    از زمان فارق التحصیلی اخرین مدرک تحصیلی ، یک سال فرجه دارید . و ربطی به دیبلم و .. نداره . الان از روزی که فارق التحصیل شدید باز هم یک سال فرجه دارید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 30 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 30 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •