تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 403 از 1178 اولاول ... 303353393399400401402403404405406407413453503903 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,021 به 4,030 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام بچه ها قیمت لپتاپ دسته دوم توی دبی چطور و کجا میشه گیر اورد می خوام 20 روز دیگه برم اگه لپ تاپ و گوشی دسته دوم خوب گیرم بیاد برای خودم بخرم اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بزارید
    کسی نمیتونه راهنمایی کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma@@#'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

پيش فرض

این لپ تاپ های 500000 تومانی به درد میخورن یا یک بار مصرف هستم
    اینم بکم من از کامپیوتر خیلی کار میکنم ها.
    ممنون

داره خودمونی میشه vatanema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آقا من ميخوام يه دستگاه بخرم كه مهمترين ويژگي اش واسم سبكي اش هست.حالا 14 يا 13 اينچ.حدود يك ميليون هم هزينه كنم.كار سنگين و بازي هم ندارم.فقط زياد اينور اونور ميرم و دوست دارم ترجيحا قابليت finger print هم داشته باشه.
    فكر ميكنم Hp زير 2KG هاش همه 12 باشند.dell هم كه نديدم زير 2 كيلو 13 يا 14 اينچ داشته باشه.يعني احتمالا بايد وزن 2.5KG رو قبول كنم مگر اينكه دوستان نظر ديگه اي داشته باشند.
    واقعا گيج شدم.بيشتر پست هاي تاپيك رو هم خوندم ولي بيشتر بچه ها تمايل به گرافيك قوي يا cpu قوي دارند و بنابراين دستگاهي با مشخصاتي كه من ميخوام معرفي نشده .ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام
    Dell vostro 1510
    cpu:2.5 core2dua
    ram:4GB
    vga:geforce 256MB
    6MB cache
    با تمام امکانات جزئی دیگر 1300 می ارزه؟
    Last edited by benyamin_pc; 15-09-2008 at 18:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من ميخوام يه لپ تاپ خيلي خوب بخرم.البته از کشور قطر. 2 تا سقف بودجه دارم.1.5 و 2 ميليون تومان.شما دوستان براي هر کدوم از اين بودجه ها ، چي رو پيشنهاد ميکنيد.
    ممنون از بچه هاي فعال سايت

اگه نباشه جاش خالی می مونه flasher_for_nokia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کسی acer aspire one سفید رنگ با باتری 6 سل دیده؟

داره خودمونی میشه 64bit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام بچه ها
    این ایران اچپی مگه چی میده که قیمت لپ تاپاش یه 200 تومنی گرونتره؟
    یه سی دی ریکاوری اکس پی که تازه خود آدمم می تونه درستش کنه قیمت اصلشم فک نکنم
    از 20 گرونتر باشه کیف و ماوس هم که با هم همون 40 این جوری داره یه صدو خوردی بیشتر میگیرهها
    ولی خوب در عوضش اعتبار داره ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا کسی مارو تحویل نگرفت جوابی به من ندادید دوباره تکرار کنم
    "سلام دوستان من می خواستم یه لپ تاپ بخرم , اصلا کارهای حرفه ای نمی کنم ,بازی هم نمی کنم , فقط برام طول عمر باطری مهم و وزنش که راحت بشه حملش کرد, در ضمن اینترنت Dial up و Wireless هم برام مهمه .البته مانیتورش هم بالای 14 باشه] در حدود 1 میلیون هم براش کنار گذاشتم , میشه یه پیشنهادی بدین, البته Dell vostro 1510 و HP Comaqq 67205 یا توشیبا کدوم بهتر می تونه باشه البته قیمت هیچکدوم ندارم فقط به هم پیشنهاد شدن , ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud_kp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Khuzestan

پيش فرض

جناب رجیستر میگم یه چیزی پس من به ارزونی Dell Vostro 1500اامیدوار نباشم؟ای کاش که این مدل ارزون باشه من اگه این مدل ساخت دهاتهای مالدیو هم باشه با اون کانفیگی که روانی عزیز گفت میخرمش و فقط میخوام تا 1 ماه و 1ماهو نیم دیگه ارزون بشه تا من حداقل تا اون موقع 100 تومن ضرر نکنم !
    میگم یه چیزی جناب رجیستر وقتی لپ تاپ میاری اهواز به مغازه ای جایی هم میدی؟آیا در گناوه جایی هست که خیلی ارزون باشه یا در اهواز؟
    یعنی ارزونترنی جای فروش همون نماینگی اصلی تو تهرانه آیا نمایندگی های دیگر استانها به همون قیمت تهران نمیدن؟
    سلام بچه ها
    از 20 گرونتر باشه کیف و ماوس هم که با هم همون 40 این جوری داره یه صدو خوردی بیشتر میگیرهها
    چطور متوجه نشدی همه میخوان تو ایران زورگیری کنن ایران اچ پی هم روش دیگه اصلا هم نمیارزه مگه پول رو مفت بدست اوردی که یمخوای 200 تومن اکی بدی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud_kp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Khuzestan

پيش فرض

جناب رجیستر میگم یه چیزی پس من به ارزونی Dell Vostro 1500اامیدوار نباشم؟ای کاش که این مدل ارزون باشه من اگه این مدل ساخت دهاتهای مالدیو هم باشه با اون کانفیگی که روانی عزیز گفت میخرمش و فقط میخوام تا 1 ماه و 1ماهو نیم دیگه ارزون بشه تا من حداقل تا اون موقع 100 تومن ضرر نکنم !
    میگم یه چیزی جناب رجیستر وقتی لپ تاپ میاری اهواز به مغازه ای جایی هم میدی؟آیا در گناوه جایی هست که خیلی ارزون باشه یا در اهواز؟
    یعنی ارزونترنی جای فروش همون نماینگی اصلی تو تهرانه آیا نمایندگی های دیگر استانها به همون قیمت تهران نمیدن؟
    سلام بچه ها
    چطور متوجه نشدی همه میخوان تو ایران زورگیری کنن ایران اچ پی هم روش دیگه اصلا هم نمیارزه مگه پول رو مفت بدست اوردی که یمخوای 200 تومن اکی بدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •