تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 57

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2016-2017

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دلیلی که برای پیشبینی نگفتم چلسی قهرمان میشه اینه که فکر نمی کنم تیم آماده نگه داشته میشه. دیگو کاستا بازیکنیه که زیاد مصدوم میشه و حداقل فکر می کنم 10 بازی از فصل رو همیشه از دست می ده، هازارد بازیکنیه که در همه فصل ها فرازو نشیبش رو داره، و همینطور خط دفاعی بکاپ قابل اطمینانی نداره. از اون سمت هم در خط هافبک هم گزینه های بکاپ چه از نظر کیفی و چه از نظر سبک بازی جایگزینی برای کانته یا ماتیچ نیستند و در صورت نبودن یکی از این دو فکر می کنم بالانس تیم به هم می ریزه. نقاط ضعفی که برای سیتی گفتم برای چلسی هم صادق است، دو بازی با 4 تیم رقیب داشته و هر دو رو باخته.

در کل باید صبر کرد و دید، ولی من منچستر سیتی رو برای پیش بینی قهرمانی منطقی تر می دونم، گرچه انتخاب نزدیکی است بین هر 4 تیم سیتی، آرسنال، لیورپول و چلسی چون هر کدوم نقاط ضعف و قدرت مهمی دارن و هیچ کدوم بطور مطلق از بقیه بهتر نیست.
    سیتی از نظر مهره از همه تیما بیشتر بازیکن داره و به خاطر همین از لحاظ نیمکت قویه
    ولی در مقابل به نظر من ترکیب اصلی چلسی و لیورپول یکمی قدرتمندتره و از این لحاظ مزیت دارن
    چلسی درسته به هازارد و کاستا خیلی بستگی داره همین طور که لیورپول هم به مثلث هجومیش یعنی کوتینو ، مانه و فرمینیو خیلی بستگی داره یا سیتی که به دی بروین و آگئرو وابسته ست
    لیورپول شاید مرگبارترین مثلث هجومی رو داره ولی در مقابل دفاعش ضعیفه و هر چند سیتی و چلسی هم شاید دفاعشون مشکلاتی داشتن ولی باز به نسبت بهترن

من فک می کنم مدعی ها به مرور میشن سه تا و احتمالا چلسی و سیتی و لیورپول
    این وسط هم نقل و انتقالات ژانویه برای چلسی و لیورپول خیلی مهمه و شاید بتونن بازیکنای ذخیره خوب بگیرن
    سیتی که دیگه فک نکنم بازیکنی بخوان چون هر سال داره یه 200 میلیونی خرج می کنه
    با توجه به خبرای مختلف احتمالا چلسی ژانویه خوب خرید کنه ولی لیورپول معمولا زیاد بازیکن نمی خره و حالا باید ژانویه بیاد ببینیم چی میشه

خلاصه مزیت لیورپول کلوپ و قدرت هجومیشه ولی اگه قهرمان بشه شاهکار کرده چون واقعا سخته و فصل خیلی مونده
    چلسی هم باز از نظر مربی و کار تیمی خیلی خوبه و اگه ذخیره ها هم خوب کار کنن احتمال قهرمانیش زیاده
    اون چیزی که مشخصه کنته یه سری مهره های سوخته رو احیا کرده مثل موزس و پدرو و از پتانسیلش خوب استفاده می کنه
    در کل من فک کنم با توجه به شرایط فعلا شانس چلسی و سیتی از بقیه رقبا برای قهرمانی بیشتره و بعد از اونا لیورپول و آرسنال شانس های بعدین و تیمای دیگه مثل منچستر و تاتنهام هم شانسی ندارن

2. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گزارش: رکورد جدید در انتقال پوگبا به منچستر یونایتد

اسناد لو رفته توسط فوتبال لیکس نشان می دهند که مینو رایولا، سوپرایحنت فوتبال دنیا جه مبالغ کلانی از قبل پل پوگبا به جیب زده است.

طبق گزارش منتشر شده در ال موندو و بر طبق اسناد لو رفته توسط فوتبال لیکس، مینو رایولا رکورددار کسب سود در نقل و انتقالات دنیا محسوب می شود.

او که توانایی های پوگبا را می دانست، سال 2012 و در حالیکه الکس فرگوسن به این بازیکن اعتمادی نداشت، زمینه انتقال آزاد او به یوونتوس را مهیا کرد و باشگاه تورینی نیز برای پاداش به وی 10 میلیون یورو در طی 4 سال پرداخت کرد. در حالیکه رقم دریافتی پوگبا که 4 سال برای یووه بازی کرد، 12 میلیون یورو بود.

رایولا تابستان امسال پوگبا را به یونایتد بازگرداند؛ اما این بار به عنوان انتقالی رکورد شکن و 105 میلیون یورویی. او طبق اسناد فوتبال لیکس، 27 میلیون یورو یعنی 25 درصد مبلغ انتقال را از یوونتوس به عنوان کمیسیون دریافت کرد که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

در واقع انتقال پوگبا به یونایتد از هر نظر یک انتقال رکوردشکن محسوب می شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پی نوشت: چه پولی به جیب زده از انتقال 100 میلیون یورویی

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ونگر: بارسای پپ، دشوارترین حریف ممکن بود

سرمربی آرسنال معتقد است بهترین تیمی که با آن روبرو شده، بارسلونا با هدایت پپ گواردیولا بوده است.

امشب ساعت 19.30 و در یکی از دیدارهای حساس لیگ برتر دو تیم منچستر سیتی و آرسنال برابر هم قرار خواهند گرفت. این دیدار، تقابل آرسن ونگر و پپ گواردیولاست.

زمانی که پپ گواردیولا هدایت بارسلونا را بر عهده داشت، این دو مربی در لیگ قهرمانان اروپا بازی‌های زیادی برابر هم انجام می دادند که همواره با برد تیم اسپانیایی همراه می شد.

ونگر در همین رابطه گفت:« برابر تیم بزرگی قرار می گیریم و فکر کنم با بهترین بارسلونای چند سال اخیر دیدار کردیم.

در آن تیم ژاوی، آندرس اینیستا و دنی آلوس جوان بودند و شرایط خیلی خوبی داشتند. باید اعتراف کنم آن تیم گواردیولا بهترین تیمی بود که من در طول ۲۰ سال مربیگری با آن روبرو شدم. همه بازیکنانی که در آن تیم بودند، تشنه کسب موفقیت بودند. مسی ۲۲ سال داشت و در بهترین شرایط خود بود.

همیشه بازی با بارسلونا در آن سال ها دغدغه ذهنی من شده بود. تصور کنیم با تیمی روبرو شده بودیم که زلاتان ایبراهیموویچ، ساموئل اتوئو و تیری آنری را در کنار مسی داشت. همین الان زلاتان ستاره لیگ برتر است و در آن تیم بزرگ بازی می کرد.»

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: پپ می توانست انتخاب ساده تری داشته باشد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به تمجید از پپ گواردیولا، سرمربی سیتی پرداخت و مدعی شد که او می‌توانست چالش ساده تری انتخاب کرده و به تیمی راحت تر برود.

پس از دو دوره موفق در بارسلونا و بایرن مونیخ، گواردیولا برای این فصل به سیتی پیوست تا این بار هدایت یک تیم لیگ برتری را برعهده داشته باشد. با رقابت نزدیک در لیگ برتر، سیتی قهرمان از پیش تعیین شده لیگ نیست و حالا آنها در رده سوم جدول قرار گرفته اند. با این وجود کلوپ به تمجید از گواردیولا و شجاعت او پرداخت.

سرمربی آلمانی گفت:" او با چشمانی باز به اینجا آمد. می‌توانست پیشنهادات ساده تر در لیگ های ساده تر را قبول کند. می‌توانست هر جایی برود ولی او به اینجا آمد. 100 درصد از چالش بزرگی که پیش رویش است آگاه است. او می‌داند که در بارسا و بایرن تیمی فوق العاده داشت ولی روی نحوه بازی کردن تیم ها نیز تاثیر شگرفی داشت.

اگر به عنوان مربی جدید به بارسلونا بروید، همه به شما می‌گویند که «فراموش نکن، ما همیشه به سبک گواردیولا بازی می‌کنیم». این بزرگترین تاثیری است که می‌توان داشت. بایرن از سال‌هایی که او آنجا بود راضی است زیرا گواردیولا مربی فوق العاده ای است."

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

شاید خیلی ها اول فصل فکر می کردن که پپ تو انگلیس هم قهرمان میشه ولی اگه نتایج نیم فصل گذشته و حال رو مقایسه کنیم میبینیم که پپ تنها سه امتیاز بیشتر کسب کرده و احتمالا بعد پایان نیم فصل رتبه چهارم کسب میکنه. دیشب هم دوباره مغلوب هوی متال کلوپ شد. نکته جالب بازی های رو در روی پپ و کلوپ اینه که پپ همیشه ترکیب به مراتب بهتری داشته ولی با حساب بازی دیشب 4 برد و 5 باخت داره مقابل کلوپ.

دیشب کلوپ با پرس شدید سه بازیکن هجومیش یعنی مانه، لالانا و وینالدوم رو مدافع های حریف عملا بازیسازی سیتی از دفاع رو مختل کرد و هافبک های تیم نمی تونستن کارگشا باشن و دیدیم که در کل بازی آگوئرو تنها 2 شوت به دروازه داشته. شاید مثل همیشه پپ مالکیت بیشتر رو داشت ولی موقعیت خاصی روی دروازه لیورپول ایجاد نشد.

چلسی بازم شکست ناپذیر بود و رکورد 13 برد پیاپی!

8. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خلاصه بازی منچستر سیتی 2-1 برنلی

خلاصه بازی ساندرلند 2-2 لیورپول

کلوپ روبروی تیم های خوب نتیجه میگیره: چلسی، منچستر سیتی، آرسنال و اورتون. ولی با امتیاز از دست دادن مقابل برنلی، بورنموث، وست هام و ساندرلند جبران میکنه

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض برترین فوتبالیست های مسلمان در لیگ برتر انگلیس

خیلی از ستاره‌های محبوب دنیای فوتبال مسلمان هستند و خیلی از این ستاره‌های مسلمان در لیگ برتر انگلیس حضور دارند.
    به گزارش ورزش 11، در میان ستارگان مطرح دنیای فوتبال، مسلمانان بسیاری وجود دارند که شاید کمتر کسی همه آنها را بشناسد. در این مطلب 25 بازیکن برتر مسلمان لیگ برتر انگلیس را معرفی می‌کنیم.

25- کورت زوما (چلسی)
    کورت زوما مدافع چلسی است و بازی‌های زیادی در ترکیب این تیم انجام داده است، البته از زمان آمدن کونته اوضاع برای او به خوبی پیش نمی‌‎رود و امیدوار است بتواند خودش را به مربی ایتالیایی ثابت کند.

24- مروانه فلینی (منچستریونایتد)
    فلینی هافبک منچستریونایتد است. ملی‌پوش اهل بلژیک از اورتون به یونایتد پیوست. وقتی مویس، سرمربی یونایتد بود، او تنها خرید تابستانی این مربی بود.

23- باکاری سانیا (منچسترسیتی)
    ستاره اسبق آرسنال، باکاری سانیا، در تابستان 2014 به منچسترسیتی پیوست. دفاع راست فرانسوی قبل از این انتقال 7 فصل در آرسنال بازی کرده بود.

22- آسمیر بگوویچ (چلسی)
    آسمیر بگوویچ در جولای 2015 از استوک به چلسی پیوست. دروازه‌بان اهل بوسنی ذخیره تیبو کورتوا است و کمتر در استمفوردبریج به میدان می‌رود.

21- سمیر نصری (منچسترسیتی)
    نصری در تابستان 2011 از آرسنال به من‌سیتی پیوست، البته این هافبک فرانسوی در حال حاضر به طور قرضی در تیم اسپانیایی سویا بازی می‌کند.

20- یحیی توره (منچسترسیتی)
    توره توانسته خودش را به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های جزیره ثابت کند. ملی‌پوش اهل ساحل عاج در سال 2010 از بارسلونا به سیتی پیوست.

19- مامادو ساخو (لیورپول)
    در تابستان 2013 ساخو از پاری‌سن‌ژرمن به لیورپول پیوست. مدافع فرانسوی نتوانست جایگاهش را در ترکیب اصلی تیم یورگن کلوپ به دست آورد و از ماه‌های اول فصل 17-2016 اوضاع خوبی ندارد.

18- امره جان (لیورپول)
    امره جان در تابستان 2014 از بایر لورکوزن به لیورپول پیوست. ملی‌پوش آلمانی توانسته در هفته‌های اخیر جایگاهش را در ترکیب تیم کلوپ هم به دست آورد.

17- ناصر چادلی (وست برومویچ)
    در تابستان 2016 چادلی از تاتنهام به وست برومویچ پیوست. ملی‌پوش اهل بلژیک یک هافبک است و نتوانست در وایت هارت لین انتظارات پوچتینو را برآورده کند.

16- احمد موسی (لسترسیتی)
    احمد موسی در جولای 2016 از زسکا مسکو به لسترسیتی پیوست. این نیجریه‌ای 24 ساله قبل از ترانسفرش به انگلیس برای زسکا 42 گل زده بود.

15- اسلام سلیمانی (لسترسیتی)
    اسلام سلیمانی در تابستان 2016 از اسپورتینگ لیسبون به لسترسیتی پیوست. هافبک الجزایری بعد از قهرمانی خیره کننده روباه‌ها در فصل 16-2015 نظر رانیری را به خود جلب کرد.

14- ابراهیم آفلای (استوک سیتی)
    در تابستان 2015 آفلای از بارسلونا به استوک سیتی پیوست. ملی‌پوش هلندی کارش را در هلند و با آیندهوون آغاز کرده است.

13- عدنان یانوزای (منچستریونایتد)
    یانوزای بازیکن یونایتد است که به طور قرضی به ساندرلند رفته است. ملی‌پوش بلژیکی دوباره با دیوید مویس، سرمربی اسبق شیاطین سرخ در ساندرلند همکاری می‌کند.

12- یونس کابل (واتفورد)
    کابل در آگوست 2016 از ساندرلند به واتفورد پیوست. هافبک اسبق تاتنهام سابقه بازی در تیم ملی فرانسه را هم دارد.

11- موسی دمبله (تاتنهام)
    در سال 2012 دمبله از فولام به تاتنهام پیوست. هافبک بلژیکی بیش از 60 بار در تیم ملی کشورش بازی کرده است.

10- موسی سیسوکو (تاتنهام)
    موسی سیسوکو در تابستان 2016 از نیوکاسل به تاتنهام پیوست. ملی‌پوش فرانسوی بیش از 50 بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است.

9- ژردان شکیری (استوک سیتی)
    شکیری در سال 2015 از اینتر به استوک پیوست. هافبک ملی‌پوش سوئیسی بیش از 50 بازی ملی هم در کارنامه‌اش دارد.

8- احمد المحمدی (هال سیتی)
    در سال 2013 المحمدی از ساندرلند به هال سیتی پیوست. هافبک مصری بیش از 70 بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است.

7- محمد الننی (آرسنال)
    در ژانویه 2016 الننی از بازل به آرسنال پیوست. هافبک مصری بیش از 40 بازی ملی در کارنامه‌اش دارد.

6- ریاض ماحرز (لسترسیتی)
    ماحرز در قهرمانی لستر در فصل 16-2015 نقش چشمگیری داشت و توانست توجهات را به خود جلب کند. مهاجم الجزایری به عنوان بهترین بازیکن سال آفریقا هم انتخاب شد.

5- ایلکای گوندوغان (منچسترسیتی)
    گوندوغان در تابستان 2016 از دورتموند به من سیتی پیوست. ملی‌پوش آلمانی 20 بازی ملی دارد و 4 گل هم برای تیم ملی کشورش زده است.

4- شکودران مصطفی (آرسنال)
    در تابستان 2016 و در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات مصطفی از والنسیا به آرسنال پیوست. مدافع آلمانی توانسته در این مدت کم خودش را به ترکیب اصلی توپچی‌ها تحمیل کند.

3- انگولو کانته (چلسی)
    در تابستان 2016 کانته از لستر به چلسی پیوست. هافبک فرانسوی به خاطر عملکرد فوق‌العاده‌اش در لستر و قهرمانی به همراه این تیم و البته نقشی که در قهرمانی داشت مشتریان زیادی پیدا کرد.

2- پل پوگبا (منچستریونایتد)
    پوگبا در تابستان 2016 از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست و رکورد نقل و انتقالات را هم شکست. هافبک فرانسوی پیش از این در سال 2012 اولدترافورد را به مقصد یوونتوس ترک کرده بود و 4 سال بعد دوباره بازگشت.

1- مسعود اوزیل (آرسنال)
    اوزیل در تابستان 2013 از رئال مادرید به آرسنال پیوست. او یکی از بزرگترین بازیکنان مسلمان است و از 3 سال پیش که به توپچی‌ها ملحق شده تبدیل به یکی از بزرگترین بازیکنان این تیم شده است.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگر کسی لیگ چمپیونشیب (سطح ۲ انگلیس) رو دنبال میکنه فعلا نیوکاسل صدر نشینه و بعدش برایتون ، لیدز و ردینگ دوم تا چهارم هستند ، نیوکاسل با هدایت بنیتز به احتمال زیاد بر میگرده فصل بعد به لیگ برتر ولی چندتا تیم هستند که دوست دارم اونها هم بالاخره برگردند یکیش لیدز هست یکی فولام و کیو پی آر که چند ساله وسط جدول جاخوش کردند یکی هم استون ویلا که پارسال سقوط کرد و امسال هم متاسفانه وسط جدوله و امیدش به صعود کمه از اون طرف بلک برن که فاتح برتر هم بوده خطر سقوط به دسته ۱ رو امسال داره !
    پ.ن : چمپیونشیب ۲۴ تیمی هست.
    پ.ن ۲ : واسه ناتینگهام و بیرمنگام هم دلم تنگ شده همچنین بورنموث که الان دسته ۲ هستش یعنی سطح ۴ !
    Last edited by Captain_America; 20-01-2017 at 21:45.

12. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگر کسی لیگ چمپیونشیب (سطح ۲ انگلیس) رو دنبال میکنه فعلا نیوکاسل صدر نشینه و بعدش برایتون ، لیدز و ردینگ دوم تا چهارم هستند ، نیوکاسل با هدایت بنیتز به احتمال زیاد بر میگرده فصل بعد به لیگ برتر ولی چندتا تیم هستند که دوست دارم اونها هم بالاخره برگردند یکیش لیدز هست یکی فولام و کیو پی آر که چند ساله وسط جدول جاخوش کردند یکی هم استون ویلا که پارسال سقوط کرد و امسال هم متاسفانه وسط جدوله و امیدش به صعود کمه از اون طرف بلک برن که فاتح برتر هم بوده خطر سقوط به دسته ۱ رو امسال داره !
    پ.ن : چمپیونشیب ۲۴ تیمی هست.
    پ.ن ۲ : واسه ناتینگهام و بیرمنگام هم دلم تنگ شده همچنین بورنموث که الان دسته ۲ هستش یعنی سطح ۴ !
    جدول لیگ به این صورت هست (همگی ۲۶ بازی انجام دادن):

۱ براتیون ۵۷
    ۲ نیوکاسل ۵۵
    ۳ لیدز ۴۸

14. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی: کلودیو رانیری اخراج شد

لستر سیتی 7 بازی از 9 بازی اخیرش رو شکست خورده و یک امتیاز بالاتر از منطقه سقوط هست

بازی بعدی لستر در لیگ برتر مقابل لیورپول هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •