تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: اشتباه من تو ازدواج ( درس عبرت برای رفقا )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

حرف این آدم های فاسدی که از پشت اینترنت با آواتارهای رنگا رنگ تزهای روشعنفکرانه میدن رو سعی کنید روتون تاثیر نذاره اینها پدر و مادرهای خودشون از بوی گند کارهاشون در عذاب هستن. دختری که میدونی قبلا رابطه داشته باید خیلی بی غیرت باشی بری دنبالش و بهش هم اطمینان کنی! چون مشخصه اون هی تو رو با قبلی ها مقایسه میکنه و از نظر اخلاقی هم انقدر سقوط کرده که نشه تو هیچ چیزی بهش اعتماد کرد. هیچ انسانی حتی زیباترین و دوست داشتنی ترین و مهربان ترین انسان دنیا هم نباید اعتماد کنی اعتماد کلا کار احمقانه ای هست هیچ انسانی هم ارزش عشق و عاشقی و این حرفها رو نداره اگه کسی علاقه داری زیبایی و این حرفهاش خیلی سریع تکراری میشه واست فقط اخلاق و مرام و معرفت هستش که تا ابد تکراری نمیشه و هر روزی از وجود این فاکتورها انسان میتونه در آرامش باشه اما با جامعه فاسد امروزی انسان با معرف و با اخلاق تقریبا نیست! از هر 500 نفر شما حساب کن شاید 1 نفرشون این مشخصات رو کم و بیش داشته باشه.

یکی از فامیلا خانومش قبلا با کسی بود و اتفاقا خانوم اونم سنش پایین بود، اونا اونوقت اوضاع مالیشون خیلی بهتر از خانواده ما بود. چند سال بعد زنش با خیانت ازش جدا شد. برگشت گفت آقا اشتباهی که من کردم این بود گفتم گذشتش مال خودشه بمن مربوط نیست و رو خیلی چیزا تعصب خاصی نداشتم و برام مهم نبود. منم مثل خیلی از این دوستان اون زمان فکر میکردم اینچیزا برا مردمه نه من.
    یه تصمیماتی تو زندگی هست که باید درست گرفته بشن، خطا پایین بیاد و خیلی محتاط پیش بری. اولین اشتباه کافیه با کله بکوبتت زمین. آدم تا تجربه نگنه واقعا نمیفهمه چقدر باید حواس جمع باشه. تو ازدواج سن طرف_ خانوادش_ شرایط فرهنگی و اعتقادی_ اختلاف طبقاتی زیاد_ بلوغ فکری طرف و ... خیلی مهمه.
    من تقریبا ورشکست شدم ، همه چیو از دست دادم . پول ..اعتماد ..آبرو .. عشقی که دنبالش بودم . بیشتر از پول ناراحت اینم کی اون آدم سابق میشم.سخته هیشکی نمیفهمه اینو

2. 3 کاربر از mani1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مُرده تپید

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

حذف شود ......
    Last edited by jimtal; 28-03-2020 at 22:37.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

استارتر تاپیک بذار خیلی رک بهت بگم شما نه تنها هنوز به بلوغ عقلی نرسیدی بلکه خیلی هم پررو هستی.من موندم دوستان دارن چیو لایک میکنن.
    این آقا با ۳۰ سال سن با دوست دختر قبلیش که تقریبا هم سن خودش بوده تا حد تعیین مهریه رفته جلو و ولش کرده بعد رفته سراغ دختری که از خودش ۱۰-۱۲ سال کوچیکتره.
    من به این نتیجه رسیدم این دخترای کم سن و سال حداقل از نظر من زیر ۲۵_۶ سال خیلی نسل پر توقع، نترس و پرویی هستن .‌ ذره ای نمیتونی بهشون اعتماد کنی، یهو میبرنت تو فاز احساسات از همون طرفم یکراست میبرنت واسه قربونی کردن! یکی رو با خیانت قربونی میکنن، یکی مثل من پولشو از دستش در میارن و ...
    یه نگاه به خودت و رفتارت در قبال دوست دختر قبلیت بنداز بعد این حرفو بزن.ادای آدم مظلوم رو در نیار
    درست میگی. ای کاش بلوغ فکری رو معیار خودم قرار میدادم، ای کاش نمیگفتم این مهم نیست، اون مهم نیست...
    خانواده بهت گفتن میتونی هرجور بخوای بارش بیاری و تو حرفشون رو قبول کردی بعد میای در مورد بلوغ عقلی حرف میزنی؟؟؟
    اصلا سن کم بدرد ازدواج نمیخوره، تو رفقام هستن کسانی که خانمشون سنش فرضا ۲۴ سالشه و یه خونواده رو قشنگ بهم ریخته ، مدیریت اقتصادی نداره، تو فکر دوست پسرای قبلیشه و ... کاش چنین زنگ خطرایی رو همه جدی بگیرن .
    فکر کن از ۱۲ سالگی تو رابطه بوده!
    مدیریت اقتصاد نداره--> آقا تو خودت دار و ندارت رو بخاطر اندام طرف دادی رفت چی میگی
    تو فکر دوست پسرای قبلیشه --> تو خودت هنوز میگی کاش با قبلی ادامه میدادم بعد میگی اون تو فکر قبلیاس؟
    اینکه فلانی سنش کمتره کمتر تو رابطه بوده که برعکس چشممو باز کردم میبینم از ۱۲ سالگی تو رابطن!
    فکر کن از ۱۲ سالگی تو رابطه بوده
    تو مگه تاریخچه‌ی زندگیشو میدونی؟ اگه کامل شناخت داشتی چرا رفتی سراغش؟ خوبه حالا خودت هم قبلا با یه آدم رابطه داشتی همچین میگی انگار خودت چشم و گوش بسته بودی
    اینکه طرف رو از سن کم میاری و باب میلیت تغییر میکنه که اصلا رو دخترای امروزی جواب نمیده.
    مگه داری در مورد توله سگ حرف میزنی که هرجور بخوای بارش بیاری.داری در مورد یه آدم حرف میزنی.اینو متوجه میشی؟
    مشکل از اینجاست که سنش کمه و پختگی عقلی نداره فکر میکنه ازدواج عروسک بازیه
    آقا خودت رفتی سراغ کسی که اختلاف سن زیادی باهات داره بعد میای میگی اون فکر میکنه عروسک بازیه؟ اصلا آدم دچار پاییز میشه با حرفات
    آدم واقعا سرگیجه میگیره وقتی اینهمه مظلوم نمایی و تناقض رو میبینه.برام مهم نیست از حرفام ناراحت بشی یا نشی فقط کاش دیگه پست نزنی و بری تو اتاق و به کارای زشتت فکر کنی!

قانون نانوشته :

دختری که اینستاگرام دارد اهل زندگی نیست !

فانون نانوشته:
    کاربری که دو روزه عضو شده و اینطوری پست میزنه ترولی بیش نیست.

7. 8 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

استارتر تاپیک بذار خیلی رک بهت بگم شما نه تنها هنوز به بلوغ عقلی نرسیدی بلکه خیلی هم پررو هستی.من موندم دوستان دارن چیو لایک میکنن.
    این آقا با ۳۰ سال سن ....

فانون نانوشته:

من قصدم مظلوم نمایی نیست ، شما مظلوم نمایی میبینی و این افکار دخترونس. من میخوام بگم خیلی مراقب باشین، اونم تو جامعه ای که دختر ۲۰ ساله زن مرد ۵۷ ساله میشه و زندگیشو میفرسته رو هوا. ( شبیه قصه ی خودم )

من میگم آقا اشتباه کردم و تحت تأثیر قرار گرفتم. در ضمن سی سال ..نه ، سی و چند سال! ( چجوری حساب کردی دراومد سی!؟! )
    تا مهریه جلو نرفتیم کلا در حد صحبت بودیم عجب تخیل قوی داری تو!!!
    بهر حال هر کسی میتونه ادای عقل کل در بیاره ولی هر چی تو عمل اثبات میشه ، دقیقا تو موقعیتای خاص.

از توله سگم بدترن جماعتی که دارو ندارت رو بپاشون بریزی بعد بجای فاحشه گری خیلی قانونی و شرعی بیان زندگیتو شخم بزنن برن.

راستی اون کاربری که گفتی دور روزه عضو شده خودم میخواستم جوابشو بدم بگم خانمم از اینستاگرام نبوده جای دیگه باهاش آشنا شدم. دیگه زحمت ما رو کم کردی خودت نقل قول زدی.

_
    Last edited by mani1365; 28-03-2020 at 22:24.

9. این کاربر از mani1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من قصدم مظلوم نمایی نیست ، شما مظلوم نمایی میبینی و این افکار دخترونس.

_
    تازه صولتی هم دوس دالم

من میخوام بگم خیلی مراقب باشین، اونم تو جامعه ای که دختر ۲۰ ساله زن مرد ۵۷ ساله میشه و زندگیشو میفرسته رو هوا. ( شبیه قصه ی خودم )
    بله آدم واقعا باید مراقب باشه که یهو یه مرد سی و چندساله!! هوس نکنه به دختر مردم به چشم توله سگ نگاه کنه.بد زمونه‌ای شده واقعا

من میگم آقا اشتباه کردم و تحت تأثیر قرار گرفتم. در ضمن سی سال ..نه ، سی و چند سال! ( چجوری حساب کردی دراومد سی!؟! )
    بنده متولد ۶۵ هستم
    برمیگرده به سه و نیم سال پیش
    حدود شش ماهی بیشتر گذشت و با یه دختر ۲۰_۲۱ ساله آشنا شدم
    چیزایی که خودت گفتی هم یادت نیست؟ متولد ۶۵ الا میشه چندسالش؟ سه سال پیش میشده چن سالش؟

تا مهریه جلو نرفتیم کلا در حد صحبت بودیم عجب تخیل قوی داری تو!!!
    اولی مهریش ۱۱۴ سکه و ۱۴ شاخه گل بود. حتی یجایی فکر کردم میشه با حرف زدن این مهریه رو کم گرد. اشتباه از خودم بود
    اینو خودت ننوشتی؟؟ نکنه شما تخیل کردی که دوست دختر قیلیت با ۱۱۴ تا سکه راضیه؟؟

از توله سگم بدترن جماعتی که دارو ندارت رو بپاشون بریزی بعد بجای فاحشه گری خیلی قانونی و شرعی بیان زندگیتو شخم بزنن برن.
    در مورد قانون حرف نزن دیگه خواهشا.با حکم عدم تمکین آشنایی؟ میدونی با توجه به قانون دلپذیرمون! میتونستی طرف رو زجرکش کنی؟ من دیگه موضوع رو باز نمیکنم چون زیرا!!!
    واسه مهریه هم بیش از صد سکه قسط بندی میشه قرار نیست اعدامت کنن.اینو هم خودت انتخاب کردی نه من

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

تازه صولتی هم دوس دالم

بله آدم واقعا باید مراقب باشه که یهو یه مرد سی و چندساله!! هوس نکنه به دختر مردم به چشم توله سگ نگاه کنه.بد زمونه‌ای شده واقعا
    چیزایی که خودت گفتی هم یادت نیست؟ متولد ۶۵ الا میشه چندسالش؟ سه سال پیش میشده چن سالش؟
    اینو خودت ننوشتی؟؟ نکنه شما تخیل کردی که دوست دختر قیلیت با ۱۱۴ تا سکه راضیه؟؟
    در مورد قانون حرف نزن دیگه خواهشا.با حکم عدم تمکین آشنایی؟ میدونی با توجه به قانون دلپذیرمون! میتونستی طرف رو زجرکش کنی؟ من دیگه موضوع رو باز نمیکنم چون زیرا!!!
    واسه مهریه هم بیش از صد سکه قسط بندی میشه قرار نیست اعدامت کنن.اینو هم خودت انتخاب کردی نه من
    جدی میگی؟ آخه خانم مارپل صورتی دوست نداشت... حتما کبری خانم ( ورژن ایرانی ) هستی.

بهر حال من دنبال اندام و قیافش بودم ولی میتونستم اینو بدون ازدواجم بدست بیارم ... تو اینمورد فکر نمیکنم نگاهم توله سگی باشه! توله سگ برای زمانی کاربرد داره که زندگیتو بپای یکی میریزی و اون .... بگذریم.

من میتونستم خیلی بپیچونمش ولی مشاوره گفت راحت جدا شو، انقدر آروم که نفهمی کی اومد و رفت! حرفش منطقی بود میخوام بدون برو بیا و کلا خیلی دوستانه جدا شیم.

اون خانم قبلیم خودش تو یکی از صحبتاش گفت من مهریم اینه. ما نه با هم بودیم و نه چیز خاصی .( تخیلتو کم کن )

12. این کاربر از mani1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

یکی از فامیلا خانومش قبلا با کسی بود و اتفاقا خانوم اونم سنش پایین بود، اونا اونوقت اوضاع مالیشون خیلی بهتر از خانواده ما بود. چند سال بعد زنش با خیانت ازش جدا شد. برگشت گفت آقا اشتباهی که من کردم این بود گفتم گذشتش مال خودشه بمن مربوط نیست و رو خیلی چیزا تعصب خاصی نداشتم و برام مهم نبود. منم مثل خیلی از این دوستان اون زمان فکر میکردم اینچیزا برا مردمه نه من.
    یه تصمیماتی تو زندگی هست که باید درست گرفته بشن، خطا پایین بیاد و خیلی محتاط پیش بری. اولین اشتباه کافیه با کله بکوبتت زمین. آدم تا تجربه نگنه واقعا نمیفهمه چقدر باید حواس جمع باشه. تو ازدواج سن طرف_ خانوادش_ شرایط فرهنگی و اعتقادی_ اختلاف طبقاتی زیاد_ بلوغ فکری طرف و ... خیلی مهمه.
    من تقریبا ورشکست شدم ، همه چیو از دست دادم . پول ..اعتماد ..آبرو .. عشقی که دنبالش بودم . بیشتر از پول ناراحت اینم کی اون آدم سابق میشم.سخته هیشکی نمیفهمه اینو
    آخه شما هم که پسر 20 ساله نبودی بخواهی گول این چیزها رو بخوری یه مرد وقتی 30 سال رو رد میکنه دیگه نباید گول این جذابیت های جنسی رو بخوره و تا این سن هم باید دیگه مردم رو به خوبی شناخته باشه و بدونه به که کسی نمیشه اعتماد کرد. فکر کنم سربازی نرفتی!؟؟! چون اونجا انسان ها رو میشه شناخت که تو شرایط سخت چطوری پا روی همدیگه میذارن و انواع و اقسام کاراکترها رو میشه شناخت اونجا.
    حیف سکه طلا نیست آدم بده واسه اینکه یه نفر حاضر بشه باهاش زندگی کنه؟ وقتی با خدا رفیق بشی دیگه انسان ها به چشمت نمیان اصلا که بخواهی واسه رسیدن بهشون زیر بار هرچیزی بری.

خدا نگذره از اون احمق هایی که هی میگن گذشته طرف مهم نیست که کی بوده و چیکار کرده آینده مهمه!!! آخه گذشته هویت و شناسنامه یه انسانه مگه میشه مهم نباشه.

14. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

از کسانی که کامنت گذاشتن تشکر میکنم چه اونایی که همدردی یا تشکر کردن و چه اونایی که با مسلسل اومدن تو. در کل خواننده های متن و بهتره بگم مخاطبای پنهان تاپیک برای من خیلی مهم بودن، دوست داشتم تجربیات خودمو بنویسم و بهشون هشدار بدم فکر نکنین این مدل اتفاقا برای شما نمیافته. ( هر آدمی تو موقعیتش باید باشه )

اگر قصد تشکیل زندگی دارین اولا آگاهی خودتونو برای ازدواج بالا ببرین و ثانیا هرگز برای ازدواج دنبال دختران کم سن و سال نرید و ملاکتونو از اندام و چهره و شغل و پول و .... بردارین و دربارش بیشتر بدونین (
    اگر چه امید ندارم انجامش ندین و انگاری باید سر همه به سنگ بخوره چون ملت این پتانسیلو دارن! ) . اینا یچیزایی هست که میشه بدست بیاد ولی بلوغ و شعور و خانواده اصیل، اخلاق و ... با هیچ هزینه ای بدست نمیاد .

حالا هر کسی خواه پند گیرد ، خواه ملال...

موفق باشین

Last edited by mani1365; 29-03-2020 at 07:09.

16. 3 کاربر از mani1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

این آقا با ۳۰ سال سن با دوست دختر قبلیش که تقریبا هم سن خودش بوده تا حد تعیین مهریه رفته جلو و ولش کرده بعد رفته سراغ دختری که از خودش ۱۰-۱۲ سال کوچیکتره.

یه نگاه به خودت و رفتارت در قبال دوست دختر قبلیت بنداز بعد این حرفو بزن.ادای آدم مظلوم رو در نیار

خانواده بهت گفتن میتونی هرجور بخوای بارش بیاری و تو حرفشون رو قبول کردی بعد میای در مورد بلوغ عقلی حرف میزنی؟؟؟

مدیریت اقتصاد نداره--> آقا تو خودت دار و ندارت رو بخاطر اندام طرف دادی رفت چی میگی
    تو فکر دوست پسرای قبلیشه --> تو خودت هنوز میگی کاش با قبلی ادامه میدادم بعد میگی اون تو فکر قبلیاس؟

تو مگه تاریخچه‌ی زندگیشو میدونی؟ اگه کامل شناخت داشتی چرا رفتی سراغش؟ خوبه حالا خودت هم قبلا با یه آدم رابطه داشتی همچین میگی انگار خودت چشم و گوش بسته بودی

مگه داری در مورد توله سگ حرف میزنی که هرجور بخوای بارش بیاری.داری در مورد یه آدم حرف میزنی.اینو متوجه میشی؟

آقا خودت رفتی سراغ کسی که اختلاف سن زیادی باهات داره بعد میای میگی اون فکر میکنه عروسک بازیه؟ اصلا آدم دچار پاییز میشه با حرفات
    آدم واقعا سرگیجه میگیره وقتی اینهمه مظلوم نمایی و تناقض رو میبینه.برام مهم نیست از حرفام ناراحت بشی یا نشی فقط کاش دیگه پست نزنی و بری تو اتاق و به کارای زشتت فکر کنی!

فانون نانوشته:
    سلام

دیروز حالم بد بود . تو هم عصبیم کردی . سعی کن زیاد نقل قول نکنی و بی احترامی نکنی . نظر هر کی محترمه .

به هر حال تمامی نظرات رو پاک کردم و عذر خواهی میکنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •