تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 21 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 206

نام تاپيک: از دوستان کسی مصاحبه آموزش و پرورش نداشته؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ۷۵ درصد مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام شده است و با انجام مراحل بعدی، نتایج نهایی تا آخر مرداد اعلام می‌شود.
    وحید کیارشی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به جزییات برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: تاکنون آزمون اختصاصی شامل مصاحبه و آزمون عملی سه‌چهارم افراد پذیرفته شده در آزمون اولیه آموزش و پرورش، انجام شده است.
    وی افزود: بعد از انجام مصاحبه افراد باقیمانده و اعلام‌نظر هسته‌های گزینش استان‌ها، تا آخر مرداد اسامی برگزیدگان جهت تأیید از سوی هیئت عالی گزینش وزارت آموزش و پرورش به تهران ارسال خواهد شد تا این هیئت در اسرع‌وقت نظر خود را اعلام کند.
    معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: پس از تأیید فرآیند مصاحبه انجام شده در استان‌ها از سوی هیئت عالی گزینش وزارتخانه، در نهایت اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام خواهد شد که در این میان ۱۰ درصد از صاحبان نمره‌های بالا نیز به عنوان ذخیره در نظر گرفته خواهند شد تا در صورت انصراف نفرات اصلی، نسبت به جایگزینی آنها اقدام شود.
    * صدور احکام استخدامی پذیرفته شدگان تا پیش از شروع سال تحصیلی
    کیارشی گفت: احکام شغلی پذیرفته‌شدگان پس از اتمام کارهای مربوط به مصاحبه بلافاصله صادر می‌شود و پس از آن در شهریور دوره‌های آموزش ضمن خدمت را پشت سر خواهند گذاشت که البته اگر وضعیت استخدامی افرادی تقریباً قطعی شده باشد می‌توانند وارد دوره آموزشی شوند تا احکام آنها صادر شود.
    وی تصریح کرد: پیش از شروع سال تحصیلی هم احکام پذیرفته‌شدگان صادر و هم محل خدمت و مدرسه آنها مشخص خواهد شد.
    معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر توجه به مؤلفه‌هایی از جمله وضعیت ظاهری، تست شخصیت، اعتماد به نفس، سلامت جسمانی و نیز توان تدریس در رشته پذیرفته شده خاطرنشان کرد: وزن نمرات و شیوه ارزشیابی، طی دستورالعمل‌هایی به اداره آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده است و فرزندان شهدا و جانبازان نیز به استان‌ها معرفی شده‌اند و طبق قانون پس از تأیید صلاحیت‌های معلمی باید آنها را به کار بگیریم.
    کیارشی خاطرنشان کرد: مجموعه این اقدامات زمان‌بر خواهد بود و برآورد ما این است که تا آخر مرداد به طول خواهد انجامید و پس از آن پذیرفته شدگان در دوره‌های آموزش ضمن خدمت شرکت می‌کنند.

2. 2 کاربر از tak2750 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت varriorman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

راستش من خودم مصاحبه نکردم ولی یکی از اشناها رفته بود
    یکی از سوالات این بوده که قنوت نماز عید فطر رو از حفظ بخون

اگه نباشه جاش خالی می مونه shir_farhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

از منم پرسیدن توی قنوت چه دعاهایی می خونی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

واي از من بيچاره پرسيد چه رنگي رو دوستداري گفتم سبزززززززززززززز

خداي من،من اصلا موج سبزي نبودم گفت پس چرا امروز سبز نپوشيدي؟چرا سياه پوشيدي. منم حرصم گرفت گفتم خاص امروز بود كه اينطوري بپوشم،روانشناسش مرد بود،قاطي داشت خودش. ولي فهميد موج سبزي نيستم. ولي كلا اين طرز برخورد نبود كه داشتن انگار داشت بازجويي از آدم ميكرد.

انشالله هر كس لايق هست قبول شه

6. این کاربر از leily m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

9

با سلام خدمت دوستان .....
    والا دوست منم بعد آزمون تخصصي هسته گزينش خواست،ولي كارش 1 ساعت طول كشيد.ببخشيدااااا ولي پدرشو در آوردن انقدر سوال پرسيدن! گفتن تمام ذكرها و سوره هاي نماز رو بايد به عربي بنويسي... با مردم عادي طور ديگه برخورد ميكنن.

من فكر نمي كنم كساني كه هسته ي گزينش ميرن كارشون 99 درصد قبول باشه، از كجا معلوم همه اونايي كه سهميه دارن،شايسته معلمي باشن ؟؟؟؟؟ پس سهميه فقط مهم نيست!!!!!!

انشالله جواب مياد،خوشحالم پروردگاري دارم كه اميدوارم ميكنه.هميشه معجزاتشو ديدم...

دوستان هر كس قبول شد لطفا اعلام كنه،ببينيم آزمون كيا رو قبول كرده!!!

8. این کاربر از leily m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال oranoos_92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تا هفته آینده اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تهران ، شبکه خبر ، اجتماعی - جامعه 27 مرداد 1389 09:30
    رئیس آموزش و پروررش شهرستانهای تهران گفت : نتایج آزمون استخدامی تا هفته آینده اعلام می شود.
    سید علی یزدیخواه افزود: مصاحبه تخصصی و گزینش 90 درصد از پذیرفته شدگان تمام شده و فقط 10 درصد باقی مانده اند که تا پایان هفته آینده بررسی صلاحیت آنان نیز تمام می شود.

مصاحبه تخصصی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سی ام تیر آغاز شده بود و قرار بود تا پانزدهم مرداد نتایج اعلام شود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستانهای تهران به خبرگزاری مهر گفت : نتایج نهایی مصاحبه های تخصصی را از طریق وزارت آموزش و پرورش اعلام می کنیم.

یزدیخواه افزود: افراد پذیرفته شده در مصاحبه تخصصی با گذراندن دوره های آموزشی از ابتدای مهر در کلاس های درس حضور پیدا می کنند.

پنج هزار و 200 نفر در شهرستان های استان تهران طی مصاحبه تخصصی آموزش و پرورش استخدام می شوند.

10. 2 کاربر از oranoos_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کسی میدونه قضیه این مصاحبه سوم دیگه چیه؟
    اگه قرار بود مصاحبه سوم درکار باشه چرا از اول نگفتند؟
    تو اون مصاحبه چی پرسیدند؟
    اخه واسه ما مصاحبه اول مربوط به گزینش میشد که مسایل احکام ازم هیچی نپرسید فقط از امریکا و ولایت فقیه پرسید و گفت قران بخونم ولی چیز دیگه ایی نپرسد
    من خودم فکر کنم چون که تا حالا فقط یه بار انتخابات شرکت کردم اون هم دور پیش بوده واسه همین من رو رد کردند

پروفشنال oranoos_92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اخه واسه ما مصاحبه اول مربوط به گزینش میشد که مسایل احکام ازم هیچی نپرسید فقط از امریکا و ولایت فقیه پرسید و گفت قران بخونم ولی چیز دیگه ایی نپرسد
    من خودم فکر کنم چون که تا حالا فقط یه بار انتخابات شرکت کردم اون هم دور پیش بوده واسه همین من رو رد کردند
    من که هر چی رفیق داشتم دو مصاحبه ای بودن

13. این کاربر از oranoos_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نه اصلا اينطور نيست! موقع كپي شناسنامه اصلا مهرهاي شناسنامه ام نيافتاده،پس اين قضيه نيست!

شما سهميه داشتي؟ معمولا از كساني كه سهميه دارن احكام نمي پرسن!

15. این کاربر از leily m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shir_farhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

منم که رفتم هسته خیلی سوال پیچم نکردن.

گفتن فعالیت فرهنگی داشتی؟(عضو بسیج)
    گفتن مسجد میری؟ گفتم نه
    گفتن نماز جمعه شرکت می کنی؟ گفتم نه
    گفتن تو انتصابات شرکت می کنی؟ گفتم بعله (تو 10 سال گذشته 2 با رای ریختم 80 و 84)

17. این کاربر از shir_farhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •