تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 21 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 203

نام تاپيک: بهترین لپ تاپ برای بازی با قیمت 2.5 تا 3 تومن؟؟!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

acer v3 گرافیکش gt640 هست، 710 از کجا اومد؟؟؟؟
    آقا همین v3 بگیر ضرر نمیکنی خودم دارم الان 5 ماه روزی بالای 10 ساعت کار میکنم اگه خودم چشم نزنم آخ نگفته!!
    در ضمن چیه زی500 از v3 بالاتره به نسبت قیمتش که بعضی ها به شدت میگن فقط z500 ؟؟؟

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

برا فیلم باز هایی که بودجه کم دارن v3 بهتره !
    اما برای گیم زد پونصد چون گرافیکش 645 هستش.

3. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

درود،
    من خودم از خرید HP واسه برادرم تجربه خوبی ندارم.
    اما لطفا اعتبار DELL رو اینگونه زیر سوال نبرید، لپ تاپ دل سری LATITUDE جزو بهترین مدل های بازار هستند که الان در بازار نزدیک 6 میلیون تومان قیمت دارند.
    دوست عزیز کیفیت به این نیست که بگی لپ تاپ من ان میلیونه و بهترین لپ تاپ دنیاست
    مهم اینه که تو قیمت بسیار پایین اون لپ تاپ خوب کار کنه
    یکی از دلایلی کحه می گن اپل بده همینه که قیمتش خیلی بالاست در برابره کانفیگی که میده البته اگر شخصی کمتر چیزی از مسایل لپ تاپ بدونه و از سخت افزار خبر داشته باشه می فهمه که کانفیگ اپل در برابره قیمتش خوبه اما بالاخره همه که نباید تو کاره لپ تاپ باشن

5. 3 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با شما کاملا موافقم که قیمت پایین و کارایی مناسب.

یک تجربه شخصی:
    من سال ها ست Latitude دارم،
    زمانی که شما لپ تاپ دل سری Inspiron رو با (کانفیگ مشابه سخت افزاری) در مقابل دل سری Latitude قرار بدید، از لحاظ قیمت دقیقا دوبرابر سری Inspiron قیمت داره.
    اما وقتی باهر دو کار کنید متوجه میشید که از لحاظ قدرت سخت افزاری و استحکام Latitude زمین تا آسمون از Inspiron سر تر هستش.

راستی، مخلص چوک بندری هم هستیم
    دوست عزیز کیفیت به این نیست که بگی لپ تاپ من ان میلیونه و بهترین لپ تاپ دنیاست
    مهم اینه که تو قیمت بسیار پایین اون لپ تاپ خوب کار کنه
    یکی از دلایلی کحه می گن اپل بده همینه که قیمتش خیلی بالاست در برابره کانفیگی که میده البته اگر شخصی کمتر چیزی از مسایل لپ تاپ بدونه و از سخت افزار خبر داشته باشه می فهمه که کانفیگ اپل در برابره قیمتش خوبه اما بالاخره همه که نباید تو کاره لپ تاپ باشن

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

برخی از دوستان چون خودشون یه لب تاپ از یه مارک خاص دارند اصرار دارند که بهترین لب تاپ همونه و بقیه آشغالند. چرا؟! . تجربه بهترین ملاکه و افراد تجربه شونو بدون غلو کردن بگند و سعی نکنند برای برندها و مارکهای دیگه نسخه بپیچند. لطف کنید و فقط تجربه خودتونو بگین. درضمن هر برندی در سالهای مختلف مدلهای خوب و بد داشته. پس همه رو با یه چوب نزنین.

تجربه من برای شما: MSI مدل های کلاسیک cx61 با پردازنده های i7 و i5 با قیمتهای 2700 و 2300 که بجز پردازنده در باقی موارد مشابه هستند. مدل i5 الان خیلی خیلی مقرون به صرفه هستش(2300 ) اگه گرونش نکنند. مشخصات اصلی:
    پردازنده:ایوی بریج i5 3210M 2.5Ghz up 3.1Ghz 3MB و i7 3630QM 2.4Ghz up 3.4Ghz 6MB - رم 6GB DDR3 - دو گرافیک همزمان NVIDIA GT645m & intel HD 4000 - وزن: 2.4 کیلوگرم - تصویر HD براق 15.6 اینچ
    مزایا: کیفیت خیلی خوب و خرابی گزارش شده بسیار کم در این سری. قیمت بسیار مناسب مخصوصا مدل i5 ، کولینگ خوب و گارانتی خوب ماتریس.
    ایراد: دیزاین خیلی کلاسیک و قدیمیه.

ایسوس هم خیلی خوبه اما اخیرا خیلی قیمتهاشو برده بالا . درکل مدل n46vz-A مدل خیلی خوبیه با قیمت حدودا 3 میلیون تومن(البته اگر 14 اینچی به کارتون بیاد). که مشخصاتش تقریبا با MSI i5 بالائی یکیه اما کارت گرافیکش 650M هستش که قویتر از قبلیه. هرچند کارت گرافیکش از نوع DDR3 هستش که کمی از DDR5 ها کندتره
    مزایا: طراحی زیبا
    Last edited by parsicola; 28-05-2013 at 14:23.

8. 3 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

msiبرخی از دوستان چون خودشون یه لب تاپ از یه مارک خاص دارند اصرار دارند که بهترین لب تاپ همونه و بقیه آشغالند. چرا؟! . تجربه بهترین ملاکه و افراد تجربه شونو بدون غلو کردن بگند و سعی نکنند برای برندها و مارکهای دیگه نسخه بپیچند. لطف کنید و فقط تجربه خودتونو بگین. درضمن هر برندی در سالهای مختلف مدلهای خوب و بد داشته. پس همه رو با یه چوب نزنین.

تجربه من برای شما: MSI مدل های کلاسیک cx61 با پردازنده های i7 و i5 با قیمتهای 2700 و 2300 که بجز پردازنده در باقی موارد مشابه هستند. مدل i5 الان خیلی خیلی مقرون به صرفه هستش(2300 ) اگه گرونش نکنند. مشخصات اصلی:
    پردازنده:ایوی بریج i5 3210M 2.5Ghz up 3.1Ghz 3MB و i7 3630QM 2.4Ghz up 3.4Ghz 6MB - رم 6GB DDR3 - دو گرافیک همزمان NVIDIA GT645m & intel HD 4000 - وزن: 2.4 کیلوگرم - تصویر HD براق 15.6 اینچ
    مزایا: کیفیت خیلی خوب و خرابی گزارش شده بسیار کم در این سری. قیمت بسیار مناسب مخصوصا مدل i5 ، کولینگ خوب و گارانتی خوب ماتریس.
    ایراد: دیزاین خیلی کلاسیک و قدیمیه.

ایسوس هم خیلی خوبه اما اخیرا خیلی قیمتهاشو برده بالا . درکل مدل n46vz-A مدل خیلی خوبیه با قیمت حدودا 3 میلیون تومن(البته اگر 14 اینچی به کارتون بیاد). که مشخصاتش تقریبا با MSI i5 بالائی یکیه اما کارت گرافیکش 650M هستش که قویتر از قبلیه. هرچند کارت گرافیکش از نوع DDR3 هستش که کمی از DDR5 ها کندتره
    مزایا: طراحی زیبا
    با شما موافقم من توی این 9 سال با برندهای خیلی مختلف کار کردم البته بعضی مدلها رو برای چند ساعت محض تست و ارتقا و... ولی اینجا بعضی کاربرها نهایتاً دو سه ساله با کالایی به اسم لپ تاپ آشنا شدند و عمده تجربه شون در حد همون یک لپ تاپ شخصی هست و روی همین اصل تعصب روی برند و مدل خاص بخش اصلی نظراتشونه. غیر ممکنه از این افراد بشه نظرات درستی راجع به سایر برندها شنید.
    اصولاً برند هم همه چیز نیست.
    درباره ی msi هم بگم که توی زمینه ی گیم و کفیت ساخت قابل تحسین همیشه دست بالا رو بین لپتاپهای رایج(نه مدلهای کمیاب مثل آلینویر و ...) داره و منم همین رو پیشنهاد میکنم
    در زمینه ی طراحی هم همیشه سونی و hp در کنار مک جزو بهترین ها بودند. البته hp یکی دو ساله طراحیش کمی افت کرده ولی توی سری جدید که توی سایت hp گذاشته شده داره برمیگرده به سبک طراحی آوانتگارد و متمایزی که قبلاً داشت
    Last edited by NorthBridge; 28-05-2013 at 14:06.

10. 2 کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m0fidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ببینید من میدونم بیشترین فروش رو دارن این لپتاپ ها تو دنیا ولی دلیل نمیشه از مک بهتر باشن درسته؟
    بله لپتاپ بهتری سراغ دارم چند پست قبل گفتم acer aspire v3.مطمئنا خیلی بهتر از لنوو هستش.
    i7 .nvidia 710
    خودمم نتونستم از اینترنت پیدا کنم تو مغازه دوستم هست فردا اطلاعاتی ازش میارم ولی قیافش دقیقا اینه قیمت دقیقا 3 تومن
    دوست خوبم این کانفیگ با710 جور در نمیاد یا اینکه قدیمی هست احتمالا گرافیکش 640هست .اگربا710 باشه که خیلی گرونه چون دیگه قدیمی شده تو حول حوش همین قیمت میتونی گرافیک730 بگیری که خیلی قویتر و جدیدتره
    موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان و اساتید لپ تاپ شناس!!
    لطفا لپ تاپی معرفی کنید که این ویژگی ها رو داشته باشه

- صفحه نمایشگر 15 یا 15.6 بسیار با کیفیت و با زاویه دید بالا و مات
    - صفحه کلید با کیفیت و با فاصله بین کلید ها
    - cpu: i7 Bridge یا Ivy B
    - Ram: حداقل 6گیگ، اما ترجیحا 8 گیگ
    - Vga: Nvidia GT قوی برای بازی
    - دارای باتری قوی (مثلا 6 سلولی و از این حرفا)
    - ترجیحا از بین برند های : lenovo, Asus ,Sony,Acer

قیمت: تا 3.200 م

موارد مهم استفاده: کارهای گرافیکی و مالتی مدیا / برنامه نویسی / گیم

خیلی خیلی ممنون میشم که هرچه زودتر راهنمایی بفرمایید

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

با شما کاملا موافقم که قیمت پایین و کارایی مناسب.

یک تجربه شخصی:
    من سال ها ست Latitude دارم،
    زمانی که شما لپ تاپ دل سری Inspiron رو با (کانفیگ مشابه سخت افزاری) در مقابل دل سری Latitude قرار بدید، از لحاظ قیمت دقیقا دوبرابر سری Inspiron قیمت داره.
    اما وقتی باهر دو کار کنید متوجه میشید که از لحاظ قدرت سخت افزاری و استحکام Latitude زمین تا آسمون از Inspiron سر تر هستش.

راستی، مخلص چوک بندری هم هستیم
    من زیاد با مدل های دل و سامسونگ کار نکردم و دقیق بررسی نداشتم اما حرف شما رو هم چون تجربی هست میشه قبول کرد این قانون هم که بهترین کیفیت در کمترین قیمت تو همه چی صدق می کنه حتی تو خرید آدامس! البته اینسپایرون هم لپ تاپ های بدی نزده اما دیزاین قوی ندارن

چَکُ چُکُن بَندِری هم خون گرمن دایی ! ارادتمند

14. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست خوبم این کانفیگ با710 جور در نمیاد یا اینکه قدیمی هست احتمالا گرافیکش 640هست .اگربا710 باشه که خیلی گرونه چون دیگه قدیمی شده تو حول حوش همین قیمت میتونی گرافیک730 بگیری که خیلی قویتر و جدیدتره
    موفق باشی
    دوست عزیز این لپتاپ با این کانفیگ مغازه دوستم هست.نمیدونم شاید اشتباه چاپی داشتن وقت امتحاناته هنوز وقت نکردم برم پیش دوستم چک کنم.در ضمنی دوستی که میگفت بیشتر ادماها ندیدبدیدن و فلان و نظرشون نمیتونه درست باشه جهت اطلاع بنده کارشناسی کامپیوتر ترم اخرم تو کلاسها عملیمون به راحتی حداقل 30 تا لپتاپ دیده میشه .از هر برندی .که چند دفعه با بچه ها مدت زمان بوت ، کفیت متریال ،...با هم تست کردیم کی گفته برند مهم نیست؟من خودم acer دارم ولی اونجور که باید ازش راضی نیستم ولی به این معنا نیست که کل acer رو زیر سوال ببرم.مثلا همین acer بعد سونی بهترین کیفیت صفحه نمایش رو داشت.بقیه مانیتور های لپتاپ به معنای واقعی کلمه اشغال بودن .2 تا از دوستام کارشون فقط لپتاپه تو بازار.این مثالها رو میزنم که بدونید بیخودی نظر نمیدم.از رو تجربه میگم لپ تاپ z500 لپ تاپ انچنان خوبی نیست.بار و بارها این لپتاپ دستم بوده باور کنید حالم ازش بهم میخوره.اصلا تو دیزاینش هیچیش تناسب نداره..
    یا مثلا دوستمون داره میگه LATITUDE دل خیلی خوبه فلان.منم همین نظرو داشتم در مورد سری xps تا موقعی که یدونش رو دیدم ."در ضمن نمگیم شما دروغ میگی یا...حرفتون از روی تجربست که مطمئنا درسته حرفتون"منم فکر میکردم xps جز بهترین سری لپتاپ های دنیاست."حالا فعلا رو همین مدلی که من دیدم صحبت میکنم "تو اولین نگاه یه ایراد اساسی داشت شاید بگین اصلا ایراد نیست.چراغ هارد رو گذاشته بودن پشت صفحه نمایش .اخه کدوم احمقی این کار میکنه اخه ابلح دیزاینر اگه این چراغ نبینی موقع کار کردن با لپتاپ به چه دردی میخوره؟فقط همین نبود دقیقا مثل سری انسپرون بوت طولانی بعد بوت هم یه 5-6 دقیقه ای گیج میزد.اخه شرکتی که این همه ایراد داره چرا باید برم ازش بخرم ؟درسته خیلی عامل هست تو خوب بودن لپتاپ یکیش برند هست. اگه یه لپ تاپ سونی بخرین که کانفیگش به درد شما بخورده مطمئنا پشیمون نمیشین.یا با قدرت ترین لپتاپ xps رو بخرین خوب. اونوقت باید پاشین برین پشت لپتاپ ببینین هارد کار میکنه یا نه .مطمئن باشین برند اولویت اول رو داره.که مطئنا استثناتی هم این بین وجود داره.
    Last edited by vb.mohsen; 28-05-2013 at 22:29.

16. این کاربر از vb.mohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •