تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 103 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1029

نام تاپيک: Hitman: Absolution

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

sتریلرشو دیدم یاد فیلم لیون (حرفه ای ) افتادم همش با فنو کاراته همه رو زد خبری از تفنگ نبود :| هیتمن بدون اسنایپ به درد نمیخوره
    تو نسخه ی چهارمشم که این همه اسلحه داشتیم اصلا به دردمون نمیخورد. همه مرحله هارو باید با آمپول و خفه کن رد میکردیم اتفاقا اسنایپر به کار هیتمن نمیاد مگر اینکه از راه دور بخواد یکیو بکشه مثل مرحله 2 هیتمن 1
    ولی به تریپش خیلی میاد

این که از منم جوون تره !! : دی
    این مأمور 47 توی هر شمارش یه شکلی بوده !
    آره واقعا چرا این 747 تو هر نسخه یه شکله ... عرضه ندارن یه قیافه درست حسابی واسش درست کنن و همونو با یه کم تغییر تو نسخه های دیگه بزارن !؟!!!!

ولی این عکسی که توی پست اوله خیلی قیافش باحال شده ... یه کمم خسته و پیرتر شده امیدوارم همین باشه.
    من خیلی از این کاراکترش خوشم اومد

من بی صبرانه منتظر نسخه ی پنجمم نسخه ی چهارمشو چند روز پیش تموم کرد دوباره خیلی حال داد واقعا بهترین کاراکتری که خیلی دوسش دارم هیتمنه ! امیدوارم توی این نسخه هم مخفی کاریا قشنگتر بشه ولی اینجور که از پست اول خوندم مثیکه بعضی جاها باید آدم کشت !!
    البته به نظر من آدم کشتن هیتمنم خیلی حال میده ... با اون حالت خونسردی آدمارو بکشی
    تریلر که فوق العاده بود ... حیف که قیافه ی هیتمن رو نشون نمیده.
    امیدوارم گرافیک بازی رد حد تریلر باشه
    راستی تریلر هنوز از گیم پلی خود بازی نیومده ؟

یه سوال دیگه ... این عکسه که سعید گذاشت واسه کدوم نسخه س ؟
    Last edited by 3Dmajid; 11-06-2011 at 13:01.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

این عکسه رو یادتون رفته بزارید :

3. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

اولین تریلر از گیم پلی بازی، این ویدئو رو GT گذاشته بود تو سایتش، کیفیتش HD نیست ولی میشه دید.
    در ضمن انگاری تریلر کامل نیست، یه جوریه، خودتون ببینید...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من ویدئوهارو دیدم ... با اینکه خیلی گرافیک باحالی داشت و واقعا پیشرفت شگفت انگیزی توی این نسخه از بازی به چشم میخوره ولی چیزی که منو نگران کرده در اومدن بازی از حالت و سبک اصلی هیتمنه.
    توی تریلرهایی که بود فقط کافیه به جای شخصیت هیتمن کاراکتر سم فیشر رو میزاشتن تا کاملا احساس کنید دارید یه اسپلینتر سل جدید بازی میکنید
    دقیقا مثل اسپلینتر سل که توی نسخه ی آخرش از حالت کاملا مخفی کاری در اومد و یه کم تابلو بازی هم بهش اضافه شد دارن همین بلا رو سر هیتمن میارن
    یعنی حالا دیگه مامور 47 یه آدمکش ناشناخته و قابل شناسایی نیس و تحت تعقیبه ! !!

توی نسخه ی چهارم اگه یادتون باشه جوری بود که یه مرحله رو تابلو بازی در میووردی رد میکردی توی مرحله ی بعدی راحت تر شناخته میشدی و توی روزنامه ها عکست بود.
    این خیلی جالب بود.
    وقتی توی این بازی همون مرحله ی اول یکیو گروگان گرفتی جلو این همه پلیس خب مسلما باید جوری باشه که پلیس الان قیافه ی هیتمن رو میشناسه و مرحله هارو باید سخت تر کنن و جوری باشه که هیتمن قابل شناسایی باشه وگرنه مسخره میشه

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

اولین تریلر از گیم پلی بازی، این ویدئو رو GT گذاشته بود تو سایتش، کیفیتش HD نیست ولی میشه دید.
    در ضمن انگاری تریلر کامل نیست، یه جوریه، خودتون ببینید...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این تقریبا همون 2 صحنه ای بود که رزیدنت جان گذاشته بود (فکر کنم آقا مسعود. نمیدونم!)

میگم اون 2تایی که من گذاشتم کسی گرفت ببینه چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

این تقریبا همون 2 صحنه ای بود که رزیدنت جان گذاشته بود (فکر کنم آقا مسعود. نمیدونم!)

میگم اون 2تایی که من گذاشتم کسی گرفت ببینه چیه؟
    آره من گرفتم یکیش که واسه سایت IGN بود که تو E3 دارن با کارگردان گیم پلیش حرف میزنن و تیکه هایی از بازی رو نشون میده.

9. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

من ویدئوهارو دیدم ... با اینکه خیلی گرافیک باحالی داشت و واقعا پیشرفت شگفت انگیزی توی این نسخه از بازی به چشم میخوره ولی چیزی که منو نگران کرده در اومدن بازی از حالت و سبک اصلی هیتمنه.
    توی تریلرهایی که بود فقط کافیه به جای شخصیت هیتمن کاراکتر سم فیشر رو میزاشتن تا کاملا احساس کنید دارید یه اسپلینتر سل جدید بازی میکنید
    دقیقا مثل اسپلینتر سل که توی نسخه ی آخرش از حالت کاملا مخفی کاری در اومد و یه کم تابلو بازی هم بهش اضافه شد دارن همین بلا رو سر هیتمن میارن
    یعنی حالا دیگه مامور 47 یه آدمکش ناشناخته و قابل شناسایی نیس و تحت تعقیبه ! !!

توی نسخه ی چهارم اگه یادتون باشه جوری بود که یه مرحله رو تابلو بازی در میووردی رد میکردی توی مرحله ی بعدی راحت تر شناخته میشدی و توی روزنامه ها عکست بود.
    این خیلی جالب بود.
    وقتی توی این بازی همون مرحله ی اول یکیو گروگان گرفتی جلو این همه پلیس خب مسلما باید جوری باشه که پلیس الان قیافه ی هیتمن رو میشناسه و مرحله هارو باید سخت تر کنن و جوری باشه که هیتمن قابل شناسایی باشه وگرنه مسخره میشه
    اسپلینتر سل با تغییراتی که توش دادن درسته که یه کم طرفدار از دست داد ولی قطعا طرفدار جدید هم پیدا کرد
    ولی انصافا دیگه مخفی کاری صرف نبود

تو هیتمن میشد تموم مرحله ها را مخفی کاری صرف بری

راستی اگه تو نسخه چهارم تو یه مرحله همه را هم میکشتی در نهایت آخر مرحله میتونستی با یه کم چرک کف دست! بد نامی را حذفش کنی. ولی خوب انصافا قابلیت جالبی بود

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

آره من گرفتم یکیش که واسه سایت IGN بود که تو E3 دارن با کارگردان گیم پلیش حرف میزنن و تیکه هایی از بازی رو نشون میده.
    تیکه هایی از گیم پلی؟
    متفاوت از این 3-4 تا صحنه؟

حدودا چند دقیقه اش گیم پلی نشون میداد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

اسپلینتر سل با تغییراتی که توش دادن درسته که یه کم طرفدار از دست داد ولی قطعا طرفدار جدید هم پیدا کرد
    ولی انصافا دیگه مخفی کاری صرف نبود

تو هیتمن میشد تموم مرحله ها را مخفی کاری صرف بری

راستی اگه تو نسخه چهارم تو یه مرحله همه را هم میکشتی در نهایت آخر مرحله میتونستی با یه کم چرک کف دست! بد نامی را حذفش کنی. ولی خوب انصافا قابلیت جالبی بود
    ببخشید منظورت از مخفی کاری صرف چیه ؟
    درسته یکی از اون طرفدارایی که پیدا کرد خود من بودم چون دفعه اول بود داشتم سم فیشر بازی میکردم
    منظور من این بود که بازی خیلی داره شبیه اسپلینتر سل میشه و البته نمیگم این بده ... بلاخره تنوع و نو آوری توی بازی لازمه.
    اتفاقا خودم به شدت دوست دارم اکشن توی هیتمن زیاد بشه و با خونسردی دشمنا رو بکشم ولی امیدوارم این باعث نشه که مخفی کاری توی بازی کمرنگ بشه و دیگه نشه هر مرحله رو با چندین روش رد کرد.
    من فکر کنم سازنده های این بازی یه کم تحت تاثیر فیلم هیتمن هم قرار گرفتن. چون توی فیلمش هم اکشن داشت هم مخفی کاری
    ببخشید میشه در باره اون خطی که پر رنگ کردم توضیح بیشتری بدی ؟ منظورتو از چرک کف دست نفهمیدم ؟ منظورت پوله ؟ آها راستی من الان یادم اومد یه جا خونده بودم توی نسخه ی چهار میشه به پلیسا رشوه داد ولی هیچ وقت این کارو نکردم !!

تیکه هایی از گیم پلی؟
    متفاوت از این 3-4 تا صحنه؟

حدودا چند دقیقه اش گیم پلی نشون میداد؟
    کیفیت فیلم نسبت به اون چند تا لینک دیگه بهتره و گیم پلی رو فک کنم یکی دو دقیقه ای نشون میده. در کل 6 دقیقه فیلمه.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

ببخشید منظورت از مخفی کاری صرف چیه ؟
    درسته یکی از اون طرفدارایی که پیدا کرد خود من بودم چون دفعه اول بود داشتم سم فیشر بازی میکردم
    منظور من این بود که بازی خیلی داره شبیه اسپلینتر سل میشه و البته نمیگم این بده ... بلاخره تنوع و نو آوری توی بازی لازمه.
    اتفاقا خودم به شدت دوست دارم اکشن توی هیتمن زیاد بشه و با خونسردی دشمنا رو بکشم ولی امیدوارم این باعث نشه که مخفی کاری توی بازی کمرنگ بشه و دیگه نشه هر مرحله رو با چندین روش رد کرد.
    من فکر کنم سازنده های این بازی یه کم تحت تاثیر فیلم هیتمن هم قرار گرفتن. چون توی فیلمش هم اکشن داشت هم مخفی کاری
    ببخشید میشه در باره اون خطی که پر رنگ کردم توضیح بیشتری بدی ؟ منظورتو از چرک کف دست نفهمیدم ؟ منظورت پوله ؟ آها راستی من الان یادم اومد یه جا خونده بودم توی نسخه ی چهار میشه به پلیسا رشوه داد ولی هیچ وقت این کارو نکردم !!

کیفیت فیلم نسبت به اون چند تا لینک دیگه بهتره و گیم پلی رو فک کنم یکی دو دقیقه ای نشون میده. در کل 6 دقیقه فیلمه.

منظورم از مخفی کاری صرف اینه که تو 70% ماموریت ها میتونی بدون کشتن حتی 1 نفر اضافه بر هدف مرحله را تموم کنید

اون رشوه دادن هم وقتی ماموریت تموم میشه و گزارش مرحله را میده یه قسمتی بود که میزان بدنامی را نشون میداد از همونجا میشد با پرداخت رشوه صفرش کرد!

13. این کاربر از silent-assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

تریلر را دیدم . در نگاه اول همه چیز خوب است . گروگان میگیری همه مثل بُز نگات میکنن تو راتو میکشی میری : دی
    در مورد گرافیک که نمیشه نظر داد اما به نظر خوب میاد , نورپردازی هم خوبه به نظر و کلا خوب بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •