تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 80

نام تاپيک: بازی فوق العاده زیبا Vindictus در سبک Free MMORPG

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

خیلی ضایع است اینجور که
    Last edited by Little Sparrow; 25-07-2011 at 08:44.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dante May Cry M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ببخشیدا ولی این مسائل ×روکسی و سرعت نت رو اگه زود تر میگفتید بهتر بودا چون من نمیتونم بازی کنم
    خیلی ضایع است اینجور که
    بازی رو وقتی یک نفری بازی کنید اصلا Lag ندارید، ولی اگه با خارجی ها برید یه مقداری Lag میشه ولی قابل تحمل هستش،البته اگه شما Party Leader باشید خارجی ها Lag میگیرن. من خودم الان با ADSL 256 مخابرات دارم راحت بازی می کنم! بازیش خیلی قشنگه! Cutscene های قشنگی هم نشون میده! به نظر من که شبیه DMC هم هست.

پروفشنال shahabaliboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز حالا شما چه اصراری به سرور west داری؟؟ ما که east هستیم بس فک کنم تو east بینگ بایین تر و لگ کمتر باشه
    ----------------------------
    آقا حجم آبدیت چقده ؟ من اون نسخه ی 2.6 gig را دان کردم الان تغریبا 2 ساعته داره آبدیت میکنه 30 % رفته

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من اتفاقا دارم East رو دانلود می کنم.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اتفاقا دارم East رو دانلود می کنم.
    دوست عزیز حالا شما چه اصراری به سرور west داری؟؟ ما که east هستیم بس فک کنم تو east بینگ بایین تر و لگ کمتر باشه
    ----------------------------
    آقا حجم آبدیت چقده ؟ من اون نسخه ی 2.6 gig را دان کردم الان تغریبا 2 ساعته داره آبدیت میکنه 30 % رفته
    East اگه هم بازی اجرا شه، بازیش کره ای یا چینی میشه زبونش و لگ هم فکر نکنم بهتر شه، آپدیت از ورژن قدیمی تا جدید هم 400،500MB هستش.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

East اگه هم بازی اجرا شه، بازیش کره ای یا چینی میشه زبونش و لگ هم فکر نکنم بهتر شه، آپدیت از ورژن قدیمی تا جدید هم 400،500MB هستش.
    عمرا زبونش چینی بشه چون هر بازی برای دانلود هست میری برای دانلود زده West یا East.
    من همیشه East می گیرم زبونش هم عوض نمیشه.بعدش هم زبون با East یا West عوض نمیشه گزینه تغییر زبان داره.

پروفشنال shahabaliboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

این تابیک چرا دکمه تشکر نداره ؟
    منم با سروش موافقم زبان که وض نمیشه هیچ بینگ هم بهتر میشه (لگ کمتر میشه )

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این تابیک چرا دکمه تشکر نداره ؟
    منم با سروش موافقم زبان که وض نمیشه هیچ بینگ هم بهتر میشه (لگ کمتر میشه )
    عمرا زبونش چینی بشه چون هر بازی برای دانلود هست میری برای دانلود زده West یا East.
    من همیشه East می گیرم زبونش هم عوض نمیشه.بعدش هم زبون با East یا West عوض نمیشه گزینه تغییر زبان داره.
    این بازیش تحریم شدس بابا..
    نمیشه بدون وی پی ان به سرور کانکت بشید، حتی East. من که رفتم سرور West دیدم Option اشو، تغییر زبون نداشت.
    حالا اگه شما وی پی ان چین اینارو داری، خودت امتحان کن..
    Last edited by Dante May Cry M; 25-07-2011 at 18:03.

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس منظورت این که Guild Wars 2 آشغاله دیگه، نه؟(اونم Free هستش ، از هر چی بازی پولی هم بهتره)
    اصلا ربطی نداره به اینکه بازی که Free باشه ، آشغال باشه.. اینا همش سر قضاوت کور کورانه شماست.
    الان هر کی بازی کرده Vindictus رو گفته خیلی باحال و قشنگه!
    یک بازی هم قرار بیاد که Free هستش ولی ویژگی هاشو ببینی حال می کنی! اسمش Age of wulin هستش.
    این :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عزيزم اصلا پست منو خوندي.اول پست رو خوب بخون بعد بيا نقل قول كن.من اصلا حرفي از آشغال بودن بازي زدم؟ميگم اين بازي فري نيستش بلكه براي اينكه تو بازي بتوني رقابت كني بايد پول بدي.همون guild wars هم آيتمهاي پولي تو بازي داره و فري نيستش.
    حرف منو باور نداري بازي رو شروع كن و تا لول آخر لول آپ كن بعدش كه از همه بازيكنا خوردي اونوقت متوجه ميشي من چي ميگم.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزيزم اصلا پست منو خوندي.اول پست رو خوب بخون بعد بيا نقل قول كن.من اصلا حرفي از آشغال بودن بازي زدم؟ميگم اين بازي فري نيستش بلكه براي اينكه تو بازي بتوني رقابت كني بايد پول بدي.همون guild wars هم آيتمهاي پولي تو بازي داره و فري نيستش.
    حرف منو باور نداري بازي رو شروع كن و تا لول آخر لول آپ كن بعدش كه از همه بازيكنا خوردي اونوقت متوجه ميشي من چي ميگم.
    اون Free که شما می گی یعنی اونا بیان یه بازی قشنگ بسازن ، برای ساختش زحمت بکشن ، پول خرج کنن ، وقت بزارن بعد بیان مفت مفت بدن ما بازی کنیم..
    همچین بازی وجود نداره، اگر بازی قشنگی به این حالت بود بعد بیا بگو..
    وقتی ما می گیم Free یعنی Free to Play نه اینکه کلا Free، بدون آیتم های پولی هم اگه بازیش Balance داشته باشه و شما هم بازیت خوب باشه همچین حالتی پیش نمیاد،چون معمولا آیتم های پولی برای لول به کار میرن یا ساخت اسلحه یا ...، مگر اینکه بازیش چرت باشه و اونایی که پول می دن نسبت به اونایی که نخریدن برتری شدید داشته باشن و قابل مقایسه نباشه.
    البته این بازی ای که معرفی کردم اینجوری نیستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •