تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ساخت این تاپیک خوب بود یا نه؟

راي دهنده
882. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خوب بود.

850 96.37%
  • فکر خوبی نبود.

32 3.63%
صفحه 40 از 200 اولاول ... 303637383940414243445090140 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 1992

نام تاپيک: [آموزش] ادیت و پچ برای بازی GTA IV / راهنما در پست اول

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام
    یه ترینر می خواستم که با کرک Razor1911 سازگار باشه ، تا حالا 6تا دانلود کردم اما هیچ کدوم کار نمی کنن .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

اسپارک 4 ، ورژنی که کولود اکسپرت کنه کسی نداره dea

در آغاز فعالیت barghe3fazzz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران-جنت اباد

پيش فرض

تغییر مارک اتومبیل coquette به Corvette .
    این هم کار خودمه .لطفا نظر بدیت.

کد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

یه ترینر می خواستم که با کرک Razor1911 سازگار باشه ، تا حالا 6تا دانلود کردم اما هیچ کدوم کار نمی کنن .
    جواب ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام قربان ... من هم تا الان 7.8 تا دانلود کردم ولی هیچ کدوم کار نمی کنن باید منتظر رمزها و تریتر های جدیدتر باشیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض گلوله های نامحدود

با این مد میتونید بیشتر از حد معمول گلوله (با رمز زدن) به اسلحتون اضافه کنید . دیگه هی مجبور نشید توی تیر اندازی های زیاد که حتی به راحتی نمیشه فرار کرد حواستون رو روی شماره گیری بزارید و اسلحتون رو چندین برابر مقدار اینقدر پر کنید تا دیگه تموم نشه .
    سازنده : Mr. White

دانلود با حجم 73 کیلوبایت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Last edited by mohammadrezams; 23-06-2009 at 22:04.

7. 2 کاربر از mohammadrezams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سلام قربان ... من هم تا الان 7.8 تا دانلود کردم ولی هیچ کدوم کار نمی کنن باید منتظر رمزها و تریتر های جدیدتر باشیم
    سلام،
    این ترینر این گیم ـه(یعنی منوها و دسترسی هاش از داخل بازی انجام میشه) و خیلی عالیه و قابلیت های بیشماری هم داره !

دانلود این ترینر ورژن 3.3 :
    کد:

جهت کسب اطلاعات بیشتر :
    Includes Teleportation, Vehicle Spawning and the world's simplest speedometer.

Trainer works for 1.0.1.0, 1.0.2.0 and 1.0.3.0

What do you get:

Various options normal to any trainer, the world's simplest speedometer, either in KM/H or MP/H or both, 60 Teleporting options, that can be customized using the trainer.ini, 12 vehicle spawning options, which also can be customized using trainer.ini, and a dirt simple option to change to a desired radio station using one button . (the default station can also be customized using trainer.ini). Further you can change the player model using either CTRL+F7 or CTRL+F8 to toggle between a total of 20 different models. (models are also configurable using trainer.ini) It also features time and weather options, and a bunch of car options, including the very handy teleport to saved car option. Finally it features an open map option, which will open all island with a press of a button, a save everywhere option, and a save coordinates option to be used for teleporting customization. Also any predefined teleport slot can be customized in game, overwriting the predefined values. Object Spawning is now also included (very basic), mainly ramps for car and bike fun. 30 object spawning options, that are customizable using trainer.ini.

Finally, some default startup values can be set, Always God Mode, Always Car God Mode, Never Reload/Unlimited Ammo, Never Wanted, Never Tired, Display of Speedometer in K/M, display of speedometer in MPH, in-game clock, enabling the DLC bikes and to specify whether the player is warped into the car when you spawn vehicles using the menu. To enable any of these options by default when starting the game, just set the relevant values to 1 in the defaults section of trainer.ini

The trainer features an in-game menu with all available options, it can spawn all car models and all player models, als it includes bodyguard spawning. For most options key combinations are available. Otherwise use the menu system.

9. این کاربر از Anika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستان من پچ 1.3 كه 54.7 مگ بود رو نصب كردم.بعد كرك مخصوص اين پچ رو هم ريختم.اما حالا كه ميخام بازي رو اديت كنم مينويسه:
    coudent find specified file.و كلي چيز ديگه پايينش.قبل ازنصب پچ اديت ميشه ولي بعدش نه.
    ممنون ميشم رانمايي كنيد.

پروفشنال Khashayar King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In the Hell

14 کمک برای ادیت ای وی

سلام بچه ها ,

کسی مدی داره که بشه وقتی پیاده هم هستیم رادیو بگیریم؟؟! یا یه مدی هست به اسم mp4 فک

کنم که به بازی این قابلیت رو اضافه میکنه؟!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نکته بعدی:

من پج 1.0.2.0 رو دارم و با OPEN IV ادیت میکنم یه دونه کفش و یه شلوار ریختم تو بازی وقتی بازی میکنم توی اتاق یا توی فزای

بسته کاملا ادیت شده هست ولی وقتی میام بیرون تو افتاب یه دفه انگار محو میشه و مدل اصلی میاد باید چی کار کنم؟!

البته بقیه فایل هایی که ریختم تو بازی درست بود!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون میشم جواب بدین!
    Last edited by Khashayar King; 08-05-2009 at 10:45.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض اسلحه M4 طلایی

با این مد میتونید M4 رو به رنگ طلایی در بیارین که خیلی قشنگه .

لینک اضافی تصویر (درصورت غیر قابل مشاهده بودن) :
    کد:
    ساخته شده توسط : Fakiz
    فایل رو با استفاده از Spark IV در مسیر Grand Theft Auto IV\pc\models\cdimages بریزید .
    دانلود با حجم 261 کیلوبایت :
    کد:

Last edited by mohammadrezams; 23-06-2009 at 22:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •