تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: پارس یا ......؟

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

دوست عزیزم سلام . راستش من در مورد اون قستهایی که قرمز کردم مخالفم ! 206 SD به هیچ وجه غیر استاندارد نیست ! کی گفته طراحیش مال ایران خودروئه ؟! ایرانخودرو فقط 206 SD رو ساخت وگرنه طراحیش به هیچ وجه مال ایرانخودرو نیست ! حتی اکسل عقب این ماشین توسط پورشه آلمان طراحی شده !
    در مورد اون اختلاف 2 لیتر هم باهاتون 100 درصد مخالفم ( ناراحت نشین ) اگه شما هم مثل ما چند بار از تهران میرفتین تا شیراز و بر میگشتین و کلی توی شهر اینور و اونور میکردین این تفاوت رو احساس میکردین !
    در مورد قیافه هم چون سلیقه اییه نمیشه نظر داد ! به عنوان مثال من قیافه سمند ال ایکس بیشتر به دلم میشینه تا پارس !
    موفق باشین !

دوست عزیز من کاملا با شماها موافقم ! و از موضع خودم از ساعت 6 که رفتم ایران خودرو پایین اومدنم.... یه کارشناس فنی خفن از تهران اومده بود و کامل درباره خودرو ها برام توضیح داد ! البته من نظرم قبل تر از اونم با صحبتهای شما و آقا فرشاد عصبانی! عوض شده بود و کاملا حرف شما رو قبول کردم! و 206 اس دی وی 8 نوشتم که تحویل 40 روزه است و انشالله که خودرو رو تحویل گرفتم یه قسمت مخصوص این خودرو ایجاد میکنم و کامل دربارش میگم! اون مسوول فنی حتی به من توصیه کرد که حتی V2 یا V10 هم نخرم! گفت غالب گاز برای خودروهای بنزینی چیزی جز خرابی نداره و توصیه کرد که همون V8 رو بگیرم (لبته اون شخص کاملا بی طرف بود) .من اگه در مورد پارس صحبتهایی میکردم برای این بود که واقعا حق انتخاب دیگه ای وجود نداره! پارس ایراداتی داره و همین 206 وی 8 هم ایراداتی داره .. به نظر من سیاست خودرو در ایران یه سیاست کثیفیه که فقط هدفش سود دهی و هیچگونه رقابت و میل و رضایت مشتری توش نیست........

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست آذری زبان تند خوی من ... اگه شما چند تا از پستهای منو دیدی من تمامی پستهای شما رو خوندم به این نتیجه رسیدم که شما برخوردت خیلی بده و نحوه جواب دادنت تمسخر آمیز ( البته در بعضی موارد و البته ببخشیدا! ) من کی از پارس طرفداری کردم؟؟؟؟؟ من دارم میگم اگه حرفی میزنید با دلیل باشه!! شما به قسمت مشاوره خرید خودرو برو میبینی که امروز ساعت 6 رفتم و یه 206 sd v8 به توصیه شما و خیلیای دیگه و البته عقل خودم خریدم و از انتخاب خودم هم کاملا راضیم و قبول هم کردم که 18 و نیم پول دادن بالای ماشینی که هیچ امکاناتی نداره عاقلانه نیست ... الانم صحبت من اصلا درباره پارس نیست صحبت من درباره نحوه جواب دادن شماست......... از شما همینجا میخوام که لهن صحبت کردنتون رو محترمانه تر کنید همه که مثل شما خدای خودرو نیستن و تو نمایشگاه ماشین بالای 30 تومنی از صبح تا شب وای نمیسن!
    با تشکر
    والا من عصبانی نیستم! فقط میخندم! به خاطر شما میگم وقتی از پرشیا بیجا طرفداری کردید عصبانی شدم!
    من کوچیک شما هستم و به خاطر شما اینجام! تا اگه مارو قابل بدونید حداقال در خرید خودرو شمارو راهنمایی بکنم!
    شما حدودا تو 3 - 4 تا تاپیک با همان پست مشابه از پرشیا طرفداری کردید! من از قیافه پرشیا ایراد نمیگیرم فقط میگم با 18 تومن اصلا ارزش نداره! اگه 2 مدل پایین اونو بگیری خیلی خوبه چون هم افت قیمتشو کرده و هر چی باشه از 405 بهتره و تو طراحی ظاهری باز بین ماشینای زیر 20 میلیون حرف اول رو میزنه! باز عصبانیت من این بود که شما از این انتخاب اشتباه دست بکشی! و الان هم که شنیدم sd گرفتی خوشحال شدم. اگه هر ایرادی هم تو این دیدی بدون 100 برابرش تو پرشیا هست!
    به هر حال اگه طرز صحبت کردن من بد بوده به بزرگواری خودتون ببخشید.

3. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اگه در مورد پارس صحبتهایی میکردم برای این بود که واقعا حق انتخاب دیگه ای وجود نداره! پارس ایراداتی داره و همین 206 وی 8 هم ایراداتی داره .. به نظر من سیاست خودرو در ایران یه سیاست کثیفیه که فقط هدفش سود دهی و هیچگونه رقابت و میل و رضایت مشتری توش نیست........
    دوست عزیز درسته ! متاسفانه توی ایران حق انتخاب زیادی وجود نداره مگه اینکه بودجه بره بالای 30 میلیون ( حالا یکم کمتر و بیشتر )
    206 هم مانند خیلی از خودرو ها یه سری ایرادات داره ! اما مطمئنا ایراداتش از ماشینی مثل سمند یا پارس یا 405 کمتره !
    ---------------------------------------------------------
    من شخصا هرکس رو که میخواد ماشین بخره از خرید پارس منصرفش میکنم . چون واقعا این ماشین ارزش پرداخت 18 میلیون رو نداره !
    البته دیر خبر شدم وگرنه نمیذاشتم داییم پارس بخره !

5. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

والا من عصبانی نیستم! فقط میخندم! به خاطر شما میگم وقتی از پرشیا بیجا طرفداری کردید عصبانی شدم!
    من کوچیک شما هستم و به خاطر شما اینجام! تا اگه مارو قابل بدونید حداقال در خرید خودرو شمارو راهنمایی بکنم!
    شما حدودا تو 3 - 4 تا تاپیک با همان پست مشابه از پرشیا طرفداری کردید! من از قیافه پرشیا ایراد نمیگیرم فقط میگم با 18 تومن اصلا ارزش نداره! اگه 2 مدل پایین اونو بگیری خیلی خوبه چون هم افت قیمتشو کرده و هر چی باشه از 405 بهتره و تو طراحی ظاهری باز بین ماشینای زیر 20 میلیون حرف اول رو میزنه! باز عصبانیت من این بود که شما از این انتخاب اشتباه دست بکشی! و الان هم که شنیدم sd گرفتی خوشحال شدم. اگه هر ایرادی هم تو این دیدی بدون 100 برابرش تو پرشیا هست!
    به هر حال اگه طرز صحبت کردن من بد بوده به بزرگواری خودتون ببخشید.
    آره منم واقعا به این نتیجه رسیدم و از شما هم واقعا ممنونم! اون پست رو هم قبل افطار زدم خیلی گشنم بود یه کم حساس بودم! الان که پستتون رو خوندم دیدم همچین عصبانی هم نیستی

راستی جالب اینه که من تو بنگاه های ماشین کلی پرشیا میبینم که گذاشتن بفروشن ولی تو کرمانشاه امروز حتی یه دونه 206 SD ندیدم.... البته 206 معمولی که زیاده...

درضمن رنگ هم فقط 3 تا داشت! من دنبال آبی !!! بودم بهش گفتم بهم خندید گفت سفارشی نداریم .

سفید-- نقره ای -- دودی!! منم سفید انتخاب کردم...

در مورد ایراد هم دو تا مورد شنیدم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- شنیدم عقبش جاپا زیاد نداره.. میخواستم ببینم یعنی از پراید هم عقبش کوچیکتره؟؟؟ و اگه بزرگتره جقدر از پراید بزرگتره؟ جون من خودم پراید داشتم برا همین میپرسم.

2-در مورد خرجش و هزینه نگهداریش میخواستم ببینم تو دو سال اول خرجش چطوره؟؟ چون کارت طلایی نداشت و فقط یه سری لوازم سفری گفتن بهتون میدیم اشانتیون!!

و دیگه اینکه 16 و 600 خوبه؟؟ بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

در مورد ایراد هم دو تا مورد شنیدم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- شنیدم عقبش جاپا زیاد نداره.. میخواستم ببینم یعنی از پراید هم عقبش کوچیکتره؟؟؟ و اگه بزرگتره جقدر از پراید بزرگتره؟ جون من خودم پراید داشتم برا همین میپرسم.

2-در مورد خرجش و هزینه نگهداریش میخواستم ببینم تو دو سال اول خرجش چطوره؟؟ چون کارت طلایی نداشت و فقط یه سری لوازم سفری گفتن بهتون میدیم اشانتیون!!

و دیگه اینکه 16 و 600 خوبه؟؟ بازم ممنون
    مبارکه!
    خوب SD مشکل تنگی فضای پا در قسمت عقب داره و نسبتا نسبت به پراید فضاش تنگه البته اکثرا صندلی 206 رو نسبت به پراید خیای عقب میکشن اگه صندلی های جلو فاصلش درست باشه میشه گفت فضاش با پراید یکیه!
    در مورد هزینه نگهداریش هم که انشا الله تصادف نکنی. خودش هم که حتی میشه گفت اگه خوب باهاش رانندگی کنی تا 4 سال برات مثل ساعت کار میکنه!
    و در اخر قیمت 16 - 17 میلیون برای این ماشین با این امکانات خیلی خوبه.

8. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه S@B@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آقا من کل این تاپیک رو خوندم خدایی در مورد پرشیا بی انصافی شده!! این حرفا رو هیچکدوم قبول ندارم:

پارس ترمزش لفط میده!!!!

پارس دموده شده!!!

پارس صدای موتورش زیاده و داخل ماشین میاد!!!

------------------------------
    من نمیدونم چرا اینا رو میگید؟؟؟؟ اتفاقا پارس اگه اسپرت بشه واقعا ماشین خفن و باکلاسیه مخصوصا سفیدش منم میگم که 206 صندوق دار اصلا استاندارد نیست!! یه چیز من درآوردیه ایران فرقونه!!
    درضمن 206 صندوق دار یه جورایی از کنار نگاه میکنی توذوق میزنه! مگه اینکه کمکای عقبشو حسابی بخوابونی!!
    درضمن واقعا عقبش کوچیکه و جاش کمهه
    آقا من اگه جای شما بودم پرشیا رو دوگانه میکردم.........من تو این هفته میخوام دوگانه سوز رو ثبت نام کنم
    در مورد اختلاف مصرف پارس با 206 فکر کردی مثلا تفاوتش چقدره؟؟ فوقش 2 لیتر !! به نظرت فرقی هم میکنه بین 6 لیتر با 8 لیتر؟؟؟ آخه کی پارس رو میفروشه 206 بخره!!! کدوم آدم عاقلی همچین کاری میکنه!! لااقل v10 بخر یه گازی داشته باشه!!!
    سلام و ممنون از اینکه در بحث ما شرکت کردین
    قصد جواب دادن به پستتون رو ندارم.... چون دوستان جواب دادن و اینکه متوجه شدم شما دقیق متن اولین پست تاپیک رو نخوندید و گرنه صریحا این عبارت رو بکار نمی بردید " آخه کی پارس رو میفروشه 206 بخره!!! کدوم آدم عاقلی همچین کاری میکنه!! "

--------------------
    مصرف بنزین به قول دوستمون 2 لیتر در مسافت زیاد خودشو نشون میده ...مثلا یکی از آشنا های ما دو برادر هستند که یکی 206 SD داره و دیگری پارس و حداقل ماهی یه بار هر دو با ماشیناشون میرن شهر خودشون

( 670 کیلومتر) .
    تفاوت مصرف بنزین دو ماشین در مسیر برگشت حول و حوش 30 تا 35 لیتره که در رفت و برگشت میشه 60-70 لیتر
    با بنزین نرخ آزاد صرف میکنه ؟؟

ظاهر ماشین یه امر سلیقه ای هست و شاید واسه یکی تندر خوشگلترین ماشین باشه واسه یکی پارس . اون چیزی که واسه من تو این بحث مهمه رعایت استاندارد و کیفیت ساخت و امکانات جانبی هست .

...
    ....
    میشه درباره 206 V8 limit هم توضیح بدین؟ ثبت نام داره؟ میشه ظاهر V8 معمولی رو مثه limit کرد ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

میشه درباره 206 V8 limit هم توضیح بدین؟ ثبت نام داره؟ میشه ظاهر V8 معمولی رو مثه limit کرد ؟
    بله ثبت نام هم داره، سعی کنید حتماً سراغ نمایندگی برید و نه شرکت لیزینگ تا مثل من کلاه سرتون نره و طرف فلنگ رو ببره (پارسال 17 تومن از من به همبن راحتی خورده شد!)
    تحویل فوری هم داره که سریعتر میدن.

ظاهر Limited اگه منظورت 206 سفیداست که زه سفید هم دارن، دو راه داری، یا اینکه زه سفید اسپرت بگیری واسش و یا اینکه اونا رو رنگ کنی که حالت دوم زیاد جالب در نمیاد و بعد از مدتی زشت میشه.

داره خودمونی میشه S@B@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بله منظورم رنگ سفید بود -تفاوت قیمتشون چقدره ؟ فقط ظاهرشون با هم فرق داره؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

بله منظورم رنگ سفید بود -تفاوت قیمتشون چقدره ؟ فقط ظاهرشون با هم فرق داره؟؟؟
    تفاوت قیمتشون 800 تومن هستش و فکر کنم همین ظاهرشون با هم فرق داره.

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بغیر از ظاهر، مدل limited تودوزی داره، ضبط Mp3 (ایران خودرو هر وقت حال کنه ضبط 206 رو Track میده!) و چون صادراتی هستن مشکل مصرف سوخت و شتاب هم ندارن!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •