تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: معرفی و تجربیات رانندگی با انواع خودروها ( با شرح کامل )

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

این ایرادتی که در مورد تندر نوشتید واقعا عجیبه
    مثلا لرزش فرمان،برای ال ۹۰ سالم یه چیز تقریبا محاله
    صدای باد به علت ارتفاع بای ماشینه
    بنده به سمند،ریو،ال ۹۰ و ۲۰۶ کاملا واقفم و ریز به ریز نقاط ضعف و قوتشون رو میدونم
    برتری های سمند نسبت به ال ۹۰:
    طراحی ظاهری مناسب تر
    هندلینگ بهتر
    صندلی های راحت تر
    تجهیزات رفاهی بیشتر

والسلام،هیچ برتری دیگه ای رو توی سمند xu7 نسبت به ال ۹۰ پیدا نمیکنید
    برتری های ال ۹۰ نسبت به سمند
    کیفیت ساخت بسیار بالاتر
    طراحی و تکنولوژی قرن ۲۱
    موتور فوق العاده کم استهلاک و توان مناسب حرکتی و کششی
    شتاب عالی به نسبت سمند
    ایمنی بیشتر که ال ۹۰ دای ۳.۵ ستاره euroncap هستش اما از سمند تست ایمنی وجود نداره!!! ولی با توجه به اینکه شاسی سمند هم همون ۴۰۵ میشه حداکثر ۲.۵ ستاره رو براش در نظر گرفت،خواستید بگید توضیحات مفصل بدم
    فرمان ال ۹۰ نرم تره
    ترمزهای ال ۹۰ واقعا عالیه

ماسفانه مطلب به اصطلاح نقدگونه ۲ پست قبلی خیلی نادرست و دور از منطق بود،

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

2. 5 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلامی مجدد......

فرصتی پیش اومد تا با خودروئی میشه گفت تقریبا لوکس کره ای رانندگی کوتاهی داشته باشم.بله این خودرو جنسیس سدان مدل 2010 با 30 هزار کارکرد بود.....
    در بدو ورود به خودرو خصوصا اگر هوا کمی تاریک باشه نورپرداری و پارکابی ماشین که عبارت جنسیس روی اون نقش بسته شمارو به تحسین وا میداره.رنگی سفید متمایل به آبی .چراغ سقفی بسیار شکیل و زیبا.
    خب وارد خودروئی شدید که از نظر امکانات هیچ کم و کسری نداره و پا به پای رقبای ژاپنی و آلمانی و غیره لیستی از بهترین آپشنها رو در اختیار شما میزاره.
    از صندلیهای تمام برقی جلو و عقب بگیر تا سیتم گرمایش و سرمایش و سیستم ایرکاندیشن مجزا برای همه سرنشینان(البته برای عقب رو شک دارم و تست نکردم)ولی فرمودند داره!!!

اینقدر هم این ماشین ایربگ داره وقت نکردم بشمارم.(اگه همش خدای ناکرده باز بشه و توش هیدروژن باشه قطعا ماشین مثل بادکنک بالا میره مزاح البته)
    برسیم به جاده.اگر خودرو تو حالت نرمال باشه خودروئی بسیار بسیار نرم (اب تو دلتون تکون نمی خوره) هست .البته حالت اسپرت هم داره که کمی کمکها رو سفت می کنه....

و اما.موتور و گیربکس.موتوری کاملا آروم و بی صدا و پرقدرت.مثل بچه شیطونی که دعواش کنی یه گوشه ساکت بشینه ولی ولی اگه رو بهش بدی از دیوار راست بالا می ره !!اینم همینه.
    اینقدر بی صداس که تو حالت سکون و موتور روشن به دورسنجش نگاه نکنی ممکنه استارت مجدد بزنی.
    دنده رو تو D میزاریم و ماشین با وقار خواصی راه میوفته.شتابی کم و راه افتادنی آروم.ماکسیما و آزرا و کادنزا بسیار حس پرشتابتری القا می کنن.حالا چرا؟تا اونجا که فهمیدم این خودرو
    با دنده 2 حرکت میکنه(شاید خیلی های دیگه هم اینجور باشن)!!!!بابا ناسلامتی شما یک جنتلمن هستین و سوار براین خودرو.میخوای کل کل کنی پیاده شو برو اخوی ایشون کوپه سوار بشو......خب!!!!!!!!!
    سرعت رسید به 50 کیلومتر و دنده 4 هستیمبزار ببینیم این شیطونک توی کاپوت که 290 اسب و 358 نیوتن متر گشتاور داره و 3800 سی سی حجم قدرت رو چجوری به چرخهای عقب این ماشین میفرسته؟؟؟؟
    پدال رو تا انتها که فشار بدی اون بچه بده که گفتم پدیدار میشه و چنان معکوسی میکشه که قشنگ بندبند وجودت میره تو صندلی!!!!!!!!!

با شتابی تحسین برانگیز به سرعت 160 رسید که با وجود ترافیک و آقا پلیسه دستیابی به سرعت بالاتر مقدور نبود.مطمئنم 250 کیلومتر اعلامی کارخونه براش چالش مهمی نیست.

ترمز؟؟؟؟؟کافیه ترمز رو کمی بیش از حد معمول فشار بدی و همون بند بند وجودت با شتاب منفی از صندلی میاد بیرو و میل به خروج از شیشه جلو می کنه.!!!!!!!!!

خب حالا که ایستادیم 2باره شتاب بگیریم و تا انتها گاز.......

بدون کوچیکترین صدای لاستیک به 7 یا 8 ثانیه نمیرسی که از مرز 100 کیلومتر رد شده و اونجاست که ماشین آقای جنتلمن قدرت خودشو به رخ خیلی از دوستاش می کشه.

خب شیطونی بسه و لیستی از آپشنهای اونو براتون میزارم:
    ايربگ :راننده - سرنشین - جانبی - پرده ایترمز و كنترل :جلو و عقب دیسکی خنک شونده - ABS - TCS - ESPتهويه هوا :کنترل اتوماتیک چهارگانه درجه حرارت - سنسور رطوبتصندلی :برقی - گرم کن - سردکن - چرم - پشت سری فعال هنگام تصادفشيشه ها :برقیآينه :برقی - گرم کن - تاشوندگی برقی - حافظه - تیره شوندهچراغ ها :زنون - روشن و خاموش شدن اتوماتیک - چراغ های عقب LED - مه شکن جلو و عقب - چرخش نور در پیچ ها - سیستم شستشوسایر امكانات :سیستم اتوماتیک پارک خودرو - کروز کنترل - برف پاک کن اتوماتیک

پیروز باشید

4. 12 کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر همه دوستان عزیزم.....
    خب تجربه ای جدید با یکی از بهترین سدانهای بازار ایران و جهان داشتم و هر چند کوتاه براتون بازگو میکنم....

نام: جناب BMW
    سری:7
    مدل :750 Li
    سال ساخت 2011 با 80 هزار کیلومتر کارکرد....
    رنگ مشکی و تودوزی اصطلاحا شتری..
    خب حقیقتا نمی دونم از کجا شروع کنم!!!،طبق روال از بدو ورود...
    نزدیک خودرو که شدیم چراغ Welcome و یک مشت چراغ دیگه دور ماشین!!!و تو دستگیره هاش روشن شد و ما رو بسوی خودش راهنمایی کرد....
    پس از سوار شدن کافیه درب سنگین و روونش رو با کمی فشار ببندین.با سیستم مکش درب کاملا جفت میشه.استارت و حرکت....
    ینی هیچ جوره تو کت من نمیره این ماشین سدانه!!!8 سیلندر و 407 اسب بخار از نوع آلمانی ساخت یکی از بهترین خودروسازهای دنیا...
    سوخت گیری در پمپ بنزین انجام شد و پس از پرکردن شکم این هیولای خوش اشتها به سمت بزرگ راه مدرس شمال حرکت کردم.دوستان تهرانی می دونن این بزرگراه کمی شیبدار هست .نزدیکی یکی از خروجی ها(صدر) به درخواست صاحب خودرو (اذعان میکردند اولین باره که به عنوان سرنشین تو ماشینشون نشستن)و فشردن گاز ،این عمل اتفاق افتاد.با توجه به خاموش کردن سیستم ضد بکسباد(Tracktion control) !!!!در سرعت حدود 70 کیلومتر ماشین تقریبا دو و نیم تنی چنان هرزگردی کرد که بیا و ببین!!!
    سیستم traction روشن (و خودرو در mode فکر کنم اسپرت قرار دادم،کمک ها کمی سفت ترشد)....دوباره شتاب گیری و.......این حس رو فقط زمان تیک آف هواپیما داشتم.همین و بس!!!!
    راستش اینقدر از نحوه رانندگی باهاش خوشم اومده بود فراموش کردم ببینم آپشن چی چی داره!!!!
    هرچند ماساژور و کولر چند حالته و بار بین صندلی عقب و و مانیتورهای فابریک و سیستم صوتی بسیار با کیفیتش رو گذری چک کردم.
    در آخر اضافه کنم L در این خودرو به معنای Long بوده و این خودرو نسبت به حالت معمولی چند سانتی متری کشیده تر هست.

به گفته مالک خودرو هزینه های نگهداری ماشین بسیار بالاس.طبق گفته های ایشون (راست و دروغش پای خودش)
    برای مورد کوچیکی که برای گیربکس پیش اومده بود حدود 13 میلیون،توربو 3 میلیون و جلوبندی 6 میلیون هزینه کرده!!!!!!!
    لنت و روغن و ...بماند.

6. 2 کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •