تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 405 اولاول ... 303637383940414243445090140 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت benyamilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام ممنون میشم از دوستان اگه اطلاعاتی در مورد پکیج ایتال ترم و دئوترم دارن توضیج بدن
    چون الان قیمت پکیج ایرانی و خارجی یه جورایی مثل هم شده آدم واقعا گیج میشه چی بخره
    نیاز فوری دارم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز طبیعتا پکیج های اروپایی بخصوص ایتالیایی (باکسی ،فرولی ، ایمرگاز و ...) به ایرانی ها اولویت دارند.فقط بحث خدمات مطرح میشه که برا پکیج خیلی مهمه.تو ایرانیا بوتان و تو خارجیا فرولی خدماتشون خوبه.
    سلام ممنون میشم از دوستان اگه اطلاعاتی در مورد پکیج ایتال ترم و دئوترم دارن توضیج بدن
    چون الان قیمت پکیج ایرانی و خارجی یه جورایی مثل هم شده آدم واقعا گیج میشه چی بخره
    نیاز فوری دارم ممنون

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

نیاز فوری دارم ممنون
    پکیج ایتال ترم و دئوترم رو توی نمایشگاه دیدم .خدماتتش دست بچه های مشهد.
    ظاهرش که خوب نشان میداد اما تا به حال در حالت کارکرد ندیدمش. اما مطمئناً خدماتش ضعیفه. و به بوتان و ایمر یا فرولی نمیرسه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

نیاز فوری دارم ممنون
    دوست من اينجا تو بازار تهران كه همچين برندي اصلا موجود نيست اما من هم از همكاران تبريزيم شنيدم كه اونجا فروخته ميشه، همانطور كه دوستان گفتند بستگي داره كجا بخواي اين دستگاه رو بخري، از نظر كيفي شنيدم كه پكيج بدي نيست (البته در كنار پكيج هاي ايراني) اما مسلما كيفيت دستگاه هايي كه دوستان اشاره كردند كمي بهتره، تو تهران و اصفهان و تا حدودي تبريز كه ميدونم فرولي تو خارجي ها بهترين خدمات رو داره و خيلي پر فروشه و تا حالا مشتري ناراضي من تو تهران و بازار نديدم، اما در كل بوتان بخري هم توليدات كشور خودت رو خريدي هم بطور قطع از خدماتش مطمئني كه اگرم دير و زود داشته باشه ، سوخت و سوز نداره داداشم. موفق و مويد باشيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

واقعا ممنون از راهنمایی های همه تون مخصوصا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

با اینکه جواب آخرین پستامو ندادید اما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منو امیدوار کرد و دلمو قرص کرد که بگردم با قیمت مناسب تر پیدا میشه

فاکتور فروشگاه طالقانی رو مرجوع و از نمایندگی منصفی کالدای بوتان رو 1570000 (که 2000000گرفته بودم) و رادیاتور پره ای پریمو رو 24200 (که 26000گرفته بودم) تهیه کردم

تجهیزات نصب نگرفتم اما قیمت که کردم بازم صد رحمت به همین نماینگی

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

واقعا ممنون از راهنمایی های همه تون مخصوصا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

با اینکه جواب آخرین پستامو ندادید اما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منو امیدوار کرد و دلمو قرص کرد که بگردم با قیمت مناسب تر پیدا میشه

فاکتور فروشگاه طالقانی رو مرجوع و از نمایندگی منصفی کالدای بوتان رو 1570000 (که 2000000گرفته بودم) و رادیاتور پره ای پریمو رو 24200 (که 26000گرفته بودم) تهیه کردم

تجهیزات نصب نگرفتم اما قیمت که کردم بازم صد رحمت به همین نماینگی
    دوست عزیز خوشحالم که تونستی با قیمت خوب و تقریباً واقعی این محصولات رو تهیه کنی.

داره خودمونی میشه sghamgosar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان گلم سلام. تازه رفتیم خونه جدید که 68 متره. یه بخاری داریم که اصلا گرم نمیکنه چون خونه سه بر نور هست و کلی پنجره. تصمیم گرفتیم پکیج بگیریم و خلاص. اما من و شوشو اصلا از پکیج سر در نمیاریم. لطفا کمک کنید بهمون بگید چقدر باید هزینه کنیم و چه مارکی بگیریم که بعد پشیمون نشیم. چند تا از صحبت های دوستان رو خوندم اما برادر شوهرم بوتان گرفته اصلا راضی نیست و میگه جواب نمیده مخصوصا واسه زمستان .ما همدان هستیم که زمستوناش فوق العاده سرده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا آخر این هفته بریم تو کار خریدش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک آبگرم کن بوتان دیواری دارم مدل B15 که خوب کار میکنه.مشکلم این است که مثلا چند دقیقه شیر آب باز باشه فشار آب خود به خود افت میکنه و آب سرد میشه.نمیدونم اشکال از لوله کشی هست یا اینکه اشکال میتونه از آبگرمکن باشه؟اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    چرز

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان گلم سلام. تازه رفتیم خونه جدید که 68 متره. یه بخاری داریم که اصلا گرم نمیکنه چون خونه سه بر نور هست و کلی پنجره. تصمیم گرفتیم پکیج بگیریم و خلاص. اما من و شوشو اصلا از پکیج سر در نمیاریم. لطفا کمک کنید بهمون بگید چقدر باید هزینه کنیم و چه مارکی بگیریم که بعد پشیمون نشیم. چند تا از صحبت های دوستان رو خوندم اما برادر شوهرم بوتان گرفته اصلا راضی نیست و میگه جواب نمیده مخصوصا واسه زمستان .ما همدان هستیم که زمستوناش فوق العاده سرده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا آخر این هفته بریم تو کار خریدش.
    اگر قیمت برات مهم نیست از بین پکیج های ایتالیایی فرولی یا ایمر گاس و تو ایرانی هابوتان رو پیشنهاد میکنم.هرچند در حال حاضر تفاوت چندانی از نظر قیمتبین پکیج های ایتالیای و ایرانی نیست.همشون حدود 2 تا 2500000 تومان هستند.با توجه به توضیحاتی که دادی بهتره حدود 60پره رادیاتور بگیری تا خونه خوب گرم بشه.انتخاب رادیاتور خیلی مهمه بهتره بری دنبال رادیاتورهای معروف مثل بوتان ،ایران رادیاتور، فارمو، یا رادیاتورهای پنلی با ضمانت نامه معتبر .
    Last edited by tamirkar1; 10-11-2012 at 21:53.

10. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sghamgosar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست گلم سلام و ممنون بابت پاسختون. ازین مارکها چه مدلش رو باید بگیریم؟ قیمت خودش بجز رادیاتورهاش میشه 2.5؟ اگه کلا بخوایم 2.5 هزینه کنیم به نظرتون ایده آل هست و میشه خرید مطمئنی داشت یا باید هزینه بیشتر کنیم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •