تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 405 از 602 اولاول ... 305355395401402403404405406407408409415455505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,041 به 4,050 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خواهش میکنم.
    یه چیزه کوچولو که فراموش کردم اینه که بالاخره هدفونهای Close چون قراره Isolation خوب داشته باشن و Leakage صدا نداشته باشه به بیرون، طبیعتا ورود و خروج هوا رو سخت میکنه که به همون گرم شدن ختم میشه و بعد از45-30 دقیقه گوش رو خسته میکنه(البته همه هدفونهای کلوز اینطوری نیستند ) خب جای خوشحالیه که صداش رو دوست دارید و ازش لذت می برید.از اونجایی که مشکلی در مورد درایو کردن این هدفون نباید وجود داشته باشه اون رو مستقیم به خروجی کارت صدا بزنید.البته اگر از pc با کارت صدای Onboardو یا لپتاپ که صدای ضعیفی داره استفاده میکنید ممکنه یه مقدار توی تفکیک بین سازها و حجم صدا دچار افت بشه وصدا خیلی در هم باشه.من همین آزمایش رو چند وقت پیش با z1000 انجام دادم اون رو اول با pc بعد با لپ تاپ و نهایتا با کارت صدای کریتیو گوش دادم.نتیجه کاملا متفاوت بود.حالا شما بهتره مستقیم وصل کنید به خود کارت صدا شاید جنس سیم ها و یا بلندی کابل باعث افت زیاد صدا شده باشه.
    جالبه که وقتی مستقیم به کارت صدا وصل کردم بیچاره خواننده صداش باز شد و در طول آهنگ چندبار ازم تشکر کرد ( ابی بود ) ! از شوخی گذشته واقعا فرق کرد و خیلی ازت ممنونم

2. 2 کاربر از mi_ra52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

راستش من خودم گزینه شفافیت رو انتخاب کردم.زیبایی هدفون که برای کسی که دنبال صداست مهم نیست.حجم صدا و باس میشه بگین چه کاربردی داره؟

این بستگی به خودتون داره که چه چیزی بیشتر براتون مهمه.مثل همین نظرسنجی شاید برای کسی زیبایی مهم تر باشه.تو سایت های سازنده هدفون معمولا اطلاعات محصولات و تفاوت هاشون مشخصه
    نکته ایی که من قصد بزرگ کردنش رو داشتم، این بود که اکثر مشتریان این حوزه، تعریف درستی از ویژگی های صدا ندارن. برای همین، چیزی رو که بعضاً ازش به عنوان کیفیت صدا یاد می کنن، در واقع چیزی بیشتر از بیس زیاد و صدای بلند نیست. این مسئله رو میشه توی آمار فروش هدفون ها مشاهده کرد. بیتس پر فروش ترین هدفون دنیاست. از طرفداراش بپرسین، فکر کردین نمی گن که با کیفیت ترین هدفون هم هست؟ این در صورتیه که تمامی منابع موثق معتقدن که کیفیت بیتس در مقابل قیمتش، افتضاحه.

در مورد اون نظر سنجی هم، واژه هایی که اونجا به کار رفته رو تعریفش رو باید از طراح پرسشنامه پرسید . براساس تعاریف رایج در کشور: حجم صدا معمولاً اشاره به بلندی صدا داره. "باس" که در واقع نمی دونم ملت چرا نمی گن "بیس". اشاره به همون بوم بوم داره.

نکته ایی که من اشاره کردم براساس صحبت های قبلیم، این بود که با اینکه اکثراً فکر می کنن که دارن هدفونی می خرن که کیفیت صدای بالایی داره، ولی آمار فروش جهانی نشون می ده که براساس تعریف افراد خبره، پرفروش ترین هدفون ها صرفاً هدفون هایی هستن که دارای 3 ویژگی زیر هستن:
    1- امضای یک فرد مشهور به همراهش باشه، مثلاً یادآور افراد مشهور در ذهن مشتری باشه.
    2- ظاهر زیبایی داشته باشه.
    3- بیس و بلندی صدای زیادی داره.
    حالا شما برید از خریدار ها نظر سنجی بکنید. مطمئناً همشون "کیفیت صدا" رو هم بین 3 تا اولویتشون انتخاب می کنن. ولی اون چیزی که ما در واقعیت می بینیم، چیز دیگه ایی هستش و شرکت ها هم این رو می دونن و برای همین خیلی روی کیفیت اصرار نمی کنن. و به جاش روی طراحی و تبلیغ توسط افراد مشهور سرمایه گزاری می کنن.
    حالا این چطور ممکنه؟ یعنی طرف می گه من دنبال "کیفیت صدا" هستم، ولی در عمل طور دیگه ایی رفتار می کنه. تنها جوابی که می شه به این قضیه داد، همونی هست که اول نوشتم گفتم، "اکثر مشتریان این حوزه، تعریف درستی از ویژگی های صدا ندارن."
    برای همینه که از اون اوایل توی این فروم، سعی کردم هر چند وقت یکبار این مسئله رو تکرار کنم:
    توی توصیفات صدایی، صرفاً به مقایسۀ بین هدفون ها بپردازین و از گفتن واژه هایی مثل: طبیعی، گرم، شفاف، حرفه ایی و ...
    به شدت خودداری کنین. مخصوصاً واژه ایی مثل "حرفه ایی" که تنها نتیجش خرج های بسیار زیاد توسط کسایی هستش که صرفاً می خوان خودشون رو "حرفه ایی" نشون بدن و درک درستی از این واژه ندارن.

4. 10 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان دنبال یه هدفون با تفکیک صدای بالا و باس نرم هستم.الان سنهایزر اچ دی 201 مد نظرم هست. تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میدید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام .
    دوستان تا حالا کسی از Moshi Keramo premium In-Ear استفاده کره ؟ ارزش قیمتش ـشو داره ؟
    به درد راک ـو متال میخوره ؟
    خیلی ممنون .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان.من برای یکی از درسای دانشگام باید تحقیقی راجع به mp3 player انجام بدم اما هیچ مطلبی ندارم....اگه کمکم کنین ممنون میشممممم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوست عزیز کافی سرچ کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه MESI08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان یه هدفون تو گوشی خوب تا 50 تومن میشه معرفی کنید ؟ دیجی کالا پاناسونیک و جنیوس داره به نظرتون به درد میخوره ؟
    به جز رپ هرچی باشه گوش میدم

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان دنبال یه هدفون با تفکیک صدای بالا و باس نرم هستم.الان سنهایزر اچ دی 201 مد نظرم هست. تو این رنج قیمت چی پیشنهاد میدید؟
    سلام دوست عزیز
    hd201 هدفون خوبیه ولی احتمالا برای بسیاری بیس ضعیفی خواهد داشت
    منظورتون از تفکیک صدای بالا و بیس نرم چیه؟
    هدفون قبلیتون چی بوده؟
    سلام دوستان.من برای یکی از درسای دانشگام باید تحقیقی راجع به mp3 player انجام بدم اما هیچ مطلبی ندارم....اگه کمکم کنین ممنون میشممممم
    در چه موردی؟
    تاریخچه؟
    نحوه ی عملکرد؟
    انواع؟
    دوستان یه هدفون تو گوشی خوب تا 50 تومن میشه معرفی کنید ؟ دیجی کالا پاناسونیک و جنیوس داره به نظرتون به درد میخوره ؟
    به جز رپ هرچی باشه گوش میدم
    هدفون کریتیو ep630 با گارانتی شاب توی این رنج قیمت هدفون خوبیه
    موفق باشید.

11. 2 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اقای t jays من قبلا هدفون حرفه ای نداشتم .منظورم از تفکیک اینه بتونم کوچک ترین صدا ها رو احساس کنم و بیسش اذیت نکنه .چند تا مدل بهم بیشنهاد دادن
    sennheise hd 201
    sennheiser hd 202
    icon hp 280
    akg k 77
    و یه مدل از شرکت kam که 250 تومن بود.شما چه مدلی بیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم زود جواب بدید.

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقای t jays من قبلا هدفون حرفه ای نداشتم .منظورم از تفکیک اینه بتونم کوچک ترین صدا ها رو احساس کنم و بیسش اذیت نکنه .چند تا مدل بهم بیشنهاد دادن
    sennheise hd 201
    sennheiser hd 202
    icon hp 280
    akg k 77
    و یه مدل از شرکت kam که 250 تومن بود.شما چه مدلی بیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم زود جواب بدید.
    هر دو مدل از سنهایزر مدلهای خوبی نسبت به قیمتشون هستند
    از دو مدل سنهایزر 202 بیس بیشتری داره
    ولی این به این معنا نیست که کدوم انتخاب بهتری برای شما خواهد بود چون مشخص نیست که چه مقدار بیس به نظر شما مناسب خواهد بود
    ممکنه در شهرتون بتونید برین و مدلهای سنهایزر رو تست کنید
    که بهترین راه همین تست کردنه
    نامداران در اکثر شهرها نمایندگی داره و اکثرا این هدفون یا 201 رو گذاشتن برای تست کردن
    موفق باشید.

14. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •