تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 38 از 38

نام تاپيک: بحث - سبک زندگی دانش آموزی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

با یه چندتا رشته مهندسی دیگه + معلم یا استاد دانشگاه هم میشه شد (معلمی هم یه کم پارتی بازی شده)
    بله حرف شما درسته ... ولی راهکار چیه؟ مگه با دانشگاه رفتن جور دیگه هم میشه کار پیدا کرد؟
    قبلا فقط دانشاه دولتی بود اونایی هم که فارق التحصیل میشدن کار براشون پیدا میشد
    الان همه میرن دانشگاه و خیلیا که کارآزاد و کاسبی قرار بکنن دیرتر وارد بازار کار میشن و 4 سال از وقتشو رو گرفته میشه!
    دانشگاه هم مجبوری بری چون اگه نری برات کلی حرف در میارن یا اگه پسر باشی باید بری سربازی!
    .

شما دنبال کار دولتی هستید درسته ؟ کار دولتی اگر پارتی گردن کلفت دارید مشکلی نیست اما اگر ندارید هر توانایی علمی هم دارید کلا فراموشش کنید

و اما بازار کار خصوصی که صحبتش روکردیم لیسانستون رو در یک رشته خوب ( از نظر بازار کاری ) بگیرید و در حین تحصیل توانایی های منطبق با بازار کار
    رو تقویت کنید در این صورت با داشتن مدرک + توانایی + و بعلاوه کمی پارتی و اشنا داشتن کار پیدا میکنید

.

2. 2 کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sasansamiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

.

شما دنبال کار دولتی هستید درسته ؟ کار دولتی اگر پارتی گردن کلفت دارید مشکلی نیست اما اگر ندارید هر توانایی علمی هم دارید کلا فراموشش کنید

و اما بازار کار خصوصی که صحبتش روکردیم لیسانستون رو در یک رشته خوب ( از نظر بازار کاری ) بگیرید و در حین تحصیل توانایی های منطبق با بازار کار
    رو تقویت کنید در این صورت با داشتن مدرک + توانایی + و بعلاوه کمی پارتی و اشنا داشتن کار پیدا میکنید

حرف منطقی : هیچی درس نخونید برای آینده تون هم تلاش نکنید امداد غیبی کار میرسه این هم جرف منطقی ; )
    .
    سلام
    شما کلا خیلی عاشق درس و مشقی میشه بفرمایید که چه خیری از درس دیدی که این جوری می گی؟
    خود من بیچاره باید
    [حذف شد] 8قرن پیش [حذف شد]حافظ رو حفظ کنم که توی امتحان 1 نمره بیشتر بگیرم.
    حالا ای کاش[حذف شد] به درد روزگار می خورد.بعدشم که شما میای این گونه از درس تعریف می کنی ادم می مونه که سرشو تو کدوم دیوار بزنه.
    یا برای مثال شما میگی که
    در دانشگاه رشته خوب و نمرات خوب و کار عملی هم بلد باشی بدون پارتی کار پیدا می کنی.
    ,خیلی عذر می خواهم عمه جان بنده هم اگر این ها رو داشت و بهشون می رسید الان فاطمه مقیمی بود.
    توقع چی داری؟؟

Last edited by Atghia; 11-01-2014 at 23:39. دليل: حذف الفاظ توهین آمیز

4. 2 کاربر از sasansamiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اگه تحصیل خوب نیست ، ترک تحصیل کنید ، خیلی راحت .

6. 5 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

اگه تحصیل خوب نیست ، ترک تحصیل کنید ، خیلی راحت .
    خوب ما میریم پی ترک تحصیل مون شما هم دیگه سنگ درس رو به سینه تون نزنید خواه شما خواه دیگری.
    و من هم امیدی به این درس خوندن ندارم و اگر هم می خونم به خاطر اینه که والدین من چه گناهی کردن که توی اشنایان پسر اونها باید ترک تحصیلی باشه؟؟

8. 2 کاربر از sasansamiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خوب ما میریم پی ترک تحصیل مون شما هم دیگه سنگ درس رو به سینه تون نزنید خواه شما خواه دیگری.
    و من هم امیدی به این درس خوندن ندارم و اگر هم می خونم به خاطر اینه که والدین من چه گناهی کردن که توی اشنایان پسر اونها باید ترک تحصیلی باشه؟؟
    سنگ چیزی رو به سینه نمیزنم ، کاملا جدی گفتم ، اگه آینده ی خوبی نمیبینید برای خودتون با درس خوندن ، بی شک باید سراغ جای دیگه ای برای موفقیت برید.

برای دیگران زندگی نکنید ...

پدر و مادر از یه فرزند تحصیلکرده خوششون نمیاد ، از یه فرزند موفق خوششون میاد. هرکجا حس میکنید موفق تر هستید ، برید اونجا ...

10. 4 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سنگ چیزی رو به سینه نمیزنم ، کاملا جدی گفتم ، اگه آینده ی خوبی نمیبینید برای خودتون با درس خوندن ، بی شک باید سراغ جای دیگه ای برای موفقیت برید.

برای دیگران زندگی نکنید ...

پدر و مادر از یه فرزند تحصیلکرده خوششون نمیاد ، از یه فرزند موفق خوششون میاد. هرکجا حس میکنید موفق تر هستید ، برید اونجا ...
    درد من هم اینه که زیرش خط کشیدم.ولی شاید باورتون نشه ولی از دیروز نظراتم نم کشیده و الان کلا درگیر این بحثم و دقیقا نمی دونم چی بگم ولی اینومیدونم که برای موفقیت باید تاپ باشی که یه کار سخته و مشکل من با اینه.یکی بیاد اینو برام حل کنه که چطور میشه تاپ بود؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

درد من هم اینه که زیرش خط کشیدم.ولی شاید باورتون نشه ولی از دیروز نظراتم نم کشیده و الان کلا درگیر این بحثم و دقیقا نمی دونم چی بگم ولی اینومیدونم که برای موفقیت باید تاپ باشی که یه کار سخته و مشکل من با اینه.یکی بیاد اینو برام حل کنه که چطور میشه تاپ بود؟
    تو تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه عکسی دیدم ، گمانم اینجا به درد بخوره :

گذشته از این مسائل ، زندگیتون رو اونجور که دوست دارید انجام بدید ، شاید اصلا دوست ندارید تاپ باشید ، شاید اصلا حوصله ی موفقیتهای بزرگ رو ندارید و یه زندگی عادی براتون لذتبخشتره ، بایدی وجود نداره و این زندگی شماست . اگه به کاری که میکنید ایمان داشته باشید ، مطمئن باشید که میتونید دیگران رو به راحتی قانع کنید که همراهیتون کنند در رسیدن به هدفتون .

13. 4 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

خیلی عذر می خواهم عمه جان بنده هم اگر این ها رو داشت و بهشون می رسید الان فاطمه مقیمی بود.
    توقع چی داری؟؟
    دو حالت بیشتر نداره :

یا درس میخونید و در کنارش برای بازار کار اماده میشید و وقتی فارغ التحصیل شدید برای کار اماده هستید
    یا خوب تلاش نمیکنید و به خیل عظیم بیکاران که زمین و زمان رو مقضر میدونند غیر از خودشون ملحق میشید
    انتخاب با شماست

و اگر علاقه ای به درس ندارید میتونید به قول دوستان دنبال علایقتون برید.. میتونید یک بازاری موفق باشید

.

15. این کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •