تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: اگر قصد خرید مادربورد داشته باشید کدام مارک را انتخاب م

راي دهنده
328. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ABIT

13 3.96%
  • ASUS

141 42.99%
  • ALBATRON

2 0.61%
  • ASRock

3 0.91%
  • ELITE GROUP

3 0.91%
  • EPoX

20 6.10%
  • Foxconn

2 0.61%
  • Gigabyte

86 26.22%
  • Intel

15 4.57%
  • SOYO

3 0.91%
  • MSI

34 10.37%
  • سایر مادربورد ها

6 1.83%
صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 169

نام تاپيک: بهترین مادربورد

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

13 توجه: این آمار هیچ ارزش علمی ندارند، و جهت اطلاع می باشد.

تعداد مادربورد های یافت شده برای هر مارك در جستجوی فروشگاه یاهو
    - 918 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    *****- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    *****- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - - 692- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - -308- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - *****- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - *****- - - - 201 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - *****- - - -***** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - *****- - - -***** - - - -121- - - - - -111 - - - - - 84 - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - *****- - - -***** - - - *****- - - -*****- - - -*****- - - - - - - - - - - - - - - -
    ***** - - - ***** - - - *****- - - -***** - - - *****- - - -*****- - - -*****- - - - -19- - - - - - - 1- -

SOYO - - - ASRock - - - EPoX - - Foxconn - - - - DFI - - - - ABIT - - - - GIGA - - - - ASUS - - - - Intel

توجه: این آمار هیچ ارزش علمی ندارند، و جهت اطلاع می باشد.
    ABIT Computer (201)
    AOpen (33)
    ASRock (19)
    ASUS (692)
    BFG Technologies (3)
    Biostar (64)
    Compaq (4)
    DFI (121)
    EPoX (84)
    eVGA.com (8)
    Foxconn (111)
    Gigabyte (308)
    HP (22)
    IBM (7)
    Intel (918)
    Iwill (6)
    Mach Speed Technologies (2)
    Micro Star International Computer (425)
    Q-lity Computer (1)
    Shuttle (2)
    SOYO (1)
    Sun Microsystems (12)
    Supermicro (564)
    Tekram Technology (5)
    Tyan Computer (296)
    Last edited by hasan11; 11-05-2006 at 19:48.

حـــــرفـه ای Mezzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hasan11
    DFI مادربورد خوبي نيست، كه اينقدر دوستان صحبتش را مي كنند، يكي از نشانه هاي بهترين مادربورد فروش آن است، كه اين مادربورد فروش كمي دارد. نتيجه: اگر DFI برد خوبي بود از فروش بالايي بر خوردار بود.

مثلا: Giga فروش بالايي دارد و جزو مادربورد هاي خوب است.
    مثلا: فروش جهاني ASUS سهم قابل توجهي دارد.
    پس تست ها و بنچمارك ها بيهوده هستند و براي مقايسه چند مادربرد بايد به آمار فروش اونها

مراجعه كرد.خوب حتما اين مطلب رو متخصصين Anandtech , Tom's Hardware و بقيه نميدونن

كه اينهمه آزمايش ميكنن.

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

IBM is GOD دقيقا داري درست مي گي
    دي اف آي هم يكي از بهترين هست
    ولي در كل به بنچ مارك ها و مجلات اصلا من يكي اهميت نمي دم چون توش تجارت و زد و بند حرف اول رو مي زنه
    از نظر فروش بخواهيم حساب كنيم ايسوز حرف اول رو مي زنه از نظر تبليغات گيگا( يكي از چرت ترين برند هاي موحود هست اين گيگا از نظر من )
    ولي به نظرم اين بحث داراي دو بخش هست مادربورد هايي براي عموم و براي اوركلاك ها كه ايسوز دي اف آي برند هاي خوبي هستند ولي من يكي براي سي پي يو هاي اينتل ايسوز رو ترجيح مي دم
    راستي اي ام دي هم كه فعلا نشسته داره نگاه مي كنه و اينتل با اين سي پي يو هاي جديد باز نشون داد تو تكنولوژي حرف اول رو مي زنه اي ام دي تازه با اين am2 مي خواهد چي بگه جلو اينتل من موندم
    خلاصه اين قراردادي كه ماكروسافت سر ويستا با اينتل بست چند روز پيش 100% بازار آينده براي اينتل هست فعلا تا ببينيم اي ام دي چي داره براي گفتن مخصوصا حالا كه اينتل تمام قوا رو جمع كرده تا با ويستا هماهنگ باشه و ويستا فعلا داره معطل مي كنه تا همه چي دست اينتل باشه خلاصه اي ام دي با تك هسته اي داره خودش رو الاف مي كنه

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

7

نقل قول نوشته شده توسط Mezzo
    پس تست ها و بنچمارك ها بيهوده هستند و براي مقايسه چند مادربرد بايد به آمار فروش اونها

مراجعه كرد.خوب حتما اين مطلب رو متخصصين Anandtech , Tom's Hardware و بقيه نميدونن

كه اينهمه آزمايش ميكنن.
    البته بستگي داره از چه نظر مقاسيه بشه

آيا قيمت رو هم محاسبه كردن؟ مسلم كه براي آنها قيمت اهميتي نداره، اصلا قيمت رو مورد برسي قرار نمي دهند.

از پست اول هم دارم ميگم قيمت رو هم مورد توجه داشته باشيد
    .
    Last edited by hasan11; 11-05-2006 at 19:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

مافیا عزیز اگر به کم در اینترنت سرچ کنی می بینی ماکروسافت قول داده که ویندوز جدید با هر دو پردازنده به خوبی کار کند .
    و تعصب زیادی نداشته باش . اگر گیگا چرت پس چرا فروش آن خیلی زیاد است و بهترین گارانتی دارد .
    ایسوز درسته که مادربرد خوبی است ولی وقتی گارانتی مزخرفی داره نگیری بهتره . من خودم asus k8u-x گرفتم که به بدبختی افتادم .
    و آقای مافیا که ادعای اطلاعات سخت افزاری دارین باید بدونین که همه برای اینتل مادربرد گیگا را پیشنهاد می دهند و ایسوز را برای ای ام دی .
    ببخشید که اینقدر تند حرف زدم ولی باید بگم تعصبی نباید حرف زد .
    من خودم ای ام دی دارم و با هزار تا اینتل عوض نمی کنم مخصوصا این جدیدی های اینتل 775 که شدیدا داغ می کنند اینتل باید در کوزه بذارد سی پی یو های جدیدش را .
    ای ام دی امروز از اینتل جلو افتاده است . در گذشته بر عکس بود .

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

12

نقل قول نوشته شده توسط mndbnt
    مافیا عزیز اگر به کم در اینترنت سرچ کنی می بینی ماکروسافت قول داده که ویندوز جدید با هر دو پردازنده به خوبی کار کند .
    و تعصب زیادی نداشته باش . اگر گیگا چرت پس چرا فروش آن خیلی زیاد است و بهترین گارانتی دارد .
    ایسوز درسته که مادربرد خوبی است ولی وقتی گارانتی مزخرفی داره نگیری بهتره . من خودم asus k8u-x گرفتم که به بدبختی افتادم .
    و آقای مافیا که ادعای اطلاعات سخت افزاری دارین باید بدونین که همه برای اینتل مادربرد گیگا را پیشنهاد می دهند و ایسوز را برای ای ام دی .
    ببخشید که اینقدر تند حرف زدم ولی باید بگم تعصبی نباید حرف زد .
    من خودم ای ام دی دارم و با هزار تا اینتل عوض نمی کنم مخصوصا این جدیدی های اینتل 775 که شدیدا داغ می کنند اینتل باید در کوزه بذارد سی پی یو های جدیدش را .
    ای ام دی امروز از اینتل جلو افتاده است . در گذشته بر عکس بود .
    1- گيگا براي اينتل بهتره ولي ايسوز رو براي دو سي پي يو انتخاب مي كنند و جزو بهترينه
    2- نسبت به اي ام دي تعصب نداشته باشيد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    ibm عزیز
    منطور من ترجمه خط اول و دوم اون پاراگراف انگلیسی است
    یعنی اینکه اونقدر این مادر بورد برای اور کلاکینگ خوبه که نمی شه در حد اون مادر بورد دیگه ای مثال زد
    امیدوارم که خوب متوجه شده باشم

حـــــرفـه ای Mezzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hasan11
    آيا قيمت رو هم محاسبه كردن؟ مسلم كه براي آنها قيمت اهميتي نداره، اصلا قيمت رو مورد برسي قرار نمي دهند.
    در اينجا يه مقايسه اي بين پردازنده ها انجام شده كه اين مورد (Price/Performance) رو بررسي كرده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شما معتقديد با توجه به اين بررسي Sempron 2500 از Athlon 64 X2 4400 بايد بهتر باشه؟يا مثلا

Athlon 64 FX-60 و Pentium 4 EE 3.40 جزو بدترين CPU ها هستند؟

داره خودمونی میشه IBM is GOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

13

علی جان گرفتم چی میگی

بابا خوبه حالا خودم گفتم تو اور کلاک بهترینه

ولی منظورم اینه که چرا تو بنچ مارک ها اول نیست بعد هم صفحه آخر کمترین کلاک چیپ ست رو داره!!!!

راستش معنی اونارو نفهمیدم

برام یکم تعجب آوره اینو برام تفسیر کنی ممنون میشم

ان شاالله اجرت با امام خمینی

داره خودمونی میشه IBM is GOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

13

تعداد مادربورد های یافت شده برای هر مارك در جستجوی فروشگاه یاهو
    توجه: این آمار هیچ ارزش علمی ندارند، و جهت اطلاع می باشد.
    بابا ایول!!!!!

آمار جهانی ارزش نداره ولی اونوقت آمار داخلی مسخره ایران ارزش علمی داره !!!!

بعد هم ایم بگم اگه بخواهی تو ایران هم جنس خوب بخری هم ارزون اشتباه فکر میکنی

همیشه هر چقدر پول بدی آش میخوری
    Last edited by IBM is GOD; 12-05-2006 at 01:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •