تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4012 از 4105 اولاول ... 3012351239123962400240084009401040114012401340144015401640224062 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,111 به 40,120 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

این آموزشی چقدر گه هست مارو از زندگی سیرکردند. 1ماه دیگه مونده لامصب نمیگذره . نصیحت من اینه اگه تا الان اقدام نکردی نرو سربازی . جز واسه خارج شدن از کشور به هیچ درد دیگه ای نمیخوره فقط فکر و زندگیتو خراب میکنه...
    خیلی حال میده که کاشکی همش اموزشی بود ......از الان تو یگان ها برا سربازای جدید دارن دندون تیز میکنن اذیت ومصیبت بعد از اموزشی میاد سرتون. تقسیمتون کنن یگان همونحا فراری بشی ...یگان هایی که هیچ صاحبی ندارن و اماده موتور های جدیدن
    ......
    خیلی بدرد میخوره
    کار
    تحصیل
    ازادی
    واخر خارج
    ..
    کل زندگیت بدرد میخوره اینجوربا هم نیست
    دعا نکن تموم شه مصیبت بعد از خدمت شروع میشه که بعد خدمت میفهمی ..چشمتو تو 21ماه به زندگی روشن میکنن ...
    Last edited by امید رض; 12-01-2018 at 20:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان چند سوال داشتم :
    1- با توجه به لیست اقلام مورد نیاز که توی وبلاگ های مختلف گفته شده بود من در مجموع یه لیست تهیه کردم و ساکم رو بستم و ساک سنگینی هم شده. میخواستم در مورد مرخصی ابتدای دوره بدونم. چون تجربیات حاکی از اینه که 50 50 هست مرخصی ابتدای دوره. من ساکم رو برای اطمینان با خودم باید همون روز اول ببرم دیگه ؟! نگران بارکشی هستم که بخوام دوباره کل ساک رو برگردونم سخته خیلی مخصوصا اگه شهر اعزامی دور از شهر محل سکونت باشه. اگه مرخصی ابتدای دوره بدن من میتونم ساکم رو توی پادگان داخل کمدم بزارم و سبک برگردم شهرمون ؟ خواهشا هر کی تجربه داره اینو توضیح بده هیچ کجا خوب توضیح ندادن. یه سری وسایل هم اونا میدن آخه بعد شما فرض کن ساک خودم کلی وزن داره بعد جیره اونا هم بخوام بکشم با خودم زمین گیر میشم !!!!!
    اصلا دوست ندارم وقتی میرم دوباره برگردم و 2-3 روز بعد دوباره بخوام برم. واسه همین حتی پوتین سایز خودم تهیه کردم امیدوارم مرخصی ای در ککار نباشه اولش جالب نیست اصلا این رفت و آمد های متوالی.
    2 - درجه فوق لیسانس هنوز ستوان 3 هست یا به لطف خدا به استواری تنزل درجه پیدا کرده ؟!
    3- من معاف از رزم نیستم اما مفصل زانوم مشکل داره و این مشکل خودش رو توی دویدن های طولانی نشون میده. میزان دویدن صبحگاه خیلی زیاد هستش ؟ شنیدم چندین دور دورِ میدان میدوان. آیا من مشکلم رو بگم بهم رحم میکنن یا بدتر میکنن فک میکنن تمارض دارم میکنم ؟!
    4- من گیاه خوار هستم و به هیچ عنوان گوشت نمیخورم. توی سربازی وضعیت غذا چطوره ؟ بوفه و اینا ؟ چون من مطلقا غذایی که تووش گوشت باشه نمیخورم حتی اگه بمیرم.

ممنون میشم جواب بدین میدونم سرتون شلوغه ولی من سردر گم هستم کل اینترنت رو گشتم چیزی نبود.

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان چند سوال داشتم :
    1- با توجه به لیست اقلام مورد نیاز که توی وبلاگ های مختلف گفته شده بود من در مجموع یه لیست تهیه کردم و ساکم رو بستم و ساک سنگینی هم شده. میخواستم در مورد مرخصی ابتدای دوره بدونم. چون تجربیات حاکی از اینه که 50 50 هست مرخصی ابتدای دوره. من ساکم رو برای اطمینان با خودم باید همون روز اول ببرم دیگه ؟! نگران بارکشی هستم که بخوام دوباره کل ساک رو برگردونم سخته خیلی مخصوصا اگه شهر اعزامی دور از شهر محل سکونت باشه. اگه مرخصی ابتدای دوره بدن من میتونم ساکم رو توی پادگان داخل کمدم بزارم و سبک برگردم شهرمون ؟ خواهشا هر کی تجربه داره اینو توضیح بده هیچ کجا خوب توضیح ندادن. یه سری وسایل هم اونا میدن آخه بعد شما فرض کن ساک خودم کلی وزن داره بعد جیره اونا هم بخوام بکشم با خودم زمین گیر میشم !!!!!
    اصلا دوست ندارم وقتی میرم دوباره برگردم و 2-3 روز بعد دوباره بخوام برم. واسه همین حتی پوتین سایز خودم تهیه کردم امیدوارم مرخصی ای در ککار نباشه اولش جالب نیست اصلا این رفت و آمد های متوالی.
    2 - درجه فوق لیسانس هنوز ستوان 3 هست یا به لطف خدا به استواری تنزل درجه پیدا کرده ؟!
    3- من معاف از رزم نیستم اما مفصل زانوم مشکل داره و این مشکل خودش رو توی دویدن های طولانی نشون میده. میزان دویدن صبحگاه خیلی زیاد هستش ؟ شنیدم چندین دور دورِ میدان میدوان. آیا من مشکلم رو بگم بهم رحم میکنن یا بدتر میکنن فک میکنن تمارض دارم میکنم ؟!
    4- من گیاه خوار هستم و به هیچ عنوان گوشت نمیخورم. توی سربازی وضعیت غذا چطوره ؟ بوفه و اینا ؟ چون من مطلقا غذایی که تووش گوشت باشه نمیخورم حتی اگه بمیرم.

ممنون میشم جواب بدین میدونم سرتون شلوغه ولی من سردر گم هستم کل اینترنت رو گشتم چیزی نبود.
    ۱-کدام پادگان و کدام سازمان اعزام هستید؟ چون پادگان ها از نظر سطح امکانات فرق دارد و لازم نیست که بار زیادی با خود ببرید . در ضمن این هم در نظر داشته باشید که کمد شخصی کوچک است بخشی از این کمد برای لوازمی که انها به عنوان استحقاقی به شما می دهند بقیه لوازم خود را باید در کیسه انفرادی زیر تخت خواب بگذارید.اگر شهر و پادگان که اعزام هستید فاصلش تا خانه زیاد است می توانید مرخصی نروید و از فرمانده یگان بخواهید که همان جا بمانید
    ۲- در خدمت مسئله فقط ورزش صبحگاهی نیست که مشکل ساز برای رباط زانو باشه مهمترین موضوع رژه است به خصوص اینکه در ماه اول اموزشی شما به صورت مرتب هر روز بیش از ۲ ساعت صبح و عروب تمرین دارید،برای حفظ سلامتی خودتان حتما کفی طبی تهیه کنید چون پوتین ها انها کیفیتی ندارد و در ضمن از فرمانده یگان بخواهید تا به درمانگاه پادگان رفته تا با درخواست پزشک به بیمارستان همان سازمانی هستید منتقل شوید شاید بتوانید معاف از رژه و ورزش بگیرد
    ۳-اگر در ارتش هستید درجه فوق لیسانس ها ستوان دوم است درجه استواری در ارتش برای وظیفه نداریم.
    ۴-غذای خدمت بیشتر شکم سیر کن است کیفیتی ندارد و اغلب هم باگوشت است بوفه که وجود داشته باشد ان هم به صورت ساندویچ سوسیس و کالباس است.شاید الان بگوید که غذا گوشتی خدمت نمی خورید اما با همان غذا شما در پایین ماه دوم اموزشی کلی وزن از دست می دهید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

۱-کدام پادگان و کدام سازمان اعزام هستید؟ چون پادگان ها از نظر سطح امکانات فرق دارد و لازم نیست که بار زیادی با خود ببرید . در ضمن این هم در نظر داشته باشید که کمد شخصی کوچک است بخشی از این کمد برای لوازمی که انها به عنوان استحقاقی به شما می دهند بقیه لوازم خود را باید در کیسه انفرادی زیر تخت خواب بگذارید.اگر شهر و پادگان که اعزام هستید فاصلش تا خانه زیاد است می توانید مرخصی نروید و از فرمانده یگان بخواهید که همان جا بمانید
    ۲- در خدمت مسئله فقط ورزش صبحگاهی نیست که مشکل ساز برای رباط زانو باشه مهمترین موضوع رژه است به خصوص اینکه در ماه اول اموزشی شما به صورت مرتب هر روز بیش از ۲ ساعت صبح و عروب تمرین دارید،برای حفظ سلامتی خودتان حتما کفی طبی تهیه کنید چون پوتین ها انها کیفیتی ندارد و در ضمن از فرمانده یگان بخواهید تا به درمانگاه پادگان رفته تا با درخواست پزشک به بیمارستان همان سازمانی هستید منتقل شوید شاید بتوانید معاف از رژه و ورزش بگیرد
    ۳-اگر در ارتش هستید درجه فوق لیسانس ها ستوان دوم است درجه استواری در ارتش برای وظیفه نداریم.
    ۴-غذای خدمت بیشتر شکم سیر کن است کیفیتی ندارد و اغلب هم باگوشت است بوفه که وجود داشته باشد ان هم به صورت ساندویچ سوسیس و کالباس است.شاید الان بگوید که غذا گوشتی خدمت نمی خورید اما با همان غذا شما در پایین ماه دوم اموزشی کلی وزن از دست می دهید
    ممنون بابت پاسخگویی
    1- اعزامی 1 اسفند 96 هستم هنوز مشخص نشده مکان و سازمانش، ولی چون شرایط ندارم احتمالا یا ارتش یا نیروی انتظامی محتمل هستش. یعنی غیر از کیسه ی انفرادی که میدن ساک چرخ داری که همراه خودم دارم میبرم رو اجازه نمیدن داشته باشم ؟ من اینجوری برنامه ریزی کرده بودم که ساک خودم وسایلی باشه که میبرم و کیسه ی انفرادی که دادن هم اختصاص بدم به جیره ای که خودشون میدن. حتی پوتین طبی هم تهیه کردم جلوتر چون سایز پام 45 هست و بعید میدونستم این سایز داشته باشن. گفتم یهو دیدی مرخصی ندادن بی پوتین نمونم. لباسم میخواستم تهیه کنم ترسیدم گیر بدن بهم. ( در کل دوس دارم اندازه کردن لباس و اینا رو از قبل انجام داده باشم که مرخصی ابتدای دوره بارکشی لازم نداشته باشم )
    2- پوتین و کفی طبی تهیه کردم.
    3- اینجوری باشه خیلی خوبه من پرسیدم از یکی دو نفر میگفتن نهایتا ستوان 3 بهت بدن. ستوان دو که باشه عالیه. ( البته درجه فرقی نداره زیاد توی سربازی ! )
    4 - من مدت زیادیه که گیاه خوارم اصلا نمیتونم گوشت رو تحمل کنم نمیدونم واقعا چیکار باید بکنم. خشکبار و اینا شاید با خودم زیاد بردم.
    بازم ممنون بابت پاسخ گویی بازم سوالی به ذهنم رسید میپرسم ممنون که جواب دادین

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ممنون بابت پاسخگویی
    1- اعزامی 1 اسفند 96 هستم هنوز مشخص نشده مکان و سازمانش، ولی چون شرایط ندارم احتمالا یا ارتش یا نیروی انتظامی محتمل هستش. یعنی غیر از کیسه ی انفرادی که میدن ساک چرخ داری که همراه خودم دارم میبرم رو اجازه نمیدن داشته باشم ؟ من اینجوری برنامه ریزی کرده بودم که ساک خودم وسایلی باشه که میبرم و کیسه ی انفرادی که دادن هم اختصاص بدم به جیره ای که خودشون میدن. حتی پوتین طبی هم تهیه کردم جلوتر چون سایز پام 45 هست و بعید میدونستم این سایز داشته باشن. گفتم یهو دیدی مرخصی ندادن بی پوتین نمونم. لباسم میخواستم تهیه کنم ترسیدم گیر بدن بهم. ( در کل دوس دارم اندازه کردن لباس و اینا رو از قبل انجام داده باشم که مرخصی ابتدای دوره بارکشی لازم نداشته باشم )
    2- پوتین و کفی طبی تهیه کردم.
    3- اینجوری باشه خیلی خوبه من پرسیدم از یکی دو نفر میگفتن نهایتا ستوان 3 بهت بدن. ستوان دو که باشه عالیه. ( البته درجه فرقی نداره زیاد توی سربازی ! )
    4 - من مدت زیادیه که گیاه خوارم اصلا نمیتونم گوشت رو تحمل کنم نمیدونم واقعا چیکار باید بکنم. خشکبار و اینا شاید با خودم زیاد بردم.
    بازم ممنون بابت پاسخ گویی بازم سوالی به ذهنم رسید میپرسم ممنون که جواب دادین
    اندازه ساک طوری باشه که داخل کیسه انفرادی جا بشه دو علت داره۱-در اسایشگاه به خاطر نظم اجازه نمی دهند که چیز اضافی به غیر از کیسه انفرادی زیر تخت باشد۲-هر روز صبح کف اسایشگاه شسته میشه و معمولا کیسه های انفرادی را از لبه تخت اویزان می کنند اگر ساک زیر تخت باشه خیس خواهد شد.حتما یکی دو تا قفل به همرا داشته باشید تا در کیسه انفرادی را قفل بزنید
    لباس به اندازه کافی با سایزهای مختلف دارند اگر لباسی بزرای شما بزرگ بود در بیشتر پادگان های اموزشی خیاطی دارند. چون پوتین خریدید حتما با یک لاک غلط گیر سفید پشت ان علامت بزنید دزدی پوتین در پادگان ها زیاد هست.

پروفشنال gigi_alex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آپادانا

پيش فرض

درود بر دوستان

میخواستم بپرسم مرکز آموزش مهندسی رزمی بروجرد چجور جایی هست!؟
    میخوام اننقالی بگیرم برای اونجا .
    کسی نبود جواب بده !؟؟!
    مرامخ هم اگه کسی بوده ممون میشم بگه برا سرباز چجوره .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان سلام
    یکی از دوستان من از دانشگاه آزاد با مقطع فوق دیپلم فارغ التحصیل شده و زمانی که برای گرفتن مدرکش مراجعه کرده ازش اصل دیپلم رو درخواست کردن که بعد از مراجعه به هنرستان متوجه شده که مدرک دیپلم تطبیقیش مشکل داره و کسی که چند سال پیش براش دیپلم رو درست کرده چند تا درس رو جعلی رد کرده و الان به این دوست من دیپلم نمیدن که به دانشگاه ارائه کنه و مدرک فوق دیپلمش رو بگیره.
    حالا این بنده خدا میخواد بره خدمت و با توجه به اینکه تو سیستم نظام وظیفه دانشجوی فوق دیپلم هست اعزامش با چه مدرکی صورت میگیره. آیا در زمان ارسال مدارک برای ثبت نام اصل مدرک تحصیلیش رو باید همراه مدارک ارسال کنه یا نه و اگر این طور نیست نظام وظیفه چطور میخواد متوجه بشه که این بنده خدا چه مدرکی داره؟
    یه سوال دیگه هم اینکه الان تقسیم شدن به چه صورت هست؟ مثل قدیم یه روز باید به میدون سپاه مراجعه کنی و شانسی تقسیم میشی یا اینکه روال کار عوض شده؟
    ممنون دوستان

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان سلام
    یکی از دوستان من از دانشگاه آزاد با مقطع فوق دیپلم فارغ التحصیل شده و زمانی که برای گرفتن مدرکش مراجعه کرده ازش اصل دیپلم رو درخواست کردن که بعد از مراجعه به هنرستان متوجه شده که مدرک دیپلم تطبیقیش مشکل داره و کسی که چند سال پیش براش دیپلم رو درست کرده چند تا درس رو جعلی رد کرده و الان به این دوست من دیپلم نمیدن که به دانشگاه ارائه کنه و مدرک فوق دیپلمش رو بگیره.
    حالا این بنده خدا میخواد بره خدمت و با توجه به اینکه تو سیستم نظام وظیفه دانشجوی فوق دیپلم هست اعزامش با چه مدرکی صورت میگیره. آیا در زمان ارسال مدارک برای ثبت نام اصل مدرک تحصیلیش رو باید همراه مدارک ارسال کنه یا نه و اگر این طور نیست نظام وظیفه چطور میخواد متوجه بشه که این بنده خدا چه مدرکی داره؟
    یه سوال دیگه هم اینکه الان تقسیم شدن به چه صورت هست؟ مثل قدیم یه روز باید به میدون سپاه مراجعه کنی و شانسی تقسیم میشی یا اینکه روال کار عوض شده؟
    ممنون دوستان
    مدرک اصل که نمیخواد نظام وظیفه
    بعد اینکه تصفیه ( تسویه ؟ ) حساب میکنید دانشگاه یه نامه میده واسه نظام وظیفه مبنی بر فارغ التحصیلی دانشجوی مورد نظر
    با همون نامه شما میتونی اعزام بشی
    در واقع تو همون نامه زده فارغ التحصیل رشته فلان در مقطع کاردانی
    شما مدارک رو تحویل پلیس +10 میدید و روز اعزام رو بهتتون میگه - حالا 1 ماه 2 ماه و ....
    یک هفته مونده به اعزم محل آموزشی مشخص میشه
    هم پلیس +10 میگه و هم نامه میاد درب منزل
    محل آموزشی هم شانسیه

9. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مدرک اصل که نمیخواد نظام وظیفه
    بعد اینکه تصفیه ( تسویه ؟ ) حساب میکنید دانشگاه یه نامه میده واسه نظام وظیفه مبنی بر فارغ التحصیلی دانشجوی مورد نظر
    با همون نامه شما میتونی اعزام بشی
    در واقع تو همون نامه زده فارغ التحصیل رشته فلان در مقطع کاردانی

شما مدارک رو تحویل پلیس +10 میدید و روز اعزام رو بهتتون میگه - حالا 1 ماه 2 ماه و ....
    یک هفته مونده به اعزم محل آموزشی مشخص میشه
    هم پلیس +10 میگه و هم نامه میاد درب منزل
    محل آموزشی هم شانسیه
    دوست عزیز یک دنیا ممنون بابت پاسخ سریعی که دادید.
    فقط یک سوال؟
    تصفیه حساب یا اون نامه که دانشگاه برای نظام وظیفه میده نیازی به ارائه مدرک اصلی دیپلم داره یا نه؟
    ضمن اینکه جواب نامه تاییدیه تحصیلی این بنده خدا هم برای دانشگاه نیومده
    آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوست عزیز یک دنیا ممنون بابت پاسخ سریعی که دادید.
    فقط یک سوال؟
    تصفیه حساب یا اون نامه که دانشگاه برای نظام وظیفه میده نیازی به ارائه مدرک اصلی دیپلم داره یا نه؟
    اصلا نامه ای که دانشگاه به پلیس +10 میده ربطی به مدرک اصلی نداره
    چون طبق قانون دانشگاه های دولتی مدرک رو بدون کارت پایان خدمت نمیدن
    پس در نتیجه به مدرک اصلی ربطی نداره
    بعد اومدن آخرین نمره تو کارنامه وقتی شما تسویه حساب میکنی ( در واقع اون همه امضا جمع میکنی )
    بعدش یه نامه بهتون میدن واسه پلیس +10

اگه منظورتون واسه دیپلمه که فکر نکنم ربطی داشته باشه

من فکر کنم اون زمان که میخواستم اعرام بشم
    بدون اینکه مدرک کاردانی رو از دانشگاه قبلی بیارم واسه دانشگاهی که کارشناسی گرفتم نامه اعزام به خدمت بردم واسه پلیس +10

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 24 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 24 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •