تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 114

نام تاپيک: انتي ويروس كاسپرسكي بهترين انتي ويروس دنيا ( آيا اينطوره ؟‌ )

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

ooje_aseman انجمن رو خوب بگرد و مطالعه کن که از قافله عقب نمونی

برو به این تایپک زیر و سعی کن همه صفحاتش رو بخونی که مابین این صفحات دانلود و کرک تست شده هم گذاشته شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه farhad_7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    شيراز - امريكا

پيش فرض

واقعا كه همتون شورشو در اورديد ديگه يك روز مياييد ميگيد واي بيت دفندر اخرشه رو هوا ميكشه يك روز ميايد ميگيد بابا بيت دفندر سيخي چند فقط كسپرسكي يك روز هم ميگيد مكافي
    بعدشم از كي تا حالا افراد عضو اين انجمن شدن همه مردم
    كه در ميايد درصد و امار ميد يد.حقيقتا انتي ويروسي بهتر و بالاتر از نورتون نداريم و هيچ وقت هم افت نداشته و هميشه در يك محدوده قابل قبول و خوب بوده وهست.البته من با نظر يكي از دوستان كه گفتند سليقه اي است كاملا موافقم و معتقدم كه از نوع انتي ويروس ميشه تقريبا به سطح اگاهيه كاربران پي برد و نورتون انتخاب كاربران حرفه اي و منطقي است نه كاربران مبتدي كه به هر سمتي كه باد بياد همون طرفي حركت ميكنند و البته اين را هم بگم كه همه نرم افزار ها عيب هايي هم دارند حالا چه انتي ويروس چه خود ويندوز چه نرم افزار هاي وابسته چونكه ساخته انسانهاست و هيچ انساني هم كامل نيست يكي در موردي قويتر و ديگري در موردي ديگر قويتر

خواهشي كه از شما كاربران عزيز دارم اينه كه بيخودي به خاطر اين شركت و اون شركت بين خودتان دعوا و كدورت و كينه راه نيندازيد هر كي هر كدام دوست داره استفاده كنه به كسي دخلي نداره

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

حرفایی رو که زدی به نظر من یکی کاملا بی منطق بود... چون هیج کدومش دلیل درستو حسابی نداشت و تو هم مثل خیلی از افراد مبتدی تا یک جای کار گیر میکنید میگید که آنتی ویروس سلیقه ای هستش و یا این معروفه....

آخه اینم شد حرف منطقی.... :!:

منطق و عقل میگه >>>> آنتی ویروس باید ویروس بشناسه ... حالا کدومشون در این زمینه بهتر عمل کنه و زودتر از همه تشخیص بده برندهست ... بقیه قابلیت هاشون از جمله قیافه... آپدیت ...نوع اینتستال شدن و غیره جزو مسائل مهم بعدی هستن

حالا تا کی میخواین بی دلیل و بدون داشتن آگاهی لازم حرف مفت بزنید... حرف شما رو قبول داشته باشیم که بدون دلیل میگید فقط و فقط نرتون و یا حرف مرکز تست آنتی ویروسها رو که حدود 77.000 ویروس رو بر روی آنتی ویروسها امتحان کرده و Kaspersky بالاترین تشخیص رو داشته

آخه مرد حسابی تو یکم فکر کن ببین کدوم حرف با دلیل صحبت کرده ... بس کنید دیگه

این هم یک تست دیگه که در اینجا انجام شده از لحاظ تشخیص ویروس .تروجان و سپای ویر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حالا این تست پایین هم نشون میده که کدام یک از آنتی ویروسها Ram بیشتری رو در حافظه اشغال میکنند که تقریبا اکثر آنتی ویروسها رو نشون داده ولی نه همه شون رو ولی فکر کنم همینم برای خیلی ها کافی باشه که اینقدر میکن رم رم رم ... اینجا McAfee بیشتر از هم رم رو اشغال میکنه و AVG کمترین و هر کدام که کمتر رم رو اشغال کنه بهتره

اطلاعات بیشتر در پایین

در این 2 تا عکس پایین هم میبینید که حدود 386000 تا فایل حاوی Virus, Trojan , Worm و غیره رو بر روی آنتی ویروسها آزمایش کردند که Kaspersky Personal 5.0.227 رتبه اول رو داره و تازه اگر Kaspersky Personal Pro رو آزمایش میکردند که دیگه فکر کنم جوابش 100% میشد

در عکس پایین نیز آنتی ویروسها رو از نظر تشخیص تروجان آزمایش کردند که جوابش رو میبینید

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بعضي از دوستان هستن كه خيلي دوست دارن به زور و بدون دليل ساعت 12 ظهر بگن الان شبه!
    يعني در حالي كه مي بينن خورشيد وسط آسمونه اما باز هم مي خوان قبول نكنن.
    اينكه يه روز مي گن بيت دفندر آخرشه و يه روز مي گن كاسپرسكي اصلا دليل بر اين نيست كه اين نظريات اشتباهه.
    نه اينطور نيست.
    بلكه در اين مورد مهران تو تاپيك مربوطه توضيح داده و بهتره كه اون توضيحات رو بخونيد چون اينجا بيان كردنش دوباره تكراريه. اما اگه امروز مثلا بيت دفندر بهترينه دليل نمي شه كه هميشه بهترين باشه. هر چند همون موقع هم كسي نگفت بيت دفندر بهترينه بلكه از نظر يك سايت كه 10 آنتي ويروس برتر رو از لحاظ يه سري معيارها انتخاب مي كنه اينطور بيان شده بود.
    اما با بررسي هاي صورت گرفته از جميع جهات و همچنين تعداد ويروس و تروجان هاي شناسايي شده و نوع حملات صورت گرفته و انواع فايل هاي مورد بررسي قرار گرفته و كم اشغال كردن رم دستگاه و خيلي معيارهاي ديگه بهترين آنتي ويروس كاسپرسكي شناخته شد.
    در مورد نورتون و كلا آنتي ويروس ها بحث زياد انجام شده.
    اما فقط به خاطر سرعت نيست كه نورتون رو انتخاب نمي كنيم بلكه به خاطر اينكه ويروس هاي كمتري رو مي شناسه و آپديت هاش سنگينه و دلايل ديگه كه در تاپيك هاي مربوطه همه گفته شده
    نورتون فقط اسم در كرده. البته اون هم به نظر من در بين كاربران عادي اسم دركرده وگرنه در بين كاربران حرفه اي آنتي ويروس هاي كاردرست مثل همين كاسپرسكي بيشتر اعتبار و ارزش داره.
    مثل اين كه در بين مردم عادي از نظر سيستم هاي صوتي فرضا سوني و پاناسونيك معروف ترن اما كساني كه سيستم باز و حرفه اي هستند مي دونن كه مثلا مارك هاي خيلي بهتري مثل سن سويي و ديتون و ويكتور و ناكامي چي و كنوود و پايونير و تكنيكس و ... هم هست كه شايد بيشتر مردم اصلا اسم خيلي هاشونو نشنيده باشن. پس به اسم در كردن يك محصول نبايد توجه داشت
    بلكه عملكرد اون مهمه. و اين كه بگن كاربران مبتدي هر طرف باد بياد مي رن و كاربران حرفه اي فقط نورتون رو انتخاب مي كنن يك حرف بي منطقه كه بدون دليل بيان شده. آقا فرهاد مي خواد با اين حرف بگه من حرفه اي هستم و بقيه مبتدي. حتي در تاپيك هاي ديگه هم اين لحن بيان تند رو داشته كه حتي خيلي بدتر از اين بيان مي كرد حرفاشو. اما به نظر من كاربر حرفه اي اونيه كه همه آنتي ويروس ها رو بشناسه و باشون كار كنه و بتونه بهترين رو تشخيص بده يا حداقل از سايت ها و مقالاتي كه در اين مورد هست و اونها انواع تست ها رو انجام داده ان اطلاعات بگيره و بعد نظر بده نه اين كه رو هوا بگه من مي گم فقط نورتون!
    در ضمن اين كه بگيم اعضاي اين انجمن همه مردم نيستن خب صحيح نيست. اما شما در نظرسنجي هايي كه در هر موردي در دنيا انجام مي شه هم اگه دقت كنيد از همه مردم كه سوال نمي شه بلكه يك محدوده رو در نظر مي گيرن كه همه نوع افراد در اون باشه و اونو به عنوان معيار كلي در نظر مي گيرن. ما هم اينجا براي همه مردم تصميم نمي گيريم. بلكه مي آييم اينجا كه از نظرات همديگر اطلاع پيدا كنيم و اگه ديديم يك حرفي درسته اونو قبول كنيم. همونطور كه من در مورد آنتي ويروس طرفدار مك آفي بودم اما وقتي اين همه مدرك و دليل رو ديدم كه كاسپرسكي بهترينه از مك آفي دست كشيدم و الان هم از كاسپرسكي كمال رضايت رو دارم.
    آنتي ويروس هم به نظر من اصلا نمي شه سليقه اي انتخاب كرد چون واقعا خيلي مهمه و ممكنه اطلاعات مهمي كه روي سيستم هر شخصي باشه توسط يه ويروس از بين بره در حالي كه اگه آنتي ويروس خوبي روي سيستم طرف مي بود اين اتفاق نمي افتاد. حالا اگه آقا فرهاد دوست داره بدون دليل بگه نورتون بهترينه و حرف حرفه ايشونه خب شايد اطلاعات مهمي روي سيستمش نيست كه نگران از دست رفتنشون باشه!
    پس بهتره كه ايشون همون نورتون رو استفاده كنه چون اصلا نمي شه به ايشون خلاف اينو ثابت كرد.
    مي گن كسي كه خوابه رو مي شه از خواب بيدار كرد اما كسي كه خودشو به خواب زده اصلا نمي شه بيدار كرد! در واقع در خواب غفلت هست! در ضمن بايد به آقا فرهاد گفت كه اين بحث ها به خاطر اين شركت و اون شركت نيست. چون ما هيچكدوم نمايندگي اين شركت ها رو نداريم و به خاطر اونها هم اين بحث ها رو نمي كنيم. ما فقط به خاطر امنيت سيستم هاي خودمون اين بحث ها رو مي كنيم كه به بهترين نظر برسيم و امنيت سيستم خودمون رو حفظ كنيم. ديگه فكر نكنم حرفي مونده باشه. چون اگه 100 نفر ديگه هم 100 تا تاپيك درست كنن و همه هم با دليل و مدرك بگن كه فلان آنتي ويروس بهترينه باز هم بعضي ها هستن كه مي گن فقط نورتون!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض کی میگه آنتی ویروس کاسپر بهترینه

بابا الکی از این آنتی ویروس های درپیتی تعریف نکنید این آنتی ویروس که ادعا میکنه نسخه پرو اون قادره بیش از 900 فرمت فشرده رو باز کنه اگه مرد و راست میگه فقط و فقط فرمت سون زیپ رو باز کنه من خودم بیشتر از 50 نوع ویروس رو درون فرمت سون زیپ قرار دادم و با اون چک کردم هیچکدوم رو نتونست شناسایی کنه اگه میگی نه امتحان کن ویروس ایکار رو گیر بیار و
    درون فرمت سون زیپ قرارش بده بعد این فایل فشرده رو اسکن کن عمرا اگه بتونه تشخیص بده
    این آنتی ویروس علیرغم تبلیغاتش هیچی نیست کاسپر(نسخه پرو) حتی قادر به اسکن کردن
    درایوهای شبکه و مجازی درون سیستم هم نیست چه برسه به اسکن 900 فرمت فشرده

یادم میاد حدود 1 ماه قبل که آپدیتش کردم تقریبا 122000 رکورد داشت ورژن 5.0.227 و امروز که نسخه پرو اون 5.0.18 رو نصب کردم و آپدیتش کردم 118000 تا رکورد داشت

خلاصه بگم مشکلات اون یکی دو تا نیست
    [/url]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    خواهش میکنم اطلاعات غلط در سایت قرار ندهید
    اگر نمیدانید بگویید نمیدانم
    چه کسی و کدام سازمان یا مجله در دنیا این مسئله را بیان کرده که بهترین انتی ویروس است و 99 درصد از ان استفاده میکنند
    اولا کاسپروسکی محصول جدیدی است که در سال 2002 توسط شرکت کاسپروسکی روسیه تولید شد و شرکت اواژنگ به طور رسمی نمایندگی ان را در ایران گرفت
    دوما من به شما پیشنهاد میکنم با نورتون انتی ویروس کار کنید تا ببینید اصلا انتی ویروس یعنی چه ؟
    ضمنا مجله پی سی مگازین به طور رسمی 3 محصول اول انتی ویروس دنیا را در سال 2004 معرفی کرد که به قرار زیر است
    اول : نورتون انتی ویروس از سیمانتک
    دوم : مک آفی
    سوم : پی سی سیلین
    و بعد از ان هم پاندا قرار گرفت و اصلا اسمی از کاسپرسکی اورده نشد
    حال نمیدانم شما این جک ها را از کجا اورده اید و کدام کشورهای دنیا از ان کاسپرسکی استفاده میکنند اما طبق تحقیقات سازمان امنیت فناوری و اطلاعاتی امریکا درباره امنیت در اینترنت و غیره حدود 52 درصد مردم جهان از محصول نورتن اینترنت سکیوریتی و نورتن انتی ویروس استفاده میکنند و باز هم در این لیست اسمی از کاسپرسکی جدید نیست
    ضمنا در ضمینه اپدیت نیز سیمانتک در سال حدود 300 اپدیت را به دارندگان محصولات خود میدهد که این نیز موجب شده که شرکت سیمانتک در مقام اول در این مورد بایستد
    اما در زمینه شناسایی که دیگه حرفی برای گفتن در این مورد نیست چون از سال 2003 تا به حال شرکت سیمانتک به خاطر شناسایی و ساختن ضد ویروس در جهان حرف اول را میزند و بعد از ان مک افی قرار دارد و اگر باور ندارید میتوانید سایت ان را نگاه کنید و ضد ویروس و کرمهای ان را ببینید و حتما یادتون هست ویروس ساسر و بلستر را که یک روز پس از انتشار انها ضد ویروس انها در سایت وجود داشت
    ضمنا به نظر شما برنامه ای خوب است که زود به زود ورژن جدید بدهد مگر بازی است که یک ورژن را بدهد و بعد از دو ماه یا چند ماه دیگر ورژن جدید بدهد
    اما در اخر از شما تقاضا میکنم اطلاعات غلط در اختیار مردم قرار ندهید و در زمینه امنیت هم بالاترین درجات افنخار و کارایی را سیمانتک با محصولاتش در اختیار دارد که معروفترین انها نورتن است
    ضمنا شرکت سیمانتک چهارمین شرکت بزرگ نرم افزاری دنیا بعد از مایکروسافت و اوراکل و سپ المان است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خسته نباشی..گل پسر اخه هيچ ماست فروشی که نميگه ماست من ترشه.اگه تو سايت مکافي هم بری همه جاش نوشته مکافي بهتر از نورتونه.در ضمن همين پی سی مگزين تو فايروالهای سال 2004 پی سی سيلین اينترنت سکوريتی رو دومين فايروال برتر انتخاب کرده بود.در حاليکه نميتونست ترافيک خارج شوندرو کنترل کنه.من ارشيو ويروس و تروجان دارم.کاسپرسکی تروجانی رو شناخت که مکافي و نورتن با اينکه اپديت بودن
    نشناختن.در حاليکه کاسپرسکی 30 روز بود اپديت نشده بوددر ضمن من نميدونم اين همه دليل و مدرک که تو فروم هايه مختلف گذاشته شده از کی تا حالا شده جک.؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا مسعود اون ویروس که می گی زیپ کردی و کاسپرسکی نشناخت رو می خواستی با آنتی ویروس های دیگه هم امتحان کنی. اگه کاسپرسکی نشناسه بدون که عمرا نورتون و بقیه هم بشناسن
    در ضمن ممکنه که یه ویروس رو نورتون بشناسه که کاسپرسکی هنوز نشناخته باشه اما این دلیل نمی شه که نورتون بهتره چون خیلی ویروس ها هم هست که کاسپرسکی می شناسه و نورتون نمی شناسه. اما در مجموع تعداد ویروس ها و تروجان ها و نوع حملاتشون و همچنین انواع فایل هایی که بررسی می کنه کاسپرسکی بهترینه
    اینو تو سایت های مختلف و تو تست های مختلف هم ثابت شده
    در ضمن کسی نگفت 900 فایل فشرده رو بررسی می کنه کاسپرسکی 900 فایل رو اعم از فشرده یا اجرایی و غیره بررسی می کنه

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب a.a شما که مدعی هستید که هیچ مدرکی در مورد بهترین بودن کاسپرسکی ما نیاوردیم بهتره که به تاپیک هایی که در این مورد هست مراجعه کنی و ببینی که مدرکی هست یا نه
    در ضمن مدارکی که دوستان قرار دادن از خودشون نیست بلکه همه از سایت های معتبر هست
    اینکه شما بگی در فلان مجله گفته بهترین اینه که اصلا دلیل نمی شه
    شما باید دقیق یا با لینک اون مدرک یا با قرار دادن عکس اون ثابت کنی حرفتو
    در ضمن باید ببینی اونجا که شما می گی بر چه اساسی گفته نورتون.
    آیا تست شده و اگه تستی انجام شده بر چه مبنایی بوده. اینها همه مهمه
    در ضمن به قول دوست عزیزمون هیچ ماست بندی نمی گه ماست من ترشه
    این ادعا رو همه آنتی ویروس ها دارن
    اما اونی که در عمل ثابت کرده کاسپرسکی هست
    در ضمن اگه یه آنتی ویروس چند ساله که شروع به کار کرده دلیل بر بد بودنش نیست.
    الان مرورگر فایرفکس تو همین مدت کوتاهی که اومده به شدت روی IE تاثیر گذاشته و درصد قابل توجهی از بازار مرورگر رو به خود اختصاص داده. به طوری که یکی از مدیران ارشد مایکروسافت در مقاله ای که در مزیت های IE و کاستی های فایرفکس بر روی سایتشون قرار داده بود و یک عکس هم ضمیمه اش بود در همون عکس دیده شد که خودشون از مرورگر فایرفکس استفاده کرده ان که مدتها نقل قول سایت های معتبر خارجی شده بود همین مطلب.

حـــــرفـه ای Arashi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    FAR FAR AWAY

پيش فرض

درسته كه گارد نورتون از همه قوي تر و سريع تره ولي خود ويروس كش نسبت به كاسپر اسكاي ضعيف تره
    موفق باشيد :mrgreen:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •