تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 4002 از 4751 اولاول ... 300235023902395239923998399940004001400240034004400540064012405241024502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,011 به 40,020 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من الان 5 گیگ و خورده ای دارم + اینکه یه 6 ماهه تمدید کردم یعنی چی میشه؟
    گفتم که کلا پروسه پیچیده ای هست دقیق نمیشه حسابش کرد.دی:
    اگه اون ترافیک را جدا خریده باشید مفید هست در غیر اینصورت نه

2. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohsen83's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

10 تمدید سرویس!

درود
    دوستان شاتلی من!

در این ماه دانلود شبانه رایگان من از مرز 42 گیگ گذشت!

اما طی این یک هفته دیگر نمیتوانم مثل گذشته دانلود حجیم داشته باشم!

در هر صورت با ایجاد محدودیتهائی که شاتل برای مشترکین پر مصرف خود ایجاد میکند،

و من هم نزدیک به 40 روز است که محدود هستم!

فکر میکنم در این ماه دانلود 42 گیگ تا به امروز که 22 بهمن‌ماه است؛ خوب باشد!

همچنین من از 23 بهمن دوره‌ام به پایان میرسد، و باید مجدد اشتراکم را تمدیدکنم!

البته از دیروز و امروز پیغام‌هائی از طرف شاتل دریافت کردم که عکس آن پیغام‌ها را برایتان آپلود کرده‌ام!

حالا شما دوستان من؛ نظرتان در در مورد تمدید سرویس چیست!؟ سرویس من 128 اکو است!

پایدار باشید.

داره خودمونی میشه 5ive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

[QUOTE=mohsen83;7478476]درود
    دوستان شاتلی من!

در این ماه دانلود شبانه رایگان من از مرز 42 گیگ گذشت!

بابا ایول 42 تا زدی تو گوشش...

بچه ها امروز نت شما چجوریاست؟
    22 میگم ها

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به گفته معاون رگولاتوری اجرایی شدن دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و از این پس سرویس ADSL شامل یک هزینه نگهداری ماهانه می‌شود و مشترک بسته به ترافیک استفاده شده هزینه می‌پردازد.

به گزارش فارس در دستورالعمل جدیدی که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه سرویس‌های ADSL تصویب کرده سرویس شامل یک هزینه ماهانه به عنوان هزینه نگهداری است و پس از آن مشترک به هر میزان که ترافیک استفاده کند، هزینه می‌پردازد.

همچنین در این دستورالعمل برای نخستین بار به عنوان راه‌حلی برای جلوگیری از دامپینگ در بازار، حداقل تعرفه تعیین شده که حداقل تعرفه 60 درصد کف تعرفه لحاظ شده است.

هم اکنون اغلب سرویس‌دهی شرکت‌ها بر اساس سرویس ADSL چند ماهه با حجم ترافیک محدود است (برای مثال 3 ماهه با 5 گیگابایت ترافیک) که با اجرای این دستور العمل طرح‌های سابق ADSL به طرح جدید تغییر می‌کند.

به گفته معاون رگولاتوری از آنجا که در دستورالعمل جدید برای نخستین بار صورت‌حساب مشترکان ADSL بر مبنای حجم ترافیک استفاده شده محاسبه می‌شود، اجرای این دستورالعمل نیاز فراهم کردن مقدمات و ایجاد تغییراتی در سیستم صورت‌ حساب‌گیری شرکت‌های خدمات دهنده داشت.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت‌های خصوصی مشکلی در ایجاد این تغییرات نداشتند و هم‌اکنون آماده اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستند.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز مقدمات اجرای دستورالعمل جدید را فراهم کرده اما در چند استان سیستم هنوز آماده نشده و نمی‌توانند سرویس را حجمی محاسبه کنند.

رضوانی با بیان اینکه منتظر آماده شدن تمامی شرکت‌ها برای اعلام یکباره زمان اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستیم، گفت: اجرای دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود. اگر تا آن زمان نیز این چند شرکت‌ مخابرات استانی نتوانستند سیستم صورت‌حساب‌گیری خود را آماده کنند، اجرای طرح آغاز خواهد شد و در خصوص آن شرکت‌ها نیز اعلام عمومی می‌کنیم که آنها اگرچه اینترنت نامحدود می‌دهند اما قادر به محاسبه ترافیک مصرف شده از سوی کاربران نیستند.

داره خودمونی میشه mat2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به گفته معاون رگولاتوری اجرایی شدن دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و از این پس سرویس ADSL شامل یک هزینه نگهداری ماهانه می‌شود و مشترک بسته به ترافیک استفاده شده هزینه می‌پردازد.

به گزارش فارس در دستورالعمل جدیدی که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه سرویس‌های ADSL تصویب کرده سرویس شامل یک هزینه ماهانه به عنوان هزینه نگهداری است و پس از آن مشترک به هر میزان که ترافیک استفاده کند، هزینه می‌پردازد.

همچنین در این دستورالعمل برای نخستین بار به عنوان راه‌حلی برای جلوگیری از دامپینگ در بازار، حداقل تعرفه تعیین شده که حداقل تعرفه 60 درصد کف تعرفه لحاظ شده است.

هم اکنون اغلب سرویس‌دهی شرکت‌ها بر اساس سرویس ADSL چند ماهه با حجم ترافیک محدود است (برای مثال 3 ماهه با 5 گیگابایت ترافیک) که با اجرای این دستور العمل طرح‌های سابق ADSL به طرح جدید تغییر می‌کند.

به گفته معاون رگولاتوری از آنجا که در دستورالعمل جدید برای نخستین بار صورت‌حساب مشترکان ADSL بر مبنای حجم ترافیک استفاده شده محاسبه می‌شود، اجرای این دستورالعمل نیاز فراهم کردن مقدمات و ایجاد تغییراتی در سیستم صورت‌ حساب‌گیری شرکت‌های خدمات دهنده داشت.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت‌های خصوصی مشکلی در ایجاد این تغییرات نداشتند و هم‌اکنون آماده اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستند.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز مقدمات اجرای دستورالعمل جدید را فراهم کرده اما در چند استان سیستم هنوز آماده نشده و نمی‌توانند سرویس را حجمی محاسبه کنند.

رضوانی با بیان اینکه منتظر آماده شدن تمامی شرکت‌ها برای اعلام یکباره زمان اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستیم، گفت: اجرای دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود. اگر تا آن زمان نیز این چند شرکت‌ مخابرات استانی نتوانستند سیستم صورت‌حساب‌گیری خود را آماده کنند، اجرای طرح آغاز خواهد شد و در خصوص آن شرکت‌ها نیز اعلام عمومی می‌کنیم که آنها اگرچه اینترنت نامحدود می‌دهند اما قادر به محاسبه ترافیک مصرف شده از سوی کاربران نیستند.
    سلام ببخشید من خوب متوجه نشدم این به نفع افرادی مثل منه که از شاتل 512 یک ماهه دارن یا به ضررمون یا اصلا فرقی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

سرعت دانلود شاتل بعد از 18 گیگ دانلود شبانه !!! ( ساعت 7:50 دقیقه صبح )

صد رحمت به دایال آپ !

اینم تست برای 7:59 دقیقه صبح !

Last edited by reza_meybod; 11-02-2013 at 08:02.

داره خودمونی میشه mohsen83's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

1 دوباره دانلود شروع شد!

روز بخیر
    دوستان؛ در ادامه دانلود شبانه؛ از دیشب شروع به دانلود نمودم که متاسفانه بیشتر 1 گیگ و 300 مگ نتوانستم دانلود کنم!
    بعد از حدود 40 روز که محدود شده بودم؛ امروز دیگر محدود نیستم؛ ولی با آن همه اعمال محدودیت،

در این ماه تا امروز صبح 43 گیگ و 760 مگابایت دانلود شبانه داشته‌ام!
    ولی امشب با قدرت و تلاش بیشتر میذارم واسه دانلود!
    پایدار باشید.

9. 2 کاربر از mohsen83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SomeOne.Like.You's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روز بخیر
    دوستان؛ در ادامه دانلود شبانه؛ از دیشب شروع به دانلود نمودم که متاسفانه بیشتر 1 گیگ و 300 مگ نتوانستم دانلود کنم!
    بعد از حدود 40 روز که محدود شده بودم؛ امروز دیگر محدود نیستم؛ ولی با آن همه اعمال محدودیت،

در این ماه تا امروز صبح 43 گیگ و 760 مگابایت دانلود شبانه داشته‌ام!
    ولی امشب با قدرت و تلاش بیشتر میذارم واسه دانلود!
    پایدار باشید.
    رمز موفقیت شما در چیه ؟

داره خودمونی میشه arminagha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام بچه ها من ۵۱۲ محدود دارم ولی سرعتم روز و شب به ۸۰ هم نمیرسه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود ۴۰ روز پیش که سرویس ۱۲۸ نامحدود رو داشتم سرعتم دوبرابر این بود
    کسی مثه من این مشکلو داره اینجا ؟

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

رمز موفقیت شما در چیه ؟
    در خواستن توانستن است

13. 2 کاربر از Abolfazl-Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •