تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: راهنمایی در مورد کارت گرافیکم!

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

ضمنا شما چقدر کلید کردین روی سایت! خیلی از برندهای چینی اصلا سایت ندارند دوست من! مثلا من میخواست مودم وایرلس بگیرم مد نظر خودم مدل tp-link بود ولی از چند مغازه دار سوال کردم گفتند مدل goldweb رو بگیر گفتم برای چی گفتند مارک tp-link با اینکه برند معروفی هست ولی مرجوعی زیاد داره ولی مودم goldweb که نه سایتی داره نه برند معروفی هست اصلا مرجوعی نداره و کیفیتش هم خیلی عالیه!پس اگه تو سایت دیجی کالا سرچ کنی در رابطه با شاتل تک در بخش اظهار نظر کاربران میبینی هم در مورد گیرنده دیجیتال و هم مودم همه کاربران از کیفیت بالای این محصول خیلی راضیند میخوای یه سرچ کن تو دیجی کالا دوست من!!
    1: دوست عزیز احتمال 99% سر همون مودم هم سرتون کلاه گذاشتن!
    چون goldweb یک شرکت طراحی سایت هست نه تولید مودم...
    برندی های معتبری مثل TP-Link مرجوعی زیادی ندارند! از 3~4 سال پیش از 4 تا مودم TP-Link استفاده میکنم و فقط یک مورد برای یکیشون مشکل ایجاد شده که حتی با تموم شدن دوره گارانتی تعویض، با مودم اکبند تعویض کردند.

2:گیرنده هایی که شما میفرماید هم همشون زیر سر همن مت کامپیوتر ( میلاد افزار ) هست!
    یعنی برای شما طبیعی هست که هم کارت گرافیک و هم گیرنده های این برند فقط در چند تا سایت ایرانی موجوده و در هیچ سایت و فروشگاه خارجی موجود نیست؟

این میلاد افزار بقدری مسخره هست که بلد نیست برای خودش سایت طراحی کنه!
    لینک معرفی شرکت به این ادرسه:
    file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/darbare%20ma.pub
    در معرفی شرکتش هم نوشته:
    شرکت میلاد افزار تبریز، طراح و سازنده دستگاه های بسته بندی فرم فیل سیل
    این شرکت کارت گرافیک شما رو گارانتی کرده؟ واقعا چقدر میتونه معتبر باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

نخیر دوست عزیز من مودم 8968 خردیم و ازش راضیم ضمنا سایت مت کامپیوتر اینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه میلاد افزار تبریز!!!لطفا دقت کن!حالا گیریم که مودم من فیک هست پس این قطعات خوب رو کی زده حتما یک نفر شخصا زده واقعا خنده اور هست!! نظرتون راجع به afox نگفتین حتما اینم تقلبیه و ساخت یک نفره!!!!!!!!!

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

نخیر دوست عزیز من مودم 8968 خردیم و ازش راضیم ضمنا سایت مت کامپیوتر اینه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه میلاد افزار تبریز!!!لطفا دقت کن!حالا گیریم که مودم من فیک هست پس این قطعات خوب رو کی زده حتما یک نفر شخصا زده واقعا خنده اور هست!! نظرتون راجع به afox نگفتین حتما اینم تقلبیه و ساخت یک نفره!!!!!!!!!
    پایین سایت رو بخونید نوشته:
    کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق یه شرکت میلاد افزار می باشد
    گارانتی گیرنده های برند شاتل تک هم میلاد افزار هست!

یعنی:
    مت کامپیوتر = میلاد افزار

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

نظرتون رو راجع به بقیه سوالم نفرمودید!!!

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من از زندگی نا امید شدم هنوز این بحث ادامه داره بابا داره سرت کلاه میزاره خود ایران که چیزی تولید نمیکنه پس از خارج وارد میشه پس وقتی سرچش میکنی باید تو سایت های خارجی هم وجود داشته باشه 1234564555554996977796979500706055597944403 بهت گفتن تو هنوز داری چونه میزنی بابا تو پاچت کردن عامو توپاچت رو نگاه کن میبینیش سرت کلاه گزاشته از همینایی که ملکه انگلیس هم سرش میزاره یه پر هم بیشتر داره مال تو

6. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نظرتون رو راجع به بقیه سوالم نفرمودید!!!
    بقیه سوال ها رو ول کن تا حالا گوشی طرح اصلی دیدی؟ میدونی کیفیتش با اصلیش چقدر زیاده؟ خب بالاخره یه جایی تولید شدن شاید یه نفر بخره و ازش راضی هم باشه شاید گارانتی هم داشته باشه! ولی در هر صورت از نمونه اصلی ضعیفتره
    الان هم کسی به شما نگفت کارتت بدرد نخوره و بندازش دور
    ما گفتیم کارت شما نسبت به نمونه اصلی خیلی ضعیفتره(ممکنه کاربرد شما جوری باشه که اصلا متوجه این ضعف نشی)
    من خودم 5670 داشتم با 7770 عوضش کردم هنوز متوجه تغییری نشدم!(چون هنوز وقت نکردم بازی نصب کنم)
    دلیلی هم نداره ناراحت باشید پیش میاد دیگه شما 400 تومن دادید 2 ساله دارید استفاده میکنید بفروشیدش و یکی دیگه بهترشو بخره منتها نه از برند) اگرم راضی هستید ازش مبارکتون باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوست عزیز اولا من 237 هزار تومات خردیم دوما من انواع بازی از جمله crysis 2 و crysis 3 farcry3 assisian creed 4 رو با رزولیشن 1440 900 براحتی اجرا میکنم! ضمنا من کارم گیمینگ هست!من با این پولی که دادم یک کارت gddr5 گرفتم در صورتی که به قول شما از برندهای مطرح دنیا مثل asus giga msi کارت میگرفتم باید سراغ کارت gddr3 میرفتم که سرعتش نصف مال من هست!پس من ضرر نکردم ضمنا اگه یک کارت 550 برند گیگا میگرفتم باید حدود 500 هزار تومان میدادم !! ضمنا کارت گرافیک من از لحاظ قطعات با برندهای مشهور هیچ فرقی نداره فقط برندش شاتل تک هست همین و بس!من تازه چند وقت پیش کارتم رو اورکلاک کردم و جالبه که با دمای استرس که به 70 درجه رسید و ماندگار بود فرکانس هسته رو به 890 و فرکانس شیدر رو به 1780 رسوندم تازه با همین دمای ثابت کلاکش داشت بالا میرفت من کل کلاکش رو به حالت کارخانه ریست کردم!پس کارت من توانایی اورکلاک زیادی داره!!!

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوست عزیز اولا من 237 هزار تومات خردیم دوما من انواع بازی از جمله crysis 2 و crysis 3 farcry3 assisian creed 4 رو با رزولیشن 1440 900 براحتی اجرا میکنم! ضمنا من کارم گیمینگ هست!من با این پولی که دادم یک کارت gddr5 گرفتم در صورتی که به قول شما از برندهای مطرح دنیا مثل asus giga msi کارت میگرفتم باید سراغ کارت gddr3 میرفتم که سرعتش نصف مال من هست!پس من ضرر نکردم ضمنا اگه یک کارت 550 برند گیگا میگرفتم باید حدود 500 هزار تومان میدادم !! ضمنا کارت گرافیک من از لحاظ قطعات با برندهای مشهور هیچ فرقی نداره فقط برندش شاتل تک هست همین و بس!من تازه چند وقت پیش کارتم رو اورکلاک کردم و جالبه که با دمای استرس که به 70 درجه رسید و ماندگار بود فرکانس هسته رو به 890 و فرکانس شیدر رو به 1780 رسوندم تازه با همین دمای ثابت کلاکش داشت بالا میرفت من کل کلاکش رو به حالت کارخانه ریست کردم!پس کارت من توانایی اورکلاک زیادی داره!!!
    من دیگه حرفی ندارم
    میرم یدونه از این کارتی که شما میگی بخرم!
    طرف 770 داره این همه ازش تعریف نمیکنه!

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من دیگه حرفی ندارم
    میرم یدونه از این کارتی که شما میگی بخرم!
    طرف 770 داره این همه ازش تعریف نمیکنه!
    770 سگه کیه تیتان بلک داره حتی از شکلش هم تعریف نمیکنه چه برسه به کیفیت و ....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوست من چرا شما به نوع برند حساسیت دارین اینهمه برند چینی از معروف تا غیر معروف مثل کارت گرافیک من تو بازار ریخته!مهم کارایی و خدمات پس از فروش و قیمت مناسب و نوع قطعات که ازش استفاده شده هست!من نمیگم کارت من از کره مریخ اومده منظور من اینه که با توجه به پولی که دادم فراتر از اون نصیب من شد دوست پروفشنال من از شما بعیده!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •