تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4045 از 4105 اولاول ... 3045354539453995403540414042404340444045404640474048404940554095 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,441 به 40,450 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من تاریخ اعزامم یک شهریور ماهه، مدرکم فوق لیسانسه
    میخواستم بدونم چحوری میتونم آموزش رو بیفتم نیروی دریایی؟؟
    با بند پ،غیر اون دست خودت نیست،یا نیرو انتظامی،یا مرزبانی،یا یگان حفاظت ،یا یکی از یگان های ارتش که زمینیو هواییو دریایی میشه،وزارت دفاعم خیلی کم ،سپاه هم بند پ ،بعدشم نیرو دریایی میخای چیکار،کاری بکن بیوفتی سپاه ،بعدا که بری خدمت میفهمی

جدا از این حرفا،نبووووووود ؟؟؟نبود ۵ماه دیگه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگر ۱ تیر خودمون رو برای آموزشی معرفی نکنیم چه اتفاقی میفته؟

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
    درجا حکم جلبت میاد میبرنت
    اگه بری اموزشی بعد فرار کنی حداقل چهارماه بعد میان برات

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان من 2 سال پیش تقاضای معافیت دادم و معاف از رزم شدم و رفتم دانشگاه . حالا که فارغ التحصیل شدم رفتم میگن دوباره باید از اول دنبال کارهای معاف از رزم بری اونو قبول نمیکنن .
    با توجه به اینکه روندش طولانیه و کلی خرج و دوندگی داره اصلا ارزش داره دنبالش برم ؟ معاف از رزم به چه کاری میاد ؟
    معاف از رزم فقط بنظرم بدرد نیرو انتظامی میخوره که دیگه بری سرپست سینه خشابو دنگو بساط رو شونت نیستو یه باتوم دستته واسه خودت راحتی،غیر اون همش میفرستنت بخش خدمات ،از پست ۱۰ساعته بدتره اعصاب خورد کنی بدبختی...

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    کسی از کد 83 سپاه -آموزشگاه مالك اشتر اروميه خبر داره یا نه ؟
    سخت میگیرن کلا چجوری هست؟

- - - Updated - - -

سلام
    کسی از کد 83 سپاه -آموزشگاه مالك اشتر اروميه خبر داره یا نه ؟
    سخت میگیرن کلا چجوری هست؟
    اعزام 1/4/97 فوق
    برای قوت قلب بت میگم که البته واقعیته،مهم نیست کجا بیوفتی مهم اینه که سپاه افتادی،سر و تهش یه کرباسه،کلا کویته خخخخخ

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان سلام، جدیدا کسی اطلاع داره نیروی انتظامی مشگین شهر، بیگلری، بعد تقسیم بچه ها کجا میوفتن؟ من فوق لیسانس، از گیلان، مجرد، تک پسرم نیستم! شرایط انتقالی چیه؟ ممنون.
    سلام،معمولا بعد اینکه رفتید قسمت شهرستان برای تقسیم اینجاها ممکنه بیوفتید،ستاد،پاسگاه و کلانتری،صدا وسیما و۱۱۰،شاید چیزای دیگه هم باشه من تا حالا نه دیدم نه شنیدم،شرایط انتقالی تک پسر،پدر بالای شصت سال اگه شما پسر بزرگ باشید،پدر فوتی،بندپ،و البته بستگی به فرمانده استان هم داره،ممکنه شما بعد شیش هفت ماه خدمت برید ملاقات با سردار و مشکلاتتونو بگید بش اونم یه دستور براتون بزنه که مثلا فلان روز یا فلان ماه یا با سرباز عوض یا بلاعوض انتقال بشید

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان. ارشد عمران دارم 1 تیر اعزاممه و افتادم پادگان نیرو انتظامی جهرم، معاف از رزم هستم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان اخیرا تجربه خدمت تو اونجارو داشته بهم اطلاعاتی از وضعیت سربازهای اونجا بده
    جهرم خودم نبودم اما بچه ها که باشون خدمت میکنم چندتاشون بودن،پادگان سخت گیریه ،هوای گرمو داغونی داره مخصوصا تیر ماه،البته شما معاف از رزمید و فوق لیسانسه،لیسانس و بالاترو جدا از فوق دیپلم و پایینتر داخل یه گردان جدا میزارن که معمولا بشونم بیشتر میرسن،کارت نباشه فقط دوماهه،اصل کاری بعد اموزشیه،با توجه به مدرکت اگه گواهینامه داری بعد اموزشی تو ستاد استانی یا شهرستانی برا خودت راننده شو ،واسه خودت بخور بخاب

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

معاف از رزم فقط بنظرم بدرد نیرو انتظامی میخوره که دیگه بری سرپست سینه خشابو دنگو بساط رو شونت نیستو یه باتوم دستته واسه خودت راحتی،غیر اون همش میفرستنت بخش خدمات ،از پست ۱۰ساعته بدتره اعصاب خورد کنی بدبختی...
    لیسانس های معاف از رزم هم کار خدماتی میکنن ؟

آخه شنیده بودم لیسانس به بالا که معاف از رزم دارن خودشون امریه میدن !

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

کلا خدمت خیلی بستگی به ارگان خدمتی ( ارتش و سپاه و نیروی انتظامی ) داره
    و حتی در همین ارگان ها بعضی پادگان ها اوضاعش باهم فرق میکنه
    ربطی هم به لیسانس و ..... نداره

شما معاف از رزم باشی و تو آموزشی شما رو از گروهان خارج کنن همه جور کار بهتون میدن که اکثرش خدماتیه

من نیروی دریایی ارتش بودم
    اونایی که معاف از رزم بودن کارهای خدماتی سلف میکردن
    شاید در ابتدا آسون به نظر می اومد ولی زودتر از سربازان معمولی که ساعت 5 مثلا بیدار میشدن اینا 4 یا 4:30 باید میرفتن صبحانه حاضر میکردن
    بعد صبحانه باید همه ظرفا رو میشستن ( حالا حساب کن چند نفر سرباز باشن )
    ضمنا فکر نکنید معاف از رزم هستید کلا گروهان بیخیال شما میشه
    شما فقط در زمینه هایی مثل رژه رفتن معاف هستید و در کلاس ها و ..... هم باید شرکت کنید
    تموم اون کارایی که واسه صبحانه گفتم باید در مورد ناهار و شام هم انجام بدید !

تو پادگان هایی که اونقدرها سختگیری نمیکنن معاف از رزم داشتن شاید بیشتر به ضرر باشه
    چون فضای خدمتی و .... خیلی موارد واقعا خوب میشه و خوب میگذره
    فکر کنید گروهان دارن استراحت میکنن ولی شما همچنان دارید ظرف میشورید !

نگهبانی دادن یا به قول معروف پست دادن در اکثر موارد شاید از معاف از رزم بودن هم راحت تر باشه
    شما موقع نگهبانی یه 8 ساعت یا 12 ساعت پست میدید تموم میشه میره و دیگه کسی کاری به کار شما نداره
    ولی معاف از رزم کلا 24 ساعت یا تو سلف هستی یا داری استراحت میکنی واسه مرحله بعدی ظرف شستن

البته همون اول گفتم محل خدمت خیلی تاثیر داره و شرایط پادگان ها به شدت با هم متفاوته

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

والا من دارم خودم نیرو انتظامی خدمت میکنم،سر از رسته ها دیگه در نمیارم،تو نیرو انتظامی با عرض معذرت خر توخره،ستوان دو وظیفه و سرباز بیسواد امل کنار هم میخوابن و پست میدن،اما خوبیش اینه که بخش خدماتی خیلی کم داره،مثلا برات مثال میزنم،ستاد استان غذا درست میکنه تو مرکز شهرم پخش میشه پس ستاد شهرستانی که مرکز استان باشه اشپز خونه نداره،ستاد استان سه چهار تا نظافت چی و همین مقدار عنبر داره(تخمی ترین و تحقیرانه ترین خدمتو اینا دارن)ستاد شهرستان دو تا عنبر داره،معمولا کلانتری ها بعضیاشون یه سرباز خدمات دارن که اونم عنبر حساب میشه،در نهایت پاسگاه ها یه سرباز اشپز دارن (الان من اشپزم)که غذا درست میکنن ظرفا کادرو میشورن نهایت تو روزم دوبار چای درست کنن(که من زدمش به کوچه علی چپ و خودشون درست میکنن)،غیر این دیگه سرباز خدماتی وجود نداره،افراد اضافی که معاف از رزمن یا بصورت نیرو پستی بدون سینه خشابو اسلحه پست میدن،یا شانسی میرن صدا و سیما که اونجا کویت واقعیه،به معنای واقعی بخور و بخاب

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

والا من دارم خودم نیرو انتظامی خدمت میکنم،سر از رسته ها دیگه در نمیارم،تو نیرو انتظامی با عرض معذرت خر توخره،ستوان دو وظیفه و سرباز بیسواد امل کنار هم میخوابن و پست میدن،اما خوبیش اینه که بخش خدماتی خیلی کم داره،مثلا برات مثال میزنم،ستاد استان غذا درست میکنه تو مرکز شهرم پخش میشه پس ستاد شهرستانی که مرکز استان باشه اشپز خونه نداره،ستاد استان سه چهار تا نظافت چی و همین مقدار عنبر داره(تخمی ترین و تحقیرانه ترین خدمتو اینا دارن)ستاد شهرستان دو تا عنبر داره،معمولا کلانتری ها بعضیاشون یه سرباز خدمات دارن که اونم عنبر حساب میشه،در نهایت پاسگاه ها یه سرباز اشپز دارن (الان من اشپزم)که غذا درست میکنن ظرفا کادرو میشورن نهایت تو روزم دوبار چای درست کنن(که من زدمش به کوچه علی چپ و خودشون درست میکنن)،غیر این دیگه سرباز خدماتی وجود نداره،افراد اضافی که معاف از رزمن یا بصورت نیرو پستی بدون سینه خشابو اسلحه پست میدن،یا شانسی میرن صدا و سیما که اونجا کویت واقعیه،به معنای واقعی بخور و بخاب
    2 روز پیش رفتم معاینه برای اعزام و قصدم این بود که بگم مشکلی ندارم و اعزام بشم و نمیدونم چی شد از دهنم در رفت مشکلی که داشتمو گفتم و اونم ثبت کرد و بعدش خیلی پشیمون شدم .
    فرداش رفتم کنسل کنم گفتن دیگه نمیشه .
    من معاف از رزمو برای امریه میخواستم که نتونستم جور کنم.
    هفته بعد که برگه درخواستم اومد توی روند معاینه میرم به پزشک میگم بیخیالش بشه و بزنه مشکلی ندارم شاید بتونم انصراف بدم و اعزام بشم . میترسم معاف از رزم با این وضعیت برام بدتر باشه .
    این سربازی هم برامون داستان شده توی این وضعیت اقتصادی کارمو از دست دادم و 2 سال جوونیم هم از بین میره خدا لعنتشون کنه

11. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 25 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 25 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •