تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: خرید کیس با هزینه 1.5

داره خودمونی میشه nemisis6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام iranch عزیز
    برای کولر پردازنده میتونید این مدل رو بردارید 
    البته فکر میکنم توی کیس انتخابیتون جانشه.
    Green Macho
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته این مدل هم هست که کاراییش از بالایی کمتر وقیمتش هم یک مقدار بیشتره.
    ولی از نظر اندازه مشکلی نداره.
    Green Tuniq Tower 120 Extreme
    قربانت علی.

2. این کاربر از nemisis6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه akbari15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام به همه
    اول تشکر میکنم که هوای کاربران سایت دارید
    راستش من خیلی سعی کردم بودجه رو افزایش بدم اما موفق نبودم.
    من چند تا لیست قیمت گرفتم و از روی اون و با توجه شما دوستان این سیتسم رو چیدم اما اصلا نمیدونم با هم مچ هست یا نه ؟!!!!
    اگر امکان داره چک کنید.
    GREEN X3 CASE
    I5-3570K 3.40GHz CORE I5 6MB BOX
    Seagate Barracuda 500GB SATA3
    P8B75-V ASUS MB
    100 کولر پردازنده
    Green GP685B'
    Ram: 2*4 GB 1600 Kingston
    100 تومن= برای یک دی وی دی رایتر + کارت وایرلس برای اتصال به اکسس پوینت
    این میشه حدود 1.500

در مورد ماردبورد سری Z68 که در بازار موجود بود خیلی کم بود . و یک مدل بود که Z68A-GD65 از MSI بود که فقط سی پی یو sandy bridge ساپورت میکنه .مادربورد فعلی 240 تومن با سه سال گارانتی سازگار هست. قیمت رم کم هست . آیا امکان نداره 3 تا 4 گیگ بزاریم که بشه 12 گیگ؟ و حدود 60 تومن به هزینه اضافه میشه فقط.
    یا مشکلی پیش میاد؟
    گرما این قطعات و سیستم چطوره؟ من از روی لیست قیمت این رو نوشتم. میشه اشکالات این سیتسم رو ذکر کنید و پیشنهاد دیگری دارید . ایا سیستم خیلی ضعیف و نابود هست و به درد کار من نمی خوره؟
    خواهشمندم ذکر کنید. خیلی مچکر و ممنون
    مادربرد رو اگه Asus برداری ضرر نکردی و بهتره . ببین اگه از سری p8z77 باشه که چه بهتر اما همینی هم که نوشتی بد نیست.
    CPU هم که بالا معرفی کردم خوبه مخصوصا اگر می خوای 100 تومن کولر بگذاری براش دیگه مشکلی نداره کولر هم Cooler Master تو این قیمت ها محصولات خوبی داره. اما کولر ارزون تر هم می تونی پیدا کنی.
    پاور کافیه.
    رم اگر KINGSTON HYPER X باشه خوبه ولی اگر نظر منو بخوای corsair vengeance یا G skill بخری بهتره 8 Gb فرکانس 1600 کافیه یعنی 2 تا 4 گیگ و 2 تا اسلات خالی می مونه که بعدا اگه لازم شد اضافه می کنی.
    کیس x3 هم خوبه در مجموع کولینگ رضایت بخشی نسبت به قیمتش داره x5 هم خوبه . x9 هم که من خودم دارم کولینگش از همه بهتره اما قیمت بالایی هم داره که فکر نمی کنم برای این سیستم لازم باشه.

4. این کاربر از akbari15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام iranch عزیز
    برای کولر پردازنده میتونید این مدل رو بردارید
    البته فکر میکنم توی کیس انتخابیتون جانشه.
    Green Macho
    البته این مدل هم هست که کاراییش از بالایی کمتر وقیمتش هم یک مقدار بیشتره.
    ولی از نظر اندازه مشکلی نداره.
    قربانت علی.
    سلام خوبی اقا؟
    این راحت تو کیس جا میشه؟ یا به زور؟

این طور که فهمیدم چیپست های B75 با سی پی یو های ivy مثل چیپست های دیگر ست نیست . یعنی سوار میشه اما نمیتونه بهترین بازدهی رو داشته باشیم
    و باید رفت سراغ چیپست های z77 و z68 درسته؟ در مورد رم چی؟ میشه رم بیشتری گذاشت؟

این ها از نظر دما چطورند؟ راستش من از دمای زیاد موقع کار کردن اصلا خوشم نمیاد و دوست ندارم فکرم همش سمت دما قطعات و کیس باشه.
    این 3570K با این کولر دماشون چطوره؟ چون سیستم من خیلی روشن هست و چند نفر هستیم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ببینید میتونید تو گوگل هم سرچ کنید این سری از پردازنده ها (ایوبریج)در بین پردازنده و سطح خارجی ان خمیر سیلیکون استفاده شده است. گاهی نیاز به برداشتن پوشش
    فلزی پردازنده میشود و در پردازنده های قدیمی جدا کردن این دو قسمت کاری مملو از ریسک بوده ولی در این سری این کار به صحولت ممکن است و این ÷ردازنده با توجه به
    قدرت و فرکانس بالا حتی اگر واتر کولینگ هم ببندید دمای بالایی دارند پس توصیه میشه روی این پردازنده ها مخصوصا با اور کلاک نمیشه حساب کرد
    ببخشید که زهن شما رو مشقول کردم
    ببخشید شما منظورتون با CPU بود یا چیپست مادربورد؟
    راستش رو بخواهید من وارد نیستم. مادربورد یا چیپست هم داغ میکنند؟ z77 بیشتر داغ میکنه یا z68 ? من سی پی یو 3570k رو انتخاب کردم.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راستی حالا که رفتین سراغ پردازنده i5 بهتون بگم i5-2500K از بهترین پردازنده ها در این سری هست و دمای کمتری هم داره. هر چند که همین 3570K هم با مادربرد z77 خیلی خوب می شه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مادربرد رو اگه Asus برداری ضرر نکردی و بهتره . ببین اگه از سری p8z77 باشه که چه بهتر اما همینی هم که نوشتی بد نیست.
    CPU هم که بالا معرفی کردم خوبه مخصوصا اگر می خوای 100 تومن کولر بگذاری براش دیگه مشکلی نداره کولر هم Cooler Master تو این قیمت ها محصولات خوبی داره. اما کولر ارزون تر هم می تونی پیدا کنی.
    پاور کافیه.
    رم اگر KINGSTON HYPER X باشه خوبه ولی اگر نظر منو بخوای corsair vengeance یا G skill بخری بهتره 8 Gb فرکانس 1600 کافیه یعنی 2 تا 4 گیگ و 2 تا اسلات خالی می مونه که بعدا اگه لازم شد اضافه می کنی.
    کیس x3 هم خوبه در مجموع کولینگ رضایت بخشی نسبت به قیمتش داره x5 هم خوبه . x9 هم که من خودم دارم کولینگش از همه بهتره اما قیمت بالایی هم داره که فکر نمی کنم برای این سیستم لازم باشه.
    آقای اکبر ی عزیز ممنون از پیگیری شما
    میشه این پست رو نگاهی بندازید؟

پس همان x3 رو بخرم. قیمت این کولر Green Tuniq Tower 120 Extreme با پولی که من گذاشتم برای کولر سی پی یو کنار فرق زیادی نداره و میتونم بخرمش.
    فقط راحت جا میشه و مشکلی نداره؟ آخه دوستان عزیز در پست های قبل ذکر کردند این x3 با نصب کولر کمی محدودیت داره.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقای اکبر ی عزیز ممنون از پیگیری شما
    میشه این پست رو نگاهی بندازید؟

پس همان x3 رو بخرم. قیمت این کولر Green Tuniq Tower 120 Extreme با پولی که من گذاشتم برای کولر سی پی یو کنار فرق زیادی نداره و میتونم بخرمش.
    فقط راحت جا میشه و مشکلی نداره؟ آخه دوستان عزیز در پست های قبل ذکر کردند این x3 با نصب کولر کمی محدودیت داره.
    ارتفاع این کولر زیاده ( 15 cm ) و در مشخصات کیس x3 نوشه تا 14 cm می شه کولر پردازنده نصب کرد پس بنابراین این کولر در این کیس جا نمی شه مگر اینکه فن کاور بغل برداشته بشه که زیاد منطقی به نظر نمی رسه همچنین وزن این کولر هم نسبتا زیاده ( 775 g ) .
    کیس x5 بزرگتره اخلاف قیمتش با x3 حدود 25 تومن هست و به احتمال زیاد این کولر توش جا می شه.
    اما در کل به نظر من به جای بزرگ کردن کیس برای این cpu که انتخاب کردید کولرهای کوچکتر هم انتخاب کنید کفایت می کنه.
    coller master و Thermaltake هم کولرهای خوبی دارن.
    Last edited by akbari15; 01-09-2012 at 01:12.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    این کولر های که شما معرفی کردید . خننک کنندگی خوب و قابل قبولی دارند و اذیت نمی کنند؟ چند قیمت هست؟ میشه لینک مربوط به اینها در وب سایتشون رو بدید.
    اینجا حدود 8 مدل از گرین رو موجود دارند.
    راستی نظر دوستان در مورد 12 گیگ رم چیه؟ 3 تا 4 گیگ 1600
    از نظر فنی که من وارد نیستم این کار پیشنهاد میشه؟
    مادربورد رو پیدا کنم حتما نوع و مدلشون در اختیار دوستان میزارم. خیلی ممنونم

تاريخ عضويت
    Jan 2007

10

سلام
    این کولر های که شما معرفی کردید . خننک کنندگی خوب و قابل قبولی دارند و اذیت نمی کنند؟ چند قیمت هست؟ میشه لینک مربوط به اینها در وب سایتشون رو بدید.
    اینجا حدود 8 مدل از گرین رو موجود دارند.
    راستی نظر دوستان در مورد 12 گیگ رم چیه؟ 3 تا 4 گیگ 1600
    از نظر فنی که من وارد نیستم این کار پیشنهاد میشه؟
    مادربورد رو پیدا کنم حتما نوع و مدلشون در اختیار دوستان میزارم. خیلی ممنونم
    دوست عزیز در مورد رم این امکان تا اونجا که من می دونم وجود نداره چون این مادربردها رم Dual Channel ساپورت می کنن یعنی 2 تا DIMM با هم باید پر باشن اگر 3 تا بگذارید میشه Triple channel که احتمالا اون سومی تنها رو مادربرد شناسایی نمی کنه ( البته باز هم این برمی گرده به مادربرد یعنی ممکنه اون 2 تا رو Dual channel حساب کنه و اون یکی single channel کار کنه ولی در کل ترکیب مناسبی نیست ) همانطور که گفتم الان 8 gb باس 1600 بگیرید کافیه یعنی 2 تا 4 گیگ بعدا اگر لازم شد 2 تا دیگه اضافه می کنید.
    راستی اگر منظورتون این هست که رم triple channel بخرید این کارو نکنید چون این مادربردها فقط dual channel ساپورت می کنن.

این 2 تا فن رو معرفی می کنم که البته این ها هم بزرگ هستن :

Cooler Master V8 CPU cooler

Thermaltake - Frio
    Last edited by akbari15; 01-09-2012 at 02:10.

12. این کاربر از akbari15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز در مورد رم این امکان تا اونجا که من می دونم وجود نداره چون این مادربردها رم Dual Channel ساپورت می کنن یعنی 2 تا DIMM با هم باید پر باشن اگر 3 تا بگذارید میشه Triple channel که احتمالا اون سومی تنها رو مادربرد شناسایی نمی کنه ( البته باز هم این برمی گرده به مادربرد یعنی ممکنه اون 2 تا رو Dual channel حساب کنه و اون یکی single channel کار کنه ولی در کل ترکیب مناسبی نیست ) همانطور که گفتم الان 8 gb باس 1600 بگیرید کافیه یعنی 2 تا 4 گیگ بعدا اگر لازم شد 2 تا دیگه اضافه می کنید.
    راستی اگر منظورتون این هست که رم triple channel بخرید این کارو نکنید چون این مادربردها فقط dual channel ساپورت می کنن.

این 2 تا فن رو معرفی می کنم که البته این ها هم بزرگ هستن :

Cooler Master V8 CPU cooler

Thermaltake - Frio
    سلام تشکر مجدد از شما
    یعنی شما می فرمائید . باید 8 گیگ باشه یا 16 گیگ درسته؟ که قابلیت Dual channel از دست نره درسته؟ و گرنه احتمال اینکه اون 4 گیگ از دست بره و حساب نیاد زیاد میشه درسته؟
    راستی من وارد نیستم و حواسم به گرافیک خود CPU نبود. ما گرافیک نمی خریم و میخواهیم از گرافیک خود CPU استفاده کنیم. فکر کنم مادربورد های B75 نمیتونه از گرافیک خود سی پی یو استفاده کنه درسته؟
    فقط z68 و z77 قالبیت استفاده از گرافیک خود CPU رو دارند؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •