تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 55

نام تاپيک: بهترین برند موجود در ایران

آخر فروم باز mehdi_pro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

الکی واسه من روشن فکری در نیارید!
    من خودم واردکننده ماشین کره ای هستم و تا حالا تمام مدل هاشونو وارد کردم و برای همینه که می گم بدرد آشغال هم نمی خورند!
    الان هم 2 تا هیوندای توسان 2012 داخل حیاط خونمون گذاشته {این یکی حرف نداره!}{ البته بازم می گم کره ای ها تا 5 سال دیگه با ژاپنی ها در یک درجه کیفیتی قرار می گیرند ولی فعلا...}

اونی که گفت مازراتی فقط 1 مدلش می خواد وارد بشه منبع اش کجاست؟ چرا الکی بدون مدرک حرف می زنید؟
    پس دوست بابای من چطوری می خواد 4 تا مدلشو وارد کنه؟؟؟

بعضی از شما هم خیلی خوشگل صحبت می کنید ما داریم در مورد پورشه و مازراتی صحبت می کنیم آقا میاد میگه پراید 2012 با تودوزی جدید اومده!

2. 2 کاربر از mehdi_pro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد مزدا 2 و i20 اشتباه اسم ماشین رو نوشتم

یک بار دیگه همه ملاک ها این تاپیک رو گم
    این تاپیک فقط برای کسب اطلاعات بیشتر زده شد اما متاسفانه بعضی دوستان مسائل نا مربوطی رو مطرح کردند.
    خواهش میکنم در زدن پست هاتون ادب رو اولین ملاک قرار بدین.
    من همان اول اشاره کردم که این تاپیک فقط می خواد بهترین برند رو در ایران و با شرایط ایران بگه و هیچ کاری هم به خریدن یا قیمت خودرو ها نداره.(منظورم اشاره کردن به پراید هست که میگن چون ارزونه بهترینه)
    چند بار اشاره کردم که اگر دوستان عزیز پست اول رو با دقت می خوند این همه بحث پیش نمی اومد.
    چند بار اشاره کردم که داریم بهترین برند در ایران رو نام میبریم و هیچ کاری به بازار های جهانی نداریم.
    اگر اون عزیزی که گفت خودرو های خارجی هم بعد از مدتی به صدا می افتند درباره تویوتا و بسیاری از برند های با کیفیت دیگه در ایران میدونست این جوری نمی گفت
    الان یکی از فامیل هام یاریس داره و مدل 2007 هم هست و خدارو قسم می خورم که این خودرو الان 255 هزار تا کارکرده بیش از 5 بار تصادف کرده و فشار بسیار زیادی به خودرو اومده اما قسم می خورم هنوز به اندازه
    نصف یک پراید صفر خرج اضافی نداشته,صدا داخل ماشین نفوذ نکرده و ...
    من باز هم میگم که ملاک انتخاب بهترین در این تاپیک کیفیت خودرو,دوام,ایمنی و چیز هایی از این قبیل هست و کاری به ظاهر خودرو و استقبال مردم در ایران نداره (چون خیلی از مردم ایران به ظاهر اهمیت میدن)

امیدوارم که این تاپیک به اطلاعات عمومی شما اضافه کنه
    اگر در پست های قبلی توهینی به شما شده صمیمانه عذر خواهی میکنم
    موفق باشید

4. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

الکی واسه من روشن فکری در نیارید!
    من خودم واردکننده ماشین کره ای هستم و تا حالا تمام مدل هاشونو وارد کردم و برای همینه که می گم بدرد آشغال هم نمی خورند!
    الان هم 2 تا هیوندای توسان 2012 داخل حیاط خونمون گذاشته {این یکی حرف نداره!}{ البته بازم می گم کره ای ها تا 5 سال دیگه با ژاپنی ها در یک درجه کیفیتی قرار می گیرند ولی فعلا...}

اونی که گفت مازراتی فقط 1 مدلش می خواد وارد بشه منبع اش کجاست؟ چرا الکی بدون مدرک حرف می زنید؟
    پس دوست بابای من چطوری می خواد 4 تا مدلشو وارد کنه؟؟؟

بعضی از شما هم خیلی خوشگل صحبت می کنید ما داریم در مورد پورشه و مازراتی صحبت می کنیم آقا میاد میگه پراید 2012 با تودوزی جدید اومده!

شما وارد کننده هستین؟ خوبه
    اگر لطف کنید تو پیغام خصوصی آدرس و شماره تلفن به من بدین ممنون میشم

6. 4 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما کجایی هستین؟ من بچه بوشهرم مسیرت به اینجا می خوره؟ گمرک بوشهر هم بیخ خونمونه هر وقت اومدی می برمت تا تمام ماشین های که وارد میشه رو ببینی.

بوشهر شهریه که داخلش سرمایه وجود داره و تقریبا ماشین های کیا و هیوندای یه ماشین معمولین

8. این کاربر از mehdi_pro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بچه ها اپل هم می خواد وارد بشه! من خودم خیلی ازش خوشم نمیاد ولی واقعا ماشین خوبیه فکر کنم مدل اپل کورسا باشه

داخل مجله ماشین هم خوندم اینا می خوان وارد بشن!!! اینقدر از رنو فرانسه متنفرم که نگو! ولی بهتر از مدل های فانتزی کیا موتورز
    رنو لتيتود
    رنو لاگونا
    رنو اسکالا
    رنو فلوئنس
    رنو اسکالا
    { همشون اتومات هستند } !
    من فقط رنو لاگونا خوشم اومده البته یه چیزی هم باید بگم که تا ماشینی رو از نزدیک ندیدم نمی گم قشنگه یا زشت! واقعا چیزی که داخل عکس می بینی با چیزی که از نزدیک می بینی زمین تا آسمون فرق داره.

با همه این گفته ها مازراتی و آلفا رومئو ایتالیایی رو بهترین برند موجود در ایران می بینم

10. این کاربر از mehdi_pro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

با همه این گفته ها مازراتی و آلفا رومئو ایتالیایی رو بهترین برند موجود در ایران می بینم
    منم نظرم همینه وقتی که اینا نمایندگی بزنن دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه.

12. این کاربر از ARASH66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

بچه ها اپل هم می خواد وارد بشه! من خودم خیلی ازش خوشم نمیاد ولی واقعا ماشین خوبیه فکر کنم مدل اپل کورسا باشه

داخل مجله ماشین هم خوندم اینا می خوان وارد بشن!!! اینقدر از رنو فرانسه متنفرم که نگو! ولی بهتر از مدل های فانتزی کیا موتورز
    رنو لتيتود
    رنو لاگونا
    رنو اسکالا
    رنو فلوئنس
    رنو اسکالا
    { همشون اتومات هستند } !
    من فقط رنو لاگونا خوشم اومده البته یه چیزی هم باید بگم که تا ماشینی رو از نزدیک ندیدم نمی گم قشنگه یا زشت! واقعا چیزی که داخل عکس می بینی با چیزی که از نزدیک می بینی زمین تا آسمون فرق داره.

بحث ورود رنو به کشور که یکسال پیش کاید خورد.
    توسط شرکت نگین خودرو.

بر چه اساسی مازراتی و آلفا در ایران بهترینند؟

14. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما که 1000 بار گفتیم بهترین یا به صرفه ترین برند در ایران و در این زمان نه در اینده کو گوش شنوا
    همین که این دوستان اولین خواسته ی این تاپیک یعنی بهترین در ایـــــــــــــــران و در این زمان رو نادیده می گیرند معلوم میشه که جز اطلاعات غلط خودشون به هیچ چیز دیگه ای توجه نمی کنند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ما که 1000 بار گفتیم بهترین یا به صرفه ترین برند در ایران و در این زمان نه در اینده کو گوش شنوا
    همین که این دوستان اولین خواسته ی این تاپیک یعنی بهترین در ایـــــــــــــــران و در این زمان رو نادیده می گیرند معلوم میشه که جز اطلاعات غلط خودشون به هیچ چیز دیگه ای توجه نمی کنند
    تو چی می گی دیگه؟
    الان مازراتی و آلفا داره وارد میشه! همین زمانی که داخلش هستیم!
    عزیزم فقط یکم وایسا تا فراگیر تر بشه

××××

راستی به این خاطر گفتم آلفا و مازراتی ایتالیایی جزء بهترین برند ها میشن چون شکل شمایل جدیدی واسه ما ایرانی های ایتالیایی ندیده داره. یه نگاه به دور برمون بکن. همش کره ای . ژاپنی . فرانسوی و به زور چند تا ماشین آلمانی هم می بینیم

چند تا فاکتور دیگه هم هست که بعدا می گم

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همین رو بخونید می فهمید ادب ایشون در چه سطحیه

18. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •