تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 404 از 1421 اولاول ... 3043543944004014024034044054064074084144545049041404 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,031 به 4,040 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به گفته معاون رگولاتوری اجرایی شدن دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و از این پس سرویس ADSL شامل یک هزینه نگهداری ماهانه می‌شود و مشترک بسته به ترافیک استفاده شده هزینه می‌پردازد.

به گزارش فارس در دستورالعمل جدیدی که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه سرویس‌های ADSL تصویب کرده سرویس شامل یک هزینه ماهانه به عنوان هزینه نگهداری است و پس از آن مشترک به هر میزان که ترافیک استفاده کند، هزینه می‌پردازد.

همچنین در این دستورالعمل برای نخستین بار به عنوان راه‌حلی برای جلوگیری از دامپینگ در بازار، حداقل تعرفه تعیین شده که حداقل تعرفه 60 درصد کف تعرفه لحاظ شده است.

هم اکنون اغلب سرویس‌دهی شرکت‌ها بر اساس سرویس ADSL چند ماهه با حجم ترافیک محدود است (برای مثال 3 ماهه با 5 گیگابایت ترافیک) که با اجرای این دستور العمل طرح‌های سابق ADSL به طرح جدید تغییر می‌کند.

به گفته معاون رگولاتوری از آنجا که در دستورالعمل جدید برای نخستین بار صورت‌حساب مشترکان ADSL بر مبنای حجم ترافیک استفاده شده محاسبه می‌شود، اجرای این دستورالعمل نیاز فراهم کردن مقدمات و ایجاد تغییراتی در سیستم صورت‌ حساب‌گیری شرکت‌های خدمات دهنده داشت.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت‌های خصوصی مشکلی در ایجاد این تغییرات نداشتند و هم‌اکنون آماده اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستند.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز مقدمات اجرای دستورالعمل جدید را فراهم کرده اما در چند استان سیستم هنوز آماده نشده و نمی‌توانند سرویس را حجمی محاسبه کنند.

رضوانی با بیان اینکه منتظر آماده شدن تمامی شرکت‌ها برای اعلام یکباره زمان اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستیم، گفت: اجرای دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود. اگر تا آن زمان نیز این چند شرکت‌ مخابرات استانی نتوانستند سیستم صورت‌حساب‌گیری خود را آماده کنند، اجرای طرح آغاز خواهد شد و در خصوص آن شرکت‌ها نیز اعلام عمومی می‌کنیم که آنها اگرچه اینترنت نامحدود می‌دهند اما قادر به محاسبه ترافیک مصرف شده از سوی کاربران نیستند.

پروفشنال majideblis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    IH∀HS

پيش فرض

سرعت روزای آسیاتک چقدره؟ شبانه مخابرات بدرد نمیخوره شبی 1 گیگ هم شاید دانلود کنیم . من میخوام بیام آسیاتک فقط ازش راضی هستی؟ سرعتش تو روز چقدر میشه حداکثر؟
    سلام اقا حسین از من میشنوی نیا اسیاتک من که ازش راضی نیستم میتونم کیلی عیبشو بگم 1-قطعی ها بی وقفه داره مثل مخابرات ولی جدیدا کمتر شده 2-سرویس هاشو برو ببین-اسیاتک واسه اینکه از مشترکاش پول حسابی بگیره به کسایی که ترافیک 5 گیگ بگیرن فقط شبانه میده که اونم واسه من که سرویس 128 هستش سرعت شبانه اش 30 کیلو بایته اینم از تست سرعتش خودت نگاه بنداز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادرس سایتشم میدم که اگه بری بیخیال میشی ولی اسیاتک یه خوبی داره میتونی اینترنت نامحدود بگیری که فکر نکنم مخابرات هم داشته باشه این سرویسو اگه داره بچه ها گفته منو تصحیح کنن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت روزاش هم متغیره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا بچه ها نظرشونو بگن ایا مخابرات هم این طوریه وضعیتش خداییش من اگه بتونم 500 مگ دانلود کنم باید کلامو بندازم بالا
    دوست عزیز مخابرات همه جا کیفیت یکسان نداره حتی ممکنه برا همسایه دیوار به دیوار هم کیفیتش فرق کنه ولی تو حالت عادی سرعت در روز روی 380 هست و شبانه هم از 2-4 گیگ میشه دانلود کرد البته سرعت تک لینک 60 هست که با گذاشتن چند لینک همزمان برای دانلود می تونین به نهایت سرعت برسین ولی مطمین باشین با 10 تمومن پول و 4 گیگ در ماه ترافیک برای سویس 128 مخابرات به مراتب از این سرویس اسیاتک که دارین بهتره چه از نظر قیمت چه از نظر سرعت
    داداش خدایی دارین حال میکنید هیچی مثل مخابرات نمیشه شبی 1 گیگ هم دانلود کنید خیلی حرفه من که تاحالا این امکان واسم پیش نیومده یه سوال هم از بچه های مخابرات دارم خواهشا درست جواب بدین خیلی مهمه دوستان به نظر شما سرعت شبانه رو با سرویسی که دارن کم میکنن؟ مثلا سرعت شبانه 128 با سرعت شبانه 1 گیگ فرق داره خواهشا اگه کسایی که گرفتن و اطلاع دارن و فرقشو میدونن جواب بدن خیلی مهمه مرسی از همه بچه ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همگی
    برای دانلود رایگان از چه سایت هایی استفاده کنم که کیفیت خوبی داشته باشند ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من خودم از این سایت ها با اکانت vip استفاده می کنم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ته سرعت به 20 تا 30 میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام اقا حسین از من میشنوی نیا اسیاتک من که ازش راضی نیستم میتونم کیلی عیبشو بگم 1-قطعی ها بی وقفه داره مثل مخابرات ولی جدیدا کمتر شده 2-سرویس هاشو برو ببین-اسیاتک واسه اینکه از مشترکاش پول حسابی بگیره به کسایی که ترافیک 5 گیگ بگیرن فقط شبانه میده که اونم واسه من که سرویس 128 هستش سرعت شبانه اش 30 کیلو بایته اینم از تست سرعتش خودت نگاه بنداز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادرس سایتشم میدم که اگه بری بیخیال میشی ولی اسیاتک یه خوبی داره میتونی اینترنت نامحدود بگیری که فکر نکنم مخابرات هم داشته باشه این سرویسو اگه داره بچه ها گفته منو تصحیح کنن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت روزاش هم متغیره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا بچه ها نظرشونو بگن ایا مخابرات هم این طوریه وضعیتش خداییش من اگه بتونم 500 مگ دانلود کنم باید کلامو بندازم بالا
    سرعت شما تو روز چقدر بود؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    IH∀HS

پيش فرض

سرعت شما تو روز چقدر بود؟
    سلام دوست عزیز لینکشو فرستادم برات بازم میفرستم امیدوارم بهت کمک کنه

6. این کاربر از majideblis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام دوست عزیز لینکشو فرستادم برات بازم میفرستم امیدوارم بهت کمک کنه
    یعنی سرعت شما 280 بود.حالا ممکنه که سرویس 512 سرعتش بیشتر باشه؟
    مخابرات الان انقدر مشترک جمع کرده که سرعت پایین اومده شبانه دیشب من 5یود

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad6947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    بــابـــــل

پيش فرض

ظاهرا چند روزی بود که با مخابرات نمیشد ساید uploadbaz رو باز کرد
    اما امروز خوب شد !

9. این کاربر از mohammad6947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام کسی میتونه چند تا سایت برای دانلود فیلم تو ساعتهای رایگان معرفی کنه ؟؟؟؟
    من از این سایتها دانلود میکنم ......
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    IH∀HS

پيش فرض

یعنی سرعت شما 280 بود.حالا ممکنه که سرویس 512 سرعتش بیشتر باشه؟
    مخابرات الان انقدر مشترک جمع کرده که سرعت پایین اومده شبانه دیشب من 5یود
    سرعت من تو روز تقریبا 300 هستش و شبا اصلا افزایش پیدا نمکنه یعنی کلا گذاشتن رو 30 مگ
    اسیاتک هم همون مخابراته فرقی نداره یعنی سرعتش رو 4 گیگ بسته شده
    شما هم اگه واقعا سرعت شبانه ات انقدر بده یعنی 5 مگ برثانیه که فکر نکنم چنین سرعتی وجود داشته باشه اگه این طوره با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتونو بگید این سرعت یعنی کم فروشی
    به نظر من بعد مخابرات بهترین سرویس همون شاتله صد شرفش می ارزه به اسیاتک
    راستی کسی جواب مارو ندادااا اگه میشه یکی جواب مارو بده ممنون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سرعت من تو روز تقریبا 300 هستش و شبا اصلا افزایش پیدا نمکنه یعنی کلا گذاشتن رو 30 مگ
    اسیاتک هم همون مخابراته فرقی نداره یعنی سرعتش رو 4 گیگ بسته شده
    شما هم اگه واقعا سرعت شبانه ات انقدر بده یعنی 5 مگ برثانیه که فکر نکنم چنین سرعتی وجود داشته باشه اگه این طوره با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتونو بگید این سرعت یعنی کم فروشی
    به نظر من بعد مخابرات بهترین سرویس همون شاتله صد شرفش می ارزه به اسیاتک
    راستی کسی جواب مارو ندادااا اگه میشه یکی جواب مارو بده ممنون میشم
    شبانه مخابرات جدیدا افتضاح شده نهیتا اکه بهت حال بده میتونی 1 یا 2 گیگ بگیری.
    5 کیلوبایت بر ثانیه بود.پشتیبانی زیر 0 باید حتما به بازرسی شکایت کنی تا برسی کنی اونم بازم مشکل رو رفع نمیکنن.
    پس به نظرت می ارزه بیام آسیاتک.شبانه 30 که خوبه.روزاش که خوبه فقط برای شبانه میخوای بیای مخابرات؟
    مخابرات خطم رو 6 مگ بسته البته بالا و پایین هم میاد.
    چند روزه برای مشترک نصب میکنه.آسیاتک
    Last edited by hossein019940; 10-02-2013 at 21:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •