تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 90 اولاول ... 3036373839404142434450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 898

نام تاپيک: *+=[پشتیبانی]=+* 3D Game Studio/آموزشها در این تاپیک

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

من خودم ایشون خیلی نمی ببنیم(منم مثل تو )
    آقا پرویز برای سه بعدی یه کم توضیح میدی؟؟؟
    من برای حسین آقا پیام زدم.

آخر فروم باز hossein_dig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهــــــــــــــرون

پيش فرض

با پینت هم می شه عکس رو تغییر فرمت داد.
    ACD SEE
    آقا پرویز یه منوی آماده برام می نویسی؟؟لطفا با عکس کامل.
    ممنون
    بابا جان کار سختی نیست انقدر سخت نگیرید من که یه نمونه نوشتم، نتونستید اون رو راه بندازید !؟
    در اولین فرصت آپ میکنم .
    حسین جان من وقتی از flag سایه استفاده می کنم در هنگام استفاده از بلوک هیچ مشکلی نداره اما وقتی بلوک خیلی بزرگ میشه زمان کامپیل مپ وحشتناک طول می کشه به خاطر همین از plane ساخته شده تو med استفاده می کنم اما مشکل اینه سایه از دست میره و وقتی از متغیر عمومی shadow_stencil استفاده می کنم سایه درست میشه ولی سرعت بازی خیلی کنده میشه نمی دونم چیکار کنم
    حسین جون ککککککککککککمککککککککک
    برادر من اگه میخوای برای محیط سایه بزاری باید همون کار رو بکنی ، اون کار یه روال استاندارد داره ، اگه میخوای هر بار تو بازیت تغیرات بدی اضافه کرن سایه رو بزار آخر سر ، تازه هیچ سایه ای مثل سایه بلوک های گیم استودیو قشنگ نمی شه
    شما فکر کردی همه جای دنیا با سیستم های در پیتی مثل من وشما گیم میسازن
    من خودم سر یکی از بازی های خودم مجبور شدم از سایه صرف نظر کنم درصورتی که اصلا که بهش توجه نکرد

یه کم تلاش کنید به همه چی میرسید البت ما که از گیم سازی خیری ندیدیم ، اگه من چیزی یادم رفت بهم یاد آوری کنید
    Last edited by hossein_dig; 18-04-2010 at 16:20. دليل: کلی غلط .دی

3. 3 کاربر از hossein_dig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون میشم اگر یه منوی آماده و کامل برام بذارید.
    راستی شما از 3d game راضی هستید؟؟ یا الان دارد با موتور دیگه ای کار می کنید؟؟
    چرا از بازی سازی خیری ندیدید؟؟
    ممنون...

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

راستش حسین بازی من یه بازی معمولی نیست که مپ کوچیک راه اش بندازه یه شهره اسم بازی هم هست king of streets :Bushear City
    یه چیزه تو مایه های جی تی ای راستش منم ندیدم نه پولی داره تازه باید هزینه ام بکنید آخرش دلت به چندتا نظر خوشه که خیلی ها حوصله تایپ کردن ندارن! و
    خیلی زحمت میکشن دکمه تشکر می زن
    Last edited by parvizamd; 18-04-2010 at 18:35.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

راستش حسین بازی من یه بازی معمولی نیست که مپ کوچیک راه اش بندازه یه شهره اسم بازی هم هست king of streets :Bushear City
    یه چیزه تو مایه های جی تی ای راستش منم ندیدم نه پولی داره تازه باید هزینه ام بکنید آخرش دلت به چندتا نظر خوشه که خیلی ها حوصله تایپ کردن ندارن! و
    آقا پرویز چرا این حرفو میزنی آدم با یه بازی و دو بازی به هیچ جا نمی رسه ، به نظر من بزرگترین اشکال شما و بعضی بازی سازهای دیگه فقط اینه که تن به کار گروهی نمیدن و حوصلش رو ندارن ولی با کار گروهی میشه بهتر از بهتر ساخت **یک دست صدا نداره**

7. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hossein_dig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهــــــــــــــرون

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون میشم اگر یه منوی آماده و کامل برام بذارید.
    بفرما
    اینم منو که قبلا گذاشته بودم فقط یکم بهش رسیدم (کل پروژه)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی شما از 3d game راضی هستید؟؟ یا الان دارد با موتور دیگه ای کار می کنید؟؟
    بد نیست . من میخواستم آن ریل یاد بگیرم ولی وقتش رو نداشتم در آخر هم فایده ای ندارشت البته جدیدا رایگان کرده که خیلی جالبه ولی شما خروجی نمیتونین بگیرن درضمن گرافیک داره درحد المپیک
    چرا از بازی سازی خیری ندیدید؟؟
    ممنون...
    _________
    چون برای من که پولی ازش در نیومده و خیر هم یعنی پول
    البته من برای دل خودم کلی بازی میسازم و لذت میبرم

خوب به سلامتی مپ بزرگ انجین بزرگ هم میخواد و تکنیک های سبک سازی بازی ، تو باید جوری بازیت رو بسازی که انجین گیم نترکه ، یا لااقا انجین مناسبی انتخاب کنی
    یه چیزه تو مایه های جی تی ای راستش منم ندیدم نه پولی داره تازه باید هزینه ام بکنید
    بابا جی تی ای چیه ، مگه چقدر طرفدار داره . تازه دردسرش هم زیاده
    به هزینه که خوبه ، من یه بار بد جور علاف یه گیم شدم از امتحانم افتادم ، قرارام با دوستام یادم میرفت ، کارام عقب میفتاد ، همه از دستم شاکی بودن ، حالا جالبه بعضی ها هم که از کامپیوتر سرشون نمیشد فکر میکردن من همش دارم بازی میکنم
    آخرش دلت به چندتا نظر خوشه که خیلی ها حوصله تایپ کردن ندارن! و
    تازه بعضی وقتا فوشت هم میدن !!. البته من دوبی دوب من که صدا کرد کلی میل از ایرانیا و خارجیا دریافت کردم تو کلی از سایت های خارجی هم گذاشتن و نظر دادن .( تو سایت گیم خودم کلی بازدید کنند خارجی داشت)
    ولی در کل تو کشور ما پولی ازش در نمیاد مگه وقت و پول حسابی بذاری تازه ایدت هم عالی باشه ، غیر این محض تفریح خوبه ولی بعضی ها هم مثل احسان به گفته خودشون پول هم از این راه در آوردن ، آدم باید گیر باشه تا به چیزی که میخواد برسه

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

آقا پرویز چرا این حرفو میزنی آدم با یه بازی و دو بازی به هیچ جا نمی رسه ، به نظر من بزرگترین اشکال شما و بعضی بازی سازهای دیگه فقط اینه که تن به کار گروهی نمیدن و حوصلش رو ندارن ولی با کار گروهی میشه بهتر از بهتر ساخت **یک دست صدا نداره**
    درسته یک دست صدا نداره ولی کو گروه واقعی
    پیدا کردی تو تارخ پی سی ورلد بنویس

9. 2 کاربر از hossein_dig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بد نیست . من میخواستم آن ریل یاد بگیرم ولی وقتش رو نداشتم در آخر هم فایده ای ندارشت البته جدیدا رایگان کرده که خیلی جالبه ولی شما خروجی نمیتونین بگیرن درضمن گرافیک داره درحد المپیک
    چرا خروجی نمی تونی بگیری. خیلی هم راحت می تونی. من همین دیروز آخرین پروژمو پکیج کردم. یه تک فایل بهت میده که کاربر نهایی کافیه اونو اجرا کنه و دو تا نکست بزنه. به همین راحتی.

ولی گرافیکشو که درست می گی، حرف نداره. تا بعد.

11. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بازی من یه بازی معمولی نیست که مپ کوچیک راه اش بندازه یه شهره اسم بازی هم هست king of streets :Bushear City
    یه چیزه تو مایه های جی تی ای
    خوب به سلامتی مپ بزرگ انجین بزرگ هم میخواد و تکنیک های سبک سازی بازی ، تو باید جوری بازیت رو بسازی که انجین گیم نترکه ، یا لااقا انجین مناسبی انتخاب کنی
    سلام آقا پرویز
    آقا حسین درست می گه مراحلی که شهر های بزرگ داره باید تکنیک های مختلفی داشته باشه از جمله یه اوپتیمابز خیلی خوب موتور.

راجع به بقیه موتور ها نمی دونم ولی با آنریل می تونی بازیهای Vegas و یکی از Act های Gears Of War رو ببینی که باش درست کردن و شهر های بزرگی توشون هست. تازه اینا قبل این بوده که ادیتور جدید ساخت شهر بهش اضافه بشه. جدیدا یه ادیتور ساختن داخل موتور به نام Unreal Facade. خیلی خفنه، البته توی ریلیز های فعلی نیست ولی ایشالا توی ریلیز همین ماه یا ماه بعد UDK میاد بیرون.

اینحا یه مقاله ازش هست، راجع به تکنیک های این ادیتور که سبک می کنه کار پردازش رو و همین طور تکنیک هایی که کار ساخت شهر رو خیلس سریع تر می کنه مثل کامپوزیت رندوم ساختمون ها.اگه حال نداری بخونی لااقل به تیتر های آبی و عکساش یه نگاه بنداز:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امید وارم بازی بعدیت خفن بشه حسابی. فعلا بای.

13. 3 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوست عزیز وقتی طرف رفته با گیم میکر 7 جی تی ای ساخته یعنی این انجین جوابگو نیست؟!!

15. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز وقتی طرف رفته با گیم میکر 7 جی تی ای ساخته یعنی این انجین جوابگو نیست؟!!
    آقا پرویز اگه میخوای بازی مثل جی تی ای بسازی بهترین انجین همین 3d game هست.
    دلایل:
    1.راحتی ساخت مپ.
    2.پیچیدگی کم.
    3.تجربه ای که شما دارید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •