تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم قهرمان یورو 2012 خواهد شد ؟

راي دهنده
76. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

34 44.74%
  • ایتالیا

42 55.26%
صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 65

نام تاپيک: جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۲ | فینال

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

قبل بازي هم حس ميكردم اسپانيا ميبره ولي خوب كسي همچين نتيجه اي رو پيش بيني نميكرد

بعضي وقتا همه چيز دست به دست هم ميده يه سري نتايج عجيب به دست بياد

پراندلي تيم رو خودش تا فينال آورد و خودش هم نابودش كرد
    مصدوميت ها هم كه دست بردار نبودن

تيم هم از اولش كاملا مشخص بود كه خسته است. كمترين ميزان استراحت رو از مرحله گروهي به بعد داشت. جلوي انگليس 120 دقيقه دويد و جلوي آلمان مدعي هم 90 دقيقه جنگيد. 2 روز استراحت هم تا فينال بيشتر نداشت

به طرفداران اسپانيا هم تبريك ميگم. بهترين بازي ممكن رو انجام دادن

قبل مسابقات اصلا كسي فكر نميكرد ايتاليا تا فينال بياد. تيم با غيرتش به اينجا رسيده بود

ايتاليا
    Last edited by MCSE MAN; 02-07-2012 at 00:38.

2. 12 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

ایتالیا هم بد بازی کرد و هم بدشانس هم بود..... .
    گل زود هنگام اسپانیا و عملکرد خیلی زیبای بازیکنانی اسپانیا جای کار واسه ایتالیایی ها نذاشت.........نیمه دوم هم تا اومدن جبران کنن و هجومی بازی کنن تیمشون به خاطر مصدومیت 10 نفره شد و کلا به فنا رفت.

در کل تبریک میگم به طرفدارای اسپانیا..... .

.

4. 7 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

فرناندو تورس با سه گل و یک پاس گل به عنوان بهترین گلزن این رقابت ها و برنده کفش طلا انتخاب شد

6. 16 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

تبریک میگم به اسپانیا ....به بازی خوبشون به دفاع خوبشون به هافبک های خوبشون و به مهاجمان خوبشون مخصوصا تورس که یکی از گوهرهای دنیای فوتبال هستش...

و مهم تر از همه تنها بازیکنی که کاپ بالای سرش می درخشید کاسیاس هستش ، کاسیسا نمونه یک بازیکن تراز اول دنیای حال فوتبال هستش..
    تبریک میگم به طرفدارهاشون و نوش جونتون...باشه

ایتالیا...:

اون بازی خوب مقابل المان رو نداشتن و اشتباهات فردی زیادی داشتن ولی خب این از ارزش های این تیم کم نمی کنه ایتالیا و اسپانیا نشون دادن که از برترین های فوتبال دنیا هستن و همین ترکیب ایتالیا که به فینال رسیده خودش نشان از بزرگی این تیم رو میده....و در صدر این تیم دو بازی کن خیلی عالی بودن که یکی کاپیتان تیم بوفون که بعد از کاسیاس از جمله افرادی است که می تونست کاپ رو بالای سرش ببره و دیگری پیرلو که واقعا اسطوره ای هستن..
    به ایتالیا هم تبریک میگم دومی کم بی ارزش نیست..

8. 6 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

تبریک به طرفداران اسپانیا

تبریک به کاسیاسی که با تمام شدن بازی بجای شادی به همراه بقیه نزد بازیکنای ایتالیا اومد و با اونها دست داد

تفاوت این بود که
    کسی فکر نمی‌کرد ایتالیا به فینال برسه
    و کسی فکر نمی‌کرد اسپانیا قهرمان نشه

10. 8 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

به قول آقای صدر ایتالیا برنده معنوی این جام هست ... من طرفدار ایتالیا بودم و هستم ...
    تبریک هم میگم به طرفداران اسپانیا ...

12. 3 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تحلیل فنی زیاد ندارم رو بازی فقط اومدم بگم چه پاس گلی داد ژاوی
    رسما فکم افتاد!

شاید تو چندثانیه ای که توپ دستش بود کمتر از 10 صدم ثانیه زمان داشت که پاس رو بندازه طوری که هم آلبا بتونه به راحتی از مدافع رد بشه هم آفساید نباشه
    محشر بود!

14. 9 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه scali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی

پيش فرض

اسپانیا تو این بازی واقعا خوب بازی کرد و ایتالیا هم اون بازی که مقابل آلمان کرده بود رو نتونست انجام بده .

تبریک به هم تیمی های خودم .

16. 6 کاربر از scali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

تبریک به خودم و طرفدار های اسپانیا....
    تیم فوق العاده بود تو این بازی...در هنگامی که تیم صاحب توپ میشد بر خلاف بازی های قبل که توپ رو یا به عقب میفرستادند یا خودشون حفظ میکردند ، به طور سریع حرکات تهاجمی رو پایه ریزی میکردند و اگر دقت میکردید زمانی که توپ به پشت محوطه جریمع ایتالیا میرسید سریع یک بازیکن از پشت مدافعان فرار میکرد تا با استفاده از پاس در عمق دروازه رو باز کنه ...این حرکات با وارد شدن یک مهاجم نوک کلاسیک تکمیل شد و چند مرتبه اینکار تکرار شد تا در 15 دقیقه تبدیل به دو گل بشه که با استفاده از این دو گل تورس(با یک گل و یک پاس گل در این بازی) کفش طلا هم بگیره
    بهترین بازیکنان زمین هم اینیستا - کاسیاس - تورس بودند.
    فرناندو تورس با سه گل و یک پاس گل به عنوان بهترین گلزن این رقابت ها و برنده کفش طلا انتخاب شد
    بله دیگه زمانی که تورس وارد زمین شد یکی از دوستان که میدونست من طرفدار تورس هستم یک سری پی ام بر علیه این بازیکن برای بنده ارسال کردند که بخلاطر مسائل اخلاقی و جلو گیری از آسیب آرمان ها..... اینجا قرار نمیدم

موفق باشید.

18. 7 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تبریـــــــــــــــــــک میگم به هوادارای اسپانیا برای قهرمانی و تبریک به هوادارای ایتالیا برای روند خوبشون و رسیدن به فینال با این همه مصدوم و استراحت کم.نباید فریب نتیجه رو بخوریم اون تعویض های اجباری و سیوهای کاسیاس و ... همه قبول داریم که ایتالیا کاملا فراتر از حدانتظار عمل کرد و نمیتونم بگم ناراحت شدم از قهرمانی اسپانیا تیم اولمه ولی از گریه پیرلو و ناراحتی بوفون .... فکر نکنم دیگه فرصتی برای کسب جام در رده ملی برای این دو باشه در هر صورت اسپانیا قهرمان شد و روند پیشبینی های اشتباه من (که همیشه جواب درست رو اشتباهی میزنم ) در فینالها ادامه داره

دلبسکه پافشاری می کنه رو سیستمش و در انتهای جام اون بازی که انتظار میرفت رو دیدیم مدیریت کامل جریان بازی با حفظ توپ بی نقص مهار پیرلو با تعداد بی شماری! هافبک که دیدیم بر خلاف بازی آلمان و انگلیس پیرلو برای توپ گرفتن دائم به یک سوم خودی میومد و از اونجا بازی سازی کردن خیلی ساده و دقیق نیست جز ارسال توپهای هوایی به امید بالوتلی که کاملا هر دو مهار شده بودن سیلوا هم بر خلاف تمام بازی های قبلی امشب خیلی بهتر بود ولی بازم تعویض شد آلبا واقعا پدیده این جام بود و یک بازیکن اینده دار و فوق العاده آربلوا همچنان یک کلاس پایینتر از تیم شاید برای پستش باشه ژاوی با اینکه خیلی درخشان نبود تو این جام بازم یک ابر پاس میده!اینیستا و فابرگاس هم خیلی خوب بودن و کسی که این قهرمانی رو مدیونشه اسپانیا ایکر مقدس!خیلی ها این بازی رو جدال دو دروازه بان کاپیتان هم میدونستن و وقتی کاسیاس 4 سیو داره و بوفون 4 گل میخوره!پیکه و راموس هم در سطح خودشون بودن و خیلی جای خالی پویول حس نشد!اما در مورد تورس این بازیکن نوسان وحشتناکی داره ممکنه تو یک فصل کلا 3 تا گل بزنه و ممکنه تو 60 دقیقه هم 3 گل ولی بازم از مهارتش نمیشه گذشت کلا اگه با همین سبک اسپانیا ادامه بده تورس و ویا نیمکت نشین میشن اسپانیا خیلی خوب هم پرس می کنه و البته دیگه ایتالیا حتی احساسی هم بازی نکرد شاید 6 تا میخورد و کاملا بازی رو رها کرد!
    +
    بالاخره ماتا هم بازی کرد و اولین ضربش به توپ تبدیل به گل شد!

تورس با دقایق کمتر و پاس گلی که داد و این سه گل عملکرد خیلی خوبی داشت!
    بله دیگه
    زمانی که تورس وارد زمین شد یکی از دوستان که میدونست من طرفدار تورس هستم یک سری پی ام بر علیه این بازیکن برای بنده ارسال کردند که بخلاطر مسائل اخلاقی و جلو گیری از آسیب آرمان ها..... اینجا قرار نمیدم
    ال ببعی من فکر می کنم عاشقان رئالی تورس بعد از اون گلی که به بارسا زد خیلی زیاد شدن!ولی گفتم که از حق نمیشه گذشت مهارت و کیفیت این بازیکن بالاست به همون اندازه نوسان داره و نمیشه همیشه روش حساب کرد ...
    Last edited by Kianoosh; 02-07-2012 at 01:45.

20. 6 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •