تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 41

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید سونی 46hx925 یا ال جی 55lm76100

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام
    شاید اسم تایپیک واسه همه عجیب باشه , ولی الان دلیل این تصمیمم رو میگم , و خواهش میکنم بدون داشتن تعصب به برندخاصی,به من کمک کنید بهترین تصمیم رو بگیرم و بعضی از ابهام هایی که دارم رو واسم رفع کنید
    دوستان بودجه من 6 میلون هست و بعد از حدودا 4 هفته تحقیق و خوندن تایپیک های برندهای مختلف و نظرات دوستان و صحبت با فروشندگان به این نتیجه رسیدم که با توجه به چیزی که از تی وی میخام این 2 گزینه واسه من بهترین هستند و اگه سامسونگ جزء انتخاب هام نیست فقط فقط بخاطر اینه که کیفیت پنلش مثل گذشته نیست (البته سامسونگی که تو ایران هست و به دست ما میرسه و نه اون سفارش اروپایی ها) و گرنه قلبا دلم میخواست سامسونگ بگیرم .
    دوستان , اولین چیزی که از تلویزیون میخام کیفیت تصویره.من زیاد فیلم و سریال و فوتبال (هم میبینم و هم بازی میکنم ) میبینم و اینکه تصویر برش یا پرش نداشته باشه و بتونه فایل های تصویری با حجم و کیفیت بالا رو بدون مشکل پخش کنه در درجه اول اهمیت قرار داره و 3D بودنش و اسمارت بونش زیاد واسم مطرح نیست , چون فیلم های 3D که در سال میاد نهایتا بشن اندازه انگشت های دست.

با توجه به بودجه ای که دارم نظر خودم HX925 (بدون گارانتی5300000) بود ولی از اونجایی که سونی MKV پخش نمیکنه و تمام فیلم ها و سریال های جدید با این فرمت ریلیز میشن یه گشتی تو مدل های ال جی زدم و دیدم اگه خودم رو جمع و جور کنم و با توجه یه تخفیف 20درصدی ال جی شاید بتونم سایز 55 اینچ 76100 رو بگیرم(6400000) که دیگه واسه زیرنویس و MKV هم دیگه مشکل نداشته باشم ولی تو بعضی از تایپیک های ال جی همه میگفتن که کیفیت پخش تصاویر اس دی با ال جی خیلی بد هست و سونی تو اس دی کیفیت بهتری داره
    سوال اولم اینه که این تصاویر اس دی که دوستان میگن از چجور گیرنده ای منظورشون هست ؟یعنی اگه با گیرنده دیجیتال یا ر-س,یور فول اچ دی شبکه های صدا و سیما رو بگیریم باز بی کیفیت نشون میدن رو 76100 ؟
    سوال دوم: کلا تی وی های ال جی خروجی هدفون ندارند ؟
    سوم :اگه سونی بگیرم باید واسه پخش MKV و زیرنویس HD PLAYER بخرم ؟ تو چه حدود قیمتی هستن ؟

من واقعا دلم میخاد که سایز تی وی بزرگ باشه(بخاطر فیلم و فوتبال) ولی بودجم اجازه نمیده 55 اینچ HX750&925 یا 86000 و 96000 بگیرم.

منتظر جواب ها و پیشنهادهای شما دوستان عزیز هستم

HX925 سایز 46 اینچ 4،860،000 تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز فیلیپس برند کشور هلند هستش و این مدلی که من براتون معرفی کردم منتاژ مجارستان هستش . شما می تونید از بانه خرید کنید . همین تلویزیون رو تا تهران یا کرج 120 هزار تومان کرایه حمل می گیرند . من تا حالا خرید های زیادی داشتم و می تونم یه چند نفر مطمئن هم بهتون معرفی کنم . ولی اگه بازم فیلیپس رو نپسندیدی روی سونی hx925 شک نکن چون هیچ کدوم از این تی وی های کره ای حتی خدا هم باشند به گرد پاش نمی رسند . این رو از روی تجربه بهتون می گم چون خودم قبلا هم سونی مدل 40w400 و 40hx800 و پاناسونیک 42vt30 و توشیبا 46tl20 و سونی 46hx750 و الان هم الجی 55lm7610 دارم و در اولین فرصت می رم سراغ فیلیپس 8007 .
    دوست عزیز سونی HX925 رو خودتون داشتید ؟
    به لحاظ امکانات اینترنت و هوشمند بودن چطوره ؟

سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

1

جناب اگه ميخواهى حالشو ببرى فقط SONY hx925
    شما این مدل سونی رو دارید ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز سونی HX925 رو خودتون داشتید ؟

به لحاظ امکانات اینترنت و هوشمند بودن چطوره ؟

سپاس
    دوست عزیز کلا بحث اینترنت رو تو ایران واسه تی وی جدی نگیر ولی اگه واست مهمه سامسونگ و ال جی تو این زمینه واسه شما گزینه بهتری هستن
    شما این مدل سونی رو دارید ؟
    من دارم و کاملا از خریدم راضی هستم
    Last edited by moh3333n; 17-06-2013 at 21:39.

5. این کاربر از moh3333n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آقا من 925 خریدم و واقعا راضی ام.به نظرم مقایسه اون با سری 8 سام و ال جی کاملا اشتباست
    سونی رو باید با فیلیپس مقایسه کرد و ال جی و سامسونگ رو هم با هم
    واقعا ارزش داره که این تی وی رو خرید و یک اچ دی پلیر یا حتی ----- در کنارش جداگونه خرید هم یرای استفاده از شبکه ها هم mkv
    کیفیت مونتاژ بسیار بالایی داره
    مبارک باشه . امیدوارم که همیشه راضی بمونی از انتخابتون.
    متوجه منظورتون در مورد اینترنت این تلویزیون نشدم.
    یعنی اینکه مرورگر اینترنت نداره ؟
    واسه بچه ها هم بازی داره ؟

من شنیدم که استارست 2000 میتونه فایلهای MKV رو ساپورت کنه که قیمتش توی شیراز حدود 250 هزار تومن هست

توی این مدل سونی برنامه هم میشه دانلود و نصب کرد ؟

سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مبارک باشه . امیدوارم که همیشه راضی بمونی از انتخابتون.
    متوجه منظورتون در مورد اینترنت این تلویزیون نشدم.
    یعنی اینکه مرورگر اینترنت نداره ؟
    واسه بچه ها هم بازی داره ؟

من شنیدم که استارست 2000 میتونه فایلهای MKV رو ساپورت کنه که قیمتش توی شیراز حدود 250 هزار تومن هست

توی این مدل سونی برنامه هم میشه دانلود و نصب کرد ؟

سپاس
    لطف داری

بازی خیر
    داداش مرورگر اینترنت داره ولی منم مثل تو قبل از خرید به این چیزا توجه میکردم.الان 1 ماهه خرید کردم و راستش واسم عادی شده و دنبالش اینترنتش نرفتم ولی ظاهرا دردسر زیاد داره و نمی ارزه.البته دوستانی هم که سامسونگ دارن هم همین مشکلات رو هم کم و بیش دارن و میگن که زمان وصل شدن میگه که سرور مرکزی قطع میباشد
    در مورد mkv که منم حدودا 1 ماه فقط و فقط واسه این موضوع بین سامسونم و سونی مونده بودم هم بله.رس*یور*هایی که برند معتبری هستند معمولا پخش میکنن.ولی اگه نظر من میخای استارست نگیر .حیف این تی وی نباشه استارست بهش بزنی ؟من که میخام ایکس کروزر 420 بگیرم واگه پول بیشتری داشتم هم 1 سولو میگرفتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

لطف داری

بازی خیر
    داداش مرورگر اینترنت داره ولی منم مثل تو قبل از خرید به این چیزا توجه میکردم.الان 1 ماهه خرید کردم و راستش واسم عادی شده و دنبالش اینترنتش نرفتم ولی ظاهرا دردسر زیاد داره و نمی ارزه.البته دوستانی هم که سامسونگ دارن هم همین مشکلات رو هم کم و بیش دارن و میگن که زمان وصل شدن میگه که سرور مرکزی قطع میباشد
    در مورد mkv که منم حدودا 1 ماه فقط و فقط واسه این موضوع بین سامسونم و سونی مونده بودم هم بله.رس*یور*هایی که برند معتبری هستند معمولا پخش میکنن.ولی اگه نظر من میخای استارست نگیر .حیف این تی وی نباشه استارست بهش بزنی ؟من که میخام ایکس کروزر 420 بگیرم واگه پول بیشتری داشتم هم 1 سولو میگرفتم

سپاس از توضیحاتی که دادی ولی حیفه که توی این زمان که تلویزیون ها مجهز به تکنولوژی اینترنت هستن یک مدل تلویزیون بخری که فاقد این تکنولوژی باشه
    در مورد ایکس کروزر بیشتر تحقیق کن چون یک جائی خوندم که واسه دریافت شبکه های ایران روی عربست مشکل داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در مورد ایکس کروزر بیشتر تحقیق کن چون یک جائی خوندم که واسه دریافت شبکه های ایران روی عربست مشکل داره
    داداش واسه داداشم تهیه کردم سال گذشته و مشکلی نداره با عربست و مطمئن باش تا 500 تومن بهترین گزینست

10. این کاربر از moh3333n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

الان 925 با گارانتی چند و از کجا میشه خرید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

الان 925 با گارانتی چند و از کجا میشه خرید؟
    اهواز که با گارانتی نمی آوردن بخاطر مبلغ زیادش.البته تو سایت رسمی سونی ایران 46 و 55 رو دو هفته ای هست که حذف کردن و فقط 65 اینچ این مدل رو گذاشتن.حالا نمیدونم به چه دلیل
    داداش با گارانتبی حدودا 72000000 میشه ؟شما واقعا راضی میشی 2تومن بیشتر بدی واسه گارانتی ؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر من اگه تا 7 هزینه میکنی سری 7 سامسونگ 7750 یا 7770 بگیر.یا حتی 86000 ال جی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •