تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 72

نام تاپيک: خواندن کتاب جعفر نژاد ++c

داره خودمونی میشه Algo.Bits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اینو خودت 3/4 بار ببینی با دقت میفهمی چی بچیه.
    این فقط عدد میگیره و بزرگ و بزرگترین رو نشون میده و شماره دانشجویی نداره.
    من نمیدونم این جعفر نژاد چی از جون این دانشجوها میخواد اه اه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی اگر بفرض صورت مساله بجای معدل دانشجویان مقایسه اعداد حقیقی باشه و شامل منفی هم باشه برنامه شما درست کار نمیکنه. یعنی اگر بفرض به این برنامه 5- ، 22- و 24 بدیم 5- رو جواب نمیده.

داره خودمونی میشه shekoofeh14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فکرکنم درست شد! *نکتش این بود که اولین ورودی هم ماکسیمم مطلقه هم دومین ماکسیمم!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه Expert32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    جزیره!

پيش فرض

ولی اگر بفرض صورت مساله بجای معدل دانشجویان مقایسه اعداد حقیقی باشه و شامل منفی هم باشه برنامه شما درست کار نمیکنه. یعنی اگر بفرض به این برنامه 5- ، 22- و 24 بدیم 5- رو جواب نمیده.
    اصلا شما بگو اعداد نجومی بجای معدل, مهم نیست! یه الگوریتم سادست 2 تا دونه مقایسه ساده داخلشه! دیگه این کلا چی هست که بخواد رو مثبت درست باشه رو منفی غلط؟؟!
    من 20 بار اعدادی که نوشتین رو تست کردم در حالات مختلف و هیچ مشکی وجود نداشت. تنها چیزی که هست و مهم نیست اینه که مقدار اولیه متغییر ها 0 هست که میشه براحتی تغییرش داد.
    فایل باینری:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همیشه کد رو خودتون بنویسید اصلا به کد دیگران نگاه نکنید
    شدیدا مخالفم. بهترین راه تو هر کاری نه فقط برنامه نویسی اینه که شما نمونه های مختلف رو ببینید و ایده بگیرید.
    یه کتاب (آموزش هر علومی که تو جهان شناخته شده) به من نشون بدید که داخلش مثال و نمونه نباشه!
    یه معلم روی کره زمین به من معرفی کنید که بدون هیچ مثال و نمونه جوابی درس بده بعدشم امتحان بگیره!
    ....
    Last edited by Expert32; 06-08-2013 at 16:40.

4. این کاربر از Expert32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض تمرین 4

ممنون از توصیه هاتون! اگه موافق باشیدسوال بعدی: برنامه ای بنویسید که یک عدد اعشاری مثل 643.21 را خوانده، وارون آن را بیابد. وارون این عدد 12.346 است. ( برنامه وارون عدد صحیح میتونم بنویسم ولی با اعشار نتونستم)

داره خودمونی میشه Algo.Bits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اصلا شما بگو اعداد نجومی بجای معدل, مهم نیست! یه الگوریتم سادست 2 تا دونه مقایسه ساده داخلشه! دیگه این کلا چی هست که بخواد رو مثبت درست باشه رو منفی غلط؟؟!
    من 20 بار اعدادی که نوشتین رو تست کردم در حالات مختلف و هیچ مشکی وجود نداشت. تنها چیزی که هست و مهم نیست اینه که مقدار اولیه متغییر ها 0 هست که میشه براحتی تغییرش داد.
    فایل باینری:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شدیدا مخالفم. بهترین راه تو هر کاری نه فقط برنامه نویسی اینه که شما نمونه های مختلف رو ببینید و ایده بگیرید.
    یه کتاب (آموزش هر علومی که تو جهان شناخته شده) به من نشون بدید که داخلش مثال و نمونه نباشه!
    یه معلم روی کره زمین به من معرفی کنید که بدون هیچ مثال و نمونه جوابی درس بده بعدشم امتحان بگیره!
    ....
    شما اصلا متوجه منظورم نشدین منظور من اصلا این نبود که مثال بده! مسلما هر کتاب برنامه نویسی باید کلی مثال درش باشه، اما منظور این بود که در حل تمرین و نوشتن برنامه اگر کسی به مشکل خورد بخصوص اگر کسی که میخواد از پایه و ابتدا الگوریتم و برنامه نویسی یادبگیره اگر بجای اینکه بهش راهنمایی کردکه خودش برنامه رو بنویسه بهش مستقیما جواب یا سورس کد داد به ضررشه اینجوری بجای اینکه خودش فکر کنه و کد بزنه و بهتر یاد بگیره صرفا به جواب یکنفر دیگه رسیده، توصیه من به ایشون برای این بود که سورس رو نگاه نکنه. برنامه شما هم سورس نداشت یه فایل exe بود که OS من اصلا exe اجرا نمیکنه به هر حال اگر تست کردین درسته حتما درسته دیگه چون خیلی چیز ساده ییه...

7. 2 کاربر از Algo.Bits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

ممنون از توصیه هاتون! اگه موافق باشیدسوال بعدی: برنامه ای بنویسید که یک عدد اعشاری مثل 643.21 را خوانده، وارون آن را بیابد. وارون این عدد 12.346 است. ( برنامه وارون عدد صحیح میتونم بنویسم ولی با اعشار نتونستم)
    كجاش مشكل داري؟

Mehrdad Sh.

9. این کاربر از mehrdad_joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با اعشار بلد نیستم وارون چطور بدست میاد! باید برنامه طوری نوشته بشه که قبل و بعد اعشار را جداگانه تشخیص بده؟
    Last edited by shekoofeh14; 07-08-2013 at 11:52.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

با اعشار بلد نیستم وارون چطور بدست میاد! باید برنامه طوری نوشته بشه که قبل و بعد اعشار را جداگانه تشخیص بده؟
    آره.
    براي بدست اوردن تعداد ارقام اعشار،اون عدد رو تا زماني كه اعشارش برابر صحيحش نشده در ده ضرب كن.
    براي بدست آوردن تعداد ارقام صحيح ،عدد رو تا زماني كه مقدار صحيحش صفر نشده بر ده تقسيم كن.
    براي ادامه راههاي متفاوتي وجود داره.
    خودت روش فكر كن چون چيزي نيست كه نتوني ؛)

Mehrdad Sh.

12. این کاربر از mehrdad_joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان متاسفانه نتونستم حلش کنم! بعداز اعشار و قبل از اعشارو مثل دوتا عدد جدا برخورد میکنه و وارونشون میکنه! ولی اعشار یعنی نقطش درست بین اعداد قرار نمیگیره! !

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

دوستان متاسفانه نتونستم حلش کنم! بعداز اعشار و قبل از اعشارو مثل دوتا عدد جدا برخورد میکنه و وارونشون میکنه! ولی اعشار یعنی نقطش درست بین اعداد قرار نمیگیره! !
    ميشه الگوريتم يا همون روش حل مسئله تون رو توضيح بديد؟

Mehrdad Sh.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •