تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 71

نام تاپيک: مشکل در وصل شده به سرور smart hub سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
    منهم اين مشكلو دارم با سام سرويس هم كه صحبت كردم همون جوابيو كه به دوستمون دادن به منم گفتن ،فقط اين دكمه هايي كه ناظر محترم گفتن ،توي كنترل هوشمند نداره كه بشه سرورها را تغيير داد، لطفا راهنمايي ميفرماييد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
    منهم اين مشكلو دارم با سام سرويس هم كه صحبت كردم همون جوابيو كه به دوستمون دادن به منم گفتن ،فقط اين دكمه هايي كه ناظر محترم گفتن ،توي كنترل هوشمند نداره كه بشه سرورها را تغيير داد، لطفا راهنمايي ميفرماييد
    دوست عزیز
    به این تایپیک مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام من هم مدل 6450 دارم اسمارت اصلان بروز رسانی نمیشه وتا بروز رسانی نشه وارد صفحه اسمات هاپ هم نمیشه .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من هم مدل 6450 دارم اسمارت اصلان بروز رسانی نمیشه وتا بروز رسانی نشه وارد صفحه اسمات هاپ هم نمیشه .
    دوست عزیز
    در همین تایپیک مشگل را توضییح داده ایم صبور باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام .دوست عزیز بیزحمت در مورد این قسمت [
    • دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄] بیشتر توضیح بده من مدل 6450 دارم و روی کنترول عدد یا این علامتهارو نداره , بیزحمت بگو چه طور باید منو تغییر کشورهارو بیارم خیلی ممنون.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام .دوست عزیز بیزحمت در مورد این قسمت [
    • دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄] بیشتر توضیح بده من مدل 6450 دارم و روی کنترول عدد یا این علامتهارو نداره , بیزحمت بگو چه طور باید منو تغییر کشورهارو بیارم خیلی ممنون.
    دوست عزیز
    این علایم روی کنترول معمولی است و شما باید از این نوع کنترول استفاده کنید
    تمامی کنترول های معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند و مدل کنترول معمولی شما
    TM1360C است که می توانید از نمایندگی ها و یا کنترول فروشی ها تهیه نمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من دو روز قبل به اسمارت هاپ وصل شدم و وارد اسكايپ و اپيكشين هواشناسي ACCWATER وچندتا ديگر دانلود كردم كارميكرد.
    مدل تلويزيون UA40F5300 از خارج خريدم زبان انگلسي بود.
    امروز كه وارد منومخفي شده ام ((( البته با كمك آقاي متين پور))) و منو ان تلويزيون فارسي كردم ديگر اسمارت هاپ كار نميكنه ؟
    اينترنت وصل ميشه ومروگر كارميكنه اما اسمارت هاپ نه هواشناسي ؟ اسكايپ ؟صرافي؟
    به نظر شما تلويزيون را به حالت اول بازگرددانم درست ميشه؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من دو روز قبل به اسمارت هاپ وصل شدم و وارد اسكايپ و اپيكشين هواشناسي ACCWATER وچندتا ديگر دانلود كردم كارميكرد.
    مدل تلويزيون UA40F5300 از خارج خريدم زبان انگلسي بود.
    امروز كه وارد منومخفي شده ام ((( البته با كمك آقاي متين پور))) و منو ان تلويزيون فارسي كردم ديگر اسمارت هاپ كار نميكنه ؟
    اينترنت وصل ميشه ومروگر كارميكنه اما اسمارت هاپ نه هواشناسي ؟ اسكايپ ؟صرافي؟
    به نظر شما تلويزيون را به حالت اول بازگرددانم درست ميشه؟؟
    دوست عزیز
    می تونید امتحان کنید و جواب تان را برای ما هم بگذارید و ممکن است موثر باشد چون کد کشور شما قبلا روی کشور دیگر بوده و شما با تغییر زبان کد کشور را هم تغییر دادید و خود بخود وارد سیستم ایران شدید که در حال حاضر سایت سامسونگ ایران مشگل دارد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من هم از دبی سری f8000 اوردم به سرور وصل نمیشد با منو مخفی تیونر دیجیتال و زبان فارسی رو اضافه کردم ولی مهم برام سمارت هاب است که کار نمیکنه
    نمیدونم چکارش کنم.تنظیماتی هست که بشه تو منو مخفی انجام داد تا به سرور وصل بشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من هم از دبی سری f8000 اوردم به سرور وصل نمیشد با منو مخفی تیونر دیجیتال و زبان فارسی رو اضافه کردم ولی مهم برام سمارت هاب است که کار نمیکنه
    نمیدونم چکارش کنم.تنظیماتی هست که بشه تو منو مخفی انجام داد تا به سرور وصل بشه
    دوست عزیز
    یا باید صبر کنید که سرورهای ایران درست شود ویا اینکه سیستمتان را به حالت قبل از فعال سازی دیجیتال و فارسی ساز تان برگردانید و امتحان کنید ببینید به اسمارت هاب وصل میشوید یا نه؟ و یا از تایپیک زیر استفاده کنید ببیند در سیستم شما موثر است یا نه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •