تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 111 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1102

نام تاپيک: Darksiders II

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

لباس وار قشنگه یا فلانی تو بازی خوش تیپه طراحی زیباشو نشون میده نه گرافیک !! اصلا این دو تا یه چیز جدا از هم هستن

منم میدونم انحصاری ها یه چیز دیگه هستن !! برا همون بازیو با گاد اف وار 2 مقایسه کردم که برای ps2 بود و خودتون میدونید چه سالی منتشر شده بود !! یه بازی تو این نسل نتونه به گرافیک یه بازیه انحصاری نسل قبلی برسه و ازش بهتر نباشه !! این یعنی چی ؟! کمتر از افتضآء ؟!
    +
    +
    والا ما که گرافیک این بازیو افتضاء دیدیم و کلی هم از این قضیه ناراضی بودم و هستم !! در عوض شما خیلی از گرافیک بازی رازی بودید و خیلی هم دوست دارید گرافیک نسخه ی جدید هم مثه نسخه ی قبلی ( که بنظرتون زیبا و خوب بود ) باشه و مشکلی با این قضیه ندارید
    .
    .
    به قول خودتون اینها همش نظر شخصی هسته و السلام
    گویا متوجه منظورم نشدی ببین طراحی و گرافیک در این موارد با هم هستن نمیدونم حالا چه طوری بهت بگم نمیدونم
    +
    گرافیک از لحاظ هنری و همون طراحی که گفتم عالی بود و من کجا گفتم خوشم میاد گرافیک مثل نسخه قبل باشه؟! اگر با همون حالت و طراحی خاص خودش باشه اره خوشم میاد ولی پیشرفت کلی رو باید داشته باشه بخصوص در زمینه گرافیک ولی گرافیک این بازی هنری هسته و به هر حال.... نظر هر کسی قابل احترام هست
    +
    از عزیزانی که دستی در مدیریت دارن درخواست دارم تا در صورت امکان پست های اخیر حذف بشه به این دلیل که ربطی به این تاپیک نداشت و جنبه مفید نداشت و اگر امکان داره این پست ها حذف بشه ممنون میشم

2. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شاید بشه گفت به خاطر موتور جدیدشه که به همچین گرافیکی ملت عادت ندارن .
    می دونید فرق GOW با DARKSIDERS در چیه که نباید شبیه به هم باشن؟!
    یه نکته ی ریز تو هر 2 بازی هست اگر اینو درست جواب دادی مشخصه از رو حساب به گرافیک بازی گیر دادین!

+
    بابا چه گیری دادین به گرافیک ول کنین دیگه:|
    اصلآ گرافیکش معمولیه نه افتضاحه(اینو از سجاد یاد گرفتم..تو همه ی پستهاش به این کلمه اشاره کرده!: دی) نه عالی اینقدر کشش ندین دیگه
    این بحثها آخرش عاقبت خوبی نداره پس تمومش کنید
    Last edited by B.3.S.T; 25-07-2011 at 23:30.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

یه نکته ی ریز تو هر 2 بازی هست اگر اینو درست جواب دادی مشخصه از رو حساب به گرافیک بازی گیر دادین!

+
    اصلآ گرافیکش معمولیه نه افتضاحه(اینو از سجاد یاد گرفتم..تو همه ی پستهاش به این کلمه اشاره کرده!: دی) نه عالی اینقدر کشش ندین دیگه
    فرق GOW با DS مثل فرق GOW با DMC هستش . فکر کنم منظورمو بفهمی .
    ولی من میگم نباید باشه . چون ذات DS بیشتر شبیه GOW هستش تا DMC .

بزارید یه مثال بزنم :
    توی GOW وقتی میرید توی یه جنگل واقعا عظمت جنگل بازیکن رو میگیره .
    یا ضربات کریتوس واقعا توش معنای خدای جنگ نهفته .
    غول ها و باس ها اصلا عظمت و قدرتشون در برابر کریتوس حس میشه .

اما توی DS وقتی توی خیابون هایی که بعد از صد سال از نابودی انسانها میگذره راه میرید کاملا یه حس مصنوعی بودن و محدود بودن صحنه بهتون دست میده (البته در بعضی جاها اینطوریه جاهای دیگه واقعا زیبا کارشده) .
    ضربات وار یه جوراییه که انگار داره با پشه میجنگه .
    اگه غولی توی بازی باشه در برابر محیط مثل پشه میمونه . راه رفتنشون و ضرباتشون و ...
    برای مثال مصنوعی بودن میتونم به ضربه های اون دست اهنی وار اشاره کنم که اصلا حس سنگینی و محکمی رو نمیتونست قشنگ القا کنه . در برابر دستهای کله شیری کریتوس که دیگه خودتون میدونید (جالبه اصلا gow 3 رو بازی نکردم و فقط تو تریلر )

5. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

گویا متوجه منظورم نشدی ببین طراحی و گرافیک در این موارد با هم هستن نمیدونم حالا چه طوری بهت بگم نمیدونم
    +
    گرافیک از لحاظ هنری و همون طراحی که گفتم عالی بود و من کجا گفتم خوشم میاد گرافیک مثل نسخه قبل باشه؟! اگر با همون حالت و طراحی خاص خودش باشه اره خوشم میاد ولی پیشرفت کلی رو باید داشته باشه بخصوص در زمینه گرافیک ولی گرافیک این بازی هنری هسته و به هر حال.... نظر هر کسی قابل احترام هست
    +
    از عزیزانی که دستی در مدیریت دارن درخواست دارم تا در صورت امکان پست های اخیر حذف بشه به این دلیل که ربطی به این تاپیک نداشت و جنبه مفید نداشت و اگر امکان داره این پست ها حذف بشه ممنون میشم

واقعا متوجه منظورتون نمیشم بزار یه مثال بزنم ... مثلا بازی بولت استروم ... از لحاظ هنری و طراحی های مراحلش خیلی زیبا بود ... اما گرافیک فنی بازی حرفی برای گفتن نداشت و همون طراحی زیبا و محیط ها با رنگ های شادش باعث شده بود ما مراحل زیباییو داشته باشیم !! و نمیشه گفت گرافیک بازی فوق العاده بود مثلا بخاطر رنگ ها و یه سری زیبایی هایی که از پیش رندر شده بودن

+

در مورد پاک شدن پست ها هم موافق نیستم .... ما اینجا برا ... داریم صحبت نمیکنیم که در مورد ds1 و انتظارات در مورد نسخه ی جدید یعنی همین ds2 صحبت میکنیم و این کاملا مربوطه به تاپیک !! و همچنین یکی پست های اخیر رو مطالعه کنه شاید به یه نتیجه ای برسه شما دوست داری پست هاتو ویرایش کن اما من دوست ندارم پاک شن حرف ها و گفته هام

ببین وحید جان همونطور که خودتم میدونی دار سایدرز یه بازی بوده که کلی ایده ها و ... بازیشو از gow و dmc گرفته بود و همچین خلاق هم یکم بوده و یه سری چیز ها اضاف کرده تا بازی دلچسب بشه و احساس تقلید کمتر دست بده

در نتیجه یه بازی که کلی المان هاشو از 2 تا بازی کپی برداری کرده باید گرافیک خودشم نزدیکشون کنه !! در کل من از اول قصد مقایسش با god3 نداشتم چون اصلا در حدش نیست برا همونم رفتم این بازیو گذاشتم کنار god2 که ... در کل منم گفتم بهتر بحث جمع بشه
    +
    +
    در کل من فقط حرف اصلیم این بود که نسخه ی 2 این بازی باید حداقل گرافیکش 2 برابر نسخه ی قبلی باشه که تبدیل به یه بازی فوق العاده بشه ( شاید فقط از نظر من ) و دوستمون هم اینو قبول نداره ... به همین راحتی .. اصلا هم قصد تحمیل نظر ندارم ... تموم شد رفت پی کارش
    Last edited by SA.JJ.AD; 27-07-2011 at 12:50.

7. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

9. 6 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

5 دلیل وجود دارد که ما نمی توانیم در انتظار بازی کردن این بازی بمانیم....

1= داستانی قابل توجه و با اهمیت
    2=کنترل بهبود یافته
    3=قدرت های زیاد
    4=اعدام
    5= توانایی دیدن ان چه مثل یک جهنم میماند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

5 دلیل وجود دارد که ما نمی توانیم در انتظار بازی کردن این بازی بمانیم....

1= داستانی قابل توجه و با اهمیت
    2=کنترل بهبود یافته
    3=قدرت های زیاد
    4=اعدام
    5= توانایی دیدن ان چه مثل یک جهنم میماند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام

این ماله دارکنس هستش

اینجا تاپیکه دارک سایدر

شبیه هستن البته!

13. 2 کاربر از silent-assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اوه مای گاد اشتباه از من بود درسته
    مرسی...
    منتقل میشن...

15. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

17. 5 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

19. 6 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •